MSWiA o migrantach forsujących polską granicę! Resort prezentuje treści z ich telefonów świadczące o pedofilii, zoofilii i terroryzmie [WIDEO]

zatrzymanie nielegalnych imigrantów na granicy polsko-białoruskiej/ fot. Straż Graniczna
13

Sytuacja na granicy białorusko-polskiej jest napięta. Dochodzi do masowych prób łamania integralności granicy – poinformował Mariusz Kamiński, szef MSWiA. – 50 osób wśród 200 zatrzymanych jest powiązanych ze środowiskami terrorystycznymi, bojówkami, zbrojnymi formacjami oraz Talibami i Państwem Islamskim – przekazał Kamiński. Wyznał także, że w telefonach zatrzymanych nielegalnych migrantów, znaleziono treści świadczące o pedofilii, zoofilii i przynależności do organizacji terrorystycznych.

Ustalenia dotyczące co dziesiątej osoby wskazują na możliwe powiązania z organizacjami terrorystycznymi, przestępczością kryminalną, przemytem ludzi – powiedział rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych Stanisław Żaryn. Wśród migrantów znaleziono osoby, które miały przeszkolenie bojowe i doświadczenie w posługiwaniu się bronią. 20 proc. osób miało związki, często wieloletnie z terytorium Federacji Rosyjskiej.
Służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały również dowody na działalność pedofilską i dowody zoofilii – poinformował. Treści świadczące o tym przedstawiono podczas konferencji. Zaznaczamy, że niektóre z nich są wręcz odrażające.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przechodząc do konkretnych przypadków, Żaryn wskazał obywatela Iraku Hushama M. H., który miał kontaktować się ze specjalistą od materiałów wybuchowych i uzbrojenia tzw. Państwa Islamskiego. W trakcie konferencji pokazane zostały także zdjęcia z telefonu obywatela Afganistanu – Yousufi H. miał fotografie przedstawiające egzekucje oraz ciała zamordowanych osób. Zaprezentowane zostały także liczne dowody na związki zatrzymanych osób z Rosją – ślady wizyt w Moskwie, takie jak plany metra, zdjęcia z turystycznych miejsc, bilet na mecz z Petersburga.
Wśród zdjęć pozyskanych od obywatela Afganistanu pokazane zostały egzekucje przez dekapitacje, a także ciała zamordowanych osób oraz zdjęcia arsenału broni maszynowej – powiedział Żaryn. Wskazano na cały szereg dowodów świadczących o powiązaniach „migrantów” z terrorystami.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację szef MSWiA będzie wnioskował o przedłużenie stanu wyjątkowego o 60 dni.

Przeczytaj także:

„Powrót do Jedwabnego”. Film Wojciecha Sumlińskiego to petarda, która rozbija w pył jedwabieńskie kłamstwo. ZOBACZCIE KONIECZNIE! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Podobno reżyserka Agnieszka H. nie ma nic przeciwko nim…tylko żali się, że miejscowi nie wykazują zrozumienia ;). No i opresyjne państwo w stylu nrdowskim 😉

 2. Hammurabi mówi

  Teraz to tylko patrzeć, jak jakiś wysoko postawiony lewacki pajac podniesie wrzask, że kontrolowanie „migranckich” telefonów to przestępstwo, że to tajemnica, że należy się im odszkodowanie…
  Zaś pani Róża kilkorga nazwisk, wraz s towarzyszami wystąpią z formalnym wnioskiem ukaranie Polski i zmuszenie jej do wprowadzenia na granicę „Frontexu” w celu uchronienia migrantów przed szykanami.
  Ze swej strony zaś radzę, by wszystkich jak leci, bez względu na płeć, wiek i chęci przed ekstradycją nakarmić wieprzowiną, salcesonem ozorkowym i kaszanką, dać po solidnym sznapsie ale wcześniej ochrzcić czyniąc z tego wydarzenia stosowne filmiki, które powinny „pójść w świat”.
  Do dwóch, góra trzech tygodni żaden się nie odważy wtargnąć na teren Rzeczpospolitej. Będą woleli białoruski łagier.

 3. dzialacz PO mówi

  o pedofile,to chyba ksieza co nie?

 4. Repatriant mówi

  no i żydek Polański poszukiwany listem gończym jakbyś zapomniał

 5. Kamil mówi

  I pedofilów jest dużo wśród celebrytów i milionerów.

  Więc….panie działacz PO nie Ważne skąd pedofile pochodzą czy to kościół, przedszkole, działacz Po czy PiS .Najważniejsze jest bezpieczeństwo Dzieci!!!!!

 6. dzialacz PO mówi

  to juz nie Konfederacka wolnosc i wprowadzony do spolki z PiSem stan wolenny na kresach?

 7. dzialacz PO mówi

  Nie reagować, to prowokacja, pisowsk0-konfederacka prowokacja.

 8. Motyka noga mówi

  A cóż za przeszkoda wysłać sms do żon białoruskich pograniczników z odpowiednimi linkami i zdjęciami jeśli są prawdziwe?

 9. dzialacz PO mówi

  Bydle mówiło kiedyś co inne. ale to parch żydowski i bydle z konfederacji;
  Korwin-Mikke: izolować chorych na AIDS
  W kontekście walki Konfederacji z segregacją sanitarną przypominam co Korwin mówił o chorych na AIDS. Uważał, że chorych na AIDS trzeba izolować i trzymać w gettach, bo to choroba zakaźna, a nie bredzić o prawach człowieka. Nawoływał do podjęcia stanowczych kroków przez MZ i MSW.

 10. alojz mówi

  Jeżeli nie hajlowali, nie mieli swastyki z wafli ani nie wznosili antysemickich okrzyków to dla Agnieszki są to dobrzy ludzie.

 11. Bury mówi

  Szkoda,że większość pospólstwa w PL,szczególnie młodego,postrzega karabin bojowy jako defiladowy rekwizyt.
  …karabin mój w rękach nie dzierżony,
  tydzień stracony

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.