Papież dofinansowuje migrantów z granicy polsko-białoruskiej!

Papież Franciszek całuje w rękę rabina
6

Watykan ogłosił, że papież Franciszek przeznaczył 100 tys. euro na migrantów, którzy przebywają w pasie granicznym pomiędzy Polską i Białorusią. W dobie przestępstw i agresji migrantów wobec polskich służb mundurowych, decyzja hierarchy jest wręcz skandaliczna.

O sytuacji na granicy polsko-białoruskiej nie mówi się tak wiele jak kilka miesięcy temu, jednak nie znaczy to, że migranci z Bliskiego Wschodu nie próbują przedostać się przez płot do naszego kraju. Straż Graniczna cały czas informuje o licznych próbach nielegalnego przekraczania naszych granic.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To nie przeszkodziło papieżowi w obdarowaniu nielegalnych migrantów dużą pulą pieniędzy w wysokości 100 tys. euro. Pieniądze trafią między innymi do polskiego oddziału charytatywnej organizacji katolickiej Caritas. Mają posłużyć do „uporania się z kryzysem migracyjnym na granicy pomiędzy tymi dwoma krajami”.

Informując o dotacji Franciszka, Watykan poinformował od ubiegłego lata tysiące migrantów, z których większość pochodzi z Bliskiego wschodu i targanej wojną domową Syrii, podjęły próbę przekroczenia granicy pomiędzy Białorusią i Polską. To właśnie tą drogą próbowali oni przedostać się na terytorium Unii Europejskiej. W komunikacie nie poinformowano o przestępstwach, których masowo dopuszczają się migranci oraz o doniesieniach polskiego MSWiA wskazujących na powiązania terrorystyczne, a nawet skłonności zoofilskie wśród części migrantów przebywających na granicy (PRZECZYTAJ).

O papieżu Franciszku i jego proweniencji przeczytacie m.in. w książce Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę”.

Źródło informacji: wprost.pl

Przeczytaj także:

Śmiercionośny plan: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto

Głowa Kościoła czy działacz ekologiczny? Szokujący wywiad z papieżem zachwyconym „świętą” Gretą od klimatu

J. Międlar: Papieskie pocałunki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Maski opadly. Watykan i jego urzad zwany KK z prezesem w bialym mundurze to firma pod kontrola masonerii.

 2. Rebih mówi

  To już nie moje pieniądze na szczęście. Poszedłem po rozum i wróciłem z decyzją o zaprzestaniu finansowania tej zgrai homoseksualistów.

 3. Rebih mówi

  Tymczasem grupa 20 badaczy ustaliła personalia osoby, która wydała Niemcom miejsce ukrywania się Anny Frank i jej rodziny. Był to Arnold van den Bergh, żydowski notariusz i członek miejscowej Rady Żydów (Judenratu). Kolejny „donoszący przez łzy”. Rabini surowo potępili ujawnienie tej informacji.

 4. BP mówi

  finansuje mordowanie chrześcijan. Koniec świata …

 5. Hammurabi mówi

  Pieniądze póki co pokazane, nie przekazane. To po pierwsze.
  Po drugie, skoro te „pieniądze mają trafić między innymi” do polskiego oddziału charytatywnej organizacji katolickiej Caritas, to rodzi się pytanie co to za inne organizacje?
  Po trzecie może ten „papież” jakoś bardziej uściśli ile za celny rzut kamieniem, ile za ofiarne cięcie concertiny? Może „papież” określi, czy nagrodzie pieniężnej podlega również rzut pełną czy wyłącznie pustą butelką?

  „Pan ze stolicy, pan tylko kpi z prowincjonałek”… „I śmieszno i straszno”…

 6. Marcin Malik mówi

  Dlaczego za te 100tys euro nie możnaby w Iraku i Syrii zbudować kilku szkół, piekarni, dać im sprzęt medyczny, leki, książki, komputery, używane ubrania? Zamiast tego papież zainwestował w muzułmańską inwazję na Europę.
  Przyjamniej potrafi murzynom myć stopy, i całować Żydów po rękach. Ale on nisko upadł.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.