Grozili “drugim Jedwabnem”! Antykomuna i spotkanie autorskie z J. Międlarem w Dąbrowie Górniczej i tak się odbędzie

9.12.2018 o godz. 15 na pl. Wolności w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Antykomuna
6

Spotkanie autorskie Jacka Międlara niemal zawsze niesie za sobą falę nienawiści ze stromy zdegenerowanego lewactwa, które boi się prawdy jak Diabeł święconej wody. Tym razem spotkanie autorskie z książką „Moja walka o prawdę” (książka dostępna TUTAJ) miało odbyć się w Dąbrowie Górniczej, w jednej z tamtejszych restauracji. Miało się odbyć… Agresywne lewactwo wykonało kilkadziesiąt telefonów do właściciela restauracji, który miał udostępnić lokal i zagroziło spaleniem nieruchomości jeśli tylko do spotkania dojdzie. Właściciel lokalu przeraził się przeprowadzeniem nienawistnej akcji “Jedwabne 2.0” i ostatecznie odmówił wynajęcia lokalu.

Polakożercze środowiska jeszcze nie pojęły, że zastraszając właściciela lokalu Villa Moda nie zastraszą samego Jacka Międlara. Groźby spalenia i dewastacji restauracji sprawiły, że właściciel odmówił jej wynajęcia czego następstwem jest jedynie zmiana miejsca spotkania. Międlar może i zdążył się już przyzwyczaić do tego, że patriotyczną działalnością doprowadza lewactwo do pasji, ale zwłaszcza nie poddaje się i nie daje zastraszyć się byle komu, zwłaszcza tym, dla których sierp i młot są symbolem godnym szacunku. Spotkanie w Dąbrowie Górniczej odbędzie się (LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOK’U).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia 2018 roku, wbrew agresywnym lewackim protestom, w wigilię rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce o godzinie 15.00 na pl. Wolności w Dąbrowie Górniczej odbędzie się „Antykomuna”, połączona z nieformalnym spotkaniem autorskim Jacka Międlara. Podczas spotkania uczestnicy manifestacji oddadzą cześć ofiarom stalinizmu i stanu wojennego w Polsce, zwłaszcza górnikom z Kopalni Wujek oraz powiedzą stanowcze NIE propagowaniu komunizmu.

Miejsce manifestacji będzie wyjątkowe. Po pierwsze to Dąbrowa Górnicza, miasto gdzie funkcjonuje Komunistyczna Partia Polski (OBEJRZY FILM). To wreszcie plac przy komunistycznym pomnikiem czerwonych sztandarów, pod którym samorządowcy, entuzjaści tzw. „totalnej opozycji” i członkowie Komunistycznej Partii Polski (sic!) składają kwiaty, organizują imprezy i oddają hołd komunistycznym katom.

Zachęcamy do licznego udziału w „Antykomunie” oraz prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych oraz w mediach społecznościowych.

Okolicznościowy plakat przygotowany przez organizatorów:

Obejrzyj:

Międlar i Zieliński u Roli: „Policja molestowała dziewczynę na posterunku”! O oskarżeniu za falangę Ukrainie i Cejrowskim [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Czesław mówi

  A dlaczego nie ściga tych lewaxkich terrorystów szeryf Brudzński}?

  1. Ruch Narodowy mówi

   Czesławie, Jojo Brudziński dostał wytyczne od Moraweickiego, ten od chabad lubawicz. Wytyczne: ścigać i nękać Polaków, niszczyć ich pod płaszczykiem walki z antysemityzmem. To są priorytety dla rządu zdrajcy Moroweickiego, dla całej wierchuszki pis. Platfusy z podwójną energią zabiorą się za nas, jak Kaczyński przegra najbliższe wybory. PO-pis to nasza tragedia, pookrągłostołowa. Ja tam głosuję na Ruch Narodowy. Trzeba wywalić tych syjonistów z Magdalenki.

 2. MSW mówi

  Komuniści nigdy nie wymrą, bo mogą czerpać z bogatej spuścizny Marxa, Engelsa, Dzierżyńskiego, Stalina i Lenina, a także Bieruta. Tym bardziej przykry widok mi sprawił brudny i osikany nagrobek tego ostatniego na warszawskich Powązkach, gdym w tym roku udał się że smartfonem, by zobaczyć i zrozumieć. Niestety, program multimedialny nie jest wolny od błędów i parę razy zgubiłem się. Bierut ma tak wielką miejscówkę na Powązkach, że zmieściliby się na niej wszyscy aktywni obecnie komuniści oraz ich sympatycy i sponsorzy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.