Manipulacja strachem. W obronie Polaków i… żydów!

14

Sprawy powoli zaczynają wymykać się spod kontroli, bo po 11 listopada „przemysł” holocaustu nabrał wielkiego rozpędu. Nie polega on już tylko na imputowaniu Polakom partycypacji w eksterminacji chrześcijan, żydów i cyganów oraz próbie zmycia z żydowskich rąk niewinnej krwi ich braci i sióstr. Żydowskie media, Międzynarodowa Rada Oświęcimska i lewicowi propagandziści, którzy napędzają ten „przemysł”, zaczynają straszyć żydów powrotem komór gazowych i obozów koncentracyjnych. Taka narracja jest niebezpieczna nie tylko dla Polaków, których patriotyzm jest dezawuowany i określany mianem „antysemityzmu” i „rasizmu”, ale jest niebezpieczna dla żydów, którzy – jak sami zaświadczają – obawiają się o swoje życie i chowają się po ubikacjach. Żydowskie i lewicowe „elity” nie liczą się z szeregowymi obywatelami, ale zaprowadzają atmosferę strachu i frustracji analogicznie jak z żydami czyniła to policja żydowska w gettach, Judenraty czy Sonderkommando. Po co to wszystko? Tylko po to, aby z jeszcze większą łatwością kontrolować i manipulować znienawidzonym przez nich „motłochem”. CAŁY TEKST…

MANIPULACJA STRACHEM – Jacek Miedlar (wPrawo.pl) from Jacek Międlar on Vimeo.

Wsparcie finansowe: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar
https://wprawo.pl/wsparcie
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: sklep„>https://wprawo.pl/sklep
Pozostałe filmy na http://vimeo.com/jacekmiedlar , na portalu lub na tym kanale z zainstalowaną wtyczką zmieniającą IP na IP zagraniczne.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  STRACH…..11.09.2001 wtedy wszystko się zaczęło,to kamień węgielny,zwrot w dziejach ludzkości,jeden z największych przekrętów i tylko jeden Izraelczyk,z ok.4 tyś związanych z obiektami jako śmiertelna ofiara,podwalina dla niezrealizowanego planu Stalina,kołchoz,kołchoz ponad wszystko.Co ciekawe,strachem przed terrrrrorrrrem muzułmańskim w Europie chcą zapędzić swoich braci do wyludnionego Izraela,oazy spokoju,dobrobytu i czystości etnicznej

 2. Robert mówi

  Wtedy wykorzystali ludzi arabskiego pochodzenia,teraz robią to samo tylko na troche wiekszą skale w realizacji planu my gieroje,boją sie goje,wpływamy na nastroje

 3. Henio mówi

  W wiekszosci zydzi to zakala calego swiata.To oni nakrecaja wojny,rewolucje,ciamajdany itd.Zyja z naszej pracy na ktorych musimy ciezko pracowac na utrzymanie bardzo licznych dzieciatych zydowskich rodzin itd

 4. Sowa mówi

  Polskim społeczeństwem rządzą żydzi. Żydzi opanowali obydwie strony sceny politycznej. Natura sceny politycznej w demokracji jest taka że istnieje podział na prawicę i lewicę. Ten podział jest tak naprawdę podziałem mającym swe korzenie w biologii. Lewica bowiem podnosi argumenty emocjonalne-wypierając się faktów i logiki (KOBIETA). Prawica zaś podnosi argumenty logiczne i wynikające z chłodnej kalkulacji (MĘŻCZYZNA). Oczywiście chodzi o archetypy bo wiadomo że te cechy są do pewnego stopnia wymieszane u ludzi. Żydzi opanowując obydwie strony sceny politycznej (pod przybranymi nazwiskami) prowadzą sami ze sobą grę polegającą na urządzaniu spektaklu dla gawiedzi który ma na celu prowadzenie niekończącej się wojny między partiami z których jedna wygrywa inna przegrywa ale ostatecznie zawsze obóz rządzący dokonuje w rzeczywistości ruchów polegających na GRABIEŻY, osłabianiu państwa polskiego oraz wzmacnianiu interesów żydów !!! Spójrzmy na to co robi Duda i Kaczyński. Niby wygrali wybory, niby robią dobrze dla Polski. Do pewnego momentu wszystko było ok. Ale co się dzieję po połowie kadencji ? Kaczyński likwiduje polski sektor futerkowy (z dobrego serca) chociaż doskonale wie że rynek przejmą Niemcy. Duda wetuje reformę sądownictwa oraz nominacje generalskie Macierewicza. Na co więc wychodzi ? Że Polacy dostali trochę cukierków kupionych za ich własne pieniądze (500+) oraz zrobiono kilka reform ale w rzeczywistości reformy sądów nie będzie i polskiej armii również. Dlaczego ? Bo Pan Duda jest tu w roli hamulcowego-kozła ofiarnego. Może następnej kadencji nie wygra ale co miał zahamować to zahamował. A jeśli on nie wygra to wygra następny sługus żydowski. Macierewicz natomiast dozbroił armię ale de facto jest to armia żydowska bo generałami zostaną usłużni pupile. Więc po co nam taka armia która w razie zagrożenia będzie celowo źle dowodzona ? Na tym polega gra żydów. Jesli ich się Polacy fizycznie nie pozbędą z Polski to CH, dupa i kamieni kupa. Żydzi to genetyczni oszuści i złodzieje, cygański naród semicki. Wszyscy pochodzący z tamtych narodów są oszustami. Zarówno muzułmanie jak i żydzi. O to idzie wojna na bliskim wschodzie-kto z nich będzie dominował. To wrzód na ciele białego człowieka i należy go wyciąć.

  1. Zdzisław mówi

   SOWA! Plan masonów to NWO a nie Międzymorze. Patrzmy na owoce. Jeżeli plują i wyją z nienawiści to znak że idziemy w dobrym kierunku!

  2. Constancja mówi

   sowa chcesz w nich kamieniami rzucac, w tych co maja podwodne bazy na Pacyfiku i komputery kwantowe na satelitach…
   chyba, ze sam Bog cie wybral, jak Dawida, ktory jednym rzutem zniszczyl Goliata.

  3. Sowa mówi

   Mogą nas pocałować w dupę jak nie będziemy ich wybierać i stworzymy polską-nacjonalistyczną partię. A o żadnych bazach nie wiem i o komputerach też. Olewam to.

 5. julie mówi

  Tak Sowa masz racje. Dla nich mam jedno okreslenie pelzajacy piach pustyni niczym waz, podstepnie atakujacy swoja ofiare. By za chwile rozpetac burze piaskowa.

 6. goj mówi

  Popieram ten apel do Żydów całym sercem! W naszym interesie jest życie w zgodzie, a nie walczyć ze sobą. Skoro czcimy tego samego Boga, to w naszym interesie jest trzymanie się razem, zwłaszcza teraz. Część tych wpływowych Żydów nawet nie jest osobami wierzącymi. Soros powiedział, że jest ateistą. Cukierburger z FB dopiero niedawno się nawrócił i to za „pomocą” wpływowych ludzi. Ci Żydzi-ateiści wykorzystują ludzi pobożnych do swoich celów.

 7. Constancja mówi

  nie trzcimy tego samego Boga, ci na samej gorze sa najbardziej wierzacymi z wszystkich ludzi, tylko ich bogiem jest lucyfer ci z wyborczej nazywaja go architektem.
  Tylko wiara w Chrystusa, erudycja, oczytanie, wiedza pozwoli nam wzniesc sie ponad poziom zwierzat hodowlanych, ktorym jedynym celem zyciowym jest dostarczanie kapitalu rozmaitym zerujacym na naszych obawach instytucjom.
  Modlitwa na rozancu jest dostepna dla kazdego, wyniesie nas wszystkich ponad to zezwierzecenie, ktore by w nas chcieli widziec ci co nam zle zycza. Na zachodzie juz sie to im udalo, tylko dlatego, ze tutaj ludzie juz nie maja wiary i wstydza sie Jezusa Chrystusa i Jego Matki.
  Usmiechy i wymuszone ustawowo szczescie…a w srodku pustka moralna, zimno, pycha i zawisc, lewacki, muzulmanski komunistyczny kraj…

 8. Przebiśnieg mówi

  Najtrafniej rozpoznał problematykę życia w symbiozie różnych cywilizacji Feliks Koneczny. Po prostu się nie da tak a nawet nie wolno ! Cywilizacje niższe bowiem takie jak żydowska, turańska, bizantyjska zdaniem Konecznego w takiej sytuacji rozmiękczają, degenerują, niszczą cywilizację najwyższą – łacińską. Zresztą wielowiekowe doświadczenia zwłaszcza Polski to dobitnie potwierdzają. A poza tym w katolicyzmie obowiązuje żelazna zasada – konwersja, a nie konwergencja, nawracanie a nie dialogowanie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.