Marszałek Witek składa zawiadomienie do prokuratury w związku z wypowiedzią posła Brauna

marszałek Elżbieta Witek/ fot. Twitter
20

W czwartek (18.09.2021) poseł Konfederacji Grzegorz Braun oskarżył z mównicy sejmowej ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o doprowadzenie do ponad 100 tys. nadmiarowych zgonów. – Będziesz Pan wisiał – powiedział Braun do Niedzielskiego.

ZOBACZ: Braun do Niedzielskiego: „Będziesz Pan wisiał”. Poseł Konfederacji wykluczony z obrad Sejmu [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Marszałek Sejmu, Elżbieta Witek, poinformowała na Twitterze, że w związku z tą wypowiedzią złoży zawiadomienie do prokuratury. – Poseł Grzegorz Braun przekroczył dzisiaj kolejną granicę. Nie ma miejsca na groźby karalne w polskim Parlamencie, ani w całej przestrzeni publicznej. W związku z dzisiejszymi słowami skierowanymi wobec ministra Niedzielskiego składam zawiadomienie do prokuratury – napisała Witek.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Segregacja sanitarna w Filharmonii Narodowej. Praca tylko dla zaszczepionych lub przetestowanych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jaro mówi

  Poziom intelektualny marszałek sejmu jest żenujący.

 2. dzialacz PO mówi

  Brwo!! nareszcie bydle braun nie bedzie bezkarny. parszywy prawdziwy patriota Polak Katolik,tfuuuuuuuuuu
  smiec nie bedzie nikogo wieszal ani od mordercow wyzywal. jeszcze sa sady.tuleya go osadzi jak trzeba. A jak chce to moze miec samosad!

 3. kici kici KOCUR mówi

  Z przykrością muszę stwierdzić że mój ulubiony poseł deko przesadził. Po pierwsze w obecnym polskim kodeksie karnym nie ma mowy o karze śmierci (jeśli pan Niedzielski zostałby skazany za swoje czyny prawomocnym wyrokiem – bo chyba o tym myślał pan Braun). Być może w przyszłości kara taka powróci ale upłynie jeszcze dużo wody w Odrze zanim do tego dojdzie, jeśli w ogóle dojdzie. Po drugie znacznie bardziej dosadne i bardziej realne byłoby stwierdzenie rzucone do pana Ministra mniej więcej w tym tonie: – zgnijesz w więzieniu – nie wyjdziesz tak szybko z kicia, lub tym podobne. Myślę ze byłoby to bardziej eleganckie i mocniej mogłoby zaboleć tego pseudo speca od pandemii a przede wszystkim nie byłoby mowy o tym że są to groźby karalne. A tak różnie może być, chociaż osobiście jestem dobrej myśli co do dalszych losów pana Brauna i życzę mu mniej takich nieostrożnych wypowiedzi jak ta dzisiejsza.

 4. MAREK mówi

  Urzędnik, który swoimi decyzjami doprowadza do takiej ilości zgonów, jest chroniony i bezkarny?
  Jak widać, Polakom nie przeszkadza, że rodacy umierają dzięki decyzjom takich psychopatycznych urzędników.

  Ministrowie, zamiast służyć Polakom, bezkarnie zrobili sobie z Polaków bezwolnych niewolników.
  Niepokornych niewolników ukarać, napiętnować i zniszczyć, każdy powód jest dobry.
  Poprawność polityczna, zakłamanie i bezkarność urzędnicza to zaraza, która niszczy Polskę!

 5. Alek mówi

  Dziwnym trafem nikogo jeszcze nie skazano za wzywanie do mordowania katolikow, np.przez podpalanie kosciolow, o pogrozkach pod adresem ksiezy nie wspominajac Ale Braun nie wzywal do zamordowania nikogo ani do podpalania niczyjego budynku. Wiec pod sad.

 6. Zbigniew mówi

  Bedzie wisial np w gazetce sciennej ZMS – co nie mozna?

  Witek spanikowala i to mocno!
  Widocznie zrozumiala to w kontescie mordow jakim bylo zamkniecie pomocy medycznej – Braun teg o tym ze za to bedzie wisial nie mowil, wiec o co ona panikuje, co chce od posla?

 7. Sebastian mówi

  Witek będziesz wisiała ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….na linie bandzi XD

 8. Sebastian mówi

  „Dzialacz PO Mówi” jesteś głupi

 9. Alek mówi

  A wspomnijmy jeszcze bl. Ks. Prymasa Wyszynskiego. Na niego dokonano proby zamachu w 1949 roku. Moze by tak szanowni uczestnicy jego beatyfikacji, nie wkazujac palcem, spowodowali wszczecie dochodzenia w tj prawie. Ze nie wspomnimy ks. Niedzilaka czy ks. Suchowolca, ktorych siegnely skuteczne zamachy. Jest tez wielu innych ksiezy, pomordowanych przez sluzby, ktorych zabojcy pizostali a moze i pozostaja bezkarni.

 10. tom mówi

  jakie groźby karalne jak nie ma takiej kary ????

 11. W K mówi

  Ciekawe, ilu chorych Polaków musi zostać zamordowanych przez Niedzielskiego, żeby według etyki Witek poseł Braun miał rację. Czy 500 tys. wystarczy, czy dopiero 1 mln.?

 12. Anton mówi

  Okupant z Knesejmun Polin jak zwykle w kolektywie ! a Witek ? ……..” gdzie diabeł nie może tam szydówkę pośle ! „

 13. Halina mówi

  Polacy czekali na te słowa w tym miejscu. Pan Poseł Braun ma rację, Śmierć Wrogom Ojczyzny! Niedzielski obsikał galoty? Witek obfajdała stołek? I dobrze! Wiadomo komu służą!

 14. Egil mówi

  Ad. Kici kici – Baun miał na mysli raczej targowiczan, powieszonych przez lud Warszawy. A, że przesadził to prawda. I nie z deka tylko grubo. Z tym „panem”.

 15. MAREK mówi

  Podsumowując temat, towarzyszka witek /wychowanka towarzysza geremka/ jest na równi z niedzielskim odpowiedzialna za śmierć ponad 100 tysięcy Polaków /jako trzecia ważna osoba w państwie/, o jawnym obrońcy zbrodniczych decyzji, konowale z PSL kosinaku-kamyszu też należy pamiętać.
  O udziale w zbrodniczych decyzjach tych, co klaskali, gdy karano i linczowano Posła Brauna, musimy pamiętać!
  Lista jest długa. Niestety lista ich ofiar jest o wiele dłuższa i stale rośnie!!!

 16. WWL24 mówi

  Witek powinna już dawno siedzieć w więzieniu, a przynajmniej stracić wszelkie funkcje państwowe. Ta bezczelna baba złamała już prawo tyle razy, że udowadnia, że państwo pisowskie jest totalnym bezprawiem, chaosem prawnym. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać że ktoś taki zawiadamia prokuraturę.

 17. Shadow mówi

  Kuchta Witek nie raz łamała przepisy sejmowe i konstytucyjne, ale tej flaneli wszystko wolno. Tak jej się na razie wydaje.

 18. dzialacz PO mówi

  tylko stalinowiec braun nieublaganym palcem wskazuje winnego zamiast sadu! bojjowki katolikow od boska jak NKWD wyrok wykonaja.
  ale czego od tego katolika bydlaka mozna wymagac?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.