Niemiecka gazeta o Marszu Niepodległości: nacjonalistyczni pałkarze bijący kobiety

Marsz Niepodległości/ fot. marszniepodleglosci.pl
9

Niemiecka gazeta „Tageszeitung” opublikowała artykuł, w którym uczestnicy Marszu Niepodległości zostali nazwani nacjonalistycznymi pałkarzami bijącymi kobiety. Autorką tego paszkwilu jest Gabriele Lesser, warszawska korespondentka berlińskiej gazety.

„Kobiety w Polsce mogą być przez polskich nacjonalistów i prawicowych ekstremistów w przyszłości bezkarnie opluwane, kopane, obrażane i oblewane płynami, jeżeli sprawcy chcą w ten sposób wyrazić swoje niezadowolenie” – pisze Lesser nawiązując do decyzji prokuratury okręgowej w Warszawie o umorzeniu śledztwa w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia kobiet, które 11 listopada 2017 r. próbowały zatrzymać Marsz Niepodległości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Uczestnicy nacjonalistycznego marszu zaatakowali wówczas 14 kobiet. Nie będzie procesu karnego przeciwko organizatorom i nacjonalistycznym pałkarzom” – histeryzuje Lesser. „Uczestnicy marszu wyrwali kobietom transparent, kopali, bili i opluwali je, trzeba było wezwać karetkę” – pisze Lesser oraz cytuje fragment uzasadnienia prokuratury do decyzji o umorzeniu, w którym wskazano, że uczestnicy jedynie „wyrazili niezadowolenie” z powodu blokowania marszu przez kobiety z transparentem „Faszyzm stop”.

„Trzy skrajnie prawicowe organizacje, które od 2015 roku organizują w Warszawie Marsz Niepodległości, uważane są za oddział awanturników, który wykonuje brudną robotę. Prokuraturze brak jest odwagi, by samej ocenić, czy hasła ‘Śmierć wrogom ojczyzny’, ‘Europa będzie biała albo bezludna’ czy ‘Czysta krew’ mają charakter rasistowski” – czytamy w paszkwilu opublikowanym w TAZ.

Paszkwil Lesser to klasyczne propagandowe kłamstwo, którym niemiecka dziennikarka uderza w największą polską imprezę patriotyczną. Umorzenie śledztwa jest jak najbardziej słuszne, ponieważ blokujące marsz kobiety nie zostały ani pobite, ani skopane. Same położyły się na ziemi i histeryzowały oraz żądały karetki do rzekomo poszkodowanej prowokatorki. Film z tego zajścia został upubliczniony w Internecie natychmiast po zdarzeniu i wszyscy mogli zobaczyć, że narracja o „nacjonalistycznych pałkarzach” bijących kobiety to bujda. Ale dla niemieckiej korespondentki prawda nie ma żadnego znaczenia. Lesser to po prostu Goebbels dnia dzisiejszego. I tak należy patrzeć na jej wypociny.

Źródło cytatów: dw.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Sojusz TVP Info i Jewish.pl, czyli wspólne szczucie na narodowców

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Grand Admiral Thrawn mówi

  Ja nie chodzę na czarne protesty bo wiem że tam jestem niemile widziany! Ale na marsze niepodległości chodzę bo tam chcę być i chcą żebym tam był! Proste – nie chodź tam gdzie nie chcą!

  1. Aleksandra mówi

   Na Marszach Niepodległości najbardziej brakuje mi katolickich kapłanów, sztandarów czy obrazów ze świętymi wizerunkami Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz Pana Jezusa Chrystusa niestety niekoronowanego Króla Polski, polskich świętych i błogosławionych. Z takich pobożnych, patriotycznych akcji znany jest w całym świecie ks. Piotr Natanek, np. KRÓLOWA POLSKI IDZIE DO SEJMU, KRÓL I KRÓLOWA POD PARLAMENTEM EUROPEJSKIM, itp. Na YT oraz na portalu internetowym ks. Natanka można je obejrzeć. Łzy same cisną się do oczu. Prawda jest taka, że tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem, a katolicy w całym świecie, wypraszają Łaski prosto z Nieba. W Polsce znana jest np. KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ. Niestety frekwencja jest niska. Może Jacek Międlar mógłby się tym zająć? Pieniądze? Narodowa zrzutka – „co łaska” i za „Bóg zapłać”☺ Ewent. milczenie czy odmowa KK, to też odpowiedź.

 2. goj mówi

  Tylko temu demonowi umknęło, że połowa z tych „prześladowców” kobiet było kobietami 😀

 3. jacek mówi

  wydalić tę szmatę z Polski !

 4. Zbulwersowany mówi

  A czego innego można oczekiwać od przewrotnego plemienia żydowskiego, które nadaje poprzez tuby propagandowe swoich mendiow non stop z różnych stolic światowych w różnych językach głównie przeciw garstce katolików w Polsce. Gdyby Polska była protestancka, prawosławna, ateistyczna czy nawet muzułmańska, to byśmy mieli spokój. Ale Żydzi perwersyjnie, szatansko nienawidzą Pana Jezusa Chrystusa i Jego wiernych wyznawców katolików. Nawet jakby nas tu zostało jedynie dwunastu to i tak Żydzi byliby w furii. I słusznie, bo historia lubi się powtarzać i ta dwunasta mogłaby na nowo zasiewac ziarno życia. A że jest nas jednak znacznie więcej, ale ciągle o wiele za mało, to tym większa agresja żydowska. Gdyby nie ciągłe modlitwy księży i zwłaszcza kobiet o miłosierdzie Boże, o przeblaganie za grzechy świata, gdyby nie przeblagalne Msze święte trydenckie, to jestem pewien, że gniew Boży już dawno by dosiegnal ten zjudaizowany koszmarny ludzki światek.

 5. michu mówi

  W końcu polscy patrioci przeszkodzili Niemcom w panowaniu nad światem ;).

  1. yaga mówi

   100/100

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.