Braun do Niedzielskiego: „Będziesz Pan wisiał”. Poseł Konfederacji wykluczony z obrad Sejmu [WIDEO]

poseł Grzegorz Braun do ministra Adama Niedzielskiego: "Będziesz Pan wisiał"/ fot. screen
14

W czwartek (16.09.2021) poseł Konfederacji Grzegorz Braun wygłosił z mównicy sejmowej przemówienie, w którym oskarżył ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o doprowadzenie do zgonów ponad 100 tysięcy Polaków. – Będziesz Pan wisiał! – oświadczył Braun. Wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała, że wypowiedzią Brauna zajmie się prezydium Sejmu. Po krótkiej przerwie poseł Konfederacji został wykluczony z obrad.

W swoim przemówieniu Braun ubolewał, że Niedzielski siedzi w ławach rządowych, a nie na ławie oskarżenia. Wyraził też nadzieję, że ministrowi zostanie postawiony akt oskarżenia „kiedy Rzeczpospolita wróci do z całą swoją mocą i majestatem”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Ten akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysiącach zgonów nadmiarowych, będzie zawierał informacje o tym, że w ciągu jednego roku o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami wojennymi – powiedział Braun.

– Zbrodniarze wojenni, w kategoriach norymberskich, to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylicę i spychają do dołu z wapnem w Palmirach, czy Katyniu. To w myśl kodeksu karnego ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo – wyjaśnił poseł Konfederacji.

Gdy Braun zapytał o niepożądane odczyny poszczepienne, z których w Stanach Zjednoczonych jedna trzecia to poronienia, wicemarszałek Kidawa-Błońska wyłączyła mu mikrofon oznajmiając, że skończył się czas wypowiedzi. Wtedy Braun zwrócił się do siedzącego w ławie rządowej Niedzielskiego i powiedział: „Będziesz Pan wisiał”.

Źródło informacji: WiNTV/YouTube

Zobacz też:

Pierwszy pozew za powikłania po szczepieniu przeciw Covid-19. Sparaliżowana kobieta pozywa Skarb Państwa. Cyniczna odpowiedź ministra Niedzielskiego

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  Wiele brawa dla posła Grzegorza Brauna za odwagę mówienia i żądania prawdy.

 2. BP mówi

  Powinien być powiedzieć: „zło, które pan czyni wróci do pana i nic pana przed tym nie ocali”. W pewnym sensie jest to to samo a nawet bardziej realne i nie wskazujące na wykonawcę.

 3. Jaro mówi

  Niedzielski nie miał odwagi i argumentów, by odnieść się do zarzutów Brauna. Tylko dosadne stwierdzenia mogą przebić powłokę arogancji i buty ministra. Kosiniak-Kamysz wyskoczył jak Filip z konopi, ponieważ stwierdzenie, którego Braun użył nie stanowi groźby karalnej. W tej chwili otrzymałem powiadomienie z wprawo.pl, że Witek zamierza donieść do prokuratury na Brauna. Niedawno mylna diagnoza postawiona przez lekarza w formie teleporady stała się przyczyną zgonu najbliższej mi osoby, dlatego też uważam Niedzielskiego odpowiedzialnym za wszystkie podobne zgony.

 4. Greg mówi

  jakie brawa , za wszystko odpowiada przelozony niedzielskiego Morawiecki !!!

 5. Pol22 mówi

  To bardzo istotne by przywrócić karę główną w Polsce. Czy zasługują na nią wykonawcy plandemii na Polskę Morawiecki, Niedzielski, Cessak etc. ? Moim zdaniem tak, ale to powinien być uczciwy proces sądowy, w duch prawnonaturalnym, by nie było wątpliwości. Szczęść Boże Panie Braun. I dziękuję.

 6. MAREK mówi

  Wniosek po tym, co wdzieliśmy, większość zamaskowanych posłów jest za mordowaniem Polaków i bezkarnością zbrodniarzy.

  Nagrodzenie brawami ukarania Posła Brauna, który piętnuje urzędnika, który doprowadził do ponad 100 tysięcy zgonów Polaków to dopiero kuriozum!!!

  Immunitet poselski jest po to, aby móc ostro przeciwstawić się złu jak to zrobił Poseł Braun, a nie po to, aby bezkarnie łamać prawo dla prywatnych korzyści.

 7. Ewa-Maria mówi

  Tylko wymienił Niedzielskiego a reszta psychopatów to co?. Jak przyjdzie do rozliczeń to Morawiecki spieprzy z Polski do tych co go wykreowali i zrobili z niego premiera . Pionki pozostaną.

 8. W K mówi

  Poseł Braun ma w tej sprawie rację. Ludobójstwo na Polakach musi się skończyć. Ludobójców wieszać.

 9. dzialacz PO mówi

  zyd parchaty braun to bydle,katolickie bydle tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 10. Adam mówi

  Nie zalujmy Niedzielskiego bo ma krew na rekach.Swoimi decyzjami usmiercil tysiace ludzi.Morderca nie moze brylowac w tv morderca ma sie bac. Braun jest glosem milionow ludzi.Popieram jego slowa bo ma 200% racji

 11. beno mówi

  Decyzje wydawane przez Niedzielskiego są wiążące dla wszystkich podległych mu placówek służby zdrowia w PL. To nie Braun spowodował kompletną zapaść systemu opieki zdrowotnej, umieranie ludzi pod szpitalami, masowe zgony starszych osób, które nie otrzymały żadnej pomocy skazane na areszt domowy, masowe zgony pod respiratorami, które „leczyły bardzo skutecznie” przywiezionych już ciężko chorych, zabójcze kwarantanny, lockdowny itp. obostrzenia całkowicie bezprawne, ale rujnujące zupełnie zarówno życie zawodowe jak i rodzinne, nie mówiąc już o klęsce ekonomicznej całych rodzin, samobójstwach młodych ludzi i nie tylko. A wszystko to w imię „śmiertelnego wirusa” który dotychczas nie został wyizolowany, a tym samym udokumentowany, w przeciwieństwie do 150 tysięcy nadmiarowych zgonów. Reszty nie trzeba dopowiadać rozumnym.
  .

 12. Jan Kowalski mówi

  Brawo panie Pośle Braun. Tak trzymać. Trzeba mieć odwagę cywilną w czasach wojny wewnętrznej przeciwko Polsce

 13. dzialacz PO mówi

  Jak to konfederaci próbują się odciąć od konfederatów hehe
  To nie jest stanowisko koła Konfederacji – powiedział PAP poseł Robert Winnicki (Konfederacja) odnosząc się do słów Grzegorza Brauna skierowanych do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.
  bu ha ha ha ha ha ha ha ha

 14. verizanus mówi

  To ustawka. Wiadomo, że ministrowi Niedzielskiemu NIC POWAŻNEGO się nie stanie (w porywach 5 groszy mniej na koncie) i chyba p. Braun wie to najlepiej. Chodzi o to by rozhuśtywać emocjonalnie swoich zwolenników jak mówi red. Michalkiewicz ;).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.