Abp Ryś szantażuje właścicieli sali i blokuje spotkanie autorskie Jacka Międlara w Łodzi [WIDEO]

Jacek Międlar "Moja walka o prawdę"/ fot. youtube
33

W sobotę, 11 sierpnia, w Łodzi o godzinie 18.00, miało odbyć się spotkanie autorskie Jacka Międlara, podczas którego miała być promowana książka „Moja walka o prawdę”. Spotkanie miało mieć miejsce w sali widowiskowej Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich przy ul. Tuwima 34. Do spotkania jednak nie dojdzie, ponieważ stowarzyszenie wypowiedziało umowę wynajmu sali. Dlaczego? Ponieważ zostało zaszantażowane przez metropolitę łódzkiego, arcybiskupa Grzegorza Rysia.

Dlaczego abp Ryś doprowadził do odwołania spotkania z Jackiem Międlarem? W książce „Moja walka o prawdę” Jacek opisuje degrengoladę hierarchów kościelnych wspierających homoseksualistów i ukrywających afery pedofilskie. Pisze też o tym, jakimi metodami niszczeni są księża, którzy nie zgadzają się na „święty spokój” i naprawdę chcą głosić Ewangelię, a nie wysiadywać przy kawce na plebanii. Jacek pokazuje i piętnuje patologie, które zalęgły się w Kościele katolickim i toczą go niczym rak. Czy abp Rys myśli, że szantażując stowarzyszenie, które wynajęło salę na spotkanie z Jackiem, uda mu się zamieść sprawę pod dywan? Jeśli tak myśli, to jest w błędzie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaki jest rezultat szantażu abp. Rysia? Polacy zobaczyli, że hierarcha kościelny zawiera sojusz z lewicowymi bojówkami spod znaku KOD i Obywateli RP, z postkomunistami z SLD i neobolszewikami z Partii Razem. Jaki jest cel tego sojuszu? Ten cel to nie dopuścić do ujawnienia prawdy! Czy abp Ryś zapomniał o tym, że „prawda was wyzwoli”? Najwidoczniej zapomniał i posługuje się szantażem, żeby walczyć z prawdą. Żenujące.

Warto pamiętać, że abp Rys to protektor ks. Wojciecha Lemańskiego, którego przygarnął pod swoje skrzydła po zdjęciu suspensy. Kogo więc tak naprawdę reprezentuje abp Ryś? Kościół katolicki czy „Gazetę Wyborczą”?

KSIĄŻKA „Moja walka o prawdę” DOSTĘPNA TUTAJ (KLIK)

Zobacz też:

Relacja filmowa i komentarz Jacka Międlara nt. spotkania autorskiego we Wrocławiu. Amok i nienawiść antypolskiego lewactwa [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek NH mówi

  Abp Ryś „kocha” Żydów

 2. Ania mówi

  Czy już wszyscy katolicy podpisali się pod petycją dot. natychmiastowego pełnego Aktu Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski ! To jedyny ratunek dla Polski i dla świata. Petycję można znaleźć poprzez tę stronę :

  http://www.intronizacja.pl/

  1. Po mówi

   Przecież intronizacja Jezusa Chrystusa już była!!!!!

  2. Ania mówi

   Ale tzw mała, a nie PEŁNA.

  3. goj mówi

   Nie było ŻADNEJ intronizacji. Można o tym poczytać – nawet książka o tym jest. Nie pamiętam niestety tytułu, ale miało ją wydawnictwo 3DOM.

  4. goj mówi

   Dlaczego tylko katolicy? Protestanci t prawosławni też są tym zainteresowani.

  5. Krzysztof Zieliński mówi

   protestanci i prawosławni rozumieją pismo święte na swój własny sposób. Wymyślili sobie predestynacje czyli wg nich nie ma znaczenia czy człowiek postępuje dobrze czy źle za życia bo wydaje im się, że Bóg z góry zadecydował kto będzie zbawiony. Nawet więcej wg nich Bóg nie pozwoliłby żeby taka zbawiona z góry osoba odnosiła sukcesy – bogaciła się, doszła do władzy więc z tego wynika że zbawieni będą poprostu najbogatsi a potępieni najbiedniejsi (bez względu na uczynki). Nie da się połączy katolicyzmu z protestantyzmem i prawosławiem tak jak nie da się połączyć wody i ognia.

  6. Goj mówi

   Nie będę się wypowiadał na tematy dogmatyczne, bo każdy dogmat w praktyce jest niezgodny z Biblią – w każdym odładmie. Nie uznaję więc wyższości katolików nad innymi odłamami. Słyszałem i czytałem, że protestanci i prawosławni w Polin również chcą intronizacji i uważam, że nie powinno się ich dyskryminować, a i podpisów byłoby więcej 🙂

  7. michu mówi

   Każdy ma swoją wiarę. Katolicy (a tych jest większość) wierzą w dogmaty katolickie.

 3. PrawySierpowy mówi

  Jacku! Dziękuję za 99,9% Twojej książki – prawdy. Nie za 100%, bo w ostatnim rozdziale mówiąc kolokwialnie”dostałem po ryju”, gdy przeczytałem, że żyjesz w konkubinacie… Jak to się ma do bycia wiernym Chrystusowi.. Nie wiem..pozostaje modlitwa

  1. michu mówi

   Jeszcze nie czytałem, ale mam nadzieję, że z tym konkubinatem to jakieś nieporozumienie… Inaczej niestety byłaby to kompromitacja…

 4. bartosz mówi

  będziecie wyrzucani zewsząd, nawet z mieszkań! nie musimy tłumaczyć dlaczego bo nie wykazujesz chęci zrozumienia.

  1. michu mówi

   Dawni socjaliści jak wyrzucali to dawali 12 godz. zdaje się na spakowanie. No i dawni socjaliści umieli lepiej tłumaczyć, jak np kulturalni po socjalistycznemy panowie z gestapo albo NKWD tłumaczyli to wielu zrozumiało od razu, że nie mają racji….

 5. goj mówi

  Dlaczego nie pozwiesz właścicieli tej sali za odmowę wynajęcia jej z powodu dyskryminacji ze względu na poglądy? Jakby odmówili jakiemuś pedałowi, albo ciapatemu, to zaraz byłaby wrzawa.

  1. Hammurabi mówi

   Myśl przednia, tylko te „sądy”…
   Pewnie trzeba by wzorem Pawlaka granaty wziąć na rozprawę albo pospolite ruszenie zorganizować 😉
   A swoją drogą ten cały Ryś, to wzorcowa arcymenda!

  2. Goj mówi

   Oko za oko Panie Hammurabi 😀 Zwalczać lewactwo ich bronią.

  3. Hammurabi mówi

   Tys prowda. Ino za jedno oko polskiego patrioty tysiąc ślepi lewackich mało!
   Jak to leciało? „Lać, nie dać płakać i patrzeć czy równo puchnie”!

  4. michu mówi

   Życiński ma godnego następcę, zresztą Podoski też…..;).

 6. Andrzej mówi

  Ksiązka wspaniała Ks.Jacku.Ale skąd tylu pedałów i pedofili w kościele.Zapewne żydostwo.Widać po gębach.

 7. Bolo mówi

  PIERWSZA ZASADNICZA SPRAWA ODERWAC OD PIENIEDZY WSZYSTKICH HIERARHOW,niech zamieszkaja jak normalni ludzie a nie w palacach itd

  1. sten mówi

   Bolo – dokładnie tak ale od dołu hierarchi – WIERNY BOGU nie daje kasy księdzu -pedałowi w sutannie ! Poniewaz wspiera zło, wspierasz występującego przeciw woli Stwórcy Świadomie zaciągasz grzech Sodomy na własną głowe . Nie dawajcie kasy tym co nie bronią słów Chrystusa !

 8. Roza mówi

  Mamy teraz jasna sprawe kto komu sluzy,pieniadze sa teraz wszystkim ,swietnie zydostwo zalatwilo swiat a nawet tych purpurowych.Oni sa bardzo zachlanni na forse tylko po co.Zycie ta pielgrzymka ziemska bardzo szybko mija A WIECZNOSC JAKA BEDZIE DLA WAS WSZYSTKICH CO NIE LICZYCIE SIE Z DRUGIM?CZY WARTO TAK NISZCZYC DLA TYCH SREBRNIKOW ZYCIE WIECZNE I DOCZESNE!Zastanowcie sie Wy lekarze tez co wyprawiacie z biednym Polskim Narodem,tak niszczonym od wiekow przez tych niby oszustow-wybranych od diabla i szatana…..

 9. Jarek mówi

  1000 lat temu wzięliśmy niesprawdzony towar z Czech i mamy same nieszczęścia. Ja tam wolę wypiąć sie na biskupów itp i czcić naszych prawdziwych Bogów

  1. Spostrzegawczy mówi

   Lucyferianie ! Nie bluźnij, bo piekło jest bardzo pojemne !

  2. michu mówi

   Katolicyzm to jedyna prawdziwa religia, a to że Niemcy w historii, a agentura obecnie je sprofanowali to inna sprawa.

 10. zaskoczony mówi

  P. JACKU POLECAM OBEJRZEĆ OSTATNIE NAGRANIE Z KANAŁU „USZI” !!!!!! z 10. 08

 11. Danuta mówi

  Jestem łodzianką i wstyd mi za tych którzy dzisiaj pikietowali na Tuwima, gdzie miało się odbyć spotkanie z panem Jackiem. Nie mieści mi się w głowie ile w moim mieście jest ludzi albo tak głupich, albo skrajnie lewackich, zakłamanych cwaniaków. Już nie chce mi się oglądać tej propagandy w tv. Jestem niespokojna o przyszłość prawdziwych patriotów.

 12. sten mówi

  Ryś to ten co chciał być Oblubieńcem Kościoła , a mógł … mesjaszem ! Coraz szersza rzesza ludzi z poje…nym umysłem odrealniona , wyścig o nagrode największego idioty ?

 13. tt mówi

  te wybaluszone oczka duzo mowia, antropologia nie klamie

 14. Mieczyslaw mówi

  Jak m u nie wstyd atakowac Miedlara, to jest wlasnie obluda

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.