Kibice zawierają pakt o nieagresji, a mieszkańcy rozlepiają ulotki. Chodzi o tzw. marsz równości w Białymstoku

XI Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę / Fot. YouTube
8

Jak informuje portal stadionowioprawcy.net kibice z całej Polski podpisują „pakt o nieagresji na terenie Podlasia”, który będzie obowiązywał w dniach 20-21 lipca 2019. Sprawa dotyczy marszu dewiantów, który w sobotę ma przejść ulicami stolicy Podlasia. Kibice Jagiellonii wydali  w tej sprawie specjalny komunikat.

OGÓLNOPOLSKI ZJAZD KIBICÓW W CELU PODPISANIA PAKTU O NIEAGRESJI NA TERENIE PODLASIA W DNIACH 20-21.07.2019 R.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W najbliższą sobotę dnia 20.07.2019 roku w centrum miasta odbędzie się wielkie spotkanie Kibiców z całego kraju w związku z obroną miasta przed zboczeńcami. Wszystkie frakcje działające na Jagiellonii jednogłośnie podjęły decyzję o tym, że w ten weekend na terenie Podlasia będzie panował pakt o nieagresji wśród kibiców z całej Polski.

PRZECZYTAJ: Brutalne zatrzymanie przez policję i dezynfekcja miasta! Marsz LGBT w Opolu [WIDEO]

W sobotę do Białegostoku przyjedzie wiele ekip z całego kraju, więc My jako gospodarz musimy zebrać się konkretnie i pokazać siłę kibiców z Białegostoku. W samo południe zbieramy się na Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (koło Centralu, tam gdzie zawsze były fety po wicemistrzostwach) gdzie do godziny 14:00 zgłoszoną będziemy mieli legalną pikietę.

PRZECZYTAJ: Niewielki Marsz Równości zatrzymany pod Jasną Górą! „Broniliśmy miejsca świętego” [WIDEO]

Przekazujcie informację wszystkim znajomym kibicom, kolegom z osiedla, szkoły. Wszyscy o 12:00 widzimy się w centrum miasta. I jeszcze raz informuję o Pakcie o nieagresji, czyli taki jaki panuję na reprezentacji czy na Marszu Niepodległości 11 listopada. W ten weekend wszyscy Kibice mogą poruszać się w swoich barwach klubowych i nikt nie ma prawa powiedzieć złego słowa czy też podnieść ręki.

Również 20 lipca w Białymstoku odbędzie się marsz równości organizowany przez środowisko lesbijek, gejów, biseksualistów, transgenderycznych. Do naszego miasta ma przyjechać jakaś garstka zboczeńców z całej Polski, która pod przykrywką marszu równości chce przyciągnąć do siebie młodzież z naszego miasta i regionu. Każdy, kto choć trochę interesuję się tematem, to zapewne widział ich homoparady z Warszawy, Gdańska, Częstochowy gdzie w sposób jawny profanowano i wyśmiewano symbole religijne wiary chrześcijańskiej. Nie możemy pozwolić by poprzebierani pajace to samo uczynili w Białymstoku! Dlatego zbieramy się w centrum miasta w jak najliczniejszej grupie i działamy.

PRZECZYTAJ: Jajami w LGBT i brutalne zatrzymanie przez policję! Parada równości w Rzeszowie [WIDEO]

Cytat za: Facebook
Cytat za: Facebook

Nie tylko kibice. Pozostali mieszkańcy Białegostoku także nie życzą sobie marszu środowisk LGBTQ+ w swoim mieście. Wyraz dezaprobaty wobec tej manifestacji wyrazili także rozlepiając miasto ulotkami informującymi o „skażeniu polskich ulic„.

PRZECZYTAJ: Na poprawę humoru! Sprawiedliwość dziejowa, czyli parada LGBT maszeruje w „błocie” [WIDEO]

OGŁOSZENIE! Uprzejmie informujemy, iż w sobotę 20.07.2019 obok Państwa bloku w godzinach popołudniowych. Bakteria, która wywoła owe skażenie pochodzi z rodziny drobnoustrojów demoralizujących całe społeczeństwa. Niesie ze sobą poważną deprawację, upadek godności oraz moralności człowieka. Bakteria nosi nazwę LGBT. Zaleca się w tym czasie pozostać w domu i zasłonić okna. Szczególnie groźne powikłania po kontakcie z bakterią występują u dzieci oraz młodzieży, u której zakażenie rozwija się szczególnie intensywnie bez interwencji rodziców. Zaniepokojeni mieszkańcy Białegostoku.

Kiedy wykolejeńcy pojmą, że Polacy nie życzą sobie na ulicach promocji zboczeń?

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Porno-spektakl pedofilów i nosicieli HIV-a, czyli jak samorządy łamią polskie prawo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Nie chciałbym być źle zrozumiany ale nie jestem kibicem i pewnych zachowań kibicowskich nie pojmuję.
  Nie rozumiem tej nienawiści do drugiego kibica, mówiącego tym samym językiem. Wiadomo honor – rzecz święta, jednak skoro można zrezygnować z agresji na tę chwilkę, to może udałoby się na następne chwile?
  Wiadomo, że zgoda buduje. A łącząc Wasze siły możecie mieć wpływ na więcej wydarzeń, niż przypuszczacie!

 2. zz top mówi

  powstanie antyzydowsko-bolkowe sie szykuje!

 3. zz top mówi

  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów

 4. Gniewosz plamisty mówi

  wy też źle tłumaczycie na „marsz równości ” oryginalna nazwa używana przez tych zboków to „parada dumy gejowskiej „

 5. mietek mówi

  Czy kibice muszą podpisywać jakieś pakty? Nie mogą jak kibice siatkówki ? Nawet po przegranych meczy żegnają się i zapraszają na afterparty i mecz rewanżowy,. Można?

  1. Marcin mówi

   Tak ale czy kibice siatkówki organizują się żeby bronić polskości? Zwyczajnie brak im jaj więc jest grzecznie, w przeciwieństwie do kibiców piłkarskich. Dlatego władza się ich boi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.