Po prostu kłamczucha. Kidawa-Błońska ściemnia ws. programu 500+ [WIDEO]

Grzegorz Schetyna, Małgorzata Kidawa Błońska, Jacek Jaśkowiak/ fot. screen
2

Małgorzata Kidawa-Błońska znów się ośmieszyła. Podczas spotkania z wyborcami w Kutnie stwierdziła, że w Sejmie głosowała za autorskim programem partii rządzącej „500+”. Internauci w mig wychwycili kłamstwo kandydatki na urząd Prezydenta RP i nie pozostawili na niej suchej nitki.

ZOBACZ: [WIDEO] HIT! Komorowski w spódnicy na bazarku! Duka, plecie androny, Oborniki nazywa Bobornikami… „A gdzieś ty była jak żeście rządzili?”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W wielu rodzinach te pieniądze bardzo są potrzebne i pomogły wielu rodzinom. I o tym trzeba mówić. I chciałabym, aby pan sprawdził, to głosowałam za 500 Plus. Staraliśmy się o poprawkę, żeby było 500 Plus na pierwsze dziecko i jest to 500 Plus na pierwsze dziecko – powiedziała Kidawa-Błońska. Nie wiemy czy uczestnik spotkania sprawdził jak głosowała poseł PO. My sprawdziliśmy i wynik jest prosty: kandydatka z ramienia PO to istna kłamczucha.

11 lutego 2016 roku w Sejmie odbyło się głosowanie nr 29. Brała w nim udział marszałek Małgorzata Kidawa Błońska. Małgorzata Kidawa-Błońska, podobnie jak 127 innych posłów Platformy Obywatelskiej wstrzymała się od głosu (ZOBACZ).

Czy ona jest, aż tak głupia, że zakłada, iż nikt nie zweryfikuje jej prawdomówności? A może ona naprawdę gra na zwycięstwo Andrzeja Dudy?

Którego z kandydatów popierasz w zbliżających się wyborach prezydenckich 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

Przeczytaj:

J. Międlar: Wirus i dzieci LGBT [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek mówi

  Cały czas twierdzę że pomimo że program 500+ to w pewnym sensie socjal to jednak ludzie go chcą, dlatego własnie głosują na pis.
  Owszem powinny być w jego otrzymywaniu duże zmiany, ale pomoc osobom wielodzietnym i pomoc chorym powinna być jak psu miska!
  Nie powinni natomiast korzystać z pomocy ludzie zarabiający przynajmniej średnią krajową bo to już bezsens.
  Ale dla mnie ten program pomógł baaaardzo, i dzięki niemu dzieci uczą się lepiej bo mają większy dostęp do pomocy dydaktycznych, korepetycji, zajęć dodatkowych… po prostu mnie stać na to aby pomóc im, przez co lepiej się wykształcą i będą więcej zarabiać a co za tym idzie oddadzą państwu dużo więcej w podatkach niż gdyby mieli każdego miesiąca pobierać najniższą krajową jak ja.
  Pomaga się firmom, przedsiębiorcom, to dlaczego nie można pomóc dzieciakom?

 2. anonim mówi

  O same gwiazdy: od prawej jaśkowiek zwolennik LGBT i sodomii tych srodowisk, wstyd dla Poznania że mają takiego prezydenta, po środku pacynka która czasami sama nie wie o czym mówi, a po lewej schetyna i jego uśmiechnieta głupawa facjata karierowicz z Wrocławia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.