Prof. Wolniewicz wiecznie żywy! Niepublikowany wcześniej wykład o żydowskiej bezczelności i osaczaniu Polski

Prof. Bogusław Wolniewicz / Fot. Youtube
9

W sieci, na kanale Youtube „głos racjonalny” został opublikowany wykład prof. Bogusława Wolniewicza, w którym zmarły w sierpniu bieżącego roku filozof tłumaczy problem żydostwa w Polsce oraz ich skrajnie antypolskich zachowań.

Prof. Wolniewicz komentuje antypolonizm Agnieszki Holland, Jarosława Szczepańskiego z loży B’nai B’rith oraz żydowską bezczelność wobec Polski i chrześcijan. Tłumaczy związek żydostwa z islamską imigracją do Europy oraz to, że żydom bliżej jest do nienawiści Koranu niż do personalizmu Ewangelii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gorąco polecamy wysłuchać wcześniej niepublikowanego wykładu prof. Wolniewicza, którego „racjonalny głos” nie może obumrzeć.

Źródło: Youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka polka mówi

  Niestety, Polacy, żydostwo nas osaczyło. Problem w tym tylko, jak się od nich uwolnić. Od tego zależy nasze ” być albo nie być”.

 2. Waldemar mówi

  Dlatego w dniu 1 listopada żadne media nie wspomniały o dacie jego śmierci. Ani TVP info, ani Polsat NEWS, ani TVN 24 przypadek czy celowe działanie. Byli wspominani piosenkarze, politycy, aktorzy a profesor Wolniewicz pominięty.

 3. Waldemar mówi

  Bardzo brakuje mi Pana profesora.

  1. goj mówi

   Jeszcze nie czytałem tego artykułu i dziękuję za ciekawego linka, ale uważam, że chrześcijanie i Żydzi wierzą w tego samego Boga, ale muzułmanie już nie. Przynajmniej teoretycznie, bo o ile sam Mahomet twierdził, że został opętany przez demona (pierwsza żona wmówiła mu, że to Bóg), to jednak są muzułmanie, którzy mają kontakt z Bogiem – większość z nich odchodzi od islamu, albo stara się szukać informacji w Biblii i przeinaczać Koran, żeby jak najbardziej pasował do chrześcijańskiej „wersji”. Słyszałem, że nawet w Mekce są ludzie stanowiący tajny Kościół 🙂

   Jest jeszcze jedna kwestia – wiara w Boga nie oznacza, że chce się mu służyć, bo można w Niego wierzyć, ale służyć diabłu 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.