Kidawa przebiła Komorowskiego! W liczbie jej wpadek straciliśmy rachubę. Twierdzi, że to… „zmęczenie”. Zobacz wpadki kandydatki PO [WIDEO]

6

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że istnieją podstawy, by Małgorzatę Kidawę-Błońską nazywać „Komorowskim w spódnicy”. Dziś się z tego wycofujemy. Do majowego terminu wyborów jeszcze wiele tygodni, a w zaliczaniu wpadek Kidawa-Błońska już przebiła Komorowskiego. Dziś się tłumaczy i twierdzi, że to „zmęczenie”. Czyżby „zmęczenie permanentne”?

Przypomnijmy. Niedawno podczas spotkania na bazarku Oborniki Śląskie nazwała Bobornikami, chwaliła się poparciem „kolegów i koleżanek z PiS-u”, publicznie kłamała, że głosowała za przyjęciem „programu 500+”, a jeszcze wcześniej podczas uroczystości w Pucku witała się grupą prymitywów wykrzykujących do prezydenta „Duda ty ch***”, o poszukiwaniu „programu KO” nie wspominając.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz, w dobie walki z koronawirusem, częstotliwość zaliczania przez nią wpadek jest wręcz porażająca. Garść przykładów. Próbując dowalić rządowi Prawa i Sprawiedliwości w internetowej transmisji, mówiąc o respiratorach pytała: Ile potrzeba w Polsce inspiratorów?

Jednak prawdziwym hitem jest jej zderzenie się z pytaniem na temat opłaty prolongacyjnej.
To są wszystko opłaty, które, jeżeli podnosimy… opłaty, które są związane… nie jestem dobra w ekonomii od razu to mówię. To są opłaty, które są za przedłużanie… jeżeli się opłaca kredyty się przedłuża te wszystkie to są koszty opłat – powiedział kandydat na urząd Prezydenta RP Małgorzata Kidawa-Błońska. Coś z tego zrozumieliście?

Jeszcze w innym miejscu Kidawa-Błońska odpowiadała na pytanie czy byłaby gotowa poprzeć kandydaturę Władysława Kosiniaka-Kamysza Żeby być w drugiej turze, trzeba w pierwszej do niej się… wygrać  – z uśmiechem na twarzy odpowiedziała polityk PO. Personifikacja mądrości, nieprawdaż?

Można wymieniać w nieskończoność. Rada gabitenowa, nauczycielowie, Polska wielka Polokami… czy mądrości na temat Komisji Weneckiej. Zresztą, obejrzyjcie Państwo nagrania i zagłosujcie:

Którego z kandydatów popierasz w zbliżających się wyborach prezydenckich 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rins mówi

  Pustak, a nie kandydat na prezydenta RP

 2. Hammurabi mówi

  Jak to leci? A tak, że bidula „zrobiła maturę”… Potem socjologia w 1983 roku. Praca? W tym przypadku to czarna dziura. „W drugiej połowie lat 80. „pracowała” w dziale literackim Studia Filmowego im. Karola Irzykowskiego. Od 1994 do 2005 była „producentem filmowym” w spółce Gambit Production, którego współwłaścicielem i prezesem był jej małżonek reżyser ( członek komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2010 i w 2015roku). Później to już było „z górki” lista UW i przejście do PO i błogie dolce vita aż po dziś dzień. Czegóż więc spodziewać się można po osobie która swoją „zawrotną karierę” zawdzięcza koneksjom rodzinnym? Inna sprawa, że promujący ją działacze muszą mieć intelekt rozwielitki, skoro nie widzą piorunującej „ynteligencji” tej pani. Natomiast niezrozumiałym kuriozalnym i żenującym jest dla mnie (o ile prawdziwe) tak szerokie poparcie tej kobiety pośród wyborców. O czym to świadczyć może? Czy faktycznie tylu radosnych idiotów w tym nieszczęsnym kraju wciąż się uchowuje?
  Swego czasu, a było to podczas debaty telewizyjnej przed wyborami prezydenckimi 2010, kandydat Bronisław Komorowski rzekł był do swego konkurenta, kandydata Jarosława Kaczyńskiego – „pokaż mi swych przyjaciół, a powiem ci kim jesteś” (Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/1830/)…
  W przypadku pani Błońskiej owi przyjaciele to kim są? Odpowiedzcie sobie sami.

 3. Buran mówi

  Jeżeli się przyjmie że ugrupowanie polityczne, wystawia MKB jako najlepszą kandydatkę ze swego grona, to powstaje pytanie; jaki poziom prezentują ci gorsi ?

 4. Jolanta mówi

  Ona jest beznadziejna. W PO to regula: im wyżej stoi, tym głupszy. Nie sądziłam, że mamy w kraju tylu prymitywow popierających kogoś takiego.

 5. Grzegorz Skwara mówi

  Więcej inspiratorów ta jest popieram! więcej inspiratorów mniej uzurpatorów, hej hej kidawa juesej

 6. lol mówi

  i takie coś jest przy korycie… ogarnijcie się, podlaczki, bo zaraz będzie capstrzyk

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.