PILNE! Wybity bark, pełny żołądek gazu… pobity przez policję. Wywiad z patriotą zaangażowanym w marsz we Wrocławiu! Publikujemy nagranie z pobicia [WIDEO]

Andrzej Stępkowski pobity przez policję!
17

Andrzej Stępkowski z Wrocławia, prezes Fundacji Pro Futuris od wielu miesięcy jest mocno zaangażowany w akcje patriotyczne organizowane na terenie Dolnego Śląska, a od lat walczy pomaga frankowiczom w walce z bankowymi oszustwami.

W sobotni wieczór (16.11.2019), siedząc wygodnie w domu, Stępkowki przygotowywał odwołanie od decyzji delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu. Oglądał w tym czasie nagrania z manifestacji, podczas której, pod dyktando wrocławskiego magistratu, bestialsko zaatakowano setki Polaków. Co istotne, w trakcie samego marszu – co widać na opublikowanych przez nas nagraniach – Stępkowski stawał w obronie polskich patriotów, a samej policji, także pomagierom w kominiarkach i pałkami teleskopowymi w ręku, zwracał uwagę na ich bezprawne i nielegalne działania. I dziwnym trafem, w czasie gdy przygotowywał pismo z odwołaniem, które według ustawy mogliśmy złożyć najpóźniej w poniedziałek (18.11.2019), Andrzej został pobity przez policjantów. Stało się to ne jego prywatnym podwórku, a następnie na dwie doby umieszczono go na tzw. dołku, gdzie traktowano go – jak sam wyznaje – gorzej niż psa w schronisku. Wybito mu bark, a żołądek zapełniono gazem. Teraz stawia mu się zarzuty, za które grozi mu 12 lat więzienia.

PRZECZYTAJ: Zawiadomienie do prokuratury na Sutryka, Bukowską i Ciążyńskiego ws. katowania Polaków na marszu we Wrocławiu. Grożą im 3 lata więzienia!

Wczoraj w nocy, zgodnie z zapowiedzią daną w wywiadzie dla wRealu24, Jacek Międlar przeprowadził z Andrzejem wywiad. To co mówi pobity mężczyzna z jednej strony szokuje, a z drugiej uświadamia, że obecna sytuacja we Wrocławiu jest wręcz dramatyczna. Pod filmem z wywiadem publikujemy także nagranie z zatrzymania Andrzeja, na którym widać jak mężczyzna jest brutalnie traktowany przez policjantów. Chyba tylko naiwny wierzy, że sobotnie zatrzymanie to policyjnej potknięcie przy pracy i czysty przypadek. Wręcz cuchnie prowokacją.


Nie ma darmowego dziennikarstwa. Darmowa jest tylko propaganda! Wesprzyj działalność Jacka Międlara i wPrawo.pl dowolną wpłatą:
//wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
//sklep-wprawo.pl

NAGRANIE Z ZATRZYMANIA ANDRZEJA STĘPKOWSKIEGO – TUTAJ

Przeczytaj i obejrzyj:

PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  To teraz Wroclaw jest trzymany terrorem?? Faszysci u wladzy?

 2. Dariusz mówi

  Ja pierd…..co to ma być?Dlatego oni żądają od rządu uprawnień nowych by nie musieli podawać powodów kontroli dokumentów.!!!Polakow .Andrzeju współczuję .

  1. Tomek mówi

   Wystarczającą podstawą do kontroli dokumentów jest wykonywanie czynności przez policję – czyli interwencja, jak tutaj miało to miejsce. Art.. 14 i 15 ustawy o Policji się kłania, a pan Andrzej wygaduje na nagraniu głupoty, że policjant żądając dokumentu musi mu podać powód, np. że Bin Laden przypomina. Nie, legitymowany nie ma być o coś podejrzany albo przypominać przestępcę, bo legitymowanie ma na celu weryfikację personaliów uczestnika jakiegoś zdarzenia, a nie weryfikację, czy jest to przestępca. Odmowa okazania dowodu to natomiast wykroczenie – art. 65 KW się kłania.

  2. tomas mówi

   po pierwsze nie masz obowiazku posiadac przy sobie dokumentu tozsamosci. Wiec odmawiasz okazania z powodu jego braku. To nie jest karane. Dwa policjant przy wylegitymowaniu musi podac powód. oczywiscie powodem moze byc weryfikacja tozsamosci ale powod legitymowania podac musi

 3. SW mówi

  Gaz to nowy, mniej szkodliwy niż ZOMO-wskie UGŁ, petardy hukowe – też nowe – wielostrzałowe, stare – za komuny wybuchały raz ale o wiele głośniej, armatki wodne – zdecydowanie nowe – o wiele trudniejsze w obsłudze.

 4. W K mówi

  Tych dwoje z policji miało szczęście, że nie trafili na bandytę, bo z opisu akcji i z filmu wynika, że gdyby mieli do czynienia z bandytą, już by było 2 źle wyszkolonych policjantów mniej. Na coś takiego idą pieniądze podatników, beznadzieja. Szybkiego powrotu do zdrowia!

 5. maciek mowi . mówi

  A co na to wszystko tzw. minister sprawiedliwosci judasz Ziobro I drugi judasz tzw. mariusz Kaminski ,
  pytajmy ich wszyscy bo tak dalej byc nie moze . Po maliniaku niczego sie nie spodziewam bo to judasz I zydo-banderowski zdrajca ! Wspierajmy dzialalnosc Jacka Miedlara i wprawo .pl .

 6. Tomek mówi

  Tak, dodajcie do tego filmiku jeszcze więcej zdjęć hitlerowców, z pogrzebu Stachowiaka i rysunków policji z pałami, na pewno to zwiększy wiarygodność przekazu i wcale nie będzie poszlaką, że coś tutaj kręcicie.

  Po pierwsze, nikt na tym nagraniu go nie bije. Gość został obezwładniony i popsikany gazem. Czy słusznie go, jak leżał na glebie popsikano? Film jest niewyraźny, ale wyraźnie słychać, że gość się nie dał obezwładnić, a jeśli tak, to sorry – było to zasadne. Jak policja wykonuje czynności, to wykonujesz jej polecenia, jak się rzucasz, to mają prawo używać siły.

  Po drugie, sugerowanie, że gość został zatrzymany czy pobity za zaangażowanie w marsz (a to robicie) jest nie wiem, czy bardziej śmieszne, czy żałosne. Gość został zatrzymany, co wynika wprost z wywiadu z nim, w wyniku kłótni o samochód – nie chciał wydać nie swojego samochodu, który stał na jego posesji, a jak policja mu to kazała zrobić to cwaniakował, chciał ich wyrzucić itp. Początku interwencji oczywiście nie nagrano, a szkoda.

  Brzydko manipulujecie…

  1. Tomek mówi

   Nie broń psich pał znamy o nich prawdę

  2. Tomek mówi

   No to gratuluję, mój imienniku, znawco psich pał:)

 7. D'Arc mówi

  Panie Andrzeju szczere wyrazy współczucia, to w głowie się nie mieści… Dużo zdrowia życzymy i wspieramy wszelkimi mocami.

 8. Marek mówi

  Z tego całego opisu wynika że ta dwójka milicjantów była pod wpływem narkotyków. Najprawdopodobniej ćpali przed interwencją wskazuje na to ten skok bez ostrzeżenia na plecy, brak opanowania wymachiwanie bronią, nie liczyli się też ze skutkami. Mogli go nawet zabić.

 9. Tu jest Polska, nie polin mówi

  PiSowskie zomo. A tę głupią sukę z gazem to bym zapierdolił.

 10. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  MagiSRAt w akcji
  (inwokacja epopei antyfaszystowskiej)

  1.
  POsłanka JaŹdzira bardzo zachęcała,
  By „jak we Wrocławiu, walczyć w Polsce wszędzie
  Z faszyzmem”. E. Gabor na rozkaz czekała…
  Była podporucznik Milicji nie będzie
  Po takiej zachęcie dni dziesięć zwlekała;
  Już praca sztabowa aż wrze w jej urzędzie!
  Dzień dziewiąty wybił… Laicka nowenna,
  Gdy zawiera donos, jest święcie bezcenna!
  2.
  MagiSRAt Stołeczny… (Nazwa z „magistratu”
  Wywodzi się. W lecie została zmieniona
  Pod awarii znanej już całemu światu.)
  MagiSRAt stołeczny wypatrzył znamiona…
  (Nie, nie chodzi o to, co Rabiej no… ma tu…
  Bo na tę chorobę szybko się nie kona.)
  MagiSRAt stołeczny, czyli Ratusz-Czajka,
  Ma dowody zbrodni, co nie brzmią, jak bajka:
  3.
  Wzywano na Marszu tym do nienawiści! –
  Stany Zjednoczone złem nazwano oraz
  Krzyczano, że zamiast liści, komuniści
  Zawisną… I ogień („banda Ognia”!!!) coraz,
  Jak dym z flar, się szerzył … (Już „się” nie oczyści
  Powietrze, jak Wisła… IQ vel iloraz
  Milicjantki działa: na przyszłość gazować
  Tłum należy! Powietrze… gazem ozonować!!!)
  4.
  Taki jest początek mojego eposu
  O walce z faszyzmem, co biało-czerwone
  Szmaty wznosi w górę… Nie chce jeść bigosu!
  (Bigos na paradach mu zaprzyjaźnione
  Ze Sorosem grupy dają z jego trzosu.)
  Niepojęte sprawy to, nieodgadnione
  Dla podporucznicy… Lecz magiSRAt w akcji
  Rozpracuje wroga, da odpór reakcji!

 11. Rochel57 mówi

  Cały ten zamordyzm jest przygotowywaniem społeczeństwa do przejęcia Polski przez syjonistów. Przecież wiadomo, że Polak się nie podda, a kryształowe noce staną się “codziennością” Próbuje się więc namacalnie co można z Polakiem za nic , zrobić. Jeżeli Polska w obecnych czasach ruszy przeciwko ciemiężcom, będzie to jak ..zagłada.

  1. Tomek mówi

   Ale wy niektórzy macie fantazje…. Kto wam tak mózgi zrył?:)

 12. Asia mówi

  – A gdzie mozna zobaczyc ten film z napasci o ktorym mowicie? Bo nie moge go znalezc.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.