Premiera książki „Niebezpieczne Związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego

Premiera książki "Niebezpieczne związku Donalda Tuska"
7

Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński wydali książkę pt. „Niebezpieczne związki Donalda Tuska”. W czwartkowy wieczór w Warszawie Marcin Rola z telewizji wRealu24 prowadzi interesującą dyskusję, w której bierze udział Wojciech Sumliński i ks. Stanisław Małkowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Jest bardzo interesujący wywiad z Sumlinskim na Mediach Narodowych w dniu dzisiejszym, w którym autor zapowiada wydanie książki o Jedwabnem. Na Facebooku u Brauna, Grzegorz Braun wyraża swe pełne poparcie dla kandydatów z Ruchu Narodowego w wyborach. Kiedy zrobią to Jacek Międlar i Panie Katarzyna ? Po wyborach ?

  1. Dan mówi

   Pytaniem jest – i co z tego? Pan Sumliński napisał i wydał już kilkanaście książek i czy coś się zmieniło, czy ktoś został rozliczony i poszedł siedzieć?

  2. Goj mówi

   Nie, ale doprowadza to do radykalizacji prawicy i daje jej argumenty, którymi ludzie dzielą się z bliskimi. Przyszłe wybory wygra znowu POPiS, ale już kolejne będą należały do nacjonalistów i nadejdzie czas rozliczeń.

 2. Wercia mówi

  Ot i co. Układ jest okrągły, zamknięty. Trochę my potem wy..czasem się pozremy żeby nie było! A Sumiński pan..cóż, jest koniunktura to pisze..sprzedaje, zarabia. Oczywiście ma pełne do tego prawo. Pozdrawiam.

  Ps tu się nic nie ma zmienić.

 3. Normalny mówi

  Cieszy mnie spostrzegawczość Pana Sumlinskiego co co haniebnych postaw wszystkich partii kanciastego stołu wobec absurdalnych uroszcze żydowskich. Na szczęście Ruch Narodowy jest jednoznacznie przeciwny. Gdyby jednak ktoś komu miałby wystawiać rachunki, a mam wielką nadzieję, że to zrobimy, to Żydzi muszą Polsce zapłacić wielobilionowe odszkodowania i reparacje i to z odsetkami.

 4. Ania mówi

  POPIS został dokładnie rozpracowany ponad 10 lat temu przez niezawodnego Henryka Pająka w jego książce na ten temat. Międzyczas pozytywnie zweryfikowal jego czarną diagnozę.

 5. kordian mówi

  Tzw. III RP to nic innego jak kontynuacja PRL. Ludzie, którzy piastują jakiekolwiek stanowiska w tym czasie winni być rozliczani jak zwykli ubecy. Ten cały Tusk-Kaczyński-Jaruzelski-Kiszczak-Stalin-Breżniew-Kliszko-Gierek-Geremek-Kwaśniewski-Miller-śp. Oleksy-Onyszkiewicz i inne pomioty to kontynuatorzy komunistycznej,wrednej idei.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.