„Prorok” Niedzielski: „Czwarta fala w połowie sierpnia”. Straszy przymusem szczepień i mówi, że „do maseczek musimy się przyzwyczaić” [WIDEO]

Adam Niedzielski / Zrzut ekranu RMF
26

Minister zdrowia Adam Niedzielski był gościem Radia Plus. W programie „Sedno sprawy” był pytany o czwartą falę koronawirusa oraz przymusowe szczepienia. Zdaje się, że po stronie rządowej już wszystko jest ustalone.

– Istnieje prawdopodobieństwo, że czwarta fala pandemii pojawi się w drugiej połowie sierpnia  poinformował minister zdrowia w rozmowie z red. Jackiem Prusinowskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Minister zwrócił uwagę na sytuację w Wielkiej Brytanii, gdzie wariant Delta sieje spustoszenie wśród osób zaszczepionych.
Teraz mamy apogeum zakażenia w Wielkiej Brytanii. U nas ewentualność pojawienia się tej czwartej fali to jest prawdopodobnie druga połowa sierpnia. Pod tym względem, jeśli ten przejściowy wzrost zachorowań miałby miejsce we wrześniu, to siłą rzeczy maseczki pozostaną tym obostrzeniem  ocenił minister i dodał, że Polacy powinni się przyzwyczaić do noszenia maseczek w miejscach zamkniętych.

Rozmawiając o możliwości wprowadzenia obowiązku szczepienia na Covid-19 Niedzielski powiedział:
Rozmawiamy na temat obowiązku szczepienia na COVID-19, ale decyzje jeszcze nie zostały podjęte  mówił Adam Niedzielski, tym samym potwierdzając słowa wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego w tej kwestii, który naciska ws. wprowadzenia obowiązku szczepień. Niedzielski wskazuje, że jako pierwsi do szczepienia mogą zostać zobowiązani seniorzy i medycy.

Minister zdrowia nie wyklucza zmiany zasad w kwestii szczepienia. Być może na jesieni zostanie wprowadzona odpłatność za szczepienie.
–  Prowadzimy różne analizy i dyskusje. Przede wszystkim gwarantujemy, że do końca września na pewno te warunki szczepień się nie zmienią, czyli każdy, kto chce się zaszczepić do końca września, na tych samych warunkach będzie mógł to uczynić  zapewnił, przypominając, że sama usługa szczepienia kosztuje 60 zł. – Tyle NFZ refunduje przychodniom za jego wykonanie.

Zdaje się, że już wszystko jest zaplanowane. Wprowadzenie obowiązku szczepień na Covid-19 to tylko kwestia czasu, a czwarta fala uderzy w połowie sierpnia, zatem dorzynanie gospodarki ponownie stanie się faktem, bo przecież sytuacja – jak dla Radia Plus mówił Niedzielski – wymknie się spod kontroli.

Przeczytaj także:

Oficjalne dane rządowe ws. Covid-19! Śmiertelność kilkukrotnie wyższa po szczepieniu niż bez szczepienia

Katarzyna TS: I znowu Żydzi, czyli kodeks postępowania administracyjnego i operacja „Aj, waj, giewałt”

„Widzimy spadek zainteresowania szczepionkami.” Niedzielski zleca wydzwanianie do osób niezaszczepionych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Ida po 4-ta korone Krolowej; ta raz sierpem raz mlotem krwawa cholota; po totus i a la amber gold sukience z ostrzami ku szyji Maryji i po wszczepieniu 'spike proteine’- mRNA tj ostrego bialka na zniwa sierpniowe czas na cud cadykow na nie-jasnej gorze bo 24 II na Sw. Macieja 1998 do Kaplicy Sw. Jozefa wprowadzili M-siernego Nowaka-Noaha czyli pod-gotowka pod 7 noahidowych przykazan cha-badu i iluminacje piramidalna jako 8-ma. Nasz Jezus syn Jozefa a ich M-iach Dawida wg ka-ba-lahow a by stala sie iluminacja z iskry ciemnogrod ma byc zniszczony ! Niedziela to 8-my dzien wg cudakow ! Jeszcze P(=JZ=17=usta)-lska.. P. n. P 2:15 'schwytajcie lisy’….w Hove(DK)=Dwor Krolowej ! Tchuss !

 2. Zbigniew mówi

  Mam satysfakcje, ze Menzen jest taki, iz doprowadzil zydow do tego iz slowa amasady uznali za antysemityzm. potem ze „tutaj nie powinnosie tego cytowac a na koncu smiec chaba juz pierdzial, tak go wyprostowalo.

  brawo Menzen!

 3. PPP mówi

  ja wam kurwy niedzielskie dam obowiązek. przyjdź do mnie na posesję to odstrzelę jak psa którym jesteś

 4. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Prorok” Niedzielski: „Czwarta fala w połowie sierpnia”. Straszy przymusem szczepień i mówi, że „do maseczek musimy się przyzwyczaić”

  Jeżeli nie chcecie żyć we własnym Kraju WOLNI który jest zarządany przez kryminalistów terroru bolszewickiego, to taki NIE-dzielski musi być albo zaszczepiony jednorazowo tyloma szczepionkami aż zdechnie lub musi być POwieszony lub strzałem KULĄ w łeb bolszewicki, POzostanie za je bany !

 5. Polskie bydło miało wiele okazji wyjść ze swoich obórek i sprzeciwić się parchom. mówi

  NIE WYSZŁO!

  I nie wyjdzie, dopiero kiedy Izrael z Ameryką obrabują go do czysta (447) a spać będzie pod mostem,

  wtedy polskie bydło zaryczy. No ale każde bydło ryczy w rzeźni. Nawet tej koszer.

 6. Ten parch jest w stanie nawet se Matkę Boską wpiąć w klapę mówi

  byle tylko zrealizować depopulację polskiego bydła. Po sprowadzeniu jego ilości do 15 mln reszta narodowego majątku trafi jako 'bezdziedziczny’ do parchów z israjela.

  Proste, nie!?

 7. Jurek Ogórek mówi

  a jak na proteście przeciwko segregacji sanitarnej i udziale w eksperymencie medycznym mówiłem do ludzi siedzących spokojnie z kpiącym uśmieszkiem na twarzy, żeby robili sobie foty do rodzinnych albumów jak piją piwko na świeżym powietrzu, to pukali się w głowę lub gadali żem głupiec.

 8. Rebih mówi

  Uwielbiam jak Morawiecki, Niedzielski i ich przydupasy postawione na odpowiedzialnym odcinku eksperckim udają, że analizują jakieś dane, że to co robią nie wynika wyłącznie z socjotechniki, lecz stoi za tym jakaś merytoryczna wiedza związana z rzekomą pandemią, wirusami itp.

 9. ziemianka mówi

  to wariant delta robi spustoszenie wśros ZASZCZEPIONYCH w Wielkiej Brytanii, a pan Niedzielski z wodzem naczelnym chcą obowiązkowych szczepień wśród seniorów i medyków??????? Czym oni się zaszczepili?

 10. Rafał mówi

  Póki nie powywieszamy tych kaczych kurew razem ze stetryczałym pedałem z Żoliborza póty będą z Polską robić co chcą!!!!

 11. dar mówi

  zyd niedzielski dobrze wie jak dzielic spoleczenstwo,najpierw przymus ze straszymi potem reszta…wszyscy razem musza walczyc z nimi

 12. adam mówi

  jezeli np umawiam sie z wlascicielem hotelu na wynajem pokoju to co do tego moze miec Niedzielski? Przeciez to umowa miedzy dwoma ludzmi. Co tu ma pis do tego- naprawde nie wiem. Ja nie potrzebuje zeby jakis parch z pisu mial decydowac o tym co dla mnie jest dobre. To ze sobie jeden z drugim cos ustali z kaczynskim nie oznacza ze ten trzeci będzie sie do tego stosowal. Pis to najbardziej zawistna msciwa grupa ludzi ktora dla zmylenia przeciwnika lubi pokazywac sie w kosciolach choć z wiara nie ma nic wspolnego

 13. finka mówi

  Szpitale już podobno dostały wytyczne do ponownego organizowania zespołów covidowych od 15 sierpnia, więc zbrodniarze planują dalsze ciągnięcie planu eutanazji narodowej.

 14. Jolanta mówi

  Mieli go na widelcu i uszedł, co za niedopatrzenie!

 15. benedykt mówi

  Bandyci na obcym żołdzie i sznurku (tylko dla niepoznaki operujący jęz. polskim) – widać już bardzo wyraźnie idą na czołówkę ze społeczeństwem. To nie są żarty- bo nawet gdy jest nas mniejszość świadomych i trzeźwych na umyśle, nigdy nie należy składać (nomen omen!) broni bo właśnie tylko na to czekają wysłannicy piekieł/ Wybór jest prosty-albo wyeliminujemy to przekupne gówno jednocząc się absolutnie wszyscy (nawet gdy to mniejszość) albo sami zostaniemy wyeliminowani.

 16. MAREK mówi

  Wybitny epidemiolog z wieloletnim doświadczeniem i kontaktami w świecie medycyny Dr. Hałat cenzurowany i przemilczany a pasożyt, ignorant i psychopata EKONOMISTA NIEDZIELSKI jest ministrem zdrowia?! EKONOMISTA – ministrem zdrowia a ELEKTRYK szefem SANEPIDU???
  Przekupni pajace, ignoranci bez wiedzy i doświadczenia powołani na tak kluczowe stanowiska w dobie plandemi to koronny dowód na brak pandemii i celowe mordowanie Polaków!!!

 17. MAREK mówi

  Wszystkie randomizowane badania udowodniły, że maseczki w kontakcie z wirusami są bezwartościowe i bezsensowne!
  Jedyny powód nakazu noszenia maseczek to wszechobecna widoczność plandemi potwierdzająca medialną propagandę strachu. Maseczka to znak rozpoznawczy niewolników Covididiotyzmu.

 18. Rusłan mówi

  Ten człowiek jest obłąkany. Trzeba go jak najszybciej izolować od zdrowej tkanki społeczeństwa. Inaczej wszystkich nas wymorduje. Musi być na tą kanalię jakiś sposób!

 19. Lili mówi

  Na nowy wariant chorują głównie osoby zaszczepione. Wśród zaszczepionych jest wyższa śmiertelność jak zachrują na Deltę, a oni mówią o obowiązkowych szczepieniach? Coś z głową nie tak, czy celowe planowanie ludobójstwa?

 20. ikss67 mówi

  Taka informacja skierowana do inteligentnego człowieka jest oczywistym komunikatem. Nie ma pandemii. Jest za to reżyserowany spektakl. Media zgodnie z potwierdzoną przez Hitlera i Goebelsa narracją powtarzaja kłamstwa do skutku aż stają się oficjalna prawdą. Szanowni Państwo, żyjemy w czasach gdy umarła demokracja. Oto rządzi pieniądz. Sukcesywnie, szczególnie od momentu gdy banki mogły produkować pusty pieniądz, najbogatsi i ich pompowane korporacje, fundusze, zawłaszczyli większośc obszarów biznesowych i medialnych. Ostatecznie posługując sie swoimi marionetkami, hodowanymi jak kurczaki na fermach różnych fundacji schumana i innych czewonych syjo karłów. Tak więc mozliwości rozdawania dowolnych cyfrowych euro czy dolarów doprowadzają obecną cywilizację na skraj upadku.
  Jednakże ta zdegenerowana mafia syjonistycznych karteli bankowych liczy na to, że upiecze kilka pieczeni na jednym ogniu. Zdepopuluje ludzkość i uzalezni ją od procedur medycznych i kontrolnych. Wprowadzi posłuszność polegającą na tym, że jak w filmach sf aby zyć niewolnik będzie musiał wstrzykiwać regularnie substancje podtrzymujące jego życie oraz bedzie musiał wykonywac określone aktywności jako sługa systemu by zdobywac niezbędne punkty. Taki system już jest zaprojektowany. Na ten moment trwa pierwsz faza tego procesu. Proces jest długotrwały, okreslony do 2030 roku – pierwsza faza. Nie można spłoszyć baranów zapedzanych do zagrody. Dlatego tak bardzo istotny jest tzw procent wyszczepień. Musi powstać większość, którą postawi sie jako wzór normalności wobec pozostałej zdroworozswądkowej części społeczeństwa. Klasyczny mechanizm dziel i rządz. Wyszczepieńcy jak kapo chętnie będą ścigać wolnych ludzi. Czy to z głupoty czy z wrodzonej agresji, czy z agresji wynikającej z frustracji gdy okaże się, że wyszcepieńcy umierają częściej od tych co od eksperymenu medycznego trzymają się z daleka. Ale wracając do tematu. Taki post żyd, a właściwie sługa syjonistów, niejaki tow. Niedzielski, robi to oczywiście z głupoty dla pieniędzy. Naiwnie myśli, że obiecano mu lepsze życie jako nadzorcy obozu jaki syjonistyczna mafia śni sobie zrobić przy uzyciu takich własnie min głupawych marionetek. Nie widzących przyszłości dalej niżna 1cm swojego nosa. Tak więc zasada jest prosta, takich sługusów rozstrzeliwuje się na końcu i wrzuca z łopatami do dołu. Jak widac takie mapety nie znaja nawet histori syjonu, czyli bolszewizmu. Niczego się nie nauczyli, bo widocznie są zbyt tepi niestety aby ogarnąć, że zgoda buduje, a jeśli by powstał taki system jaki myśla robić pseudo elity, to będzie to zdegenerowana cywilizacja. I tylko kwestia czasu gdy upadnie, ponieważ naturalnie człowiek jest istota boską. Obdarzony wolną duszą. Mam na myśli oczywiście ludzi, a nie humanoidów hodowanych przez te zwyrodniałe środowiska wciskające fałszywe wartości. Im bardziej im zalezy, tym bardziej to nie wyjdzie. Po prostu z powodu prawa zachowania równowagi. Np nie wyobrażam sobie aby ktośchciał poddac procedurze medycznej moje dziecko wbrew mojej woli. I rtak myśla setki tycięcy rodziców. Więc naturalnie to się nie uda tym bandytom udającym rząd w Polsce. Ja myślę, że im gorzej, to paradoksalnie lepiej. Jeśli ludzie dostana kijem po głowie to wyjdą na ulicę zgodnie z polską tradycją i zkończy się ten syjonistyczny cyrk.

 21. Shadow mówi

  A ja bym najchętniej temu sprzedajnemu skurwielowi i bandycie, przegryzła swoimi starymi zębami gardło i wydrapała oczy. To samo zrobiłabym z jego bękartami od belzebuba i ze wszystkimi na których mu zależy. Tak samo zrobiłabym z tym bandyckim nierządem i większością sprzedajnych parlamentarzystów. Niech was wszystkich piekło pochłonie na wieki.

 22. . mówi

  Wiki

  „Szabes goj – nie-żyd (goj) – chrześcijanin zatrudniony do wykonywania niezbędnych czynności, które są zakazane Żydom podczas szabatu[1] w żydowskim domu lub bożnicy.

  Najczęściej było to ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych, podgrzanie pożywienia, zmiana świec w świeczniku itp. Szabes-gojami byli ubodzy chrześcijanie za niewielkie wynagrodzenie, służący nie-żydzi bądź chrześcijańscy sąsiedzi[2].”

  Teraz rzadza, gdyz zydow jest za malo.

 23. piotr mówi

  Niedzielski to marionetka na usługach globalistycznych elit mówi, co mu każą. Od ponad 1.5 roku jesteśmy poddani terrorowi w imię wymyślonego Covida.

 24. piotr mówi

  Po co nam takie państwo taka władza. Mamy okupanta, który wypowiedział wojnę całemu narodowi. Trzeba wyjść z systemu. Organizujmy się, ignorujmy ich zarządzenia, nie płaćmy podatków. Nie odbierajcie korespondencji, telefonów ich po prostu nie ma.

 25. wolkov mówi

  niedzielski – Polacy to nie durnie jakbyście chcieli – mamy was dość i waszych pseudonaukowych teorii – czas wziąść sprawy i kosy w swoje ręce!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.