Śmierć 44-letniej prezenterki BBC tydzień po szczepieniu na Covid-19

Lisa Shaw / Fot. Twitter
14

W maju bieżącego roku zmarła 44-letnia prezenterka radiowa BBC, Lisa Shaw. Dwa miesiące po śmierci głos w sprawie zabrał jej mąż. Zaraz po przyjęciu szczepionki na Covid-19 produkcji koncernu Astra Zeneca dziennikarka dostała silnych bólów głowy. Po wylewie do mózgu zmarła. Wcześniej informowaliśmy o zgonie 39-letniej modelki, która wcześniej przyjęła preparat z tego samego koncernu.

Mąż 44-letniej prezenterki BBC, która zmarła tydzień po zaszczepieniu na Covid-19, opowiedział o jej ostatnich chwilach życia. Zdradził, że Lisa Shaw, która pracowała dla BBC Newcastle, zmarła po „silnym” bólu głowy i wylewie. Przed śmiercią odwiedził małżonkę przebywającą na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Royal Victoria Infirmary w Newcastle.
Powiedziała „Jestem zmęczona”. Pocałowałem ją. I nigdy więcej z nią nie zamieniłem słowa – wspomina jej mąż.

Mąż prezenterki, niczym w syndromie sztokholmskim zarzeka się, że „absolutnie jest jest antyszczepionkowcem”, a nawet chwali szczepienia, mimo iż ma świadomość, że to preparat Astra Zeneci zaprowadził jego ukochaną do grobu. Poprawnie politycznie zaznacza jedynie, że ludziom należy dać alternatywę dla szczepionki z Astra Zeneci.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2021 roku Europejska Agencja Leków uznała zakrzepicę za niepożądany odczyn poszczepienny po szczepieniu preparatem AstraZeneca. Potwierdziła także związek między szczepionką J&J i przypadkami zakrzepicy po podaniu preparatu. Zaś w ubiegłym tygodniu naukowcy z Izraela wskazali na związek szczepionki Pfizera ze wzrostem zachorowań na zakrzepową plamicę małopłytkową. Mimo to preparatami nadal szprycuje się ludzi na całym świecie.

Źródło informacji: walesonline.co.uk

Przeczytaj:

39-letnia modelka zmarła po szczepieniu preparatem AstraZeneca: „Dusiłam się, było mi zimno, miałam bóle głowy i mdłości”

Katarzyna TS: Czas małych Hitlerków

Europejska Agencja Leków potwierdza związek między szczepionką J&J i przypadkami zakrzepicy po podaniu preparatu

EMA uznaje zakrzepicę za NOP po szczepieniu preparatem AstraZeneca, ale nadal zaleca jego stosowanie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Alan mówi

  Szczepionka nie jest dla wszystkich, jakiejkolwiek firmy. Ja sie zaszczepiłem, a w środę mam drugą dawkę i nic mi nie jest na dzień dzisiejszy. Ale nikogo nie śmiałbym namawiać, bo każdy jest wolny i może decydować. Dziwię się przemądrzałym ministrom, którzy chcą karać ludzi, którzy się nie chcą szczepić. Pytam sie: jakim prawem? Jakim prawem chce się zmuszać dzieci do szczepień? Przecież dzieci nie umierają na Covid.

 3. Mietek mówi

  Dziel i rządź. I tak właśnie silna grupa entuzjastów zostanie podzielona. No chyba że się zjednoczą i tupną nogą mówiąc nie! Ale to niemożliwe….. będzie tylko nadprodukcja śliny.

  Mam nadzieję że mi państwo tym razem nie usuną wpisu.

 4. mieciu mówi

  koincydencja – nowa jednostka chorobowa

 5. Meg mówi

  Alanie, to że po pierwszej dawce nie miałeś bezpośrednich negatywnych skutków zdrowotnych nie oznacza, że po drugiej ich nie będzie; bardzo często po pierwszej dawce nie dzieje się nic widocznego, ale po drugiej jest bardzo źle, ze zgonem włącznie. Nie idź na to szczepienie, nie idź… zadbaj o swoją naturalną odporność, jesteś kompletny – nie potrzebujesz eksperymentalnego środka z zakresu inżynierii genetycznej, masz swój własny, naturalny układ immunologiczny, niczego Ci nie brakuje, po prostu o niego zadbaj. Przemyśl to.

 6. Alan mówi

  Ja pieprze, nie strasz mnie, bo jutro się szczepie drugi raz! 😄 Muszę sie zaszczepić bo często podróżuję i ta żółta książeczka ułatwia życie. Nie będę musiał, mama nadzieję robić testów, bo od nich mi nos spuchł. A poza tym jestem przygotowany, testament napisany! 😁

 7. Anty mówi

  To nie są żarty. Pamiętaj że na propagandę Big Farmy idą miliardy. Twoje życie nic dla nich nie znaczy.

 8. Pani M. mówi

  O, poprawiliście artykuł. Już nie jest, że zaraz po szczepieniu, tylko tydzień po. To poprawcie raz jeszcze, bo zmarła 3 tygodnie po szczepieniu, nadal więc kłamiecie w treści tego artykułu.

 9. Pani M. mówi

  @Meg

  Baba Jaga z dobranocki potrafi bardziej straszyć od ciebie. Inżynieria genetyczna i częste przypadki śmierci po drugiej dawce – niezły gamoń:)

 10. Rebih mówi

  To tylko potwierdza znane przysłowie dotyczące krajów liberalno-demokratycznych: „Wolny obywatel, w wolnym kraju mówi tylko to, co wolno”.

 11. Rebih mówi

  @M. Nie wierzysz w istnienie inżynierii genetycznej? A może nie wierzysz, że „szczepionki” przeciw Covid są przygotowane na drodze inżynierii genetycznej? A w samochody wierzysz?

 12. Pani M. mówi

  @Rebih

  Chłopie, przecież ty nie wiesz nawet o czym piszesz. Wierzę zarówno w biologię i inżynierię genetyczną, dlatego właśnie wiem, że materiałem genetycznym człowieka jest DNA, a nie mRNA. mRNA podlega translacji na rybosomach w cytoplazmie, nie integruje się z DNA człowieka, nie modyfikuje go więc, ani nie uszkadza. Jest to niemożliwe, mając również na uwadze różnice chemiczne miedzy mRNA i DNA. To mniej więcej tak, jakbyś dyskutował, czy dziecko może urodzić matkę, a nie odwrotnie. Dlatego też ten, kto twierdzi, że szczepionka będzie narzędziem inżynierii genetycznej i zmieni nasze DNA jest gamoniem, co nie opanował biologii w szkole.

 13. Patrick mówi

  Do Pani M. :
  jezeli pani jest taka madra to niech pani powie jak sa robione szczepionki bo jakos nikt o tym prawdy nie pisze,
  A pani terz nic nie pisze tylko krytykuje i obraza innych.
  Patrick

 14. Patrick mówi

  Do Pani M.
  Pisze pani ” To mniej więcej tak, jakbyś dyskutował, czy dziecko może urodzić matkę, a nie odwrotnie. ”
  A ja bym porownal to bardziej czy dziecko ma jakis wplyw na matke.
  Virus zmajstrowny w laboratorium po to zeby zabijac tak jak bomba atomowa ale cale szczescie ze sie oslabia
  (to znaczy jej smiertelnosc jest nizsza w kolejnych warjantach – bo nie przechodza przez laboratorium tylko przez ludzi) kazda moneta ma dwie strony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.