Koronawirus w Izraelu

Premier Benjamin Netanjahu odwiedził centrum kwarantanny zakażonych koronawirusem w Ramat Gan PAP/EPA/HEIDI LEVINE / POOL
8

Rząd Izraela potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa na terenie Izraela, państwa okupacyjnego położonego na terenie Palestyny. Za naruszenie kwarantanny grożą 7-latami więzienia.

Jedna z pasażerek, która wróciła (z kwarantanny) na wycieczkowcu (Diamond Princess) w Japonii miał pozytywny wynik badań przeprowadzonych w centralnym laboratorium ministerstwa zdrowia – poinformowało ministerstwo zdrowia w oświadczeniu. Zaznaczają, że do zakażenia miało dojść poza terenem Izraela. Ministerstwo Zdrowia uważa członków społeczeństwa, którzy zostali poproszeni o poddanie się izolacji, za pełnoprawnych partnerów na rzecz przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby w Izraelu. Jesteśmy pewni, że wykażą oni odpowiedzialność wobec swoich rodzin, przyjaciół oraz innych ludzi i zredukują ryzyko zakażeń – dodano.
PRZECZYTAJ: Koronawirus: Ukraińcy zaatakowali autobusy z osobami ewakuowanymi z Chin [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Turystka, który przypłynęła do Izraela statkiem Diamond Princess nie była jedyną zainfekowaną pasażerką na wycieczkowcu. Na cumującym w pobliżu japońskiego portu w Jokohamie statku wycieczkowym Diamond Princess było łącznie ponad 3,6 tys. osób z ponad 50 krajów i regionów. Podczas kwarantanny służby medyczne codziennie informowały o wykryciu nowych przypadków infekcji wśród osób zamkniętych na wycieczkowcu. Łączna ich liczba wzrosła w środę do 621.

Przypadki zarażenia niebezpiecznym koronawirusem, który w Chinach jest już prawdziwą biblijną plagą, zanotowano już w Europie. Wczoraj poinformowano o zarażonych przebywających we Włoszech.

Źródło informacji: PAP

Przeczytaj także:

Potępił talmudyczną nienawiść! Grafikowi grożą śmiercią i donosi na niego loża B’nai B’rith. Międlar: „Doświadczyłem tego samego!” [ZOBACZ GRAFIKĘ]

PILNE! Wyrwany z tłumu i skatowany przez policję na Marszu Polaków! Zamiast odszkodowania dozór policji i wysoka grzywna!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  to się nie mieści w żadna rubryka !

 2. Jolanta mówi

  Karma wroci za naszą krzywde

  1. staho mówi

   Jaruzelskiemu nie wróciła ,,Karma , , żył szczęśliwy i nie nękany. Ńa dodatek durny czy sprzedajny wasz klecha nazwał zdrajce i bandyte sowieckiego na cmentarzu Sługą bożym …no chyba że obydwaj inego boga mieli tzn diabłu służyli. Karma w Bibli
   i KK nie istnieje!

 3. Robert mówi

  Siedem lat więzienia,siedem dni tworzenia świata,siedem lat w Tybecie,siedem mgnień wiosny.Jedynie kontynent europejski jest radosny i odporny,kiedy falami,bez najmniejszej analizy,czwarta rzesza przyjmuje tabuny uchodźców,,usraelskiej,,wojny z mikrobami, nie gardząc jednocześnie ich zasobami

  1. W K mówi

   @Robert, siedemnaście mgnień wiosny

 4. czarny mówi

  Przy okazji żydostwo wstrzymało wycieczki do Polin, rzekomo z powodu koronawirusa w Polsce.
  W sumie dobrze, może nareszcie skończy się demolowanie polskich hoteli w Krakowie i innych miastach przez tą chazarską hołotę.

 5. czarny mówi

  Chodzi o te słynne wycieczki ich młodzieży do Oświęcimia i innych miejsc pamięci.

 6. Teresa mówi

  Rabiny w Izraelu twierdzą że koronawirus jest opisany w Talmudzie,m.in. rabin Jakub Zissgoltz,który to mówił w izraelskim radio 2000.Twierdził że Mesjasz jest już tu,za drzwiami,być może w Izraelu,ktoś tam ma z nim kontakt,może i ten rabin i że wszystko to co mamy to znaki obwieszczające nadejście Mesjasza czyli po mojemu antychrysta,bo przecież Mesjasz już przyszedł,a żydzi pewnie oczekują nadejścia antychrysta,którego nadejście też zapowiada Pismo św.A po czasach antychrysta ma powtórnie wrócić Mesjasz w swojej chwale.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.