„Niech Izrael zapłaci za zbrodnie Żydów z UB!” Protest przeciw żydowskim roszczeniom i antypolskiej narracji [WIDEO]

Polacy przeciwko żydowskim roszczeniom, Łódź - 7 marca 2019 / Fot. YouTube
10

Po raz kolejny środowiska narodowe wychodzą na ulice by zaprotestować przeciwko majątkowym roszczeniom żydowskiego lobby, które żąda od Polski wypłaty 300 mld zł. Manifestacja zbiega się w czasie z rocznicą tzw. wydarzeń marcowych będących co roku okazją dla publikacji antypolskiej narracji ze strony ludzi rzekomo poszkodowanych w roku 1968. Przeciw tym atakom protestują dziś pod biurem Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi działacze Akcji Narodowej i Klubu im. Romana Dmowskiego.

Udział Żydów w UB oraz problem żydowskiego antypolonizmu szeroko opisywany jest w książce Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: eMisja Tv

Obejrzyj także:

Cała prawda o skandalicznym plakacie w śląskiej podstawówce | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  UB,UB,uber alles,w Rammstein,Pentagonie,Moskwie,brazylijskigm karnawale,Polin,Nowym Jorku,Auschwitz,w ciśnienie zwanej Gibraltarem,wszędzie wiodą Eskimosa tropy,dzięki przewadze z wydojonej ropy,raz,dwa,ropa,gaz,co ty widzisz Panie w Nas,choć swe dzieci z Raju wypędziłeś,Twój niewierny lud dotarł do skarbu,który w Ziemi głęboko Ukryłeś,dzięki niemu Cię Boże obalimy,sztucznego inteligenta stworzymy,dwa,raz,Świat jest Nasz,dwa raz,jeden zero,zero jeden,zero jeden,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1

  1. sten mówi

   01, 01,10 1 Pers wciśnie cyk i pstryk …… jęknie ziemia zniknie problem w mig !

  2. piotr mówi

   gazetawarszawska.com Żydowskie zadłużenie wobec Polski.

 2. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 3. Dawid mówi

  A O NKWD ŻYDOWSKIM I KATYNIU TO NIC ? UB SB KBW GONILI NASZYCH ŻOŁNIERZY „WYKLĘTYCH” I MORDOWALI BEZ POCHÓWKU W ROWACH LUB MASOWYCH DOŁACH

 4. Dawid mówi

  A O NKWD ŻYDOWSKIM I KATYNIU TO NIC ? UB SB KBW GONILI NASZYCH ŻOŁNIERZY „WYKLĘTYCH” I MORDOWALI BEZ POCHÓWKU W ROWACH LUB MASOWYCH DOŁACH

 5. Kasia mówi

  Jesteś Rosyjskim dezinformatorem wojennym .Wspierasz jawnie Rosyjską inwazję na całą Europę.Celem Putina,Aleksandra Dugina,Rosyjskich Oligarchów oraz armii Rosyjskiej jest podbój całej Europy, rozbicie NATO oraz Unii Europejskiej.A tacy rozsadnicy i pożyteczni idioci, jak Ty Piotrusiu Korczorowski jesteście potrzebną machiną propagandową Rosyjskiej machiny wojennej w wojnie informacyjnej jaka jest finansowana przez Rosję .Grzegorz Braun,Janusz Korwin Mikke są dla mnie rosyjskimi agentami finansowanymi przez rosyjskie służby GRU,FSB itp. ,a ciekawe kim ty jesteś Piotrusiu .Pożytecznym idiotą dla Kremla czy Rosyjskim dezinformatorem oraz agentem.

  1. Renegate Ambasador mówi

   1.Przymiotniki pisze się małą literą,chyba,że autor darzy kogoś szczególnym szacunkiem i używa takiej formy w znaczeniu grzecznościowym.
   2.W 6 zadaniach użyła pani 6 razy przymiotnika „rosyjski” pisząc go dużą literą-czyżby jakaś szczególna zależność?
   3.Oskarża Pani polskich posłów,wybranych w demokratycznych wyborach o agenturalność obcego kraju i zarzuca im Pani pobieranie z tego tytułu korzyści majątkowych.
   4.Kim Pani jest?

  2. Adamx mówi

   ale brednie pleciesz masakra jak można dać sobie tak mózg zorać przez żydowską propagandę ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.