SKLEP-WPRAWO.PL

Morawiecki straszy „trudnymi scenariuszami” w związku z Covid-19 i mówi o „uśpieniu Polaków” [WIDEO]

14

Musimy szykować się na trudne scenariusze, musimy brać pod uwagę to, że dzisiejszy czas, kiedy mamy dużo mniej zachorowań i zakażeń koronawirusem, może zostać odwrócony – powiedział dzisiaj (6.07.2021) premier Mateusz Morawiecki.

Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski wzięli udział w posiedzeniu sztabu, podczas którego pochylali się nad „możliwymi scenariuszami” w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce. Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa, podczas której straszy „trudnymi scenariuszami”, na które musimy być przygotowani.

Stwierdził również, że Polacy są obecnie trochę uśpieni obecną sytuacją epidemiczną
Zastanawiałem się, czy to sytuacja właściwa, dobra. I jednoznacznie muszę powiedzieć, że to nie jest sytuacja dobra, że jesteśmy uśpieni tym bardzo niskim poziomem zakażeń w porównaniu do tego, co było podczas III fali (pandemii), jeszcze 2-3 miesiące temu, i znaczącą poprawą sytuacji w odniesieniu do zgonów – stwierdził premier naciska, by „uświadamiać” Polaków, tj. naciskać na społeczeństwo w kwestii szczepień.

W trakcie konferencji Niedzielski przekonywał, że najniebezpieczniejszą mutacją wirusa jest obecnie wariant Delta.

Znając retorykę szefa rządu możemy być pewni, że już niebawem ponownie zostaną wprowadzone restrykcje związane tzw. pandemią Covid-19.

PS. W trakcie konferencji poruszono także kwestię rozpadu romansu Gowina ze Zjednoczoną Prawicą oraz zabezpieczeń skrzynek mailowych, z których w ostatnich dniach, w wyniku ataku hakerów, miały wyciekać korespondencje rządowe.

Przeczytaj także:

„Prorok” Niedzielski: „Czwarta fala w połowie sierpnia”. Straszy przymusem szczepień i mówi, że „do maseczek musimy się przyzwyczaić” [WIDEO]

Kaczyński się przyznał! Lobbował za twardym lockdownem, teraz naciska ws. szczepień

Rabin Schudrich jątrzy przeciw Polsce w kwestii bezprawnych roszczeń żydowskich. „Krzywda Żydów będzie ciążyła nad Polską”

Znów zawstydzili IPN! Atakowane przez Żydów Stowarzyszenie „Wizna 1939” i żandarmeria przeprowadzają ekshumację w „lesie śmierci” w Jedwabnem! Znaleziono kości pomordowanych Polaków! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. zonk mówi

  Oni już wiedzą. Odczytali depeszę z Davos od Klausa Schwaba. tego samego który paraduje po plazy w damskich rajstopach. Wpiszcie w inną niż gogle wyszukiwarkę takie hasełko to spadniecie z fotela jak zobaczycie te kaprawe cielsko na plazy. A więc te sługi syjonistów, mam na mysli mafiozów z bezprawia i niesprawiedliwości. Oni stana na głowie, ba nawet zeżrą własne g byleby dogodzić swoim płatnikom z Davos. Oni im obiecali górę pieniedzy. Jednak pinokia i inne takie bakterie zapominaja o jednym. Ich Pan to syjonistyczny bolszewizm. Tylko w nowym cyfrowym wydaniu. A jak postepuje bolszewizm? Zapamniali? Swoich sługusów wrzuca do dołu z wapnem na końcu. Z łopatami. Tak więc dziwi mnie ta głupota i miernota i taki mały format tych ludzików. Oni sa smieszni. Fakt. Jest machna Państwowego przymusu. Ale ludzie juz się zorientowali, że pandemia jest tworem sztucznym. Wirus jest produktem, który rozsiewa sie po swiecie, szczególnie w okresie grypowym, ponieważ to sztuczne mutacje grypy. Jest to celowe działanie ludobójcze, skoordynowane. Problemem jest tylko, że nie ma kto tych ludzi odpowiedzialnych za te zbrodnie postawic przed sad i powiesić. Po prostu aparat korupcji i finansowej zalezności takich malutkich pinokiów od ich panów z Davos postapił juz bardzo głeboko. To wszystko gnije juz i śmierdzi. Moim zdaniem kto głupi, ten utopi sie w tym szambie. Pozostali postawia opór i się zjednoczą. Elita intelektualna, ta prawdziwa głęboko rozumie co sie dzieje w szerszym kontekście swoich horyzontów i bezwzglednie nie ulegnie.

 3. piotr mówi

  Należałoby nadmienić, że dostał polecenie z góry, by tak mówić. Wszystkie rządy są marionetkami w rękach globalistów.

 4. abcdefg mówi

  Jest jeden łatwy scenariusz. Więzienie dla bandyty i jego polskojęzycznych towarzyszy.

 5. Smis mówi

  – Ja bym zagłosował za wprowadzeniem obowiązkowości szczepień i uważam, że cwaniacy, którzy bazują na tym, żeby mieć pewność, że my się zaszczepimy, a oni są wolni, bo są mądrzejsi, nie powinni brać udziału w takim temacie jak zdrowie publiczne. Zdrowie publiczne wymaga radykalnych środków – ocenił Bolesław Piecha -> pały w ręce i pogonić sk …

 6. Delta mówi

  Dwoch durni pisowskich ma decydowac o tym co ma robic 30mln ludzi na jesień Chcecie sie bac to sie bojcie ale odwalcie sie od normalnych ludzi Bo tą delte to chyba niedzielski ma we Łbie

 7. nie chce się żyć mówi

  Straszenie i wzbudzanie lęku w społeczeństwie ciąg dalszy. Nawet w wakacje nie dadzą ludziom spokoju. Jak bardzo trzeba mieć sprany mózg ,żeby straszyć kolejnym wariantem lambda.

 8. Tomasz mówi

  To paranoja oni już dziś wiedzą i mają wiedzę co będzie we wrześniu i październiku? Przywołują jako przykład UK ale tam szczepienia były bardzo szybko i to w bardzo wielkiej ilości! To propaganda jawna propaganda! Robienie z ludzi lemingów

 9. MAREK mówi

  Ci dwaj zdrajcy i psychopaci nadal działają bezkarnie, czyniąc straty w ludziach i gospodarce. Dzięki propagandzie strachu i kłamstwa oraz przekupstwu lekarzy, która jest możliwa dzięki ignorancji, niewolniczemu posłuszeństwu oraz tzw. cwaniactwu — ja dam sobie jakoś radę, brniemy w totalitaryzm . Tak postawę przyjęła niestety większości, a złoczyńcom to idealnie pasuje.

 10. Rebih mówi

  Morawiecki z Niedzielskim oraz grupą ekspertów przygotowali model matematyczny, z którego wynika, że będzie zima.

 11. Shadow mówi

  Będzie zima. A zimą, jesienią i wczesną wiosną ludzie się przeziębiają i chorują.Tylko co się stało z grypą?– Schowała się ze wstydu, że taka mało nowoczesna i dlatego oddała pole srowidowi. To samo zapalenie płuc i inne choroby dróg oddechowych. Zdaje się, że szczepionki na grypę już nie obowiązują patenty, więc trzeba wymyślić coś nowego, aby zarobić krocie. Poza tym można potraktować ludzkość substancjami dotychczas nie stosowanymi, które będą wpływać na ich genom, zdrowie i życie. A mówiąc dosadniej będą sterować jakością i długością życia.Tu nie chodzi o dobro ludzi, tylko o radykalne zmiany w ich ilości i ich strukturze. I teraz dochodzimy do tego, co wyprawiają sprzedajni złoczyńcy z nierządu, polityki, medycyny i mediów. Otóż te sprzedajne prostytutki dla kasy i władzy są w stanie zniszczyć całe społeczeństwo i to sukcesywnie czynią. Hańba wam wszystkim na wieki.

 12. Może być tak, że wreszcie wyjdziemy na ulice i zażądamy, mówi

  żeby tak jaki w wielu już krajach uznać, że covid to po prostu jakaś choroba, że nie wspomnę o grypie, i żyjąc z nią nabywać naturalnej odporności, jak przez tysiące lat bywało (oczywiście trzeba zdjąć szmaty z otworów wlotowych).

  Lub, jak wieszczy Mengelewiecki, ci co wyjdą na ulice zostaną spałowani i wraz z całą resztą wyszczepieni.

  No i jak, kto tu decyduje, MY, moherowe menele czy Mengele?

  I jak to jest, że Łukaszenka, siłą woli, zakazał covidowi szaleć na Białorusi!? Żądamy Unii z Białorusią!!! Bo jak nie, to przedrzemy się tam przez zieloną granicę!

 13. W K mówi

  Jeśli ktoś lubi pisać kredą na chodniku albo malować farbą, może robić tak, jak gdzieniegdzie poza Polską przed wejściami do dużych sklepów, gdzie ludzie piszą zdanie: ,,Ściągać maski.”

 14. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku, bardzo proszę podpisać petycję do prezydenta Dudy o skierowanie do sejmu nowelizacji ustawy o zawodzie lekarza. Bardzo proszę też o wykorzystanie Pańskiego portalu do rozpowszechniania apelu do Polaków o masowe podpisywanie tej petycji.
  Ta nowelizacja pozwoli zlikwidować, unieważnić stan epidemii w Polsce, uratuje tysiące Polaków od śmierci oraz zlikwiduje uzasadnienie do szczepień.
  Lekarze będą mogli leczyć zgodnie ze swoją wiedzą. Obecnie boją się leczyć ludzi z kowida, bo są za to ścigani przez NFZ i izby lekarskie. Dlatego umierają Polacy.
  Natomiast istnieje polska, tania metoda metaboliczna, która leczy kowida w 100% w maksymalnie 3 dni, bez skutków ubocznych. Metoda potwierdzona przez lekarzy, stosowana w USA, w Chinach i w Polsce (w Polsce w podziemiu medycznym).
  Proszę to zrobić we własnym interesie oraz Pańskiej rodziny, bo nie wiadomo, czy na przykład Pan też nie będzie potrzebował pomocy, a nie uzyska jej Pan, jeśli ta nowelizacja nie przejdzie.
  Link do petycji:
  https://www.petycjeonline.com/do_prezydenta_rp_andrzeja_dudy_–_petycja_o_nowelizacj_ustawy_o_zawodzie_lakarza_i_lekarza_dentysty?fbclid=IwAR3WWi6IPs37bOQfzU2IiIBXmPyeYlBHATbWKYeyqcYn_JRqmi7CfGQGD8s
  Apel p. Jerzego Zięby:
  vk.com/video-201956532_456239809
  Wyjaśnienie, jak leczyć kowida:
  https://jerzyzieba.com/filmy/harmonia-26-06-2021

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.