„Krytyka poczynań księży nie jest atakiem na Kościół!”. Pierwsza recenzja i rozmowa o książce „Moja walka o prawdę” – P. Szlachtowicz i J. Międlar (cz.1/3)

"Moja walka o prawdę", Jacek Międlar
0

Piotr Szlachtowicz, redaktor portalu Nowy Polski Show, jako pierwszy spoza grona redakcyjnego, od deski do deski przeczytał książkę Jacka Międlara, o znamiennym tytule: „Moja walka o prawdę”.

W krótkiej recenzji Szlachtowicz pisze że, książkę przeczytał z wypiekami na twarzy, nie dlatego, że jest tam mnóstwo nieomawianych wcześniej tematów (bo są!!!!), tylko dlatego, że opis w szczególności kondycji dzisiejszego Kościoła Katolickiego w Polsce potwierdził jego przypuszczenia i zarazem wyjaśnił rzeczy, których nie rozumiał na ten temat. Zaznacza, że książkę czyta się świetnie, a jej zawartość zszokuje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po lekturze książki z autorem przeprowadził wywiad. Dziś publikujemy jego pierwszą część.

W kwestiach wspomnianych wyżej i innych Jacek Międlar nie pozostawia złudzeń. Jednak dla niektórych największym zaskoczeniem będzie fakt, że nasz rozmówca założył rodzinę i ma dziecko! Od tego tematu zaczęliśmy naszą rozmowę, by przejść do wpływów homo-lobby w Kościele Katolickim. Przed Wami część pierwsza wyznań byłego księdza na portalu Nowy Polski Show pisze Piotr Szlachtowicz.

Razem z redaktorem Szlachtowiczem, zapraszamy do wysłuchania pierwszej części wywiadu i udostępniania go na portalach społecznościowych.

WYSŁUCHAJ WYWIAD – KLIK

„Założyłem rodzinę, której teraz grozi się śmiercią!” – o książce „Moja Walka O Prawdę” mówi J. Międlar cz.1

KSIĄŻKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ  – KLIK

Obejrzyj:

Emocjonalna rozmowa z Jackiem Międlarem w TAKT.TV [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.