Histeria i łzy redaktor naczelnej Jewish.pl: „Pomówmy o zagrożeniu nacjonalizmem”

fot. youtube
14

Redaktor naczelna portalu Jewish.pl Katarzyna Markusz zamieściła histeryczny apel do Prawa i Sprawiedliwości, w którym odnosi się do spotu wyborczego PiS o przyjmowaniu uchodźców. „Szanowni Państwo z PiS! Skoro chcecie Państwo kręcić filmiki o tym, kto zagraża Polsce, przesyłam materiał poglądowy” – pisze Markusz i wrzuca zdjęcia z marszu ONR.

„Mam sporo takich zdjęć, zrobiłam je niedawno w mieście o nazwie Warszawa. Wychodziłam akurat z egzaminu na uniwersytecie i zobaczywszy tych nacjonalistów, idących swobodnie po ulicy miasta, w którym się urodziłam, bardzo się bałam. Łzy same cisnęły mi się do oczu, bo przeczytałam wystarczająco o dwudziestoleciu międzywojennym, by wiedzieć jak te marsze się skończą. Źle się skończą” – histeryzuje Markusz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Mam więc nadzieję, drodzy państwo z PiS, że dostrzegacie to ogromne niebezpieczeństwo, jakie przedstawiają nacjonaliści, neofaszyści i podobne organizacje. Liczę na sprawną reakcję!” – kończy swój apel redaktor naczelna żydowskiego portalu.

Mój komentarz: Pani Markusz liczy na „sprawną reakcję”, a ja liczę na to, że nadejdzie taki dzień, w którym pani Markusz napisze coś z sensem. Na razie pani Markusz bredzi, a jej brednie wskazują na to, że swoją wiedzę czerpie z „mądrości” Gazety Wyborczej. Co prawda, pani Markusz nie odważyła się wprost zrównać polskich narodowców z niemieckimi nazistami, bo wie, że groziłby jej za to proces, który przegrałaby z kretesem. Niemniej jednak pani Markusz w zawoalowany sposób sugeruje, że taki związek istnieje i stanowi „ogromne niebezpieczeństwo”, bo „te marsze źle się skończą”.

Niniejszym informuję panią Markusz, że źle skończyły się marsze organizowane w dwudziestoleciu międzywojennym przez NIEMCÓW, a nie przez Polaków. Dobrze byłoby, żeby pani Markusz w końcu uświadomiła sobie, że to NIEMCY – jako państwo i jako naród – stworzyli ludobójczą machnę, w której ginęli Polacy i Żydzi. To NIEMCY byli i są opętani ideą „Drang nach Osten”. Podczas II wojny światowej niemiecką metodą realizacji tej idei była eksterminacja. Dziś jest to podbój ekonomiczny, budowa zideologizowanego eurokołchozu oraz islamizacja Europy. I to jest dziś ogromne niebezpieczeństwo, a o tym niebezpieczeństwie głośno mówią polscy narodowcy.

Nie zapominajmy też o żydowskich roszczeniach na kwotę 300 miliardów dolarów, o których próżno szukać informacji na portalu Jewish.pl. Zamiast tego mamy histerię i łzy pani Markusz, która bardzo się boi, gdy widzi marsz ONR. To jest tak żałosne, że aż śmieszne.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jerzy mówi

  A czy boi się nacjonalistów w Tel Awiwie?

 2. Zbulwersowany mówi

  Ja się bardzo boję zydowskich nacjonalistów, szowinistow, talmudzistow okupujacych Polskę. W przyszłej Wolnej Polsce powinni być natychmiast osądzeni.

 3. Włościanka mówi

  Dziwne, kobieta boi się nacjonalistów? Przecież jak ktoś ją napadnie to taki nacjonalista pierwszy rzuci się kobiecie na pomoc! Ja wychodząc na ulice Wrocławia widzę i słyszę tłumy ukraińców. Obcych można się bać ale swoich?

 4. tuszyn mówi

  Nie ma gorszego nacjonalizmu jak nacjonalizm żydowski czego najlepszym przykładem jest likwidacja chasydów we współpracy z Hitlerem, potem likwidacja Palestyńczyków, w kolejce czekajką Ukraińcy a potem Polacy. Łukaszenka rozumie co się święci i jaj dotąd skutecznie się broni

  1. Andrzej Józef mówi

   Likwidacja Palestynczykòw “ likwidacja Palestyńczyków z współpracy z Hitlerem”.
   Amerykanie na ogół słabo znajo historie.
   Ty pobiłeś rekord.?

  2. Jacenty mówi

   „… likwidacja chasydów we współpracy z Hitlerem, potem likwidacja Palestyńczyków…”
   A teraz popatrz na swoją żałosną próbę oszustwa. Nie wstyd ci?

  3. Andrzej Józef mówi

   Tak jak Żydzi, oraz Polacy, Rosjanie ,ect reszta swiata oprócz krajów Nordyckich dla Hitlera oraz Niemców (Rasa Supermenòw)byliśmy podludziami. Dlatego dla “Adaśia czy byłes Palenstyczykiem czy Mongołem ta sama droga przez komin.
   Dlatego Partyzantka Armi Krajowej pomagierów, sympatyków którzy zwalali winę za zbrodnie Faszystów Niemieckich na kogokolwiek wyrok poprzez rostrzelanie .
   Sympatycy Faszystów precz z Polski

  4. tuszyn mówi

   Czyli co? Współpraca żydo-nacjonalistów z Hitlerem, zanim się nie urwał ze smyczy, nie „wchodzi do żadna rubryka”? A Żagiew, a Judenraty a Orndunsdienst? A Czeka, NKWD, UB, a przejęcie Polskiego Sierpnia i wyprzedaż Polski?

 5. Mr. ?? mówi

  Lewackie brednie niech napisze jak dobrze jest w szwecji, francji z której żydzi uciekają …

 6. sulka mówi

  Biorąc pod uwagę dotychczasowe fakty np. Izrael państwem żydowskim, wciskanie nam kitu o odpowiedzialności Polaków za holocaust, ustawa 447 to ta pani przekroczyła rubikon śmieszności i obłudy.

 7. gojek mówi

  Myślę, że jest potrzeba, aby z nią porozmawiać. Powinna powiedzieć prawdę… Nie mogę napisać więcej, bo mafia antypolska patrzy…

 8. Hammurabi mówi

  „Łzy same cisnęły mi się do oczu, bo przeczytałam wystarczająco o dwudziestoleciu międzywojennym, by wiedzieć jak te marsze się skończą”…
  Cóż… Dwudziestolecie międzywojenne poprzedzały usilne starania Żydów by do powstania państwa Polskiego nie doszło, o czym zapewne ta pani dobrze wie. W okresie międzywojennym również Żydzi nie byli bezczynni. Poseł w II RP Grunbaum Icchak (późniejszy minister spraw wewnętrznych Izraela) na konferencji w Londynie powiedział , iż: „ powołując do życia Polskę, mocarstwa zachodnie zaatakowały żywotne interesy żydostwa”. Przyjęto na tej konferencji uchwałę zobowiązującą Żydów wszystkich krajów zwalczać Polskę. Jeden z punktów miał zalecać popieranie akcji komunistycznej w Polsce. Za podstawowe swoje zadanie w sejmie Żydzi uznali zapewnienie bezpieczeństwa społeczności żydowskiej …
  Pewnie dlatego pani Markusz łzy się „same cisną do oczu”. Cóż za wrażliwa kobieta…
  Tfu!

 9. Karol mówi

  A ja się boję Syjonu, folksdojczy, komuny i zwyrodniałego kleru.

 10. Marek mówi

  Pani Markusz wydaje mi się że Pani nic nie wie i nic rzetelnego nie czytała o dwudziestoleciu międzywojennym. Szczerze mi Pani żal. Takie myślenie jakie Pani prezentuje niszczy, ewolujàc w stronę nienawiści do narodu wśród którego Pani żyje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.