[WIDEO] HIT! Komorowski w spódnicy na bazarku! Duka, plecie androny, Oborniki nazywa Bobornikami… „A gdzieś ty była jak żeście rządzili?”

1

Dzisiejsza pogoda spowodowała, że chętnie spotykam się z mieszkańcami Obornik tutaj na bazarku. Cieszę się, że spotykam osoby, które spotkałam na poprzednich spo…, podczas poprzednich moich pobytów tutaj rozmawiamy o tym samym – spotkanie z wyborcami w Obornikach zaczyna Małgorzata Kidawa-Błońska – o zgrozo – kandydat na urząd Prezydenta RP. – O tym jaka ma być Polska, jakie są problemy. Ciągle powraca problem kobiet rocznik ’53, bo rzeczywiście ustawa, którą przygotował Senat ciągle leży w Sejmie – kontynuuje.

Nagle, zza jej pleców wychyla się kobieta, która zadaje pytanie, na które opowiadająca androny polityk Platformy Obywatelskiej nie miała już odpowiedzi. – A gdzieś ty była jak żeście rządzili przez tyle lat? – zapytała kobieta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kandydat na prezydenta, lekceważąc pytanie wyborcy, jak gdyby nigdy nic, kontynuowała monotonną i nie wnoszącą nic merytorycznego opowieść o „problemach”, a miejscowość, w której się znajduje nazywa „Bobornikami” . – To jest bardzo ważna sprawa i mam nadzieję, że ją rozwiążemy – jak katarynka kontynuowała. – To jest temat, który wraca nie tylko tu w Bobornikach, ale wszędzie tam gdzie są kobiety. 

Istnieją podstawy, by Kidawę-Błońską nazywać „Komorowskim w spódnicy”. Każdego dnia zalicza wpadkę za wpadką oraz zmienia nazwy miejscowości, jak Komorowski, który bredził o wizycie w „Koździerzynie Koźlu”.

Patrząc na kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zaczynamy się coraz poważniej zastanawiać czy partia rządząca nie przekupiła opozycji, która w wyścigu po urząd Prezydenta RP wystawiła tak tragicznego kandydata.

Którego z kandydatów popierasz w zbliżających się wyborach prezydenckich 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

Przeczytaj także:

Krzysztof Bosak zaprezentował hasło wyborcze. „Wyraża dynamizm naszych środowisk” [ZDJĘCIA i WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. marju73 mówi

    Wystawienie takiego gamonia potwierdza tezę że macherzy rządzący POPISEM rozpisali rolę durni dla PO żeby syjonistyczny PiS miał łatwiej w wyborach prezydenckich. To ustawka .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.