Policja w mieszkaniu ks. Stryczka. „Mam nadzieje, że zaangażowanie prokuratury pomoże wyjaśnić sprawę”

Ks. Jacek "Wiosna" Stryczek / Fot. Facebook
1

Do mieszkania ks. Jacka Stryczka, założyciela Szlachetnej Paczki weszła policja. Ksiądz potwierdził ten fakt na Facebooku. Podkreślił, że nie toczy się wobec niego żadne postępowanie.

Śledczy zabezpieczają dokumenty, komputer oraz nośniki cyfrowe, na których mogą znajdować się dane związane ze śledztwem prowadzonym w sprawie mobbingu w stowarzyszeniu Wiosna. Prokuratura podkreśla, że śledztwo toczy się obecnie w sprawie, a nie przeciwko jakiejś osobie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ks. Jacek Stryczek również o tym przypomniał i potwierdził, że policja była w jego mieszkaniu.

Jak wiadomo, od dawna czekam na wyjaśnienie sprawy Stowarzyszenia WIOSNA w prokuraturze.
W jednym z wywiadów stwierdziłem, że jestem gotowy do złożenia wyjaśnień, jeśli będą potrzebne. Mam nadzieje, że działania prokuratury pomogą w szybkim rozwiązaniu sprawy. Bardzo tego potrzebuję, jak i pewnie wiele innych osób – napisał ks. Stryczek.

Ponadto, pragnę potwierdzić, że jako twórca i założyciel SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI jestem dogłębnie zaniepokojony obecnym stanem rzeczy. I mam nadzieje, że zaangażowanie prokuratury pomoże tę sprawę wyjaśnić – dodał kapłan.

Faktycznie, spotkałem się z policjantami. Okazało się, że jak na razie nie toczy się żadne postępowanie przeciwko mnie. Jak już mówiłem, liczę na rychłe wyjaśnienie sprawy. Czuję się twórcą SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jest mi bliska, zależy mi na niej. Mam nadzieje, że wyjaśnienie tej sprawy pomoże nie tylko mnie, ale całej WIOŚNIE – oświadczył na Facebooku.

Przypomnijmy, że sprawa wiąże się z oskarżeniami wobec założyciela Szlachetnej Paczki, które poprzez publikację portalu Onet.pl, wystosowali byli współpracownicy duchownego. Oskarżono go o mobbing i złe traktowanie współpracowników. Kapłan zrezygnował z funkcji prezesa Stowarzyszenia Wiosna. W ubiegłym roku prezesem została Joanna Sadzik.

Źródło informacji: kontrrewolucja.net

Przeczytaj także:

J. Międlar: Presja ma sens! Adorator Danielsa poza listami Konfederacji. Czas wyrzucić konia trojańskiego! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Masz chłopie w domu przedwiośnie,odkąd Biedronia wiosna rośnie,żałośnie uber alles

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.