Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/fot. youtube
5

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24, której tematem jest kłamstwo jedwabieńskie i jego funkcja w budowaniu religii Holokaustu wykorzystywanej przez „przedsiębiorstwo holokaust”. Mówiłam o antypolskich tezach tej świeckiej religii żydowskiej oraz o manipulacjach i kłamstwach, jakie służą do ich dowodzenia. Ciekawe, jak długo ten film utrzyma się na youtube 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: Holokaustowe nabożeństwo w TVP [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. andzia mówi

  Mówi Pani w tym filmie, że nie słyszała, aby Żydzi nazywali Polaków ratujących ich rodaków głupcami.
  Nazywają nie tylko głupcami ale i godnymi pogardy i potępienia. Mówi o tym dr Mira C.Modelska: https://www.youtube.com/watch?v=7MgBbxOTVgs&t=92s
  (42:55)
  Pani dr Kurek również wykłada o cywilizacyjnych i kulturowych rozbieżnościach: żyd miał obowiązek ratowania najpierw siebie, dzieci i starcy, nawet z najbliższej rodziny nie byli warci, aby się dla nich narażać. W takiej mentalności tylko głupek może narażać siebie i swoja rodzinę dla obcych. To oczywiste.

  1. rrrrr mówi

   gdzies ty to losiu przeczytal. bojsie boga

  2. Piotr Bein mówi

   Naczytałaś się hejtu hasbarnego, programowanego na podtrzymanie nienawiści Żydzi – Polacy.
   Żydzi sprawiedliwi tak nie mówili i nadal nie mówią, są wdzięczni Polakom, tylko że jak my mają usta sterrroryzowane przez żydłactfo.

  3. Kryśka mówi

   Znaczek z polską i izraelską flagą, możecie sobie wszyscy żydzi i Polacy pochodzenia żydowskiego, przykleić na czole i nadać się paczką na Poczcie Polskiej z adnotacją „do Izraela”, tam wasze miejsce!

 2. polsko wybacz mówi

  Dobrze by było zamieścić materiał opisujący kim jest konkretnie grupa ludzi, tworząca grupy wpływu, kancelarie prawne, składające się na to główne stowarzyszenie (chyba już inna nazwa, ale nadal mają w nazwie „światowy”) albo użyć nazwy zamieszczonej w książce Finkelsteina.
  Zawęzić to pole, przecież to wąska grupa ludzi.
  Słowem, najlepiej opisać tzw „światowy żydowski związek ofiar Holokaustu” – chyba tak teraz się nazywają.
  Dalej to już tylko, współpracujące media, politycy, lobbyści i inne wynajęte bądź przekupione na potrzeby propagandy grupy lub jednostki.
  Ale wystarczy opisać to jądro organizacji, co już zrobił przecież finkelstein, no ale kto teraz książki czyta, jak prościej napisać „Żydzi”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.