Multi-kulti w w Zakopanem. Muzułmanie czują się tam jak u siebie

Aquapark w Zakopanem/ fot. twitter
13

Multi-kulti powoli staje się faktem w Polsce. Na ulicach Zakopanego widać coraz więcej muzułmanek w hidżabach i nikabach. Internauci informują, że islamscy przybysze czują się na tyle pewnie, że krytykują „niewiernych” za niestosowny strój.

„Ubogacenie kulturowe” panuje nie tylko na Krupówkach, ale też na zakopiańskich basenach. W myśl regulaminu Aquaparku z basenu można korzystać wyłącznie „w ogólnie przyjętym i ogólnie dostępnym stroju kąpielowym spełniającym wymogi estetyczne i higieniczne”. Strój noszony przez muzułmankę (burkini) ewidentnie tych wymogów nie spełnia. Dlaczego obsługa Aquaparku nie zareagowała?

Przeczytaj też:

Niemiecki kontrwywiad zaleca inwigilację dzieci z rodzin muzułmańskich. To „potencjalne zagrożenie, którego nie można lekceważyć”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Obsługa nie zareagowała i nie zareaguje. To my, to wy musicie zareagować. W przypadku basenu trzeba zwyczajnie wyjść. Dla własnego bezpieczeństwa, bo może ta w burkini, to właśnie taka jak ta: https://www.youtube.com/watch?v=jlrMT78fYbA

 2. goj mówi

  To kiedy żydowski nierząd planuje przeprowadzić zamachy terrorystyczne w Polin? Coś dawno nie było słychać o ich ziomeczkach z ISIS.

 3. The indoraptor mówi

  Pytanie do Katarzyny TS – czy ci muzułmanie w Zakopanem to uchodźccy czy turyści? W felietonie nie znalazłem na to odpowiedzi? !

  1. Goj mówi

   A co to za różnica? Turysta muzułmanin nie czci księżycowego demona i ma inny Koran?

  2. Pola kowalska mówi

   Do Goj Mowi naprawde to sa turysci a nie ubogacenia Merkel ktorej nieudacznik Morawiecki sciaga do POLSKI coraz wiecej obcych jak POLAKOW. W Warszawce to jeszcze kilka lat to nie bedzie POLAKOW zostana sie zydzi i obce nacje tak krzepko sciagane przez SYJONISTE zyda MORAWIECKIEGO i jego BANDY z POPIS-u

 4. Robert mówi

  To turyści z dojczlandu,wzieli zasiłki i po ciężkiej orce,mają jak na Majorce,mogą sikać swobodnie,w spodnie stosując ubogacenie, na basenie z wieloma kulturami bakterii

 5. Czesław mówi

  Oj nie są głupie te chazarskie ścier.a ! No bo po kiego licha Polacy mają się zajmować chazarami i ich pochodnymi ścierwami, kiedy im się podrzuci achmetów i sprawa załatwiona.

 6. Janusz I mówi

  Nieszczęśliwa ta niewolnica muzułmańska.

 7. ktos mówi

  Cała hipokryzja PiS, jeszcze trochę i dogonią po.

 8. julie mówi

  No i masz ! To w glowie sie nie miesci , szok ! ! ! Larwa smierdzaca wlazi do basenu z niewiernymi ? ! Larwo mAczetowa co ty jeszcze tam robisz ! W dodatku w tym smierdzacym szmacisku , tfuuuuu … ,

 9. Pola kowalska mówi

  A kto wpuscil ich do aqa parku??? .Islam morawieckiego skurwysyna zyda jak zwykle nogi dobrze nie postawil a juz krytykuje odeslac spowrotem do IZRAELA oni kochaja MULTI KULTI

 10. PolishWoodpecker mówi

  To są turyści, a górale jak to górale, zawsze gotowi ściągnąć porcięta i wystawik tyłek o ile w ten sposób zarobią kilka dudek na paczkę fajkow.
  Proszę pamiętać jak górale zachowali się podczas IIWŚ, całe to Goralenvolk i wiernopoddanstwo zadeklarowąne niemcą, czynią w moich oczach gorali zwyklymi śmieciami. Moja noga nigdy nie stanie w tej jebanej mieścnie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.