Prokuratura wszczęła dochodzenie ws. wypowiedzi posła Brauna skierowanej do ministra Niedzielskiego

Grzegorz Braun/ fot. screen
46

W piątek (17.09.2021) Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała o wszczęciu dochodzenia w sprawie wypowiedzi posła Grzegorza Brauna skierowanej do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego: „Będziesz Pan wisiał”. Zawiadomienie złożyła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

ZOBACZ: Braun do Niedzielskiego: „Będziesz Pan wisiał”. Poseł Konfederacji wykluczony z obrad Sejmu [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Marszałek Witek składa zawiadomienie do prokuratury w związku z wypowiedzią posła Brauna

– W piątek 17 września 2021 roku do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie Marszałka Sejmu RP – Pani Elżbiety Witek o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa w czasie drugiego dnia obrad 37. posiedzenia Sejmu RP IX Kadencji. Po zapoznaniu się z treścią zawiadomienia oraz dołączonymi do niego materiałami, prokurator wydał postanowienie o wszczęciu dochodzenia w sprawie kierowania w dniu 16 września 2021 r. na sali plenarnej Sejmu RP groźby popełnienia przestępstwa pozbawienia życia wobec ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, tj. o czyn z art. 190 par. 1 k.k. – poinformował prokurator Marek Skrzetuski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

W piątek do prokuratury trafiło również zawiadomienie złożone przez ministra Niedzielskiego. Poinformowało o tym Biuro Prasowe Ministerstwa Zdrowia.

Źródło informacji: wPolityce.pl, Twitter, PAP

Zobacz też:

Grzegorz Braun ukarany przez Prezydium Sejmu. Odebrano mu połowę uposażenia i całą dietę poselską

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  A ja myslalem, ze bedzie dochodzenie w sprawie slow wypowiedzianych przed wylaczeniem mikrofonu, czyli o juz istniejacych zwlokach.

 2. MAREK mówi

  Szczucie człowiekiem człowieka, odwracanie kota ogonem, wmawianie ludziom, że kłamstwo jest prawdą, a niewola — wolnością — to zabiegi, na których polega praktycznie cała współczesna lewacka polityka

 3. BP mówi

  Wstyd, że posłowie nie znają języka polskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hańba! Braun nie powiedział : „JA cię powieszę”, tylko :”będziesz wisiał” – co brzmi jak przepowiednia i nie uściśla KTO TO ZROBI. W sejmie tego typu słowa już padały (któryś z posłów chciał drugiemu posłowi poderżnąć gardło dokładnie wskazując KTO TO ZROBI) i jakoś nie ukarano tego posła , który wyraźnie powiedział, że to ON poderżnie gardło. To jest jawna DYSKRYMINACJA. Czy to były prorocze słowa? Zobaczymy , ale głęboko wierzę, że Niedzielski nie będzie miał po śmierci „wiecznego odpoczywania”. Pan Braun chciał powiedzieć, że spotka go za to kara, ale się zdenerwował i ja go rozumiem. TO NIE ON POWIESI NIEDZIELSKIEGO, ale zła karma, która do niego wróci.

 4. verizanus mówi

  Sądy są nadal niezależne hheh, niezreformowane i niezlustrowane 😉

 5. Zbigniew mówi

  To znaczy, ze pan posel Braun nie jesz Zydem ani zydem ani szabesgojem (nie jest na sluzbie Zydow) – ot co.
  I dobrze, chociaz jeden.

  Gratulacje dla wyborcow pana Brauna!

  Teraz beda deliberowa, celebrowac kontekst jego wypowiedzi ale wypowiedz w waznym punkcie „poronien po zaszczepieniach” przerwali dodajac powagi tej sprawie – aborcji wymuszonej szczepieniami, chyba wiec celu szczepien??

  za wypowiedzi w tej sprawie beda wsadzac do wiezien – zaraza covidem tak jak simon swojego wroclawskiego oponenta i bada sie cieszyc, „ten juz nic nie powie” – simon. (zastanawialem sie dlaczego simon mowiac o nas zabwianiu, jaki on to dobry tak bardzo cieszyl sie z tej smierci )

 6. Zbigniew mówi

  BP – chca po prostu zamknac dziob poslowi tak jak ludziom sp Leperra.

 7. George mówi

  Brawo pośle Braun! Jesteśmy z Panem. Żydokomunie wydaje się, że może wszystkich wziąć na obróżkę i pozamykać usta. Niedoczekanie! Czekam na protesty w obronie posła Brauna, Polski i Polaków! Żydokomunie trzeba powiedzieć NIE!!!!

 8. Zbigniew mówi

  To juz jest tak absurdalne jak wypowiedzi esbekow jaruzelskiego w tym urbana.

  Prokuratura zadecyduje, czy ten niezielski bedzie wisial, i czy pan Braun ma racje.
  W wyroku zwroca panu Braunowi uwage, ze w Polsce nie ma kary smierci a pan Braun odpowie im, ze niedziekski (jakie prawdziwe nazwisko?) bedzie wisial na gazetce sciennej ZMS a prokuratura odpowie kolejnym wyrokiem, ze ma redagowac spolecznie gazetke scienna – internauci zwroca uwage, ze ZMS juz nie ma a witek wyjechala do siebie, na wzgorza po Palestynczykach.

 9. Ewa-Maria mówi

  Panie Braun proszę się nie poddawać i walczyć z tymi psychopatami rządowymi. Jestem z Panem .

 10. Aga mówi

  Podwójna moralność żydowska nawet w prokuraturach. A to ciekawe bo Prokuratura Warszawa Śródmieście w dniu 23 czerwca 2021 odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego Ministra Zdrowia Niedzielskiego wobec faktu, że sprawca czynów zabronionych NIE PODLEGA orzecznictwu polskich sądów karnych. Sygn akt PR.1.DS.570.2021

  Obywatelem jakiego kraju jest Niedzielski skoro nie podlega pod polskie sądy ? Izraela czy USA ? Ten Obcy narzuca nakazy szczepień Polakom i polskim dzieciom. Ten Obcy ma krew na swoich rękach kilkaset tysięcy Polaków. Ten Obcy jest inaczej traktowany niż Polscy.

  Dość rządow Obcych w naszym kraju. Czas skruszyć kajdany ZNIEWOLENIA.

 11. Hammurabi mówi

  Te „działacz” ładnie to tak o swoim guru pisać? Może wiesz coś, czego opinia publiczna jeszcze na temat „wodza” PO jeszcze nie wie?

 12. Hammurabi mówi

  Z uwagą przysłuchuję się wypowiedziom Pana Brauna od lat. Nawet jego zdecydowani oponenci (o prymitywach posługujących się wyłącznie potocznym językiem ulicy nie wspominam) muszą przyznać, że jest człowiekiem posiadającym rozległą wiedzę i jednocześnie potrafiącym ją wykorzystywać w dyskusji.
  Może ma lekkie zapędy oratorskie, jednak nie powodują one zaciemnienia przekazywanych przez niego myśli, w przeciwieństwie do sejmowego bełkotu pseudo prawnego: „kto jest przeciwko, niech zagłosuje za”…
  Jego wypowiedź dotknęła jednak bardzo ważnego tematu, sprawy nierozwiązywalnej od dekad, dotknęła – można powiedzieć – samego jądra sprawiedliwości.
  Wcale nie piszę tu o „powieszeniu”.
  Myślę o odpowiedzialności karnej urzędników i polityków. Czy ktokolwiek słyszał, by członkowie byłych ekip rządowych ponieśli karę za swoje pomyłki a nawet jawne działanie na szkodę państwa?
  Każdy z dotąd rządzących nieudacznych „rządów” otrzymywał „rozgrzeszenie” sejmowe czyli absolutorium.
  A co to takiego?
  „Absolutorium budżetowe to wyraz politycznej akceptacji przez Sejm sprawozdania z wykonania ustawy budżetowej wyrażony w uchwale o udzieleniu Radzie Ministrów absolutorium”.
  Jednocześnie: „Brak legalnej definicji absolutorium budżetowego w ustawie o finansach publicznych”.
  Inaczej mówiąc kreatywna księgowość wciąż święci triumfy.
  No, nic dziwnego, skoro w poselskich fotelach zasiadają jachiry, palikoty, budki, czarzaści, biedronie, balcerowicze, cimoszewicze, millerzy, kidawy, katarasińskie…
  Ta ostatnia osoba nieprzerwanie „walczy” w sejmie już od… 1991roku!!!
  Inaczej mówiąc pan Niedzielski wzorem swoich poprzedników śpi spokojnie pewien swej nietykalności nawet wówczas, jeśli ktoś niezbicie udowodni jego indolencję. Dotykamy tu swoistego fenomenu. Mianowicie to tak, jakby tam wysoko, na tonącym w chmurach absurdu szczycie obowiązywały jakieś niepisane i niejawne umowy pomiędzy zwalczającymi się na co dzień ugrupowaniami.
  Pan Braun – jak widać – w te układy nie wszedł i pośród zgodnego a nienawistnego piania zostaje ukarany.
  Mam nadzieję, że historia pokaże kto na tej sali pełnej „posłów” był i jest posłem a kto zwykłym osłem poddanym partyjnej dyscyplinie, z mózgiem gładziutkim jak szyba.

 13. Flex mówi

  Tak brzmi pierwszy akapit wczorajszego stabloidyzowanego artykuliku o tym, na portaliku Karnowskich w polityce: „„Będziesz pan wisiał!” – wykrzyczał wczoraj Grzegorz Braun z mównicy sejmowej do ministra zdrowia. Poseł Konfederacji został wykluczony z obrad.” Przez „niepolityczne” i emocjonalne wypowiedzi panowie GB czy JKM umożliwiają manipulację i szczucie mainstreamu na Konfederację wyrwanymi z kontekstu „rodzynkami” ich wypowiedzi. Nikt nie raczył streścić, że przed tymi słowami Grzegorz Braun nawiązał do „procesu norymberskiego” jako rozliczenia ludobójczej polityki MZ skutkującej 100 tys. nadmiarowych zgonów w wyniku odcięcia ludzi od lekarzy i normalnego leczenia. Jaki był finał powojennej Norymbergi dla głównych skazanych wszyscy chyba wiedzą. Był nim stryczek i zapewne do tego odnosił swoją emocjonalną konkluzję Grzegorz Braun. Nie wierzę, że prezydium sejmu tego nie wie. Wie doskonale, ale jak trafiła się okazja publicznego i prawnego „zgnojenia” bezkompromisowego Posła, rzuciły się hieny i szarpią ze wszystkich stron. „Ciemny lud” „informowany” przez koncesjonowane media nie dowie się z nich już całej prawdy. Dlatego mój apel do „nestorów” Konfederacji. Bierzcie Panowie pod uwagę to, że żyjemy w czasach gdzie większość gada i pisze, a słuchają i czytają ze zrozumieniem tylko nieliczni. Przeczytanie krzykliwego tytułu i 1-2 akapitów to wszystko na co stać konsumentów internetu sterowanych algorytmami sztucznej „inteligencji” ich telefonów. Na pohybel wszystkim zakłamanym, nierzetelnym mediom!

 14. Maksymilian mówi

  Marszałek Witek wciąż jest na fali popularności po tym jak powiedziała, że 500 plus PiS DAŁ i dlatego Polacy mają pójść na kolanach (z wdzięczności) do urn wyborczych oddać głos w kolejnych wyborach na swoich DOBROCZYŃCÓW. Trafiło się jej z tą szczerą, pełną emocji wypowiedzią posła Brauna jak ślepej kurze ziarnko.

 15. dzialacz PO mówi

  5 bydlakow z Konfederacji glosowalo za zakazem handlu w niedziele. Jak zwykle.pelne mordy frazesow o wolnisci.
  dziekuje!

 16. verizanus mówi

  @ Hammurabi historia jak na razie pokazuje tylko to co w tym konflikcie jak w pigułce zostało bardzo wyraźnie ukazane. Dla ministra Niedzielskiego będziemy NADAL składać się do Urzędu Skarbowego (gadać sobie przy tym możemy co chcemy a nawet rysować szubienice na chodniku oczywiście pod warunkiem, że nikt poważny tego nie zauważy.), A poseł Braun zostanie ukarany i to co miało być dla niego zostanie przepite w wesołej kompanii ;). P.S. istnieje też możliwość ustawki a Niedzielski tak się boi Brauna jak Jaruzel Bolka 😉

 17. czarny mówi

  W piśmie jest błąd. Nie można napisać „Będziesz, pan, wisiał”, tylko „Będziesz pan wisiał”.

 18. AntyPO✡PiS mówi

  Komunistyczni zbrodniarze i złodzieje z PZPR, SB i WSI są pod rządami pisdzielców tak samo nietykalni, jak za czasów rządów PO-PSL i SLD. Jak widać kruk krukowi oka nie wykole!

  Ale polskich patriotów, narodowców z Konfederacji lewactwo z 🕎PiSraela prześladuje tak samo, jak czynili to ich koledzy z PO, PSL i SLD.

 19. AntyPO✡PiS mówi

  @ Hammurabi

  Działacz PO to lewacki, obrzezany troll z PiSraela.

 20. Shadow mówi

  Kuchta Witek złamała nie jeden przepis, o konstytucji nie wspominając, ale tej larwie wszystko wolno, tak samo jak mordercy z MZ. natomiast odważny, bezkompromisowy, niezwykle pracowity i merytoryczny poseł Braun, jest przez to cuchnące towarzycho sekowany od dawna. Hańba wam bandziory rządowo-parlamentarne, hańba na wieki. On tylko mówił prawdę.

 21. Repatriant mówi

  groźba karalna???? zgłupiała witek ci.a niemyta; jest to przepowiednia, proroctwo, zapowiedź, prognostyk, wyrocznia, jasnowidzenie itp., coś takiego jak przepowiadanie pogody; precyzyjnie to nie wiadomo gdzie, jak i kiedy będzie wisiał, bo że będzie to na pewno

 22. Zbigniew mówi

  Repartiant, bedziesz wisial!

  Nie siusial tylko wisial, czytaj ze zrozumieniem.

 23. ARTUR mówi

  Trzeba zrobić zrzutkę po 10zł na p. Brauna, p. Sommer to powinien zorganizować.

 24. Kazimierz mówi

  Panie Międlar zorganizuj zbiórkę na rekompensatę dla Pana Brauna. Myślę , że co dostanie to dla niego , a jak wyjdzie więcej to dla Jego partii. Dlaczego Pan , bo to ktoś uczciwy musi to zrrbić.

 25. anonim mówi

  To wstretne syjonistyczne babsko, zaklamane do szpiku kosci, pacynka wykonujaca rozkazy globalistow, jak kazdy zyd ma wielka alergie na prawde, na ktora reaguje agresja. Jak widze to babsko falszywie spogladajace zza tych duzych binokli i siedzace na fotelu marszalka to zbiera mi sie na pawia. Wielokrotnie wykaczala Braunowi mikrofon, gdy ten mowil prawde, natomiast podczas odlotow np. oszoloma nitrasa nigdy. Gbyby np. zyd szuldrich z mownicy sejmowej plul talmudycznym jadem na Polakow, to babsko biloby mu jeszcze brawa.

 26. AS mówi

  @Hammurabi, bardzo trafne spostrzeżenia, poukładane myśli. Dobrze się Pana Czyta. Sugestie oczywiście retoryczne. Pan dobrze wie, oni zawiadują tak tezą jak i antytezą. Nikt ich karał nie będzie, no bo przecież musieliby sami siebie oskarżać i karać. Jak długo jeszcze będziemy rozważać posiadanie swoistych koncesji (licencji) tych czy tamtych, na takie czy inne słowa czy też zachowanie. Tych, którzy jeszcze wierzą w bohaterów, którzy dobrze się mają i wszelkie wypadki ich szczęśliwie omijają bardzo serdecznie pozdrawiam, byłem kiedyś jednym z Was. A dzisiaj cóż, zazdroszczę Wam, lepiej żyje się bez świadomości otaczającej nas rzeczywistości.

 27. Zbigniew mówi

  Prokuratura dodaje:
  „skierowane do niedzielskiego” – kto, gdzie, kiedy i jak – te slowa do niedzielskiego skierowala witek, przecie to jest jej interpretacja – prokuratura zajmuje sie interpretacja, bo tak wszyscy osly tak uznali, ze pan Braun ma racje?

  – „grozba pozbawienia zycia” – kto, gdzie i jak zagrazal niedzielskiemu

  przeciez pan Braun zrobil sobie z nich posmiewisko – pokazal jakie jest to prezydium sejmu, jakis czarzasty – wszystko nieprawdziwe nazwiska.

  Pseudonimow nie pisze sie z duzej litery.

 28. Zbigniew mówi

  Jak bili metalowymi pretami Polakow swietujacch wolnosc, to wg tych pseudonimow nic sie nie stalo

 29. Bogdan mówi

  W pelni popieram slowa p. posla Grzegorza Brauna.
  Tak jak on jestem za trybunalem Rzeczpospolitej Polski, za uczciwym i sprawiedliwym procesem w imieniu naszej Ojczyzny, za sprawiedliwa kara w oparciu o nasza polska tradycje i za realizacja kary w postaci publicznego powieszenia za zbrodnie ludobojstwa na Polakach. Zabicie 150 000 Polakow zasluguje na przykladowa kare!
  To nic nowego na naszych polskich ziemiach!
  Za zbrodnie ludobojstwa zostal publicznie powieszony w Oswiecimiu Rudolf Hess, szef obozu, przelozony obersturmbannführera Jozefa Mengele. Zbieznosc nieprzypadkowa.

 30. Boguslaw mówi

  ONI WSZYSCY, nie tylko, ze beda najpierw wisiec, na okolicznych drzewach, ale po tym, ich smierdzace, zdradzieckie scierwo, beda targac na ulicy, dzikie psy i szczury!
  I zadna prokuratura krajowa, nic w tym nie zmieni, bo bedzie to normalna konsekwencja zdrady interesow Panstwa Polskiego!

 31. Zbigniew mówi

  Co uzyskujemy nalezac do UE?

  Wiedze prawna.

  Nie mamy mozliwosci poslugiwania sie prawem (zwyczaje i przepisy) krajow zachodniej UE, gdyz wewnetrzne prawo ma wplyw na pozycje kraju na tym ringu – arenie miedzynarodowej.

  Jezeli prokuratura przyjela taka sprawe przeciw poslowi na sejm, to stworzono precedens, pewien zwyczaj kryminalizowania postaw poslow.

  W konsekwencji wszystkie podobne sprawy zaniechane przez prokuratury musza byc odnowione i rozpatrzone.

  Napasc na pana Jacka, pobicie ludzi metalowymi pretami na demonstracji, zdelegalizowanie tej demonstracji w sposob niebezpieczny.

  Jezeli tych spraw PIS nie podejmuje, tylko wybiorczo i niepowaznie, to mamy do czynienia z autokracja.

  Na zewnatrz PIS podaje, ze jest to autokracja wyborcow.

  Jednak nie jest to prawda, jezeli w stosowaniu prawa mamy taka roznice, jak grozby jakiejs prokuratorki Sutryka wobec pana Jacka zamiast ochrony i grozby wobec posla Brauna zamiast powaznej dyskusji.

  Niech wiec PIS nie bredzi, ze ktos atakuje Polske, Polakow a oni bronia naszych interesow, gdyz pan posel Braun wykazal im to niezbicie a pan Jacek wykazuje caly czas.

  PIS Morawieckiego jest antypolski, tak jak PO Tuska.

  Jeszcze ktos watpi

 32. Zbigniew mówi

  Strasza maksymalnie coronowirusem a teraz strasza, ze jak sie go nie przyjmie w szczepionce, to dopiero pokaza jak moga straszyc.

  Pojeby.

  Czego mamy sie bac konkretnie – sejmitow i ich wyborcow, szczepionki z coronowirusem czy covidu?

  Z tego co mowil pan Braun najbardziej trzeba sie bac tych antypolskich wybrancow – wybieranych jako piekne motyle i przepotwarzajacch sie w grozne pasozyty.

  To chyba jest tak, ze na takiego posla glosuje jakas niewielka grupa a reszta glosow jest dopisywana i mamy taki a nie inny potworek zamiast parlamentu.

  Co pan Braun wykazal znakomicie.

 33. Zbigniew mówi

  Nastepne rzady (bolszewia ; PO ; PIS …….. ?) moga uzyskac odszkodowania od krajow, ktore napadly na Polske w 1939 roku.

  Niemcy jako najwazniejszy element napasci i pozniejszych zniszczen traktuja nas autokratycznie tak jak sejmici potraktowali posla Brauna. (Jeden z poslow, ktorym glosy wyborcow sa odpisywane zamiast dopisywania)

  Autokraja ma trzy cechy:
  – pokaz sily, ktorej nie ma
  – ukrywanie impotencji
  – bankructwo

  Autokratyczne rzady PIS (Dudaczewski, Morawiecki – prawdziwe nazwisko familii ?) nigdy nie beda nawet probowac pokonac autokracji Niemiec i krajow bioracych udzial w morderstwach technokratycznego nazizmu.

  Nawet nigdy nie beda starac sie wykazac, ze wobec nas stosowana jest w sumie impotencja, bankructwo schowana za zwykla chamska autokracja.

  Orban wykazal UE, ze nie potrzebuje posrednictwa timmermansow, sorosow w zadluzaniu Wegier i Wegrow.

  A nam wykazuja witki ( pseudonim), ze my mamy mordy w kubel i siedziec cicho.

  Autokracja jest impotencja, dlatego, ze nie wykorzystano polskiej kultury (lacinskiej) do intelektualnej, madrej rozprawy z napascia chinska za pomoca covidu.

  Autokracje wykorzystuje sie do likwidacji Lotosu – tworca sily lotosu wpierw aresztowany potem znieslawiany a nastepnie uzyskal odszkodowanie za falszywe oskarzenie ale autokraci marowiecki nie poniesli konsekwencji.

  Nastepny rzad – demokratyczny napewno sprobuje przelamac autokratycznosc Niemiec inaczj impotencje polegajaca na tym, ze zafascynowani technokracja nazizmu nie moga wykazac roli innych panstw Europy w morderczej napasci na Polske – na pokoj w Europie inaczej na Europe – takie ostatecznie byly skutki tej napasci.

  Przekonalem sie, ze polscy prawnicy, jak odczuja autokracje staja sie bezradni jak male dzieci.

  Mnie przekonywano, ze komuna ruska bedzie stale, na zawsze nami rzadzila, ze jest na glinianych nozkach, jest impotentem ale bedzie nas mordowac na wszystkie sposoby zawsze.

  Autokratycznosc to jest pokaz sily impotenta.

  /Impotent to nie jest tylko taki osobnik, ktoremu nie staje i dlatego na wszelki wypadek lub z rozpaczy pije i bije malzonke – to jest slowo ogolnie zamienne na konsekwentnosc, autokratycznosc, mobbing, nekanie – to jest dopiero kryminal z ktorym ma do czynienia posel Braun – ma impotencje tej smutnej popisowskiej wladzy – przejsciowki (5 dla zwierzat z Ukrainy)

 34. Zbigniew mówi

  Konsekwencja jest okreslenie „impotencji” gospodarczej Europy Zachodniej – Francji, Niemiec?

  Zwalczaja polska gospodarke zamiast wykorzystac potencjal – potencjalne mozliwosci 3 najwiekszych gospodarek Europy zdolnych przeciwstawic sie hegemonii bezwzglednych Chin.

  Ze wzgledow NARODOWOSCIOWYCH utracony potencjal gospodarki Polski w proporcji do 2 najwiekszych Francji i Niemiec jest rowny do ktorejs z tych gospodarek.

  „Impotent” – autokrata mowi, zonie, ze ona jest winna, bo za duzo marudzi.

  3 europejskie gospodarki, chocby w ilosci odpowiednich pracownikow i zaleznosci geograficznych maja znacznie wyzsze mozliwosci niz USA lub Chiny, chocby w automatyzacji i zdobyczach socjalnych.

  Unia Europejska po utworzeniu stala sie poteznym zagrozeniem dla dominujacych gospodarek.

  Z czyms takim musiano walczyc na wszystkie dostepne metody i zwalcza sie za pomoca autokracji.

  3 duza gospodarka stworzylaby Krag Biznesowy – przestrzen do automatyzacji zgodnej z aktualnym stanem technologii.

  Teraz mamy problem emerytalny, starzejacych sie spoleczenstw – taka impotencje we wszystkich odmianach tego slowa.

  Zamiennosc tego slowa:

  Francja i Niemcy nie moga mowic o narodowosci, starac sie aby to doceniali Polacy, bo sami siebie traktuja jak autokraci. O autokratyzmie w towrzystwie dzentelmeni nie rozmawiaja, bo sa autokratami.

 35. Krzysztof mówi

  Brawo panie Braun , popieram pana w 100%.

 36. dzialacz PO mówi

  A gdyby tobie Braun ktoś życzył, by powiesili cię za tą ryżą, pejsatą brodę przygłupie, uznałbyś to za język parlamentarny ?

 37. . mówi

  Ale ty dzialacz po jestes glupi, prawie jak niedzielski.

  Poruszyles akurat temat o odwrotnym znaczeniu.

  To dlaczego niedzielski nie odpowiedzial do pana Brauna – „to ty bedziesz wisial”. ?

  (Byly juz takie przepychanki slowne i to gorsze!)

  Dlatego tak nie odpowiedzial, bo czuje sie naprawde winny i wie, ze panu Braunowi kazdy i tak przyznalby racje.

  Widac tez ze to rozumiesz i krecisz jak imc Twardowski bat z piasku. Tak pokretni jestescie, ze sami sobie krecicie w glowach.

 38. Zbigniew mówi

  Na przekor

  – wylaczenie sluzby zdrowia skutkujace smiercia masy ludzi i medycyny w Polsce, nie ma uzasadnienia w rozwoju wirusa i to prokuratura powinna rozpatrywac a nie reakcje posla na taki swiadomy blad rzadu wynikajacy z lekcewazenia – niewywazenia dzialan do wielkosci zagrozenia

  – odwrotnie:
  „Obie strony od dłuższego czasu podejmowały wysiłki mające na celu organizację wspólnego spotkania i omówienia szczegółów planowanej współpracy, napotykając na tej drodze wiele trudności związanych z ograniczeniami powodowanymi pandemią Covid-19. Nadszedł jednak moment, w którym to ważne spotkanie stało się możliwe.”

  Jezeli wiekszosc sie zaszczepila, to mniejszosc niepodporzadkowujaca sie blokuje sobie zycie i obrone przed bestialstwem rzadzacych – ?

  Zaszczepilem sie na probe i co sie okazuje – jestem odporny na te badziewie, nic mi nie jest jak po kielichu wiec widocznie bylem chory bezobjawowo, tak jak wiekszosc nieszczepiacych sie wyczuwajac swoja posiadana odpornosc. Tez uznawalem to za bzdure i mialem racje.

  No i jaki sens ma lokdown, segregacja, szczepienia wszystkich lacznie z kobietami w ciazy?? Matematycznie zadnego!

  A jeszcze zmuszanie do szczepienia to juz jest wykwit glupoty, tak kwitnie jak glony na Baltyku.

  Niedzielki mowi, ze te dodatkowe 100 tys zmarlych, to smierc na covid – oczywiscie, jezeli zablokuje sie leczenie wszystkim prawie 40 mln ludzi, to mozna powiedziec, ze 100 tys zmarlo na katar, covid, alkoholizm, pryszcze.
  W konsekwencji mozna powiedziec, ze zostali zabici i nie przez covid.

 39. Zbigniew mówi

  Mamona im rozum odebrala, bo jednoczesnie usmiercili swoja partie – jest w stanie agonalnym i lepiej do niej sie nie zblizac

 40. Anna mówi

  Dziękuję Panie Grzegorzu!!! Wypowiedział Pan również moją nadzieję, że prawomocnie niedzielski zostanie skazany na karę śmierci przes powieszenie.

 41. Jan Kowalski mówi

  Elżbieta Witek niejednokrotnie złamała prawo piastując funkcje Marszałka Sejmu. Ta bezczelna baba już dawno powinna stracić swoje funkcje i nią samą powinien zająć się prokurator.

 42. prawnik mówi

  Zawiadomienie do prokuratury złożyła marszałka Witek, która nie jest osobą poszkodowaną, ponadto Braun został już podwójnie ukarany finansowo i wykluczeniem z obrad, dlatego zgodnie z obowiązującym prawem prokuratura nie powinna wszczynać postępowania.

 43. alojz mówi

  Ciekawe że kiedy lewactwo rzuca groźby pod adresem pisu ten się nie obraża i nie składa doniesień do prokuratury. Czyżby „sprawy rodzinne załatwiamy w rodzinie”? Podobnie różni artyści i celebryci szczekają na pis w różnych telewizjach a potem TVP ich zaprasza i nie ma problemu. Ale jak Ziemkiewicz wyraził swoje zdanie …

 44. Adam mówi

  Niedzielski widac ze sie przestraszył i oto chodzilo. A slowa bedziesz pan wisial nie oznaczaja zabije cie powiesze cie.Sprawe musialaby ocenic niezalezna prokuratura a nie prokuratura ziobry wykonujaca polecenia Kaczynskiego. Dzis nie ma prokuratury jest jeden wielki Burdel

 45. pszenka mówi

  Mam wrażenie, że w sejmie i na innych debatach przeciwnicy nie nadążają za wypowiedziami p.Brauna – a przecież mówi czystą polszczyzną, której mogliby pozazdroscić inni. Nie pozwolono dokończyć posłowi Braunowi zdania, nie rozumiejąc co oznacza cytat i odniesienie do historii jako forma ostrzeżenia.
  To wyglądało jak przygotowana zmowa przeciw Braunowi – Braun podpadł więc będą go „ścigać:-
  czytajac tekst proszę zrozumieć ,że Słowo „ścigać” nie jest cytatem, proroctwem ani nawoływaniem do ścigania pana Brauna czy nawoływaniem do jakiejkolwiek przemocy wobec pana Brauna.
  To tylko obraz jaki tworzy się przy obserwacji debat w Sejmie.
  To jak obraz w pierwszej klasie szkoły Podstawowej: uczeń niedobry więc trzeba ustawic go w kącie i nakrzyczeć jak na smarkacza. Co za poziom ……… cała Polska słyszała .

 46. Meg mówi

  Do BP: Dokładnie! Nie było wskazania osoby, która miałaby dokonać powieszenia. To była wizja przyszłości, którą nie tak trudno sobie wyobrazić, ten człowiek popełnił i wciąż popełnia ogromne zło. I nic dziwnego, że Braun, jako dobry, uczciwy, świadomy człowiek, był zdenerwowany. Masz 100 % racji w swoim komentarzu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.