Kolejne kuriozalne zarzuty prokuratury dla Jacka Międlara. Czy to zemsta za książkę „Polska w cieniu żydostwa”?

Polska w cieniu żydostwa
25

W poniedziałek (14.12.2020) postawiono Jackowi Międlarowi kolejne kuriozalne zarzuty. Prokurator mjr Grzegorz Golińczak, kierownik Sekcji do spraw Wojskowych Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Fabryczna, który 23 listopada postawił Międlarowi zarzuty za hasło „Polska antybanderowska” oraz „Tu jest Polska, a nie Polin”, oskarża go teraz z art. 241 kk o rzekome naruszenie tajemnicy postępowania przygotowawczego.

ZOBACZ: Kuriozum! Jacek Międlar usłyszał zarzuty za słowa: „Polska antybanderowska” i „Tu jest Polska a nie Polin”!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według Golińczaka naruszeniem tajemnicy było opublikowanie nagrania pokazującego wjazd ABW do domu Międlara 13 grudnia 2019 oraz poinformowanie opinii publicznej, że funkcjonariusze skonfiskowali mu laptopy, koszulki z krzyżem celtyckim i smycze z napisem „Śmierć wrogom Ojczyzny”.

Rok temu funkcjonariusze ABW wdarli się do domu Jacka pod pretekstem poszukiwania broni i materiałów wybuchowych. Czynności realizowano na polecenie Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Stare Miasto. „Zatrzymanie ma Jacka M. ma związek z publikacją art. pt. „Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości” – poinformował na Twitterze Stanisław Żaryn, rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Czy obecne działanie prokuratury, i to prokuratury wojskowej, nie jest przypadkiem zemstą za książkę „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”? Czy nie jest to wstęp do konfiskaty nakładu? W książce Jacek opisuje, jak prokuratura i ABW usiłowały zrobić z niego terrorystę, podczas gdy TVP lansowała jako eksperta niejakiego Eli Zolkosa podającego się za członka terrorystycznej organizacji żydowskiej Jewish Defense League.

– Jak zrozumieć fakt, że do telewizji publicznej zapraszano w roli eksperta człowieka udającego lub faktycznie będącego przedstawicielem żydowskiej organizacji terrorystycznej? Jak zrozumieć fakt, że zaprzęgnięto aparat państwowy do akcji, której celem jest zrobienie ze mnie terrorysty i „prawicowo-chrześcijańskiego ekstremisty”. Gdzie my żyjemy? – pyta Jacek Międlar w swojej nowej książce, którą możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ. No właśnie, gdzie my żyjemy? Czy to jeszcze Polska, czy już Polin?

Zobacz też:

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  Faktycznie extremalni BEZMOZGOWCY!
  Co oni musza zrec, zeby az tak zglupiec!
  Masz szczescie, Jacku, ze Ci calej Twojej dzielnicy nie podpalili, albo puscili w powietrze, no przeciez widac, jakim jestes strasznym TERRORYSTA!
  Na Ciebie trzeba, jak widac, baaardzo uwazac! I moglbys uciec z dachu Twoim prywatnym helikopterem!

  Ale przynajmniej widac bylo, ze maja przed Toba porzadny RESPEKT! Ten jeden np., co tak okrakiem stoi, mial juz na pewno niezle „w porach!”
  Wszyscy wiedza, ze dalbys im wszystkim, lewa reka, rady!
  Nie musimy sie o Ciebie obawiac, bo prowadzi i ochrania Cie Ktos Najsilniejszy z mozliwych!

 2. SKAMI mówi

  Panie Jacku niech Pan uważa na siebie! Czytam „Państwo Polin w państwie polskim” Henryka Pająka i jest słowo o zbrojnym ramieniu loży B’nai Brith, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych (Popiełuszko, Lepper i dziesiątki innych).

 3. Marcin Malik mówi

  Oni już z góry wiedzą, że Jacek Międlar jest niewinny, ale będą go prowokować aż sam zrezygnuje. To jest ich taktyka. Samo oskarżenie nie ma znaczenia, dlatego że nawet sam prokurator wie że to kit. Oni chcą tylko go ciągać po sądach i wmawiać rzeczy, które nawet im wydają się niedorzeczne.

  Gdy Fidel Castro doszedł do władzy na Kubie, aparatczycy komunistyczni zabronili Kubańczykom grać na saksofonie, dlatego że to 'symbol amerykańskiego zepsucia’. Większość Kubańczyków uciekła z kraju z powodu biedy, ale byli też tacy, którzy uciekali gdyż Kuba zabijała ich dusze. Tak ma być z Polakami aby zrobili miejsce dla Żydów.

  Panie Jacku; oni chcą aby Pan zamnkął stronę i obiecał że wycofa się z polityki. Wtedy król prokuratorów da Panu wieczne rozgrzeszenie, pod warunkiem że wyjedzie Pan z Polski i będzie cicho. Prosze im zadać to pytanie !!!

 4. Quidam mówi

  Oczywiście, że jest to nękanie na tle „antysemityzmu”, przecież to nowa religia NWO i „Wielkiego Resetu”, każde wystąpienie, wypowiedź, odsłanianie faktów i prawd, według uznania sił antypolskich i wrogich Polsce będą kategoryzowane jako „antysemityzm”, i to dopiero początek…

  i PiS (tak jak i PO i cała reszta) jest integralną częścią tego nadchodzącego terroru

 5. Janina mówi

  Dziś 14.12.2020r dostałam wyrok za 11.11.2019r , WINNA z art.52 & 3 pkt 3 kw. , wyrok nie jest prawomocny . Kara 200zł , sędzia argumentował że poszłam w złą stronę , zamiast iść w stronę domu , poszłam w stronę policji . stanęłam naprzeciwko ,, ZOMO ,,

  1. W K mówi

   @Janina, Celowe skazanie, żeby nie móc od nich domagać się odszkodowania. Prymitywne, ale widocznie tacy ludzie zajmują te stanowiska.

  2. Janina mówi

   @W K, ja nie domagam się odszkodowania bo jeszcze nic nie zapłaciłam tylko w sądzie mam zamiar walczyć o uniewinnienie .

  3. W K mówi

   @Janina Ich to nie obchodzi, działają zapobiegawczo.

  4. Janina mówi

   @ K W myślisz że w Sądzie Okręgowym też przegram , mam zamiar się odwołać , jestem już starszą osobą .

  5. W K mówi

   @Janina ja bym się odwołał, ale wiadomo, takie decyzje każdy musi podejmować sam.

  6. Boguslaw mówi

   Strasznie duzo sedzow jest wiadomego pochodzenia!
   Moze bylaby to jakas idea, aby zarzucic takim sedziom, wydajacym jawnie stronnicze wyroki, brak bezstronnosci, tzn. ze wzgledu na wlasne sympatie, albo podporzadkowanie sie pod wymogi przewodniczacego sadu, czy wreszcie z racji parchatego pochodzenia, jako STRONNICZY, czyli NIEOBIEKTYWNY, i zarzadac odrzucenia go, jako sedziego w Twojej sprawie.
   Istnieje ladne pojecie prawne, ale teraz nie przychodzi mi do glowy!

 6. Albert Pierrepoint mówi

  Hej debile! Nie łatwiej było po prostu zapukać?

 7. Jaca mówi

  Czyli widać, że prawda w oczy kole i kto stoi za głównymi o ile nie za wszystkimi służbami i ministerstwami w naszym nieszczęśliwym kraju. Polski już od dawna nie ma. „Oni” przejęli władzę zgodnie z ich dawnymi planami, żeby przejmować gdzie się da najważniejsze instytucje w kraju i obsadzać swoimi ludzmi. Widać to gołym okiem. Niestety ale nie jest dobrze i będziemy we własnym kraju obywatelami trzeciej kategorii. No ale cóż, mózgi Polaków wyprane, młodym wlewa się kłamstwa historyczne i urabia się ich pod siebie. Mają na to olbrzymie pieniądze, organizacje, media i inne. Ich ośmiornica strasznie nas oplotła swoimi mackami i z góry sprawa wydaje się na tym etapie już przegrana. Bo ile osób kupi tą książkę? Ba, ile w ogóle ludzi coś czyta oprócz kolorowych brukowców? Jak wzbudzić świadomość narodową i chęć do działania? Nikogo to za bardzo nie interesuje, ważne aby mieć święty spokój, kasę, pełną lodówkę i zawsze coś do wychlania i na inne uciechy. Jest to DRAMAT ale Polska już w większości jej mieszkańców nie interesuje, przecież są we wspaniałej Unii, która o wszystko się zatroszczy nieważne czy będą nadal Polakami czy nie!
  Panie Jacku, jest Pan prawdziwym patriotą z krwi i kości i bardzo odważnym człowiekiem mówiącym jak jest przeciwko tym ich kłamstwom co rozsiewają jak zarazę na cały świat. Niech dobry Bóg ma Pana w swojej opiece a Królowa otacza swoim płaszczem. Mam nadzieję, że kiedyś za to całe zło jakiego się dopuścili, odpowiedzą ale już przed Najwyższym.

 8. Łukasz Toruń mówi

  …… popularyzujmy i sami promujmy gdzie się da, nową książkę Jacka ! Nikt , oprócz osób z wPrawo.PL za nas tego nie zrobi….. Celowo pytajcie o nią w EmPiKach i innych MainStreamowych księgarniach…… Sami nabywajcie i jako prezent dla innych…..

 9. szalom mówi

  Na szczęście małe, niszowe wydawnictwa mogą jeszcze wydać jakieś patriotyczne, pro polskie książki. Korzystajmy z okazji i szukajmy w internecie takich pozycji bo taka „wolność” zostanie wkrótce zakazana i nikt już nie wyda Międlara, Michalkiewicza, E. Kurek, T. Bednarczyka, R. Gontarza, A. Siwaka, Ziemkiewicza……… te książki w domowych bibliotekach będą „białymi krukami”, a być może strach ich będzie pokazywać gościom jak (w latach pięćdziesiątych) za poprzedniej żydobolszewii Ogniem i mieczem czy Ossendowskiego

 10. Anton mówi

  Jacek Międlar jest Lepperem dolnego śląska wiec trzeba go ( jako następnego po Adolfie Kudlinskim ze świetokrzyskiego ) zdławić !!!

 11. Leszek mówi

  Drogi p. Jacku. Proszę wytrzymać. Człowieka określa to jakich ma Wrogów. Jest Pan Bohaterem.
  Ci co teraz palą świece Hanukowe nie dorastają Panu do PIĘT. Palą te świece dla mniejszości. W Kraju gdzie ma podobno rządzić większość. Rządy są wciąż takie same. Tylko kolory inne i jest ich więcej. Dawniej czerwony dziś tęczowy. Mikke i wielu innych pisał tyle o układzie w Magdalence. Piszą i mówią cały czas. (uczyć nie będą bo jeszcze dzieciaki się dowiedzą prawdy…)
  Ludzie nie chcą wierzyć. BOJĄ SIĘ o tzw. „miskę niewolnika”. To straszne i głupie.
  II Wojna przetrzebiła nasz Naród. Kwiat młodzieży nowo budowanej Polski. Po wojnie dobici.
  Nikt nas nie chce jako Narodu w Europie. Boją się nas.
  BO MY NIGDY SIĘ NIE PODDAMY.
  cyt. „Jeszcze Polska nie zginęła….”

 12. anonim mówi

  Jak to jest ze trzcinska uciszyli za irracjonalne zarzuty, a tu jak grzyb po deszczu wyrasta kolejna gwiazda prokuratorska na dodatek trepowska i oskarza J. Miedlara. Zbieznosc publikacji ksazki i tych oskarzen jest nieprzypadkowa. Ale te parchy boja sie prawdy jak diabel swieconej wody. Nawet w PRL nie bylo takiego nekania.

 13. Erisoert mówi

  W tym Wrocławiu to jacyś żydo-banderowcy rządzą, co walczą ile się da z przejawami polskości i chrześcijaństwa, pod przykrywką tolerancji, różnorodności i równości.

  1. lol mówi

   fakt, sutryk lewacką kurwą jest

 14. Damian mówi

  Paranoja. Te cieniasy w kominiarkach pomylili adresy! Powinni odwiedzić ryżego wuja!

 15. lol mówi

  patrzcie – major, a KURWA, nie człowiek. ale wszyscy majorzy to kurwy, więc nie ma co się dziwic…

 16. Mamuśka mówi

  Ty naprawdę myślisz, że ten twój smutny wytwór twoich fobii na temat Żydów, w ogóle zajmuje ABW?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.