Kolejny absurdalny żydowski argument przeciw ekshumacji w Jedwabnem: świat zobaczy tysiące ofiar

Jedwabne/fot. youtube
33

Czy dojdzie do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem? W wywiadzie dla „Wyborczej” prezes IPN Jarosław Szarek powiedział, że śledztwo w sprawie zbrodni w Jedwabnem powinno zostać wznowione, a Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN jest organizacyjnie i logistycznie gotowe uczestniczyć w ekshumacji. IPN czeka tylko na decyzję ministra Zbigniewa Ziobry.

Do tej informacji z wielkim niepokojem odniósł się na twitterze Igor Lendorf z Żydowskiego Kalendarza Historyczno-Kulturalnego. Jego zdaniem ekshumacji wznawiać nie należy, ponieważ będzie to WIZERUNKOWO NIEKORZYSTNE dla Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Nie wiem, czy ktoś w Polsce myśli o tym, czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę, ale… Po ekshumacjach – wszystkie Ofiary zostaną pochowane raz jeszcze, każda w oddzielnej trumnie… Współczesny świat zobaczy ich setki a może tysiące… – napisał Lendorf i dodał: „Wśród nich setki trumien małych Dzieci. Nie na takie obrazy z Polski, czeka świat..zapewniam”.

Mamy zatem kolejny żydowski argument za niedopuszczeniem do wznowienia ekshumacji. Argument jest po prostu absurdalny. Lendorf w ogóle nie zauważa, że ekshumacja ma doprowadzić do ustalenia jak zginęli jedwabieńscy Żydzi i ilu ich zginęło. Już samo mówienie o tysiącach ofiar wskazuje, że Lendorf ignoruje wyniki pierwszych badań archeologicznych, które wykazały, że liczba 1600 ofiar jest wyssana z palca. Znaleziono też dowody wskazujące, że opowieść o „pogromie” w Jedwabnem według wersji Jana T. Grossa jest bajką. Ale Lendorf jest ponad to. On „martwi się” o wizerunek Polski na świecie, bo świat zobaczy tysiące ofiar polskiego pogromu.

Konkludując, albo Igor Lendorf nie wie, na jakim świecie żyje, albo na wieść o możliwości wznowienia ekshumacji wpadł w panikę, że żydowskie kłamstwo o Jedwabnem zostanie obalone, a świat zobaczy, jak perfidnie Polacy zostali oszkalowani przez Żydów. I co wtedy?

Źródło: twitter, białystok.wyborcza.pl

Obejrzyj:

J. Międlar: Kraj, który nie pomaga [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Skoro Żydzi czegoś nie chcą to znaczy, że to jest dobre dla prawdy, a szkodliwe dla sfiksowanej haggady czyli bajek żydowskich.

 2. Pan Kracy mówi

  „Współczesny świat zobaczy ich setki a może tysiące…”
  Oj, żeby mu ktoś nie podliczył, ile palestyńskich dzieci zastrzelili izraelscy snajperzy w czasie, gdy to mówił…
  A owe „tysiące” – on właśnie powiedział, że owa stodoła była z gumy.

 3. aalfa.oomega mówi

  Najnowszy 'pil-pul’ żydowski o Polin: Pytanie: – Co się ostatnio nosi w Warszawie? Odpowiedź: – Żydów. Na rękach!
  Nie należy popadać w filosemityzm! Pilnujmy swojego interesu państwowego: ekshumację należy przeprowadzić i jej wyniki opublikować!

 4. klamcy ! hipokryci !! mówi

  Jak najbardziej !! bez względu na wynik ekshumacji , nalezy ta sprawe bezwzględnie wyjasnic !!! jeszcze zyjacy w Jedwabnem ludzie , twierdza jako świadkowie , ze to Niemcy mordowali żydów .

  1. Ada mówi

   Absolutnie nieuprawnione jest oskarżanie Polaków na cały świat o czyny wysoce karalne. Oskarżenie musi być udowodnione! Podstawą jest skrupulatne, komisyjne, jawne przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem.
   Absolutnie nieuprawnione jest ponadto wkładanie w usta kolejnych osób wysoko postawionych w naszym kraju – rzekomych przeprosin wyrażanych jakoby w imieniu Polaków!
   Te oskarżenia, to nękanie Polaków i szkalowanie przez dziesięciolecia bez umocowania w niezbitych dowodach musi się wreszcie skończyć!
   Wszystkie jątrzące „wrzody” wojenne i nie tylko, tak w jedną, jak i w drugą stronę koniecznością jest oprzeć na faktach, na niepodważalnych dowodach.
   A bajki i wymówki nie stanowią prawa, więc zostawmy je dzieciom.

  2. Hammurabi mówi

   Dopóki nic się nie zmieni w sferach wyłaniających kolejne rządy w naszym kraju, dopóki nie odzyskamy prawa do samostanowienia (dziś marionetkowe rządy konsultują swoje poczynania z obcymi) dopóty bezpodstawne oskarżania Polski i Polaków o wszystkie zbrodnie jakie tylko narodzą się w żydowskich łbach będzie kontynuowane.
   Będziemy hamowani gospodarczo i ekonomicznie, nie będziemy mogli eksploatować naturalnych bogactw kryjących się w naszej ziemi, nie będzie nam wolno głośno mówić o prawdzie historycznej.
   Ekshumacja w Jedwabnym, jest jedną ze spraw zamkniętych na życzenie Żydów. Nie po to Lech wstrzymywał tę pracę, by dziś Jarosław pozwalał. Kiedy obaj byli na szczycie, kiedy jeden „prezydentował” a drugi „premierował”, była możliwość wyjaśnienia tej i wielu innych spraw. Niczego nie zrobiono. Przeciwnie, wiele uczyniono, by pozamykać „gęby” tym, którzy na taki stan rzeczy się nie godzili.
   Dziś, nikt z rządu, nikt z parlamentu ( może za wyjątkiem posła Winnickiego) nie powie głośno DOSYĆ. Prędzej w pierwszym głosowaniu przejdzie podwyżka rent dla Żydów, ze 100 do 1000 euro miesięcznie!
   W Polsce konieczna jest – niestety – rewolucja. Konieczne jest oczyszczenie i wyrugowanie po tysiąckroć skompromitowanych szumowin z polityki, sądownictwa, ekonomi i gospodarki, kultury i mediów.
   Jeśli tego nie będzie, wciąż będziemy w sprawach wyjaśnienia niemieckich zbrodni dreptać w miejscu, będziemy ustami „prezydencików” przepraszać za wszystko, nawet za to, że ośmielamy się jeszcze żyć!
   Wciąż będziemy czekali, na stworzenie prawa, karzącego z całą surowością przejawy antypolonizmu, zdrady, sabotażu gospodarczego i zdrady stanu. Wciąż z przerażeniem będziemy oglądać kolejne przedstawienia z rodzaju „marszów żywych”, znosić wypowiedzi żydowskich dyplomatów naruszające nie tylko nasze uczucia ale i wszelkie normy obyczajowe przyjęte w cywilizowanym świecie!
   Jeżeli wszyscy się nie obudzimy, jeżeli nie zaczniemy mówić jednym i stanowczym głosem – zginiemy.
   Nawet nikt po nas nie zawoła: „miałeś chamie złoty róg”!
   Wiem, że nasze elity zostały z całą konsekwencją wymordowane przez Niemców, Rosjan i Żydów. Jednak wartości pozostały. Jeśli ich nie będziemy szanowali, jeśli nie przestaniemy wzajemnie się kopać, zostaniemy skopani przez naszych odwiecznych wrogów.
   A to zakaz ekshumacji, a to zakaz budowy parkingu, a to specjalne prawa dla „wycieczek” żydowskiej młodzieży, a to renty dla ludzi, którzy w życiu niczego dobrego dla Polski nie uczynili, a to kolejne muzeum „Polin”, a to kolejne pomówienia o zbrodnie już nie 200 000 żydów a o zamordowanie 2 000 000 a może nawet 20 000 000 tych… Świat zidiociał na punkcie holokaustu i kupi i te liczby, nie zadając sobie nawet pytania, jakie było przed Wojną pogłowie tej szarańczy na terenach II Rzeczpospolitej.
   Jeśli my Polacy teraz się nie zjednoczymy, nie przestaniemy gdakać i wrzeszczeć i nie zaczniemy budować jednej, silnej i patriotycznej siły nasze dzieci i wnuki już nie będą mogły i będzie musiało minąć kolejne 123 lata albo i więcej, będzie musiało dojść do kolejnych wojen światowych, by Polska mogła doczekać się kolejnej szansy takiej, jaką my zaprzepaściliśmy.

  3. Paweł mówi

   Walczmy na każdym kroku z tym ludem pustynnym bo to wróg największy nasz i całej planety

  4. juju44 mówi

   Dziekuje za te slowa. To tak jakbym slyszal mojego sp. Dziadka i Ojca. Pozdrawiam serdecznie.

  5. Krzysztof mówi

   Znakomity artykuł – tak powinno się mówić w szkołach. Dzięki przyjacielu .

  6. Andrzej Józef mówi

   Odjoć 1/3 twojej wypowiedzi,to jak byś zerznoł przemówienie Gomółki.

  7. Andrzej Józef mówi

   Ps: przemówienie towarzysza Murabi

  8. Ada mówi

   Czasami milczenie jest złotem!
   Pamiętaj o tym, zanim najpierw napiszesz, a później pomyślisz…albo też wcale!

 5. Avanti mówi

  Czy naprawdę myślicie że dojdzie do ekshumacji? Przecież rząd mamy w Tel Awiwie,oddział Warszawa! Nie bądźmy naiwni!

 6. Roza mówi

  WZNAWIAC NATYCHMIAST W JEDWABNEM.ZYD NIE MA NIC DO GADANIA NA TERENIE NASZE OJCZYZNY.OPANOWALI NAM WSZYSTKO.TYLKO POLACY MUSZA ODZYSKAC POLSKE Z NIEWOLI ZYDOWSKIEJ itd

  1. Andrzej Józef mówi

   Pani Aniu.
   Jedno zdanie z wywiadu.
   Bzdury i bajki o zagładzie Żydów.
   Ludzie bez sumienia tylko tak mogo powiedziec .
   Wyszynski najwyzszy prokurator w Rosji tak samo skomętował MORDERSTWO W KATYNU . 20+tyśięcy
   Polskich oficeròw zostało zamordowanych przez NKWD.
   Dr Geobels wyprał mózgi Niemcom .
   Dr Mengele Oświęcim
   Najblzszy doradca Hitlera (architektura) też Dr.
   Na sprawę || Wojny swiatowej trzeba spojrzyc
   na krzywdę jaka spotkała każdo rodzinę, I kto zatakował:
   1Słowację
   2 Austrię
   3 Polskę
   4 Francję
   5Belgię
   6 Węgry
   7 Bułgarię
   8 Norwegię
   9 Danię
   10 Szwecję
   11 Anglię
   12 Rosję
   Jako Katolik to co spotkało Żydów to była wielka tragedia .
   Z punktu widzenia teologicznego-według Papieża (Jan Paweł ||)-Zagłada była uderzeniem w Boży zmysł zbawczy. To nie tylko było uderzenie w Żydów,ale również uderzenie w Boga, chciano rzucić na stos i spalić Naròd Wybrany, ktòremu Bóg był wierny, odebrać Bogu Jego oblubienicę .
   To co Hitler zrobił z Żydami to samo by zgotował nam Polakom tylko zabrakło jemu czasu.
   Wtedy doktoranci z innych panstw rozpisywali się o naszych Polakach.( Dr naśi chusyći). Parę kśiozek o 10% intelektualnych Polakach co jako Polska Policja zajadle i z wściekłościo łapało Polskich chłopow ect.
   Może by przytoczyli ze to jest w Polsce normalne.
   Szmalcowncy
   Większośc Kapo Polacy w obozach koncentracyjnych.
   Modrośc idzie w parze z miłościo to jest dar Boży.
   Tytuł naukowy to nie znaczy ze ktoś automatycznie jest modry.
   Moja Babcia na wiosce mówiła.
   Sołtys ma studia a jest głupi jak but z lewej nogi.(do dziśiaj nie wiem dlaczego z lewej a nie prawej nogi
   Cytat Papieża. ks Michał Czajkowski
   Profesor doktor habilitowany biblistyki,
   asystent kościelny redakcji miesięcznika; Więź”

 7. Marcin mówi

  Nie zdziwie się jeśli wkrótce wyjdą rewelacje że cały holokaust i 2 wojna śwuatowa była zaplanowana przez żydów

 8. Krzysztof mówi

  Lendorf – my Polacy znamy prawdę tak jak i wy , mośki. Ale świat ją zna tylko z waszych oszczerczych kampanii informacyjnych . Dlaczego Ziobro się zastanawia , kto naciska na niego? Ta sprawa pozwoli wyświetlić i obalić jednoznacznie wszystkie inne kłamstwa na temat Polaków . Boli was żydki , co? Od kiedy to tak bardzo martwicie się o wizerunek Polski i Polaków – żmijowy narodzie.

  1. Ada mówi

   Nikt w zasadzie na nikogo nie musi naciskać, gdy z wyboru jest się członkiem określonej grupy. Wypuszczenie do mediów zdjęcia w tym samym garniturze i krawacie, w jednej i tej samej pozie – z wyciągniętą ręką sprawiedliwości świadczyć może raczej o zacięciu się…..kadru.

 9. Jan mówi

  Panie Zibro niech pan nie działa na szkodę Narodu Polskiego bo przez sprzedawanie Polski żydom utracicie władze.My Polacy żądamy ekshumacji w Jedwabnem,panie Ziobro

 10. Teodor mówi

  Uwaga Żydzi! Bo sam TAM pojadę, własnymi pazurami wykopię i całemu światu rozgłoszę Wasze kłamstwa!!! Póki żyję będę was napieprzał za wszystkie wasze kłamstwa i zbrodnie. Zapoczątkuję społeczny ruch „Odkopać Jedwabne” i co nam zrobicie, zakłamiecie nas wszystkich? Nie dacie rady… Będą nowi co was się nie ulękną, kłamcy!

 11. Darek Omernik mówi

  Jakie wymiary miała ta stodoła?

 12. Art mówi

  A co będzie jak się okaże że, tam było setki tysięcy ofiar. Toż trumien nie natarcia. Na końcu okaże się że informacja o liczbie ofiar zostało zaczerpnięte z Radia Erewań.

 13. benk mówi

  Łojejkuu! Żyd obawiający się ponoć szczerze-czyli po żydowsku- martwi się wizerunkiem antysemickiego przecież w ich mniemaniu kraju. Nawet słynny Lejzorek Rojstwaniec czegoś takiego by nie wymyślił.;)

 14. benk mówi

  Żydek martwiący się o dobre imię jakiegoś tam Polina. Bardziej już wiarygodny byłby Putin, bo nie ma pejsów.

  1. piotr mówi

   Paszport Putina udowadnia, że jest członkiem plemienia. wolna-polska.pl

 15. slawek mówi

  Skoro od lat jestem posądzany o zbrodnie to chcę wiedzieć o jaką to proste chcę znać prawdę i tyle.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.