“Polskie suki, dz..ki na kolana. Będziemy was wyżynać”. Ukraińcy zaatakowali Polaków. Usłyszeli wyroki

fot. youtube
20

W roku 2016, dziennikarze Telewizji Niezależnej oraz pracownicy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jechali do Lwowa. Jednak tuż po przekroczeniu granicy trafili na blokujących ulicę, protestujących Ukraińców. Manifestacja dotyczyły zawieszeniu przepisów dotyczących Małego Ruchu Granicznego. Polacy próbujący przedostać się przez tłum manifestantów zostali zaatakowani przez grupę agresywnych Ukraińców.

Polskie suki, dz…ki. Polaczków trzeba mordować – wykrzykiwali Ukraińcy. Jedna z Polek miała prosić Ukraińców, by zrobili im przejazd. Ty suko stąd nie wyjedziesz usłyszała od Ukraińca.

W momencie, gdy samochody, w tym pojazdy przewożące polskie dzieci, poczęła jechać dalej, Ukraińcy zaczęli demolować jeden z samochodów. Urywali lusterka, wyłamali drzwi, niszczyli karoserię. Ktoś wskoczył na maskę i wybijał przednią szybę. Inni szarpali pasażerów i bili kierowcę – pisze Dziennik Wschodni. Pozabijam Polaczków. Polska suko na kolana. Zabiję cię krzyczał inny Ukrainiec, któremu wtórował tłum Ukraińców. Lachów trzeba mordować. Będziemy was wyżynać. Won do Polskikrzyczeli.

Siedmiu Ukraińców zostało postawionych przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Prokuratorzy oskarżyli ich o zdemolowanie mienia (straty wyniosły niemal 39 tysięcy zł), znieważanie i stosowanie przemocy z powodu przynależności narodowej.

Najwyższy wyrok to rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 1000 złotych grzywny. Usłyszeli go trzej Ukraińcy. Pozostała czwórka została skazana na mniejsze wyroki w zawieszeniu i symboliczne grzywny. Wszyscy skazani mają przeprosić na piśmie swoje ofiary. Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło informacji i cytatów: Dziennik Wschodni

Obejrzyj jak Ukraińcy palą polską i węgierską flagę:

Obejrzyj także:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

   Nie “kończy” a zaczyna. Nie “współpraca” a pobłażliwość granicząca z ośmieszeniem i upodleniem.
   Polscy “włodarze” z maniakalnym uporem poklepują zapijaczonych prymitywów ukraińskich po pleckach, opluci wycierają gęby i grożą palcem jak ciocia opluta przez karmionego dzieciaka.
   Historia jest jedna. I ona przemawia jednoznacznie.
   Póki działania ukraińskich obywateli będą godziły w polski interes, póki Ukraina nie uzna masowych mordów na Polakach za zbrodnię przeciwko ludzkości, póty powinna mieć zamkniętą granicę na zachód, być pozbawiona pieniędzy które polscy “włodarze” bezmyślnie darowują temu tworowi zwanemu “państwem” a jej obywatele przebywający jeszcze na terenie Rzeczpospolitej niezwłocznie wydaleni.
   Obecna sytuacja wygląda tak, jakby krewni zgwałconej, zamęczonej torturami i okradzionej kobiety, mając wiedzę o jej tragicznym losie, świadomie pomagali jej oprawcom nie tylko w uniknięciu kary ale przygotowaniach do następnej zbrodni!

 1. Kasia mówi

  Rok więzienia za pobicie uszkodzenie mienia i groźby śmierci? To chyba kpina .

 2. Emil mówi

  Kurwa nie wierzę!!!!!! A ja im pomagam.

  1. witek mówi

   w naszej kulturze łacińskiej nie ma odpowiedzialności zbiorowej, czy pomagasz zatem tym właśnie skazanym? Weź głęboki łyk powietrza i zastanów się, takie akcje mogą być po prostu inspirowane

  2. Hammurabi mówi

   Dziwnym trafem, jeśli chodzi o odpowiedzialność, to w przypadku mniejszości etnicznych i narodowych wlewających się do Polski jest jej zupełnie brak. Kultura i tradycja to jedno. Drugie zaś to zwyczajny rozsądek. Trzeba być mocno upośledzonym, by zakładać, że ciągłe nadstawianie policzka, nie skończy się wybiciem zębów!
   Odzywa się w Tobie nasza odwieczna tolerancja, brak pamięci i dziecięca wręcz naiwność.
   Biorę głęboki wdech, potem drugi i nie przechodzi!
   Wciąż mam przed oczyma zdjęcia ofiar ukraińskich sadystycznych morderców. Wciąż pamiętam o ich bandyckiej przeszłości.
   W imię czego mam zapomnieć? Bo jakiś idiota jeden z drugim tak postanowił?
   Mam patrzeć jak powstają w Polsce ukraińskie szkoły, organizacje i jak głosi się w nich pochwałę bandery i nawołuje do powtórki z Wołynia? Mam się godzić na pomoc krajowi ociekającemu krwią moich rodaków?
   Witek naiwny jesteś jak dziecko.
   SI VIS PACEM PARA BELLUM – trafność i aktualność tej sentencji potwierdza wielowiekowa historia Polski.

 3. Piotr mówi

  Sprawa jest prosta:
  Ukrainą to nasi sąsiedzi i to są dobrzy ludzie mimo niektórych różnic kulturowych i spojrzenia na świat
  Zaś Banderowcy to zwykle prostytutki jak nie kiedyś Hitlera tak dzisiaj Putina, to nacja która krzyczy „ slawa Ukrainie” a w rzeczywistosci działa na jej szkodę i to w sposób znaczący !!!

 4. MSW mówi

  Jaki to naród ci Ukraińcy, ile ten naród ma historii? To są Rusini, polska mniejszość etniczna. Narodem to oni może będą za 500 lat. Rusini zaczęli się już buntować w II Rzeczpospolitej (orlęta lwowskie). Kozacy! Szlachta zaporoska. Do dziś ich dupa boli od wbijanych pali za zdradę Rzplitej. Dlatego dziś, co bardziej oczytani nacjonaliści ukraińscy nazywają nas “panowie szlachta”. Myśmy karali tych sukinsynów tylko za zdradę i na pewno ani kobiety ani dzieci. To zaś co oni zrobili na Wołyniu, to tylko obecnie Państwo Islamskie może im dorównać. Oni też strzelają do kobiet i dzieci i jeszcze gorsze rzeczy im robią. UPA to nie była armia wyzwoleńcza, tylko organizacja terrorystyczna w granicach II Rzeczpospolitej.

  1. Rafak mówi

   Oni strzelają do mężczyzn ! A kobieta nie jest człowiekiem??? Dlaczego mieli by do kobiet nie strzrlac

 5. Ja mówi

  Pół kraju im Rosja jebłaba oni jak to upa kobiety i dzieci krzywdzić debilny zlepek gównianych ludzi

 6. Piotras mówi

  te wyroki to kpina… pomyślcie tylko jakie by były za takie same groźby postulowane przez Polaków wobec Ukrainców… albo wobec Żydów…

 7. Carlitos mówi

  Może redakcja przypomni majową masakrę w Odessie sprzed kilku lat przemilczaną przez tzw polskie media?

 8. witek mówi

  w naszej kulturze łacińskiej nie ma odpowiedzialności zbiorowej, czy pomagasz zatem tym właśnie skazanym? Weź głęboki łyk powietrza i zastanów się, takie akcje mogą być po prostu inspirowane

 9. Robert mówi

  W naszej kulturze łacińskiej,w sanatorium podczas ostatniego Sylwestra bawiło się prawie 300 osób z całej Polski i przetrwali do pierwszego,ale dwóch z krainy Uuu,zatrudnionych na konserwatora,pokazali co to bydlęca obora,wyzywając dziewczynę z recepcji od suk,bladzi bo chcieli kupić fajki całkowicie znietrzeźwieni,a jej nie było i musieli czekać ,aż wróci z toalety…byłem tam,oni nie mają żadnego kręgosłupa,moralnego,etnicznego ,tylko UPA

 10. Robert mówi

  Czy byłem,czy to prawda,komentarz do sprawdzenia,polecam naszym oddanym Uuusaaa

 11. George mówi

  Straty materialne 39 tys. i 1000 zł grzywny? Ktoś tu ocipiał, czy nie wszystko napisali?

 12. dfnd mówi

  PIS ich zaprosił zniósł wizy… dlaczego nie Białorusinów.? przynajmniej spokojny i robotny naród

 13. darken mówi

  feministyczno pseudo katolicka kultura polska wyrządziła mi wiele krzywdy, nie ma nic do lubienia w polsce

 14. Bogusław Maśliński mówi

  Gowin żąda dwa mili Ukraińców wpuszczenia do polski. Żąda i wyrzuca polskich studentów z akademików.
  Rząd PZPR – KOR wydaje miliardy na wsparcie. Najwyższy czas na skrócenie kadencji, także prezydenckiej jak i sejmu i senatu. Nowa konstytucja jest niezbędna, dość okupacji, dyktatu dla Słowiańskiego Polskiego narodu.

 15. Żelazny mówi

  Gowno gownem zostanie i w swoim gownianym rosyjskim kraju niech sie plewi ….jak tak nie nawidza polakow po co do roboty sznurem jada dziwki putinowskie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.