Łukasz Kopczyk analizuje skandaliczną wypowiedz prezydenta Dudy dla Radia Zet [WIDEO]

6

Haniebne słowa pod adresem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego to nie jedyny powód kompromitacji Andrzeja Dudy. Sprawę opisywaliśmy na naszym portalu. Teraz szerszą analizę wypowiedzi prezydenta przeprowadził redaktor Łukasz Kopczyk.

Pełna analiza około 5-minutowego fragmentu rozmowy prezydenta z redaktorem Bogdanem Rymanowskim rzuca światło na to, czego możemy spodziewać się do końca prezydentury Andrzeja Dudy. Analiza Łukasza Kopczyka znajduje odzwierciedlenie w najnowszych wydarzeniach, które ukazują bierność głowy RP. Przełomu nie ma i nie będzie, a każdy kto upomina się o pamięć oraz sprawiedliwość, zostanie skazany na szykany, podobne jak te skierowane w stronę ks. Isakowicza-Zaleskiego przez prezydenta Dudę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj książkę:

Książka na https://sklep-wprawo.pl
Książka na https://sklep-wprawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Inga mówi

  Kto przewidział tak straszne postępowaanie judy? Na początku łapanie komunii świętej, a dalej chanuka w Pałacy prezydenckim pokazujące co /kto najważniejszy, odznaczenie Mos bacher, ściskanie eleńskiegio i troska o nie Polski i Polaków interesy z podatków podatków ..i pchanie Polski do nie Polskiej wojny.

 2. Boleslaw mówi

  Ksiądz Zaleski dotyka jednego ze skutków sytuacji wynikającej z wprowadzania socjalizmu narodowego. Rosja nie wykazała się entuzjazmem, więc kadzi się Ukraińcom by w imieniu NWO, środkami NATO,, dokonali podboju Rosji. Przypominam, że polsko ukraińska umowa o nieodpłatnym udostępnieniu zasobów państwa i wysłaniu wojska, ma datę 2 grudnia 2016.

 3. Tomasz mówi

  Jak mawiał Zagłoba, Zdrajca po trzykroć zdrajca!!!

 4. Wladca mówi

  Duda,niemiecki agent Stasi i BND ,
  Morawiecki razem z Kaczynskim Jaroslawem sa zbrojnym ramieniem zydowskiej (Rockefeller) polityki w Europie Wschodniej i przedkladaja swoje lojalnosc agenturalna ponad interesy Rzeczypospolitej Polskiej.Brak reakcji najwyzszych wladz panstwowych,w tym Ministerstwa Sprawiedliwosci i kontrwywiadu RP
  Umozliwia dalsza dzialalnosc na szkode Polski.
  Wystarczalby wniosek sedziego i akta Jakob i Student bylyby na biurku komisji ds.scigania.
  Polacy to jednak glupi narod. No coz,800+ i stryczek juz kupiony.Jeszcze troche i ladnie powiesza was Ukraincy i zydzi,kiedy skonczy sie wojna.Co im zrobicie bezbronni?
  Zycze dluuugiej agonii.

 5. Hammurabi mówi

  Szczerze?
  Duda miał rację. Ksiądz Zaleski powinien zająć się obowiązkami kapłańskimi…
  Jednak na jego miejscu jak jeden mąż powinno stanąć milion. Dwa, trzy miliony nas, Polaków którzy zgodnie i ostro powiedzą dosyć.
  Księdza może Duda ofuknąć, może go zwyczajnie zlekceważyć a biskupi pod polityczną muzyczkę ukarać odosobnieniem. Jednak miliony wściekłych Polaków, to już co innego.
  Miliony wściekłych, zjednoczonych w słusznym gniewie Polaków to koszmar zarówno dla Dudy jak i Morawieckiego, że o episkopacie nie wspomnę.
  Właśnie po to, by Polaków skłócić, poróżnić nadają szczujnie tzw. „głównego nurtu” sowicie finansowane przez zdeklarowanych wrogów polskości. Póki co, udaje się im to doskonale. Chodzą stadami po Polsce durnie którym się wydaje, że zachód czeka na nich z prezentami. Nie wiedzą, że owe prezenty są dla zachodu niczym perkal i szklane paciorki dla kolonizatorów. Durnie gotowi są walczyć z każdym, kto myśli samodzielnie, hermetyzując się na argumenty. Podobnie tuzy tzw. „opozycji” kupczący głosami w sejmie, senacie i wskazujący w eurokołchozie gdzie można kopnąć Polskę, żeby zabolało.
  Tak, nie możemy pozwolić na zapomnienie zbrodni ludobójstwa dokonywanych na Polakach nie tylko przez Ukraińców ale i przez Niemców ze swoimi satelickimi akolitami z Litwy i Słowacji z jednej strony a z drugiej nie wolno nam zapomnieć nazwisk tych zdrajców którzy płaszcząc się przed towarzyszami z Europejskiej Partii Ludowej podpowiadają jak zaszkodzić Rzeczpospolitej. To również zbrodnia, która wzorem ubiegłych wieków na gardle karana być powinna!
  Szczerze, to ukraińskie wymuszone „przepraszamy” rzucone na odczepnego mam gdzieś i myślę, że gros Polaków również.
  Zarówno jedni jak i drudzy rozumieją wyłącznie „mowę” którą z lubością stosowali wobec bezbronnych ofiar. Mowę karabinów, bagnetów, granatów wrzucanych do schronień, gwałtów, siekier, toporów, palenia żywcem, wideł, pił, noży i pałek.
  W XVII wieku Wacław Potocki rzekł: „Póki świat światem, nigdy Niemiec nie będzie Polakowi bratem” i prawdę mówiąc od IX wieku naszej ery nic się nie zmieniło.
  Doszli za to mieszkańcy dzikich pól, dzicy jak one i dlatego uważam wojnę z Rosją prowadzącą do wyniszczenia Ukrainy i Rosji, do redukcji ich sił zbrojnych za korzystne dla interesów Polski. Podobnie jak niemiecko-francuski bajzel z migrantami i lewackimi pomysłami pod warunkiem zablokowania relokacji i wdrażania pomysłów oszołomionych lewaków.

 6. Oburzont mówi

  Przepraszam, a kto wybral A. Dude na prezydenta? Tylko niech mi ktos nie powie; to co , lepiej bylo wybrac Trzaskowskiego? Odpowiadam; NIE; lepiej bylo wybrac np. Bosaka.
  Masz „maluczki narodzie” to czago chciales. Zamilczcie i won do UK na zmywaki lub do Niemiec podcierac d..y umierajacym SS-manom. Przepraszam za ostre slowa ale juz nie moge tolerowac tej polskie glupoty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.