SKLEP-WPRAWO.PL

„Ped*ł w areszcie.” Komentarz Jacka Międlara [WIDEO]

protest przed siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii/ fot. screen
25

Dziś (7.08.2020) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie chłopak podający się za dziewczynę, który kilka dni temu zabłysną „wyszczaniem się” na symbole chrześcijańskie, został zawinięty przez policję i umieszczony w areszcie śledczym. Przesiedzi/przeleży tam dwa miesiące.

W jakich okolicznościach został zawinięty? Ano w takich, które ordynarnemu wyrostkowi, doczepią łatkę męczennika-LGBT, a zagranicznym gadzinówkom dadzą materiał do pałkowania „homofobicznej” Polski. Zamiast zawinąć go po cichu, najlepiej o 6 rano lub pod budynkiem KPH, gdzie sam pchał się do kabaryny, a gapiów nie było tak wielu, na Krakowskim Przedmieściu policja zrobiła istny teatr. Skąd przyszły rozkazy (WIĘCEJ TUTAJ)? Z magistratu czy MSWiA?

I jeszcze jedno. Dlaczego w tytule pojawia się słowo „pedał”? Zanim policja zgarnęła chłopaka, razem z tłumem przyznał, że on i jego ziomkowie to „pedały”. Dla mnie to żadna nowość. Każdy kto promuje demoralizację to „pedał”. „Pedał” to stan umysłu. Jednak mając na uwadze, że garść aktywistów LGBT do tej pory twierdziła, że takie sformułowanie jest niefajne, dziś sprawa została wyjaśniona.


Oglądaj bez reklam w aplikacji wPrawoTv – TUTAJ

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Marcin Malik mówi

  „chłopak podający się za dziewczynę, który kilka dni temu zabłysnął „wyszczaniem się” na symbole chrześcijańskie”.

  … i pomyśleć że mnie oskarżają o „brak tolerancji”. W krajach muzułmańskich zdejmuję buty przed wejściem do meczetów i zakładam długie odzienie jeśli mam krótkie spodenki. W Indiach tak samo okazywałem szacunek w świętych miejscach dla Hindusów i słuchałem ich opowieści, a w krajach buddyjskich składałem kwiaty lotosu przez posągami Buddy. Za każdym jednym razem okazywałem szacunek innym kulturom i miałem dobry kontakt z ludźmi – lecz w jednej Polsce ciągle robią ze mnie „faszystę, nazistę etc”.

  Tym prowokatorom którzy nie szanują Chrystusa na ziemi która ich wychowała należy się lekcja pokory. Przykro mi ale ja uważam, że policja go wypuści przy dużych fajerwerkach i pedały jeszcze na tym skorzystają. Tak zachowują się tylko ludzie którzy czują się ponad prawem.

  1. Filozof mówi

   A skąd wiecie że Bogu KK przeszkadza tęczowa flaga? Kto dał wam prawo do decyzji w tej sprawie. Jeśli sami je sobie daliście to jesteście heretykami. Przekaz Chrystusa był jeden. Miłować bliźniego swego, bez znaczenia kim jest. Jeśli tego nie wiecie to zapraszam do lektury pism KK. A jeśli tego nie akceptujecie to stworzyliście nową wiarę, która z Chrystusem i KK nie ma nic wspólnego.

   1. Hammurabi mówi

    Tęczowa flaga nikomu nie przeszkadza. W 1921 r. na Międzynarodowym Kongresie Liderów Spółdzielczości w Bazylei przyjęto kolory tęczy jako symbol spółdzielczości. Na kongresie w Essen w 1922 r. Międzynarodowy Związek Spółdzielczy zaakceptował tęczową flagę.
    To, co „przeszkadza, to ruch, który obecnie te kolory zawłaszczył. Mylisz akceptację z tolerancją, co jak na „filozofa”, każe wystawić Ci nie najlepszą ocenę a właściwie pałę!
    Piszesz o „prawie”… Tyle, że póki co, to „prawo” znaczy jedynie to, że chłystki i prowokatorzy bezkarnie mogą bezcześcić to, co dla wielu jest święte.
    Osoby homoseksualne żyły we wszystkich społecznościach tego globu, często tworząc swój odrębny świat, który był tolerowany przez ogromną większość hetero. Nikt im pod przysłowiowe pierzyny nie zaglądał a dziś? Dziś banda kretynów napędzana zamiłowaniem do anarchii oraz pokaźną kasą łożoną przez koła wrogie wszystkiemu co oparte na zdrowych i sprawdzonych przez wieki zasadach cementujących społeczności robi co chce, prowokuje i wzorem żydowskim każdy sprzeciw ogłasza faszyzmem, nazizmem, homofobią i w ogóle zbrodnią.
    Zapraszasz do lektury… To i ja Ciebie zaproszę. Zapraszam do zapoznania się z Księgą Rodzaju, konkretnie z 19 rozdziałem. Zrozumiesz wówczas skąd pochodzi określenie „sodomia”.

    1. kici kici KOCUR mówi

     Trafne podsumowanie. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

    2. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

     Co śmieszniejsze – ci szaleńcy z „LGBT” walczący o nowy świat – zupełnie nie znają historii – co np stało się z klasą chłopów-robotników – walcem Rewolucji Październikowej – po utrwaleniu władzy komunistów – ich życie stało się wielokrotnie gorsze niż za cara – o ile w ogóle pożyli 🙂

     Ja osobiście przewiduję że po zwalcowaniu cywilizacji chrześcijańskiej po krótkotrwałej „smucie” – zapanuje islam – oj da on tym „LGBT” do wiwatu 🙂

     1. Hammurabi mówi

      Właśnie jestem po lekturze newsa interyjnego pt. Zatrzymania w Warszawie. Policjantom było wstyd”?
      Jeśli macie niskie ciśnienie, to polecam. Przeczytacie o pełnej poświęcenia akcji pracowników Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur. Przeczytacie o heroizmie prawników, który z „własnej” inicjatywy dotarli na teren komisariatów ( o narażaniu życia i zdrowia Interia jeszcze nie napisała), o „nieludzkich warunkach dla zatrzymanych czyli braku kocyków, poduszeczek i napojów (o braku maskotek i zabawek zapewne przez pośpiech zapomniano napisać)… Przeczytacie o skandalu, polegającym na tym, że: „W przypadku transdziewczyny kontrolę osobistą przeprowadził funkcjonariusz płci męskiej”.
      Poważnie zaś mamy kolejne potwierdzenie, że Rzecznik Praw Obywatelskich opłacany z podatków obywateli stoi na „straży praw” jednak nie obywateli a mniejszości seksualnych, cyganów, Żydów i szeroko rozumianej grupy zwolenników totalnej opozycji.
      Choć przywykłem do karykaturalnego wyglądu działań samego RPO i jego podwładnych, otrzaskałem się z podnoszonymi przez totalną „opozycję” zarzutami przedstawianymi poza granicami kraju, straciłem nadzieję na sprawiedliwość instytucjach, to jednak wciąż mnie szlag trafia kiedy czytam takie sponsorowane wiadomości.
      Sprowadza się to do tego, że jeśli obiję jakiemuś łobuzowi buzię i wskoczę w tęczowe ciuszki, stanę się nietykalny, będę męczennikiem w przypadku aresztu…
      QUO VADIS POLONIAE?

    3. Filozof mówi

     Drogi Hammurabi, rzecz nie toczy się o to co kto robi w domu. Rzecz toczy się o tolerancję. Tolerancja nie dopuszcza aktów agresji zarówno słownej jak i fizycznej. Chciałem zauważyć, różnica między akceptacją, a tolerancją jest zasadnicza. Być może zbyt ogólnie napisałem i nie wychwyciłeś tej różnicy. Ci ludzie proszą tylko o jedno, by nikt ich nie bił za to że: idą po mieście trzymając się za rękę, całują się, mieszkają razem, ubierają się kolorowo. Walczą tylko o tyle i o aż tyle. Co zaś się tyczy ks. Rodzaju to nie bardzo wiem co miałeś na myśli. Czy to że chcieli dopuścić się gwałtu na gościach? Podaj konkret

     1. Hammurabi mówi

      Żart? Prawda?
      Żyje w tym kraju ponad 60 lat widziałem tu wiele. Pamiętam „jedynie słuszną linię” i „czerwoną kreskę”. Pamiętam pamiętam rozruchy, pamiętam strajki, pochody pierwszomajowe i msze za ojczyznę. Pamiętam powodzie, susze i zimy stulecia…
      Nie pamiętam jednak, by kiedykolwiek ludzie o poglądach – nazwijmy to poszerzając – „homoseksualnych” byli prześladowani. Wie Pan czemu?
      Dlatego, że byli obok, żyli i nie narzucali swego oglądu świata. Jeśli któryś zbytnio epatował swą „innością” był zwyczajnie ignorowany lub z rzadka „przywołany do porządku” jeśli naruszył prawo. Nikomu z tego środowiska nie przyszło do głowy stawiać żądań legalizacji związków, możliwości adopcji dzieci, biegania z gołym dupskiem po ulicach, organizowania obscenicznych parad, wejścia do przedszkoli i szkół ze swoimi – umówmy się – chorymi ciągotami…
      To czego coraz śmielej dopuszcza się tzw. „środowisko” LBGT+ jest ordynarną prowokacją, na którą daje się nabierać rząd i policja i wymiar „sprawiedliwości” nie tylko w Polsce. Powszechny pogląd, że ruch ten finansowany i wspierany medialnie przez sfery wrogie cywilizacji łacińskiej z jej prawami i obyczajami wynikającymi z tradycji dziesiątek pokoleń ma więc jednak rację bytu.
      Napisał Pan: „Przekaz Chrystusa był jeden. Miłować bliźniego swego, bez znaczenia kim jest”…
      Historia Lota i jego rodziny, porażenie ślepotą agresorów i wyjście z miasta przed jego zniszczeniem (pomimo późniejszego „występku” córek Lota) miało posłużyć za przykład, iż są granice, poza którymi zwyczajnie pojmowana „miłość bliźniego” zmienia się w naiwność. Miłość bliźniego tak, masochizm nie!
      Słowa Jezusa nie pozbawiają nas prawa do obrony a prawo ludzkie ogranicza jedynie środki i sposoby. Nie pozbawią nas tego prawa również „pisma KK”. Jeśli dziś aktywiści LGBT będą łomotać do drzwi mego domu na wzór biblijnych sodomitów z żądaniem wydania moich gości, stanę w ich obronie, bo tak rozumiem swój obowiązek i miłość bliźniego.
      Święty Paweł Apostoł przypomina o tym: „Kto… miłuje bliźniego, wypełnił Prawo. Albowiem przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, i wszystkie inne – streszczają się w tym nakazie: Miłuj bliźniego swego jak siebie samego! Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa” (Rz 13, 8-10). A skoro tak, to obrona kogoś w jej imię również jest jego wypełnieniem. To przecież oczywiste.
      Przypomniała mi się jeszcze przypowieść o „miłosiernym Samarytaninie”… Przykład postawy wobec kogoś kogo nie lubimy, nie tolerujemy, kto jest naszym wrogiem a jest w potrzebie. Tak, pomoc wówczas jest wypełnieniem przykazania miłości, tylko – tak szczerze – ilu z nas byłoby na to stać? Czy mnie zawsze i wobec każdego – nie wiem. A Pana?

     2. peter mówi

      tolerancja polega na tolerowanie odstępstw od normy – dwaj faceci , czy dwie baby całujące się sprośnie na ulicy wyczerpuje mój limit tolerancji dla dewiacji – niech robią to w domu a nie na pokaz drażniąc innych – poza tym oni o nic nie „walczą” bo i o co? wykorzystują ich dewiacje noemarksiści, lewactwo do swoich rozgrywek z katolikami – tak, że nie pieprz bez sensu – za długo żyjemy w Polsce by nie znać zagrywek bolszewii – zanim nie pojawili się „postępowcy” z marksistowskiej jewropy to był jako taki spokój – poza tym co do ch… mniejszość ma dyktować jak mam się zachowywac? co najwyżej możesz dostać po tak zwanym ryju filozofie to może zmądrzejesz – możesz też pić więcej wina coby oleum do głowy z brzucha ci napłynęło…

   2. Mariusz mówi

    Nie gadaj bzdur dziecko, przeczytaj choć część Pisma Świętego to się dowiesz..

   3. Mariusz mówi

    Filozof… Hahaha 😂 śmiechu warte

   4. joagod mówi

    Jeśli Ty „filozofie” tak uważnie czytasz lektury, że czytając Biblię nie zrozumiałeś że homoseksualizm jest grzechem to proszę przeczytaj uważnie pierwszy rozdział do Rzymian , a tu istotny jego fragment w tym temacie: „kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.”
    Jezus, oczywiście nakazuje nam kochać wszystkich, ale sam mówił : „idź i nie grzesz więcej” Jeśli uważasz że miłość bliźniego to totalna akceptacja wszystkiego co on robi , to jesteś w błędzie. Jeśli widzę że postępowanie bliźniego nie prowadzi go do dobra , to właśnie w imię miłości nie będę akceptować jego złego zachowania.

 3. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

  Najśmieszniejsze jest to – że ci „LGBT” którzy już otwarcie odkrywają karty – nie chodzi im o jakąś tam „równość” tylko idzie im o zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej jaką znamy – ale natura próżni nie znosi – i na jej miejsce wejdzie islam – w którym jedyną rozterką uczonych muzułmańskich będzie problem jakim rodzajem kary śmierci ich karać – kamieniowanie czy spalenie ???

 4. czarny mówi

  Niech się cieszy, że tylko go zamknęli, a nie jak w Rosji zostałby wysłany do obozu pracy albo w którymś z krajów arabskich skrócony o głowę.
  A poza tym parafrazując jego wczorajszą mowę do policjantów, można by było się go spytać czy teraz jest taki mocny jak w czasie napadu na furgonetkę ze swoimi kolesiami i pobicia pracownika tej fundacji.

 5. kici kici KOCUR mówi

  Genialne, genialny komentarz panie Jacku (ciągle mam w pamięci przydługawy i miałki pana komentarz odnośnie filmu Sylwestra Latkowskiego). Nic dodać nic ująć. Po takim widowiskowym aresztowaniu tylko patrzeć jak bolszewickie media zrobią z tego indywiduum męczennika i bohatera. W żadnym z lewackich mediów nie ukaże się atak tego wykolejeńca na samochód pro life ale za to wszędzie pokazywać będą filmy z jego aresztowania. Ktoś kto stoi za tą całą akcją trzeba przyznać że jest osobą inteligentną której to inteligencji brakuje drugiej stronie, chociażby naszemu ministrowi sprawiedliwości Bardzo celne uwagi, pozdrawiam i życzę sukcesu w walce z oszustem z om sriku. Szkoda że rozprawa odbędzie się w Warszawie a nie we Wrocławiu.
  I tyle w temacie.

 6. Zbigniew mówi

  Najlepsza aresztowalnosc jest o 2-giej w nocy – tak stwierdzli policjanci aresztujac matke z dwojgiem dzieci za dlug 20 zl – za dziecko fundacje adopcyjne placa nawet 80 tys $.
  A tak Ziobro i Wojcik bardzo dziwia sie Katowickiej aferze – „nie byli o tym informowani, bo informujacego na glebe i cisza a przypadkow mnostwo – oczywiscie sady w Polsce nie sa do cna skorumpowane.

  W tletych wszystkich afer jest potezny handel dziecmi, tak potezny, ze nawet minister udaje, ze nic nie wie.

  Przynajmniej na tym portalu nie udawajcie, ze nie wiecie!

  Jezeli naprawde nie wiecieto od czego jest portal?

 7. Zbigniew mówi

  To jest ciekawe zjawisko – ten portal.

  Te niby homo bez zadnych ludzkich uczuc chca miec mozliwosc adoptowania dzieci w Polsce a potem odsprzedazy za pomoca kolejnej adopcji – 80 tys $ jest za sztuke a wybor jest, jak przy kradziezy samochodow.

  Wszyscy oceniaja ich zachowanie jako nie chec zysku, lecz wole posiadania potomstwa, dzieci.

  Dlaczego nagle zapominaja o interesach, o pieniadzach a snuja jakies domysly moralne, intelektualne, rodzicielskie.

  Dlaczego ten portal nagle jest tylko uczuciowy?

  Nie jest to zjawisko godne odnotowania?

  Chcecie popularnosci wsrod glupcow czy wsrod poszukujacych rozumu??

  1. Zbigniew mówi

   To wasze zapominanie o handlu dziecmi przez zydowskie mafie w skali, z prostytutki do dzisiaj w Argentynie sa zwane polkami, jest tak dramatyczne, ze nie sopsob opisac na jakis przykladach – to dla was jest gdzies tam u kogos co mial pecha ….. .
   Wlasnie takie podejscie do spraw jest bardziej bolace niz samo zjawisko handlu.

   Jutro pana jacka zamkna a poniewaz nie moze wychowywac dziecka, to zabiora dziecko na poczet jego kar – zone gdzies tam ulokuja.

   Kazdego z was moze to spotkac a wy sami bedziecie temu winni.

   1. Zbigniew mówi

    A dziecko do sprzedania dostanie ten p.edal, bo jest jak dziweczynka i zapewni dobre wychowanie w tolerancji

 8. lol mówi

  Aktywistka… Może w więźniu, jak go przecwelą, poczuje się wreszcie jak c’inka.

 9. czytacz mówi

  Jacku!
  „Breslauer Kosher Zeitung” red.-elfa Michnika donosi (cytuję): „Policja obwiniła ich o zakłócanie promocji książki Międlara. Sąd ich uniewinnił. Policja obwiniła pięcioro wrocławian o przeszkadzanie w wiecu Jacka Międlara, podczas którego promował on swoją książkę. Sąd uznał jednak, że są niewinni. 08-08-2020 07:03”.
  Coś o tym wiesz?

 10. Flex mówi

  Takie przypadki jak ten osobnik powinny być poddawane terapii doktora Grunbauma z „Przygód dobrego wojaka Szwejka”. Ścisły post, codzienne płukania żołądka i solidne lewatywy oraz zawijanie na noc w mokre prześcieradła. Podejrzewam, że już po 1-2 dniach kuracji ten cała Margot zameldowałaby pielęgniarzom, że jest 100% heteroseksualnym mężczyzną!

 11. Jarek mówi

  Chrystus powiedział odnośnie Starego Testamentu nie przyszedłem nic zmienić tylko wypełnić i jeszcze ANI JEDNA JOTA NIE ZOSTANIE ANI DODANA ANI UJĘTA (piszę z pamięci a więc może być jakiś błąd ale sens na pewno jest taki)
  w Starym Testamencie jest napisane że homoseksualizm jest OBRZYDLIWOŚCIĄ w oczach Pana i karą za grzech jest śmierć . W latach 2000 wyszło tłumaczenie na język polski żydowskiej Tory (żeby nie było że polski ciemnogród) i tam właśnie jest tak napisane

 12. mario mówi

  A na moim podwórku w Warszawie jest porządek.Nie ma tęczowych szmat,nie ma hasełek lgbt a potencjalne pedały wiedzą, że mają siedzieć cichutko pod kołderką bo inaczej kolega „bejsbol” sobie z nimi pogawędzi.Bo” bez względu na ustrój porządek musi być” jak mawiał Franz Maurer z Psów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.