Niszczyli Leppera, teraz biorą się za Brauna! [WIDEO]

Grzegorz Braun / Fot. eMisjaTv
16

Grzegorz Braun jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyrazistych parlamentarzystów obecnej kadencji Sejmu. Uparty, bezkompromisowy, odważny, krnąbrny, unikatowy, inteligentny, zawzięty, aktywny, zaskakujący… i tak można wymieniać, lecz przede wszystkim jest solą w oku wszystkich przedstawicieli obecnego systemu władzy. W sprawie Brauna orzekano już różne kary. Wykluczano go z obrad, nakładano grzywny, kierowano wnioski do komisji etyki poselskiej, ale nikt jeszcze nie odważył się odebrać mu immunitetu.

To zmienia się dziś, gdyż Komisja Regulaminowa Spraw Poselskich i Immunitetowych Sejmu RP właśnie przegłosowała pozytywnie, czyli ZA, 10 na 10 wniosków kierowanych przez Komendę Główną Policji o uchylenie posłowi Braunowi immunitetu. Co szczególnie ważne, przedstawiciele policji sami przyznają, że 9 z 10 złożonych wniosków odnosi się do epizodycznego rozporządzenia nakazującego „maskowanie twarzy”, które nie ma już prawnego zastosowania, co z kolei znaczy, że Komenda Główna Policji odstąpi o skierowania wniosków do sądu. Mimo to wnioski były procedowane w komisji sejmowej i zostały uznane za zasadne!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnio wniosek KGP dotyczy „złamania bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, co może wskazywać na jazdę po alkoholu lub poważne przekroczenie prędkości, co akurat posłom na Sejm RP często się zdarza. Tymczasem w tej konkretnej sprawie mamy do czynienia z umyślnym działaniem posła Brauna, który 7 października ub. r. był uczestnikiem legalnej manifestacji, której organizatorom odmówiono prawa do wjazdu samochodu z nagłośnieniem. Braun wsiadł za kierownice pojazdu i zmyślnie wyminął nim policyjne barierki. Wówczas nikt nie próbował nawet wręczyć posłowi mandatu. Teraz dowiadujemy się, że sforsował on zapory antyterrorystyczne i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

„Mając do czynienia z sabotażem legalnie zgłoszonej manifestacji polegającym na uniemożliwieniu organizatorom komunikacji z uczestnikami wiecu, osobiście poprowadziłem pojazd z nagłośnieniem, któremu odmówiono wjazdu” – tłumaczył poseł Braun podczas posiedzenia Komisji Regulaminowej Spraw Poselskich i Immunitetowych Sejmu RP. Jego argumentacja w żaden sposób nie przekonała jednak członków komisji, aby przynajmniej wstrzymali się od głosu. Na ten moment mamy do czynienia z docelowym uchyleniem immunitetu poselskiego w dziesięciu postępowaniach policji. Do całkowitego odebrania immunitetu jeszcze daleka droga, lecz dzisiejsza decyzja może być istotnym krokiem w tym kierunku, a na pewno jest ostrzeżeniem dla samego posła Brauna, że „paragraf zawsze się znajdzie”.

Czy poseł Braun kroczy zabójczą ścieżką Andrzeja Leppera? Prawo i Sprawiedliwość przed laty udowodniło już, że nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć niewygodnego parlamentarzystę. Czy Grzegorz Braun dostrzega zagrożenie? A może przyjął ostrzeżenie. O tym w programie Piotra Korczarowskiego z cyklu: „Dokąd Zmierzamy”.

Źródło: eMisjaTv

Zobacz także:

Grzegorz Braun z interwencją w urzędzie w Goleniowie ws. wywieszonej flagi ukraińskiej! [WIDEO]

Braun: „Polacy zapłacą koszta wojny na Ukrainie”. Pobierz dokument „Stop ukrainizacji Polski” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adrian mówi

  PIS i PO jedno zło i tylko idioci na nich głosują. Niech ich trafi szlag!!!

 2. cccpsucks? mówi

  ostatnie przemówienie sp leppera nadal wisi w internecie, ciekawe nazwiska wymieniał, śmieszne kwoty za jakie sprzedawali swoją doopę kaczyńscy i tfusk razem z resztą ówczesnych śmieci u władzy… nawet sama akcja tworzenia wspólnego frontu popis wobec rosnącej popularności wyżej wymienionego dobitnie udowadnia że od 30tu lat Polską ora i doi ją neo i postkomunistczna banda śmieci znana dziś jako popis + sld, grająca do tej samej bramki
  durne te podlaczki… miałeś chamie szansę na prawdziwie wolny kraj, ostał ci się jeno CH. wasze dzieci będą znowu niewolnikami, ale taki los dla nich wybraliście. i było je robić? po co? ŻAŁOSNE

 3. Wojtek mówi

  Brak słów na tą bandę szubrawców

 4. Andrzej mówi

  Lepper nie był żydem, to zginął. Braunowi żydowi włos z głowy nie spadnie.

 5. Tey mówi

  Straszny przestępiec poseł Grzegorz Braun.
  Ale za to cudowna marszałkini Witka.

  Jaki kraj – tacy “przestępcy”, niestety.

 6. verizanus mówi

  Grzegorz Braun nie ma wsparcia (albo ma bardzo, ale to bardzo małe). Sam nic nie zrobi.

 7. Franek mówi

  Na poziomie politycznym pan poseł Braun jest doskonały. Głosowałem i będę głosował na tego pana. Wspaniały patriota, wolny człowiek. Gratuluję oodwagi i dobrych obyczajów. Brawo!₩

 8. Iwonka mówi

  Nie moglam zrozumieć dlaczego Konfederacja nie wystawiła pana Brauna na prezydenta. Dla mnie on najbardziej na na sercu sprawę Polski i Polaków.

 9. MAREK mówi

  Wyniki wyborów i sondaże wystawiają wyborcą w Polsce bardzo złe świadectwo! Od lat wybierają do Sejmu i Senatu Komunistyczną Magdalenkową Bandę Czworga Pis-Po-Sld-Psl złożoną ze zdrajców, komunistów, agentów, złodziei, oszustów, degeneratów, dewiantów, sprzedawczyków oraz zwykłych drani i idiotów.
  Te nieustanne szykany i ataki na Posła Brauna ciągle bezkompromisowo walczącego o Polskę oraz honor, godność, zdrowie, wolność i majętność Polaków idą ciągle z tej samej strony, czyli koalicji zdrajców, sprzedawczyków, miernot, złodziei, degeneratów, antypolskiej agentury i lewackich totalitarnych kanalii.

  Niewolnicza, pozbawiona honoru i godności postawa większości wyborców w Polsce tylko ich rozzuchwala.

 10. Shadow mówi

  Jak ten naród nisko upadł, że pozwala takim świniom i zdrajcom sprawować urzędy w Polsce?

 11. Reakcjonista mówi

  W myśl art. 31, 228-234 Konstytucji RP oraz w związku z art. 191kk i orzeczeniem IIK 64/21 Sądu Najwyższego, osoba kierującą wniosek do komisji oraz jej posłowie głosujący za odebraniem immunitetu Panu Posłowi Braunowi są przestępcami i podrzegaczami neogestapowskimi!

 12. Czytelnik mówi

  Nie kroczy drogą Leppera. Ten brał podobno pieniądze od służb i gdy chciał się usamodzielnić popełnił ,,samobójstwo”.
  Braun jest czysty choć wujek Juliusz rzuca mały cień

 13. Andrzej mówi

  Żyd żydowi oka nie wykole.

 14. Meg mówi

  Do Andrzeja: A Norman Finkelstein (“Przedsiębiorstwo holocaust”)? Jak żyd sprzeciwia się agendzie żydowskiej to nie zasługuje na miano żyda, nie myśl sobie… Braun zdecydowanie sprzeciwia się ich interesom i odcina się od wujka, a przede wszystkim po jego czynach widać, że jest to człowiek prawy. Polski patriota. Będę na niego nadal głosować i trzymać za niego kciuki.

 15. Kwiat mówi

  Nie mogę się napatrzeć już od początku programu jak profesjonalny jest prowadzący p. Korczarowski…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.