Grzegorz Braun z interwencją w urzędzie w Goleniowie ws. wywieszonej flagi ukraińskiej! [WIDEO]

Grzegorz Braun z interwencją poselską w urzędzie w Goleniowie / Fot. YouTube
8

18 lipca 2022 roku poseł Grzegorz Braun w ramach interwencji poselskiej postanowił dokonać kontroli w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie w sprawie wywieszonej na budynku flagi obcego państwa.

Poszło o flagę ukraińską, która zwisa z okien gabinetu burmistrza. Najpierw poseł Grzegorz Braun zorganizował przed urzędem konferencję prasową, podczas której zwrócił, że wywieszanie flag obcego kraju na polskim urzędzie to „naruszenie kodu flagowego” i jest „horrorem dla każdego polskiego państwowca”. Dodał także, że w tym urzędzie „priorytetowo traktuje się obce racje stanu”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie parlamentarzysta wraz z grupą wspierających do Polaków rozpoczął procedurę interwencji poselskiej w urzędzie, którą skutecznie mu utrudniano. Grzegorz Braun wydał polecenie:
Proszę okazać mi miejsce, w którym eksponujecie flagę obcego państwa, z którego zwisa flaga Ukrainy – do sekretarza miasta Arkadiusza Sella zwrócił się poseł. Następnie Grzegorz Braun wraz z towarzyszącymi osobami weszli do sekretariatu. Ponieważ uniemożliwiono posłowi wejście do gabinetu burmistrza, wezwano policję. Funkcjonariuszom wygłosił nie lada przemowę:
Państwo chcecie zostać jakąś policją gettową i trzaskać kopytami przed naszymi kolonizatorami i odpowiadać przed byle kim. jeśli natomiast ktoś z was wiąże przyszłość waszych dzieci, wnuków, jeśli chcecie, żeby Polacy byli na swoim i żeby polska policja była do czegoś potrzebna, poza potrzebą pacyfikowania własnych rodaków z nadania „starszych i mądrzejszych”, to przejdźcie na stronę narodu – powiedział poseł Grzegorz Braun.

Przeczytaj także:

„Ci ludzie cynicznie wysługują się dziećmi!” Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak o „paradzie równości” i zdalnym nauczaniu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  W Goleniowskim Urzędzie urzędnicy gardzą Polakami, którzy łożą przymusowo w podatkach na ich pierdzenie w stołki i chamskie zachowanie. Gdzie odpowiedzialność urzędnicza i szacunek dla Polaków! Urzędnicy i policjanci za butne celowe kłamstwa i obstrukcję powinni wylecieć dyscyplinarnie na bruk. Ci urzędnicy i policjanci pasożytujący na pracy Polaków pokazali, że są sługusami zbrodniarzy z SS GALIZIEN.

 2. Henryk mówi

  Nie tylko w Goleniowie flaga Ukrainy.W Kielcach także i w innych gminach. Przykład idzie z góry. Czy to jeszcze Polska?Nie,to już twór bezpaństwowy

 3. Martin Malik mówi

  Rozmowa z tymi policjantami to jak rozmowa z tosterem. Nie ma reakcji.

  Policjanci, jak wszyscy inni ludzie mają swoje poglądy, i z wieloma rzeczami też się nie zgadzają, ale przecież muszą płacić kredyty za mieszkania, i lubią coś czasem zjeść. Oni też są niewolnikami systemu. Gdyby powiedzieli co myślą, to straciliby pracę.

  Tam powinna być tylko flaga Polski. Biedny Braun, człowiek o żelaznych nerwach i anielskiej cierpliwości. On ma straszną pracę, i żadne pieniądze mu tego nie wynagrodzą.

 4. Wyklęty mówi

  W Bogu Chrześcijan nnadzieja!
  On o wszystkich naszych pragnieniach
  Wie lepiej od nas i sług Antychrysta
  Na pohybel parobkom Lucyfera
  I na ich opamiętanie!

 5. Polonia Restituta mówi

  Cóż za przerażający obraz urzędniczej (i policyjnej) bezradności… Nie chodzi nawet o brak konkretnych odpowiedzi na zadanie pytania, bo przecież ci ludzie na takie okoliczności nie są w ogóle przygotowani. Pani rzecznik prasowa to już w ogóle wygląda jak gdyby z koleżankami na plotkach była a nie w pracy, z kolei sekretarz i wiceburmistrz gdyby mogli, to najchętniej na tę godzinę zapadliby się pod ziemię.

  Bardzo, bardzo, bardzo ważna i potrzebna interwencja. Sygnał idzie w Polskę. Oby tak dalej, Rodacy!

 6. Flex mówi

  Jeszcze chwila i problem zniknie razem z urzędnikami. Sejm już szykuje się do zdalnej „pracy”, w ślad za posłami do domów pognają raźnie urzędnicy, a petenci będą mogli pocałować w urzędach klamki. Ludzie zap. za najniższą krajową + w nieklimatyzowanych halach, hutach, piekarniach, kładą gorący asfalt na drogi w słonecznej spiekocie, czy papę na dachach. W pocie czoła wypracowują PKB, na którym żerują urzędnicze nieroby mające w d. interes obywateli i kraju. Czekają z utęsknieniem na covidowy lockdown by z czystym sumieniem siedzieć w domu i brać pieniądze za nic! NIc dziwnego, że im wsio rawno jaka flaga łopocze na „ich” urzędach.

 7. Reakcjonista mówi

  Mnie to kompletnie nie dziwi. Wielu potomków upaińców to komuniści i oportuniści, część z nich pełni ważne funkcje w samorządach. W powiecie szczecinecki, potomków z Akcji Wisła reprezentująco najmniej: jeden v-ce burmistrz, jeden przewodniczący rady gminy oraz niezliczoną ilość radnych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.