O noblistce Tokarczuk, dla której Polacy to „mordercy Żydów” oraz o schizofrenii Angeli Merkel | KOMENTARZ J. Międlara [WIDEO]

Olga Tokarczuk/ fot. youtube
26

„Wymyśliliśmy historię Polski jako kraju tolerancyjnego, otwartego, jako kraju, który nie splamił się niczym złym w stosunku do swoich mniejszości. Tymczasem robiliśmy straszne rzeczy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów”. To słowa świeżo upieczonej noblistki Olgi Tokarczuk. Czy wyobrażacie sobie, że mówiąc podobne słowa o Żydach i Judenratach Tokarczuk otrzymuje nagrodę Nobla? Albo czy Wisława Szymborska zostałaby laureatką, gdyby zamiast wierszu o ludobójcy, tatełe żydokomunistów Józefie Stalinie, napisała odę na cześć wielkiego Polaka, ojca niepodległości Romana Dmowskiego? Kryterium ideologiczne przy nagrodzie Nobla to podstawa!

OBEJRZYJ: Żydokomuna to fakt historyczny! Prof. Krzysztof Szwagrzyk dla wPrawo.pl o Żydach w bezpiece, ekshumacjach na Wołyniu oraz „czasie Wyklętych” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W poniższym nagraniu Jacek Międlar odnosi się także do wydarzeń w Halle (35-MINUTOWE NAGRANIE ZAMACHOWCA – TUTAJ), które Angela Merkel wykorzystuje do politycznej gry mającej na celu pacyfikację prawicowej partii AfD. Kanclerz Niemiec i jej politycy perorują o „mowie nienawiści”, „prawicowym ekstremizmie” i „antysemityzmie”, straszą „mową nienawiści” i na miejscu oddają hołd dwójce zamordowanych. Czy Angela Merkel tak samo rozczulała się nad bohaterskim Łukaszem Urbanem, który w 2016 uratował dziesiątki Niemców przebywających na jarmarku bożonarodzeniowym… a sam zginął? Nie, bo tamte wydarzenia nie wpisywały się w główny nurt polityki. Zamachowcem przecież był muzułmanin, a to przecież zachwiałoby idiotyczną politykę migracyjną narzucaną przez Unię Europejską. Mając na uwadze, że wydarzanie z Halle są pewnego rodzaju odwzorowaniem wydarzeń z Nowej Zelandii, jeśli chodzi o nagranie zamachowca oraz rzekomy manifest (tylko tym razem „prawicowy”), możemy zakładać, że wydarzenia z Niemiec to bestialska prowokacja.

PRZECZYTAJ: K. Żabierek: Jak sowieci mordowali Polaków w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu

Tylko prawda jest ciekawa. Prawda, nazywana dzisiaj „mową nienawiści”.

WESPRZYJ NAS: //wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj i obejrzyj:

[18+] PILNE! Z karabinem chodził po mieście, zabił przypadkowe osoby i opublikował nagranie! 35-minutowy film zamachowca z Halle [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maciej Nowosad mówi

  Tokarczuk i jej antypolonizm to taka przygrywka do ust. 447. Potrzebują takich zlewaczałych feminazistek, do bicia pałką anytysemityzmu i do ustępowania w sprawie uroszczeń żydowskich, banderowskich i jakichkolwiek antypolskich.

  1. robert mówi

   Noblistka Tokarczuk: Polacy to „właściciele niewolników” i „mordercy Żydów” | wolna-polska.pl

  2. robert mówi

   Nobel: żydowski rasizm i antypolskość Szwecji. Kloaka w pełnej krasie. | forumdlazycia tradycji katolickiej

  3. piotr mówi

   Leszek Żebrowski: „Żydzi w czasie okupacji zabili więcej Polaków niż Niemców”

  4. piotr mówi

   Prof. Krzysztof Jasiewicz: „Żydokomuna nie wzięła się z powietrza” | nacjonalista.pl

  5. karol mówi

   Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Stefana Michnika.

 2. anonim mówi

  Nie dostałoby to babsko tej nagrody, gdyby nie była zagorzałą lewaczką, uwielbienicą żydów i polakożerców. Ta nagroda już dawno zeszła na psy ( nie obrażajżc tych wspaniałych zwierząt). Zresztą ta baba nie wygląda mi na Polkę, raczej ma semickie rysy.

  1. piotr mówi

   Raczej chazarskie.

 3. Robert B. mówi

  Recepta na Nobla albo Oskara? Wynosić żydostwo pod niebiosa i być lewakiem.

  1. Śmieszek mówi

   Robciu, a ja nie lubię twórczości pani Tokarczuk, ale zobaczyć, jak ci w tyłku rośnie jeden duży, bolesny hemoroid przez to wydarzenie, jest warte tego wszystkiego:)

  2. piotr mówi

   „Gratuluję także sobie”. Ziemkiewicz o Noblu dla Tokarczuk.

 4. Karina mówi

  No właśnie dlatego dostała tego Nobla bo jest polakożercą

 5. Robert mówi

  Licząc się z Listą dobrze że nie jestem Pianistą,Bogu dzięki że kilka maratonów się w życiu wytrzymało i fajnie z ludźmi biegało bez wybrańców wybranych,to jedyne wolne miejsce,im nigdy z wyboru fizycznie walczyć się nie chciało,oni dzięki kasie typują swoich wygranych

 6. Tomasz mówi

  No w końcu jakaś informacja co do 11.11. Jacku oczywiście obecność obowiązkowa.

 7. Krzysztof Littawor Chreptowicz mówi

  TokarczUK (to nazwisko trzeba zaakcentować na ostatnią sylabę, aby zaznaczyć jego pochodzenie), jako laureatka nagrody Nobla, obok Sienkiewicza i Reymonta. Totalny upadek europejskiej kultury. Płakać się chce…

 8. Robert mówi

  Jestem zdziwiony , ze to Tomus Gross nie dostal nobla za swoje gowniane wypociny, ale w sumie Tokarczuk splodzika takie same. Klamstwo. Obluda. Az nie chce sie tego komentowac.
  Co do wydarzenia w Niemczech, to moge powiedziec, ze Zydzi juz niejednokrotnie poswiecali swoich dla idei zdobycia przywilei i kasy – patrz 'business holokaust’.
  A tak na marginesie to interesuje mnie bardzo poczatkowa kariera G. Sorosa. Od lat najmlodszych.

 9. lech mówi

  To nie polka a zydòwa tyle ze zyje tu dostnie sobie u polaczkòw . Polak na polaka nie pluje ,tylko ci podrabiani

 10. Janusz I mówi

  Nasi przywódcy, od prezydenta w dół są wniebowzięci. Czekam na Order Orła Białego.

 11. Nobel mówi

  No ten tego – przecie w oszalałej lewicowej Szwecji jak ma dostać ktoś inny nagrodę ???

  Poprzednia nasza noblistka – piewczyni Stalina i dzielnych „towarzyszy z bezpieczeństwa” – na starość wycinająca kotki z kolorowego papieru – teraz obłąkana z nienawiści do Polski i Polaków „europejka” – pasują jak ulał 🙂

 12. Ania mówi

  Jak narazie to główni reprezentanci bandy czworga czapkuja tej polskojęzycznej Żydówce ukraińskiej, fałszerce historii oprócz oczywiście środowiska Konfederacji. Grzegorz Braun nazwał ją krótko i węzłowato czarownica.

 13. Zbigniew mówi

  „Polka” dostala Nobla za antypolskosc.

 14. Arek mówi

  Zasadniczo wolę ta „antypolska zydowke” niż bandę opętanych prawicowych baranow

 15. podaj dalej mówi

  Pani dr Ewa Kurek:

  Zacznijmy od tego, że trzeba Pani Oldze Tokarczuk serdecznie pogratulować, to jest wielka nagroda i nie trzeba tutaj nic więcej mówić. Naprawdę serdecznie gratuluję tylko, że ja proszę państwa jako historyk oddzielam literaturę i należy to oddzielać i każdy z państwa, literaturę i historię. I że tak powiem ja literatom nie wchodzę w drogę , cenię ich twórczość i dorobek i Noble wszystkie i Pani Olgi Tokarczuk również, Niedobrze jeśli pisarze literaci próbują na nowo pisać historię. I tu pozwolę sobie na odniesienie się do cytatu z wypowiedzi Pani Olgi Tokarczuk sprzed kilku lat która pisze, że:
  „Polacy to właściciele niewolników i mordercy Żydów, którzy powinni spróbować napisać swoją historię od nowa nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy.”
  (…) jeśli Pani autorka niezliczonej ilości powieści czyli literat, jeśli pisarz próbuje na nowo pisać historię Polski to wchodzi nie w swoją działkę. I chciałabym tu Państwu naprawdę czytajmy książki Pani Olgi Tokarczuk, pewnie zasługują na czytanie skoro dostała Nobla tylko oddzielmy fantazję od Historii, bo Pani Olga mówi, że Polacy to właściciele niewolników mając pewnie na myśli to, że do Rzeczpospolitej Obojga Narodów należały też ziemie dzisiejszej Ukrainy czy Białorusi.
  Przypomnę Pani Oldze Tokarczuk i Państwu również – możecie sięgnąć bardziej zainteresowani – w roku 1529 ukazały się przed ostateczną Unią polsko-litewską wyszło prawo, traktat , statuty właściwie, to są statuty. Dokładnie tytuł tego jest: „Statuty polsko-litewskie” i pierwszy artykuł statutu ponieważ na wschód za Bugiem na dzisiejszej Białorusi, Ukrainie obowiązywało prawo zbliżone do prawa rosyjskiego. Pierwszy artykuł Statutów litewskich mówi: zabrania się mówi, że Polska podpisze Unię z Litwą wtedy kiedy zniesione zostaną prawa obowiązujące dotychczas w Księstwie Litewskim czyli na dzisiejszej Białorusi , Litwie i Ukrainie. Prawa które pozwalają na sprzedaż chłopów , kobiet , dzieci czyli znosi niewolnictwo.

  Pani Olgo Tokarczuk zanim Pani wezwie Polaków do jakiejś samokrytyki i nie cofnie powiedzenia, że byliśmy właścicielami niewolników to powtarzam proszę zajrzeć do Statutów litewskich. W starszych bibliotekach na przykład w Bibliotece KUL-u jest oryginał który lata, lata temu czytałam i ku mojemu zaskoczeniu, czyli to był największy problem , że Polska nie tolerowała niewolnictwa i powiedziała Litwie, Wielkiemu Księstwu albo zniesiecie niewolnictwo albo nigdy nie dojdzie do Unii polsko-litewskiej.

  Jeśli chodzi o morderców Żydów, to proszę państwa akurat dziś na to spotkanie nasze, ponieważ będziemy mówić o XVI wieku pozwoliłam sobie przynieść maleńką książeczkę (…) „Żyd Ministrem Króla Zygmunta” bardzo piękna mała książeczka, której reprint wyszedł zresztą na podstawie zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej w Jerozolimie w 88 roku a oryginał proszę państwa , autorem książeczki jest Józef Wolf , Żyd, wydany przez drukarnię żydowską Anczyca w roku 1885.
  I teraz Pani Olga Tokarczuk postuluje, żebyśmy sobie naszą historię jako mordercy Żydów napisali od nowa. Pani Olgo Tokarczuk bardzo proszę też może znajdzie Pani tę książeczkę i ją przeczyta – bardzo interesująca.
  I tu cytuję co ponad 130 lat temu napisał autor żydowski na temat historii Polaków i Żydów. Napisał tak: „Rozproszeni po całej kuli ziemskiej” – i od tego zaczyna tę książeczkę – „Rozproszeni po całej kuli ziemskiej Żydzi nigdzie nie umieli sobie zjednać sympatii ludności pośród której osiedli. Wyjątkiem niejako w tym względzie jest a raczej była Polska albowiem w wiekach średnich prześladowani okropnie w całej Europie a szczególnie i w sąsiednich Niemczech Żydzi tłumnie przybywali do Polski gdzie stosunkowo gościnnego doznawali przyjęcia. Prawie zupełny brak przemysłu przemysłowców spośród krajowców zmuszał ówczesnych książąt polskich do zaludnienia miast rzemieślnikami sprowadzonymi z Niemiec. Dlatego dość chętnym okiem spoglądano na nowych przybyszów, których przebiegłość i zdolność do handlu dobrze już była znana a przywileje i nadanie zapewniły im opiekę władzy”
  Dalej ten autor Żydowski pisze tak:
  „Nie możemy na tym miejscu wchodzić w rozbiór dobrze znanego zjawiska jak się Żydzi odwdzięczyli krajowi w którym znaleźli bezpieczny przytułek i ucieczkę od prześladowania ani też nie będziemy roztrząsać przyczyn dlaczego przyniósłszy za sobą łamany język niemiecki mówią nim do dziś po tylu wiekach ani pod względem obyczajów ani potrzeb ducha nic wspólnego nie mają z ziemią, którą za ojczyznę powinni uważać. Nie masz wprawdzie reguły bez wyjątku są więc i Żydzi, którzy zachowawszy wiarę swych przodków przyjęli język i obyczaje ludności która ich przygarnęła ale ilość Żydów w stosunku do całej ich masy jest niestety bardzo niewielka”
  (…)
  Pani Olgo Tokarczuk naprawdę proszę pisać piękne książki, życzę następnych nagród i sukcesów ale nie wchodzić w działkę historii. Nie ma Pani pojęcia o historii a państwa, którzy będziecie czytać książki Pani Olgi traktujcie to tak jak „Gwiezdne Wojny” dlatego, że nie ma to nic wspólnego z prawdziwą historią.
  Po tych słowach które napisała, wypowiedziała Pani Olga. Te słowa – nie wiem na ile twórczość , bo niestety nie czytałam , ja mam po prostu skrzywienie zawodowe ja nie czytam powieści historycznych, bo życie pisze lepsze scenariusze. Natomiast Państwa Proszę czytajcie książki Pani Olgi, na pewno literacko zasługują na przeczytanie tylko nie odnoście tego, nie traktujcie tego jak prawdziwe historie. I po tych słowach Pani Olgi Tokarczuk śmiem powiedzieć, przykro, że to w dniu kiedy dostała Nobla ale te słowa, nie twórczość, które Pani Olga Tokarczuk wypowiedziała mieszczą się proszę państwa w tej takiej pedagogice wstydu, którą wobec nas środowiska różne uprawiają i tak to traktujcie. Ale My Polacy wszyscy musimy być dumni z kolejnego Nobla dla naszej literatury ale oddzielmy literaturę od historii.

  źródło:
  Dr Ewa Kurek: Cywilizacje cz. 4 – Polacy i Żydzi w XVI wieku
  film YouTube nr – 80YDH6XkT1s
  czas 2:24 – 11:36

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.