SKLEP-WPRAWO.PL

„Margot” trafił do aresztu. Policja zatrzymała aktywistę LGBT podczas demonstracji na Krakowskim Przedmieściu [WIDEO]

demonstracja LGBT podczas zatrzymania "Margot"/ fot. screen
12

Aktywista LGBT Michał „Margot” Szutowicz został zatrzymany przez policję zgodnie z piątkową (7.08.2020) decyzją sądu, który przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowy areszt. Szutowicz jest oskarżony o napaść na kierowcę furgonetki pro-life.

ZOBACZ: Zatrzymanie i zarzuty dla aktywisty LGBT za napad na furgonetkę pro-life. Sąd nie zgodził się na areszt tymczasowy [WIDEO]

 Do zatrzymania doszło przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu podczas „spaceru” pod figurę Chrystusa, którą pod koniec lipca sprofanował Szutowicz zawieszając na niej tęczową flagę. „Spacer” był demonstracją, która rozpoczęła się przed siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii po tym, jak obecni w tym miejscu policjanci odmówili zatrzymania „Margot”.

ZOBACZ: Dwa miesiące aresztu dla aktywisty LGBT. Demonstracja zamiast zatrzymania: „Je*ać psy! Wszystkich nas nie zamkniecie!”

Zatrzymany nie stawiał oporu i spokojnie poszedł z policjantami do radiowozu. Doszło jednak do szarpaniny demonstrantów z policją. Aktywiści najpierw siedzieli pod pomnikiem i wykrzykiwali: „Wolność, równość, je*ać psy”. Potem zawiesili flagę LGBT na pomniku. Następnie biegli obok radiowozu i siadali na jezdni, żeby go zatrzymać. Policja wynosiła ich odblokowując przejazd. Jednym słowem: CYRK!

A teraz pytanie do policji: dlaczego „Margot” nie został zatrzymany w siedzibie KPH, gdy przed wejściem stało zaledwie kilkanaście osób? Dlaczego nie zatrzymano go, gdy wyszedł i zgłosił się do radiowozu? Dlaczego pozwolono na to, żeby zatrzymanie przerodziło się w spektakularną demonstrację i szarpaninę w centrum Warszawy? Szanowna Policjo, właśnie stworzyliście męczennika LGBT. Po co?

Zatrzymanie Margo, ciąg dalszy pod pomnikiem

Posted by OKO.press on Friday, August 7, 2020

Zatrzymanie Margo

Posted by OKO.press on Friday, August 7, 2020

Nagranie spod budynku KPH – klik.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

„Ped*ł w areszcie.” Komentarz Jacka Międlara [WIDEO]

Tęczowe „flagi” w psich kupach odpowiedzią na profanację flagi Rzeczpospolitej i symboli katolickich? [WIDEO]

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Antyparch mówi

  szczesc Boze
  cioty od bosaka glosujacy na trzaskowskiego. delegalizacja juz sie zbliza,juz puka do waszych peedalskich drzwi. trzaskowskiemu,z radosci serce drzy.

  1. Filozof mówi

   Pytanie do eksperta P. Międlara. Czy jak oficjalnie będę się wypowiadał, że nauki głoszone przez KK to są zabobony. To czy to jest obraza uczuć religijnych? Pytam jeszcze o inną sprawę, bo nie rozumiem dlaczego określone kolory obrażają ludzi, bo co do tego czy Boga to nikt nie wie. A może on siedząc na tronie w niebiosach śmieje się i rzecze: Jacy ci ludzie w tej Polsce są zabawni. Mnie ta flaga się bardzo podoba, a oni się o nią kłócą. Skoro Bogu to nie przeszkadza to chyba tym bardziej jego wyznawcom nie powinno to przeszkadzać. Czyż nie?

   1. Miecio mówi

    Czy „filozofek” ma kuku na muniu czy po prostu padalec vulgaris?

   2. Alek mówi

    Tak się Pan Bóg cieszył, że z radości deszcz z ognia i siarki na Sodomę spuścił. Może wobec Warszawy też tak radość wyrazi?

   3. dd. mówi

    sodomito czy gomorytko ty lewacki brudasie, na Pana Boga się NIE powołuj i NIE tłumacz co to Pan Bóg nie ma na myśli bo jestes pustym dzbanem bez wiedzy, bez rozumu, bez samodzielnego myślenia, powtarzasz jedynie stare, bo w czasie rewolucji październikowej wymyslone bzdety i udajesz nowatora! Idź się walnij tym pustym dzbanem o mur, ku pożytkowi ludzi prawych uczciwych zajmujacych się nauką, pracą, obroną Ojczyzny i zyciem!

  2. rins mówi

   To jest z naszym kraju? Serio? I nikt na to nie reaguje? Ani raz w pysk nikt nie dostał? No k…wa

  3. Krzysztof mówi

   No, w końcu głos oddany na Trzaskowskiego przez Bosaka i jego wyborców to mniejsze zło.

 3. Damian mówi

  Ten cyrk pokazuje jasno, że nasza tolerancja wobec dziczy spod tęczowej flagi poszła w bardzo złym kierunku.

 4. Kazio mówi

  Odpowiedź na pytanie „Po co?” jest następująca:
  Przypuszczalnie ruchy pozorowane PiSu że niby są po stronie narodu polskiego i zwalczają LGBT zarazę podczas gdy w rzeczywistości tego nie chą robić prawdopodobnie z bojaźni przed zwierzchnikami lub innymi niskimi pobudkami.

 5. Segregator R. mówi

  A gdzie armatki wodne? Zmyć to ścierwo do zapchanej kanalizacji, tam gdzie miejsce tego łajna. Zupę z Czajki Rafał dowiezie, jak wróci z urlopu.

 6. Alek mówi

  Wyuzdanie, zboczenia rodzą nazizm. Z tego tzw elgebeten narodziła się enesdeape na czele zhitlerem. Jak nie stłumi się tego w zarodku, to będziemy mieli to co niemcy, a potem reszta europy. Enesdeape mordowała bowiem najpierw niemców, zanim zaczęła mordować Polaków i innych. Teraz zaczną od razu od Polaków. Jak nie znamy historii, to dadzą nam „korepetycje” już wkrótce. Na razie to tylko uwertura, taki fakelcug.

 7. Jerzy mówi

  Policji było za mało. Gówniażerię potraktować armatkami wodnymii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.