Marcin Rola wygrywa w sądzie z OMZRiK. „Ośrodek ma mnie przeprosić za obrzydliwe kłamstwa”

Od lewej: Marcin Rola i kryminalista Rafał Gaweł
10

Marcin Rola wygrał w sądzie z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych założonym przez oszusta Rafała Gawła, który przed wykonaniem wyroku 2 lat pozbawienia wolności zbiegł do Norwegii. OMZRiK ma przeprosić redaktora telewizji wRealu24 za publikowanie kłamstw na jego temat.
PRZECZYTAJ: Sąd Najwyższy oddalił kasację Rafała Gawła. Skazany za oszustwa założyciel OMZRiK twierdził, że wyrok to zemsta wymiaru sprawiedliwości

OMZRiK publikował kłamstwa

– Dziś został wydany Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie z mojego powództwa przeciwko OMZRiK. Ośrodek ma mnie przeprosić za swoje obrzydliwe kłamstwa względem mnie i nazwanie „patostreamerem”, umieścić przeprosiny na swojej stronie na Facebooku, podpiąć u góry i tak mają wisieć przez 14 dni – na Facebook’u poinformował Marcin Rola.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Od lewej: Konrad Dulkowski i oszust Rafal Gaweł
Od lewej: Konrad Dulkowski i oszust Rafal Gaweł
Dulkowski przerażony

Rola wskazuje, że podczas rozprawy był obecny prezes OMZRiK.
Podczas rozprawy ewidentnie było widać nieprawdopodobny strach w oczach Konrada Dulkowskiego kiedy ujawnialiśmy fakty względem niego i jego koleżki skazanego prawomocnym wyrokiem Rafała Gawła, który uciekł przed polskim wymiarem sprawiedliwości do Norwegii. Ponoć Dulkowski wybiegł z sali trzymając się za pośladki i szybko wbiegł do toalety. TAK właśnie działa strach gdy wyłażą wszystkie twoje BRUDY, sorry Kondziu – relacjonuje Marcin Rola, którego w sądzie reprezentował mec. Jarosław Litwin.

Wyrok nie jest prawomocny.

Seria porażek OMZRiK

W ostatnim czasie to nie pierwsza porażka ośrodka i osób z nim związanych. W kwietniu br. Gaweł przegrał rozprawę cywilną (I instancja), którą sam wytoczył Jackowi Międlarowi za stwierdzenia, że założyciel OMZRiK to „żyd”, „oszust”, „antypolonita”, który leczy się psychiatrycznie. W ustnym uzasadnieniu (TUTAJ) wyroku sąd przejechał się po Gawle niczym walec po świeżym asfalcie. Dodajmy, że w toku jest podobne postępowanie, w którym Gaweł także domaga się przeprosin i… 50 tysięcy złotych, za stwierdzenie, że – będąc skazanym na dwa lata więzienia za oszustwa – jest oszustem.

Dwa miesiące później, Dulkowski i Gaweł (mąż drugiej żony i ojciec kilkorga dzieci, którym nie wypłacał alimentów – PRZECZYTAJ), którzy na potrzeby procesu podali się za gejów, ponownie przegrali (I instancja) z Jackiem Międlarem. Tym razem za słowa: „geje to potencjalni nosiciele HIV-a” (PRZECZYTAJ).

Pobożne życzenie

Jak widzicie, skazany na dwa lata więzienia i równocześnie ścigany listem gończym Rafał Gaweł, zamiast skupić się na spłacaniu swoich ofiar, trudzi się wszczynaniem procesów za środki, których formalnie nie ma.

List gończy za Rafałem gawłem.

Zobacz także:

„Mojego brata zamordował ukraiński sąsiad, któremu pomagał mój tata”. Wspomnienia Eugenii Lebiedzińskiej, Świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Uzupełniam brakujące dane.
  Pseudonim(y): leśny obszczochaniec, antypolska parówa

 2. Marcin Malik mówi

  Mój proces z powództwa OMZRIK został przełożony o 4 miesiące, potem o 2.5 miesiąca, i znowu o 2 miesiące. Po umorzeniu w prokuraturze, Maciuś Młynarczyk wyciągnął mnie jak królika z kapelusza na donosik Dulkowskiego, i pomimo tzw. 'żelaznych dowodów przeciwko mnie’ wciąż nie mogą mi wmówić 256 i 257.

  Cóż; obserwuję, mam plan. Zapytałem Sąd czy Maciej Młynarczyk ma w ogóle prawo do prowadzenia spraw z art 256 i 257, dlatego że po ostatniej petycji przeciwko niemu, ten ulubieniec Gazety Wyborczej został odsunięty od spraw z art 256 i 257, i jego sprawy przejęła prokuratura w Otwocku. Co on w ogóle robi w sądzie? Czyżby mu obiecali medal na stadionie Stepana Bandery we Lwowie, jeśli ze mną wygra?
  Tutaj jest odp: https://orka.sejm.gov.pl/zapisy9.nsf/0/C8117B96203FDE0FC12586B7003E89CE/%24File/0112609.pdf
  OMZRIK natomiast to żałosne pajace które są skończone. Kto ich w ogóle szanuje i traktuje poważnie?

  Polecam moją serię artykułów: 'Kulturowe ubogacenie Europy’ – 5 części, gdzie odpowiadam na wyrwane z kontekstu zarzuty prokuratora MM oraz naświetlam jego banderowską przychylność. Tylko na Kompas Travel.

 3. verizanus mówi

  Ciekawe czy ten wyrok będzie wykonany.

 4. Hammurabi mówi

  Wyrok jest. Tylko co po „przeprosinach” kreatur, skoro zostały do nich przymuszone? jak nie jutro, to pojutrze znów będzie to samo. Zbyt wielu wpływowych drani ich potrzebuje, więc i dyskretna opieka się znajdzie.
  „​Ośrodek staje na drodze brunatnej fali zalewającej Polskę. Doprowadzamy do procesów liderów i ideologów neofaszystowskich bojówek. Codziennie opracowujemy nowe zgłoszenia o popełnieniu przestępstw z nienawiści. Pomagamy ofiarom prześladowań i raportujemy o aktualnej sytuacji w Polsce”.
  To ostatnie zdanie wszystko przecież tłumaczy!

 5. Ewa-Maria mówi

  Ten Gaweł co przepoczwarzył się w pedała i tym sposobem otrzymał w Norwegii schronienie?

 6. anonim mówi

  To jest parodia panstwa polskiego i jego tzw. organow scigania. Opasly knur, oszust i alimenciarz widnije w rejestrze osob za ktorym rozeslano list gończy, wytacza procesy, przegrywa je kolejno i nic. Jego wpolnik,, orangutan” (nie obrazam wspanialych malp orangutanów) przyjezadza sobie niczym nie skrepowany i tez nic. Najgorsze jest to ze ta lewacka agenda tzw omzrik jest nadal wyrocznia dka milicji obywatelskiej i dla calego lewactwa w Polsce.

 7. Norbert mówi

  widzę kilka komentarzy zniknęło???
  czyżby nissenbaum się obraził, czy nie spodobał???

 8. Norbert mówi

  nie idźmy w tym kierunku hahaha
  dajta kase na nowy polin ju tjub

 9. Andrzej Jędrzejewski mówi

  Uwaga!

  Bardzo ważne dla osób prześladowanych przez gang Rafała Gawła i jego partnera. Baza informacji na temat ich przestępczej działalności znajduje się pod adresem http://www.OMZRIK.com

  Proszę przekazać osobo, które mogą być tym zainteresowane a najlepiej opublikować w mediach społecznościowych. To niesamowicie ułatwi prawnikom rozprawienie się z kryminalistami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.