„Miasto, kraj, wszystko jest nasze!” W Szwecji powstaje islamski ruch oporu. Dołączyła do niego lewica!

Fot. sydsvenskan.se
10

9 września 2018 roku, w Szwecji odbyły się wybory parlamentarne. Jak informowaliśmy na naszym portalu, trzeci wynik osiągnęło antyimigranckie ugrupowanie Szwedzcy Demokraci (SD), otrzymując 17,6 proc. głosów, co uniemożliwiło socjaldemokratom, a zarazem zwolennikom multikulturalizmu, powołanie samodzielnego rządu.

To rozzłościło marksistowski establishment oraz środowiska muzułmańskie. Już kilka dni po wyborach w Szwecji rozpoczęło się zakrojone na szeroką skalę straszenie Szwedów rasizmem, ksenofobią i nienawiścią, którymi rzekomo mają kierować się politycy i elektorat szwedzkich demokratów. Ta propaganda zrodziła islamską organizację o nazwie „Witajcie w Ruchu Oporu” (Welcome to the Resistance [ang.]; Välkommen till Motståndet [szw.]). Już kilka dni po wyborach organizacja zaczęła działać publicznie.

Jedną z inicjatorek założenia ruchu oporu jest Miriam Negash, która w rozmowie Sydsvenskan.se zaznacza, że w ich walce nie chodzi tylko o kiepski wynik socjaldemokratów, którzy z nimi się solidaryzują, ale o coś więcej.

W kampanii wyborczej ciągle mówiono o ludziach, którzy wyglądają jak my. Nie chodzi tylko o socjaldemokratów, ale o agresywne słowa, które słyszymy w kawiarniach, na ulicy. Jest nas wielu w Malmö, ponad 30 procent. Nie będziemy musieli bać się ulicamówi Negash.

Muzułmanie nie kryją, iż ich celem jest opanowanie Szwecji. Całe Malmö nienawidzi rasistów. Miasto, kraj, wszystko jest nasze! – krzyczą imigranci z Malmö, zwolennicy i działacze nowo powstałej organizacji.

Nasz komentarz: Stanowisko społeczności muzułmańskiej i środowisk lewicowych nie wzięło się znikąd. To efekt karmienia potwora, którego siła tkwi w latami prowadzonej kampanii propagandowej, mającej na celu wmówienie społeczeństwu, że Szwedzi nie mają już odwrotu i oto powstaje szwedzko-muzułmański „Nowy kraj” (ZOBACZ film propagandowy, pod którym podpisały się szwedzkie władze), czemu z zachwytem przypatrywał się i innym krajom dawał za przykład papież Franciszek (PRZECZYTAJ).

Źródło informacji i cytatów: sydsvenskan.se

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Mario mówi

   Jakiej wojny Szwedzi w rurkach i sukienkach będą walczyć hehe

 1. Hammurabi mówi

  Ludność Szwecji to 9,903 miliona ludzi, choć ostatnio zaczarowana granica 10 milionów podobno została przekroczona lecz nie dzięki “pracowitości Szwedów i Szwedek a dzięki napływowi migrantów. Osoby urodzone poza Szwecją to ok. 15 proc. ludności według oficjalnych (czyli mocno przeinaczonych i zaniżonych) danych. W 2016 roku najwięcej imigrantów w Szwecji pochodziło z następujących krajów:
  Finlandia – 156 620
  Syria – 149 418
  Irak – 135 129
  Polska – 88 704
  Iran – 70 637
  Nic nie wspomina się o śniadolicych Szwedach urodzonych już na terenie Szwecji. Ci już liczeni są jako “tubylcy”.
  Przy tym tempie wzrostu populacji muzułmanów, faktycznie za kilka lat Szwecja będzie “ich”. Co z niż zrobią, to inna sprawa. Jedno jest pewne. Skończy się szwedzki dobrobyt i socjal, bo bezpieczeństwo już dawno szlag trafił, co mówią sami Szwedzi.
  Co więc pozostanie Szwedom, skoro przybysze ani myślą respektować prawo nowej ojczyzny?
  Wiadomo co WOJNA. Tylko… Kto będzie za nich wojował, skoro przy takim zajęciu mogą sobie uszkodzić manicure?

  1. Janusz I mówi

   Szwedzi na razie mają dobrze. W Finlandii przybysze domagają się usunięcia Finów z Finlandii.

 2. MSW mówi

  Gdzie te pornosy z fantastycznymi szwedzkimi blondynkami, które tata miał w szafie. Gdzie te fantastyczne blondynki? Za parę lat będzie to deficytowy towar jeśli Szwedzi będą płodzić dzieci z muzułmankami.

  1. sten mówi

   Eeeee je jej ale cie poniosło . To tylko wspomnienia , nasz umysł zawsze koloryzuje przeszłą młodość w 70 tych latach nawet napis na płocie ,,dupa ,, miał wymiar czasoprzesnny , ciepły . Dziś splugawiono

 3. Janusz I mówi

  Szwecja została uznana za najbardziej demokratyczny kraj w Europie(?!).

 4. Polakko mówi

  Taka będzie przyszłość całej Europy (Euroarabii)

 5. pogoda mówi

  Boże, tylko Ty możesz na pomóc i pokonać ich tak jak pokonałeś wojska napoleońskie i hitlerowskie (mróz )

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.