Bezczelność! Ambasador Mosbacher poucza Polaków ws. „naklejek do promowania nienawiści”

Georgette Mosbacher/ fot. twitter
21

– Jestem rozczarowana i zaniepokojona tym, że pewne grupy wykorzystują naklejki do promowania nienawiści i nietolerancji. Szanujemy wolność słowa, ale musimy wspólnie stać po stronie takich wartości jak różnorodność i tolerancja. #WszyscyJesteśmyRówni – napisała na Twitterze ambasador USA Georgette’a Mosbacher odnosząc się do akcji „Gazety Polskiej”, czyli naklejek „Strefa wolna od LGBT”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze pod wpisem Mosbacher pokazują, że Polacy nie są – oględnie mówiąc – zachwyceni połajanką pani ambasador. Oto kilka z nich.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  Niech to botoksowe żydowskie truchło spada na ryj.W du…ie mam USrael.

  1. Ada mówi

   Tolerancja po hamerykańsku – żołnierze (?) amerykańscy paskudnie narozrabiali na Mazurach! Artykuł u Maruchy. P. Mosbacher już zadziałała odpowiednio…(patrz w koment.)

  2. Agnieszka mówi

   Jak Pani Szanownej się u nas nie podoba to do domu tam pełna tolerancja i wolność
   Jak się jest u kogoś w gościach to trochę szacunku dla gospodarza

 2. zz top mówi

  nawet sakievitz fuknal na parcha.

  1. Agnieszka mówi

   Jak Pani Szanownej się u nas nie podoba to do domu tam pełna tolerancja i wolność
   Jak się jest u kogoś w gościach to trochę szacunku dla gospodarza

 3. marju73 mówi

  Morda tej wywłoki też powinna być na takich naklejkach.

 4. Normalny mówi

  Uprawianie homoseksualizmu jest grzechem ciężkim i obrzydliwym.

 5. Buran mówi

  W tej Hameryce to już nie ma normalnych ludzi ????????

 6. z-k mówi

  Poinformowała by wreszcie Polaków, choćby na owym twitterze, czy pani Barbara Piela pracowicie lepi ją co ranek od nowa czy tylko poprawia sfatygowane fragmenty

 7. jacek mówi

  niech ta ryża lampucera zamknie lepiej tę ohydną japę !

 8. Czesław mówi

  Getto w ujęciu socjologicznym to wyodrębniony obszar w przestrzeni miejskiej, który można opisać za pomocą specyficznych, jemu tylko przynależnych cech np. przeznaczona dla zamieszkania mniejszości narodowej, etnicznej, kulturowej bądź religijnej, poza którą nie wolno tejże społeczności zamieszkiwać. Od średniowiecza do XX wieku przez getto rozumiano wydzielony obszar miasta, zamieszkany przez Żydów lub przedstawicieli innych narodów. Obecnie w Warszawie władze miejskie tworzą swoiste getta dla społeczności LBGT np.hotele, kluby, tramwaje, itp., tzn. „Strefy wolne od heteroseksualistów”, to też przypomina okupację niemiecką nie tylko getta dla Żydów ale też tramwaje i kluby „tylko dla Niemców”.

 9. Czesław mówi

  Dlaczego Pani Mosbacher milczy ja na marszach LBGT obraża się katolików, księży, wyśmiewa religię katolicką i tożsamość Polaków. Aktywiści LBGT profanują obrazy święte dla społeczności katolickiej, używają rzeczywiście mowy nienawiści do katolików i Polaków. Pani ambasador albo nienawidzi naszej tożsamości albo jej nie rozumie, powinna opuścić nasz kraj.

  1. Lorens mówi

   Homoseksualizm jest w podstawach komunizmu i faszyzmu. My, naród Polski, ciężko doświadczony przez te dwa totalitaryzmy, boimy sie LGBT. Amerykańscy Żydzi tego nie rozumią. Nie rozumią, że chcemy żyć w bezpiecznym i tolerancyjnym kraju, ale nie takim np. jakim jest obecnie Francja czy Niemcy. Belg którego znam nie chce na stare lata przenieść się do Polski, bo tu czuje się dobrze.

  2. Lorens 2 mówi

   To znaczy on CHCE się przenieść do Polski, bo mówi, że Belgia to już nie jest ten sam kraj co kiedyś. Strach wyjść wieczorem na ulicę. A u nas jest raj, bezpiecznie, ludzie tłumnie chodzą do Kościoła. I niestety Żydzi chcieliby to popsuć, zresztą nie tylko oni.

 10. Jan mówi

  Wszyscy jesteśmy równi,ale nie wszyscy jesteśmy zboczeni.

 11. Janusz I mówi

  Jakim prawem botoksowa brzydota wpieprza się w nasze sprawy? Może w Israelu czułaby się lepiej?

  1. Robert B. mówi

   Znasz jakiś kraj, w którym żydostwo posadziło swoje dupska, i nie ma w nim antysemityzmu? Oni mają taki „kod kulturowy”, że zawsze doprowadzają do nienawiści do siebie, która w regularnych odstępach historycznych wybucha. I nic się pod tym względem nie zmieniło „nawet” po tym ich świętym holokauście.

 12. Robert B. mówi

  A bombardowania w strefie Gazy też ją niepokoją? A może oblewanie ludzi fosforem? Też nie?

 13. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Mosbacher go home!!!

 14. Jurek Ogórek mówi

  To teraz ja ! Zapraszam na bezpłatne udzielenie instruktażu dotyczącego operacji plastycznych na ryjku. Kaktusy, i posypka z soli gratis 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.