Otwarta RP donosi na Ziemkiewicza i domaga się wycofania jego książki. W 2018 w podobny sposób blokowano sprzedaż książki Międlara [WIDEO]

11

Pamiętacie jak w 2018 roku Piotr Szumlewicz, środowiska żydowskie i lewackie, naciskały, by wycofano z Empiku i Allegro książkę Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę”? Pamiętacie jak w 2018 roku środowiska lewicowe groziły spaleniem lokali, w których planowano organizację spotkań autorskich? Wtedy, jednym z niewielu popularnych publicystów, którzy mieli odwagę stanąć w obronie Jacka Międlara, był Rafał Ziemkiewicz, który na antenie TVP, w programie „W tyle wizji” puścił nawet film promocyjny książki „Moja walka o prawdę”.

Minęły dwa lata i teraz Ziemkiewicz, autor nowej książki pt. „Cham niezbuntowany”, padł ofiarą szowinistycznego ataku. Podobnie jak w przypadku książki Jacka Międlara, lewicowi działacze nie przeczytali książki Ziemkiewicza, bo ta jeszcze nie miała swojej premiery. Mimo to, w oparciu o zamieszczone w sieci niewielkie fragmenty, przekonują, że jest to publikacja na wskroś „antysemicka”, a nawet „negująca” holokaustowanie Żydów. A co naprawdę wynika z opublikowanych fragmentów? Że Ziemkiewicz napisał dokładnie to, co jest zawarte w książce Jacka Międlara. Że Żydzi produkują „holokaustowe legendy”, przeprowadzają ludobójstwo na Palestyńczykach i są bezwzględni w działaniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sprawie nieodstępnej jeszcze książki, Otwarta RP z niesławnym Markiem Gumkowskim na czele, który w ubiegłym roku ośmieszał się podczas procesu rapera Stopy, złożyła zawiadomienie do prokuratury i domaga się wycofanie książki ze sprzedaży.

ZOBACZ: [MONITORING] Napaść ABW na mieszkanie Jacka Międlara – nagranie z monitoringu

Tak się składa, że Jacek Międlar jest na ukończeniu swojej drugiej książki, która jak mówi w nagraniu, będzie o wiele mocniejsza niż pierwsza pozycja, przeciwko której buntowało się tak wielu. Ba, będzie w niej mowa o tym, że postawa Otwartej RP wynika z wielowiekowej tradycji plemienia żydowskiego osiedlonego na polskiej ziemi.
To książka, której podtytuł brzmi „Wielcy Polacy o Żydach”. Tytuł jest jeszcze tajemnicą – mówi Jacek Międlar i pyta: – Czego teraz mam się spodziewać? Palenia moich książek na stosie? A może żydowskich szwadronów na ulicy? Pewne jest, że dowody i fakty uderzą w polakożerczą propagandę stosowaną przez Żydów od stuleci.

Przeczyta także:

„Krytyka poczynań księży nie jest atakiem na Kościół!”. Pierwsza recenzja i rozmowa o książce „Moja walka o prawdę” – P. Szlachtowicz i J. Międlar (cz.1/3)

Abp Ryś szantażuje właścicieli sali i blokuje spotkanie autorskie Jacka Międlara w Łodzi [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Ale Ziemkiewicz to pisior. Juz nic z tego nie kumam,atakujac i broniac pisiora. Walesizm cala geba.

  1. Rumcajs mówi

   Bo tacy jak ty nie wiedzą co to lojalność i wdzięczność. Jesteś idiotą

  2. AR mówi

   Ziemkiewicz występuje/występował w rządowej tv (zarówno za rządów PiS, jak i PO), był na grillu u Giertycha, omija szerokim łukiem ważne tematy niewygodne dla PRL2, niesprawiedliwie atakuje Konfę (znienawidzoną przez POPiS) itd. Ktoś dał się nabrać na „niepokornego” Ziemkiewicza?

 2. robert mówi

  Nie uwierzysz póki nie zobaczysz! Rabin tłumaczy jak Żydzi doprowadzili do zniszczenia Rosji i Niemiec.

  1. Felek mówi

   Rabin tłumaczy?
   Który Rabin, jest ich dzieśiøtki tysięcy.
   Radzę nie słuchac Rabinów.
   Mamy też tysiøce mødrych Kśiędzy, może trochę poczytać Nowego Testamentu.
   Z tym tłumaczeniem co Rabin powiedział.
   Z kim przystajesz takim się stajesz.

  2. Zbigniew mówi

   Raczej warto posluchac

 3. Flex mówi

  Jak do sprawy włączy się jeszcze bratnia ambasada, trzeba Jej Excelencję GM spytać czy wie, że w jej kraju „biją murzynów”?! Z drugiej strony niezła, darmowa promocja książki. Kupujcie zanim MPIK zdejmie z półek. RAZ od pewnego czasu zachowuje się cynicznie jak polityk. W tyłku wizji obficie wazelinuje, ale poza stać go na słowa prawdy o głupocie miłościwie nam panujących. Szkoda, że dał się zwerbować do betonu antykonfederacyjnego, bo wiedzę i spostrzeżenia ma przytomne, a poglądy endeckie wskazują na jego miejsce w szeregach konfederatów. Niestety widzi ich działanie jako kolejną grupę interesu knującą w Sejmowych kuluarach czy partyjnych gabinetach i załatwiającą swoje interesy. Nie zauważa, że Konfederacja wnosi inną jakość i poziom polityki. Otwartość w wyrażaniu poglądów i oczekiwań, prezentowanych na otwartych konferencjach prasowych czy z Sejmowej mównicy, a nie walenie zaczepnym guanem po twitterowych parapetach przez polityczne „orzełki – karzełki”. RAZ musi zrozumieć, że młodsi wyborcy mają w d ten sztuczny konflikt frakcyjny w POPISie i kretyńskiej gierkowskiej propagandy. Tym żyją już tylko postPRLowscy emeryci i renciści.

  1. Antyparch mówi

   Pisior czlowiekiem honoru, i lojalny,nie to co konfidentraci. Braun popiera Kaczynskiego,w 2010 roku a nawet zasiada w jego komitecie wyborczym,a jakies łajno mi mowi o lojalnosci.

 4. K. mówi

  Przez takie sekciarstwo i walki wewnątrzplemienne prawica jest w czarnej de. Ziemkiewicz to prawicowy, konserwatywny publicysta. Jak jest za co to PiS chwali, jak jest za co to gani. Facet zachowuje niezależny i trzeźwy umysł. A „pisior” to określenie ze słownika lewackiej swołoczy z komentarzy na Soku i gejzeta.pl, ludzie z RiGCzem go nie używają i się nim brzydzą.

 5. z-k mówi

  No trzeba będzie kupić zgodnie z zasadą, że kupuje się te książki, których księgarnie nie chcą sprzedawać, na które szczekają ratlerki szachrajskich organizacji in żądają ich wycofania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.