Groził śmiercią Miriam Shaded! Kim jest brutalny ex-partner? „Prawie mnie zabił! Twierdzi, że działa dla służb” [ZDJĘCIA I WIDEO]

Miriam Shaded i James W., właściciel Illuminati vodka
15

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Jamesowi W., byłemu partnerowi Miriam Shaded. Brytyjczyk miał bić, maltretować i grozić swojej partnerce śmiercią. Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo. Zaczęłam się modlić. Obraz się rozmazywał. Pociemniało mi przed oczami. Straciłam przytomność – w wywiadzie dla Wirtualnej Polski powiedziała Shaded. Media donoszą, że życie antyislamskiej działaczce uratowali sąsiedzi, którzy wezwali funkcjonariuszy policji. Kim jest były partner Miriam Shaded?

Zgodnie z informacjami, które na Facebook’u umieściła Shaded, James W. przybył do Polski w 2015 roku.
– Nie za dziewczyną tylko, ponieważ uważa że Polacy mają poukładane wartości i w Polsce są fantastyczne warunki do robienia biznesu – napisała polsko-syryjska działaczka społeczna. Od tamtego czasu, po rozstaniu ze znanym specjalistą od rynków finansowych Rafałem Zaorskim, na początku roku 2018 związała się z bogatym Brytyjczykiem, który jak sama przyznała, produkuje i sprzedaje w Polsce wódkę Illuminati.

Symbolika ulokowana na butelce, spoty reklamowe (poniżej) i sama nazwa trunku nie powinny pozostawiać żadnych złudzeń. Były partner Miriam Shaded, który okazał się być damskim bokserem, jest powiązany z brytyjskim środowiskiem wolnomularskim, którego założenia są na drugim biegunie wobec chrześcijaństwa i personalizmu.

PRZECZYTAJ: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi

Miriam Shaded niedawno zerwała z Jamesem W., a o horrorze, który z nim przeżyła opowiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.
– Zawsze bliskie mi były wartości takie jak ochrona bliskich, chrześcijańskie wybaczenie, miłość, unikanie publicznego prania brudów z życia prywatnego. Niestety, stanęłam w sytuacji, gdy muszę chronić siebie i inne kobiety – mówi Shaded. Na pytanie ile kobiet miał skrzywdzić, Miriam odpowiada: Na razie wiem o ośmiu. Jestem jedną z piątki dziewczyn, które złożyły zawiadomienia i oświadczenia do prokuratury. Nie wszystkie chcą zeznawać, chcą zapomnieć o krzywdach, które im wyrządził.

SKLEP-WPRAWO.PL

Shaded wyznała, że James W. wyznał jej, że pracuje dla służb specjalnych.
Zorientowałam się, że coś jest nie tak. Okazało się, że zaczął zdradzać mnie z inną kobietą, a swoje nieobecności tłumaczył tym, że pracuje dla służb. Gdy chciałam usłyszeć prawdę, popchnął mnie. Zapaliła mi się czerwona lampka, ale jakoś to sobie wytłumaczyłam. Zaczął jednak być coraz bardziej agresywny – wyznaje. Mówi, że przed i po rozstaniu James W. nadal ją prześladował. Najczęściej czynił to po „imprezach”, podczas których brał kokainę.
Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo. Zaczęłam się modlić. Obraz się rozmazywał. Pociemniało mi przed oczami. Straciłam przytomność. (…) W pewnym momencie po prostu się wyżył. Zyskał kontrolę, puścił mnie i przeszedł nad tym do porządku dziennego. Ale zostały ślady, są zdjęcia, dowody. (…) Zaczął mi grozić, że się na mnie zemści. Chciał opublikować upokarzające mnie materiały, które wcześniej nagrał – w rozmowie z WP wyznaje Shaded.

Prokuratura już skierowała do sądu akt oskarżenia. Damskiemu bokserowi z Wielkiej Brytanii, który może odpowiedzieć także za pobicia, gwałt, usiłowanie zabójstwa i niszczenia mienia czterech innych kobiet grozi kilka lat bezwzględnego więzienia.

Przypomnijmy, że Miriam Shaded, polsko-syryjska protestantka, to popularna działaczka Fundacji Estera, zajmującej się pomocą rodzinom chrześcijańskim w Syrii. W 2015 roku startowała w wyborach parlamentarnych do Sejmu jako kandydatka bezpartyjna z listy partii KORWiN. Publicznie apelowała o delegalizację islamu na terenie Rzeczypospolitej.

Butelka wódki i kilka zdjęć Shaded z Damskim bokserem:


W taki sposób James W. reklamował swój produkt:

Przeczytaj i obejrzyj:

Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Ten James nie przyjechał robić biznes ale reklamować szatana rozprowadzając jego symbole po barach i sklepach.

   1. Krzesimir mówi

    Coś to całe towarzycho podejrzane. Miriam też wpadła w takie towarzystwo, czy to wszystko taka podpucha? Cwelebryty to dno.

 2. Konrad mówi

  Hmm, ja tutaj widzę poważną działanie przeciwko Rzeczpospolitej. Skoro Miriam Shaded wiedziała o byciu agentem przez tego pana Warwicka, to bezwględnie powinna to zgłosić do sądu, inaczej jest kara do 2 lat pozbawienia wolności(G.Braun o tym mówił, gdy zgłosił siebie jako ruskiego agenta). Ktoś medialny albo prokuratura powinna się tym zainteresować. Nie to, że nie szkoda mi M.Shaded, ale tutaj zostało popełnione przestępstwo zatajenia przez obywatela Polskiego działalności obcych agentur na naszym terenie.

  1. Miranda mówi

   Taka rezolutna i niby z doświadczeniem życiowym a złapała się na takiego typa? Nie bronię chama ani odrobinę, ale to pomniejsza nieco moje szacunki co do inteligencji Miriam.

 3. Alek mówi

  Partner? Bez slubu? Co to za rodzaj chrzescijanstwa? Chyuba jakis niechrzescijanski.

  1. DRES mówi

   To protestantyzm. Heretycka pseudoreligia powstała z inspiracji Szatana z chrzescijanstwem mająca nic wspolnego

   1. Piotr mówi

    To jedno z wyznań opierających się przede wszystkim na Biblii. Jestem Katolikiem ale i zwolennikiem ekumenizmu bo każde z wyznań na swój sposób interpretuje to co jest napisane w podstawie naszej wiary czyli w Biblii, a żadne z nich nie jest w stanie udowodnić że to własnie ono ma racje, a inny się mylą. Tak jak np. jest u nas, pomimo że nasze wyznanie mówi, że ,,tylko Bóg jest Święty” my narobiliśmy świętych ludzi.

 4. marju73 mówi

  Na stronie alexjones jest artykuł „fundacja-estera-finasowana-przez-miedzynarodowy-syjonizm”.

 5. rzeszo222 mówi

  Pani Miriam tak mocno podkreśla wartości chrześcijańskie, a jednocześnie jej styl życia mocno przypomina życie celebrytki. Ponadto wiązanie się z samymi bogatymi i wpływowymi mężczyznami, o wysokimi statusie, średnio współgra z tymi wartościami. Poza tym – jak ona mogła nie wiedzieć, czym się zajmuje jej nowa miłość? Nie wiedziała, czy może przymykała oko, bo status jej partnera był ważniejszy? Czy była pod wpływem lektury bardzo popularnej wśród pań książki, której ekranizacja biła rekordy popularności? Co jak co, ale ta pani straciła dla mnie bardzo dużo na swojej wiarygodności. A to jaka wódka i jaka symbolika… Dużo już widziałem. Konsternację wzbudziła u mnie wódka Cymes ze świecą chanukową na etykiecie. Illuminati przebiło jednak wszystko. To jest już tak absurdalne, że aż niewiarygodne…

 6. Jan mówi

  Wódkę Illuminati produkuje mikroskopijna kanadyjska destylarnia ,,North of 7 Destillery” Pewnie ten brytol jest tylko jakimś pośrednikiem, który kupił prawa do używania nazwy i produkcji w Polsce, a Illuminati to tylko chwytliwa nazwa.

   1. Piotr mówi

    Nigdzie nie ma o tym informacji, oprócz tego że sam tak mówi. Jacku pilnuj trochę porządku w komentarzach bo ludzie nie wiedzący, że katolicyzm a protestantyzm to inne wyznania – tej samej religii wypisują takie brednie, że to aż szkodzi wiarygodności strony.

 7. Natalia mówi

  To nie Miriam uratowali sąsiedzi ale tę jego następną dziewczynę. To ona złożyła doniesienie do prokuratury i dlatego on jest w areszcie, a pani Miriam przed wywiadem nie złożyła zawiadomienia tylko zapowiedziała w wywiadzie że złoży.

 8. Ml mówi

  Wiara wiarą, a kasa kasą. Normalnego Kowala losu -skiego, nie chciała. ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.