Katarzyna TS: Tylko Braun zachował się jak trzeba

poseł Grzegorz Braun/ fot. screen
27

We wtorek (30.05.2023) poseł Konfederacji Grzegorz Braun przerwał antypolski, oszczerczy i kłamliwy wykład prof. Jana Grabowskiego pt. „Polski (narastający) problem z historią Holokaustu”. Grabowski jest synem ocalonego z Holokaustu Ryszarda Abrahamera, czyli Żyda uratowanego przez Polaków. Natomiast wykład, w którym Grabowski po raz kolejny obarczał Polaków współwiną za Holokaust, odbywał się w Niemieckim Instytucie Historycznym w Warszawie. To doskonała ilustracja niemiecko-żydowskiej współpracy w budowaniu antypolskiej narracji, której celem jest propagandowe przerobienie Polaków z narodu ofiar (którym był) na naród katów (którym nie był).

Tym sposobem Niemcy zdejmują z siebie odium za zbrodnie przodków i nurzają w szambie Polaków, których ich przodkowie mordowali. Żydowski geszeft polega zaś na tym, że jak już wzięli od Niemców pieniądze, wypłacone jako odszkodowanie za niemieckie ludobójstwo na Żydach, chcą teraz za to samo wydębić kasę od Polaków. Grabowski, który robi karierę na produkcji antypolskich kłamstw, jest jednym z filarów tego geszeftu. I zupełnie nie przejmuje się naukowymi polemikami obnażającymi jego brednie. Po prostu idzie w zaparte i przekracza kolejne granice.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas wykładu w Niemieckim Instytucie Historycznym Grabowski po raz kolejny wygłaszał tezy o polskiej współwinie za Holokaust utrzymując, że Polacy nie ratowali Żydów, tylko ich mordowali i to systemowo. Gdy Grabowski nazwał żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ „mordercami Żydów”, poseł Braun wstał, podszedł do prelegenta, zabrał mu mikrofon, powiedział „Dość tego” i uderzył mikrofonem w mównicę. Następnie przewrócił głośnik i w ten sposób zakończył wykład antypolskiego oszczercy. Brawo! Ktoś musiał w końcu dobitnie pokazać, że nie wolno dłużej tolerować tej antypolskiej hucpy. Tym kimś okazał się Grzegorz Braun, bo tylko on miał odwagę to zrobić. Inni słuchali bredni Grabowskiego, żeby po wykładzie tradycyjnie podjąć z nim naukową polemikę, która i tak nic nie daje, bo przecież w całej tej antypolskiej nagonce nie chodzi o prawdę i naukę, tylko o obrzucanie Polaków łajnem w myśl zasady, że zawsze coś się przyklei.

Gdy Braun spektakularnie zakończył wykład paszkwilanta Grabowskiego, został obrzucony wyzwiskami, wśród których znalazły się określenia „faszysta”, „łobuz” i „pomyje ludzkie”.  Dziennikarz „Gazety Wyborczej”, Wojciech Czuchnowski, nazwał Brauna „ruską onucą” i „ruskim agentem”, a prof. Ireneusz Krzemiński próbował uderzyć go laską. Krzyczano „Hańba!”, na co poseł Braun odparł: „Istotnie, hańba wam wszystkim”. Natomiast w oświadczeniu złożonym przed kamerami wskazał, że przerwanie wykładu Grabowskiego było „działaniem w stanie wyższej konieczności”. – Za wyższą konieczność uważam kładzenie kresu tego typu prowokacjom wobec narodu polskiego. Wkroczyłem w momencie, kiedy znany notorycznie z antypolskiej, łajdackiej, kontrfaktycznej, ahistorycznej propagandy osobnik  zdecydował się snuć narrację, w której jak zwykle w jego twórczości polscy patrioci zostali obsadzeni w roli czarnych charakterów. Ja temu przysłuchiwać się biernie nie zamierzam – powiedział Braun.

Reakcja na czyn posła Brauna po stronie lewicowo-liberalnej jest następująca: faszysta i ruski agent dokonał bandyckiej napaści na wybitnego naukowca. Spójrzmy teraz, co na ten temat piszą osoby kojarzone z poglądami prawicowymi. I tu mamy dwa rodzaje reakcji. Pierwsza, liczniejsza, to „Brawo Braun”. Natomiast druga to twierdzenie, że swoją akcją Braun dał pożywkę zwolennikom Grabowskiego, a jego samego uwiarygodnił i uczynił ofiarą.  Oto dwa cytaty z Twittera reprezentujące tę opcję.

– Akcja Grzegorza Brauna była, jak rozumiem, obliczona na zwiększenie własnej popularności polityka z 1 proc. do 1,25 proc. kosztem sprawy, bo takie naśladowanie bojówkarskich zachowań lewicy raczej uwiarygadnia oszczerstwa Grabowskiego, niż im przeciwdziała – napisał Rafał Ziemkiewicz.

– Grabowski to postać wyjątkowo szkodliwa i antypatyczna, ale Braun swoim idiotycznym, chamskim zachowaniem tylko wyświadczył mu przysługę. Żenujący prymityw i szkodnik z tego Brauna – napisał publicysta „Do Rzeczy” Maciej Pieczyński.

Moim zdaniem obaj panowie mylą się, przy czym pierwszy wykazuje się również daleko posuniętą hipokryzją. Przypominam, że Rafał Ziemkiewicz wręcz specjalizuje się we wpisach obliczonych na wywołanie gigantycznej awantury. To przecież on zamieścił wpis, w którym użył słowa „parchy”. I to on niedawno nazwał ukraińskiego ambasadora „chachłem” oraz kazał mu „spierdalać”. A tu nagle nie podoba mu się, że Braun zabrał mikrofon antypolskiemu oszczercy. A jego redakcyjny kolega nazywa Brauna „prymitywem i szkodnikiem”.

Powtarzam: obaj panowie mylą się i do tego wykazują daleko posuniętą naiwnością. Na czym ona polega? Na tym, że – wnosząc z ich wpisów – wierzą, iż kłamstwom i prowokacjom Grabowskiego można skutecznie przeciwdziałać wchodząc z nim w polemikę. Otóż czas pokazał, że to nie działa. Każda polemika z Grabowskim jest i tak przedstawiana jako faszystowski i antysemicki atak na wybitnego badacza Holokaustu. Co z tego, że dr Piotr Gontarczyk wyjaśnia, iż prof. Grabowski manipuluje źródłami, fałszuje cytaty i nie weryfikuje oczywistych kłamstw? Nic z tego nie wynika! Grabowski w ogóle się tym nie przejmuje, a gdy Filomena Leszczyńska wytoczyła jemu i prof. Barbarze Engelking cywilny proces o ochronę dóbr osobistych jej stryja śp. Edwarda Malinowskiego, którego w książce „Dalej jest noc” kłamliwie określono jako „współwinnego zabójstwa Żydów”, i gdy w pierwszej instancji sąd nakazał im przeprosić za to kłamstwo, to żydowskie instytucje darły się na cały świat, że w Polsce nie można prowadzić badań nad Holokaustem.

ZOBACZ: Żydowskie organizacje atakują Polskę w związku z procesem przeciwko Engelking i Grabowskiemu za kłamstwo w “Dalej jest noc”

ZOBACZ: „Jestem przerażony”. Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów o wyroku w procesie przeciwko Engelking i Grabowskiemu

Po tym wrzasku Sąd Apelacyjny szybciutko uchylił wyrok twierdząc, że nakaz przeprosin za kłamstwo stanowi „niedopuszczalną ingerencję w wolność badań naukowych i swobodę wypowiedzi”.

Jeżeli nie działa naukowe wykazywanie, że Grabowski kłamie, a pod wpływem żydowskich wrzasków polski sąd daje przyzwolenie na te kłamstwa, to w jaki sposób Polacy mają bronić się przed pluciem tego paszkwilanta? Dotychczasowe metody nie tylko go nie powstrzymały, ale wręcz rozzuchwaliły. Przypominam, że gdy Grabowski puścił w świat informację o tym, jakoby Polacy zamordowali 200 tys. Żydów, IPN wykazał, że jest to kłamstwo sprokurowane poprzez manipulację wynikami badań Szymona Datnera, który twierdził, że 200 tys. Żydów uciekło z gett i transportów, a Polakom udało się uratować ok. połowę z nich. To było w 2018 roku. Od tego czasu minęło pięć lat. Na stronie IPN wisi komunikat w tej sprawie. I co? I po demaskacji tego kłamstwa Grabowski nadal jest traktowany jako poważny badacz Holokaustu, a na szkalujący Polaków wykład zaprasza go Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie.

Dość tego! Dalsze traktowanie prowokatora i paszkwilanta Grabowskiego jako naukowca, z którym toczy się polemiki, jest drogą donikąd. Dlatego bardzo dobrze się stało, że poseł Grzegorz Braun zabrał mu mikrofon i przerwał ten antypolski sabat. Oczywiście Żydzi urządzą wrzask na cały świat. I niech wrzeszczą. Pora przestać przejmować się tym wrzaskiem. Tego wrzasku i tak nie uciszą polemiki naukowe i wykazywanie, że Grabowski kłamie. Siedzenie na jego wykładach i słuchanie wygłaszanych przez niego oszczerstw, a następnie polemizowanie z jego tezami, do niczego nie prowadzi. Dlaczego? Dlatego, że mało kto tych polemik słucha i mało kto o nich wie. A dzięki akcji posła Brauna wszyscy dowiedzieli się, że są Polacy, którzy nie będą dłużej tolerować tej hucpy.

Tak jak podczas pandemii tylko Grzegorz Braun – spośród wszystkich parlamentarzystów – zachował się jak trzeba odmawiając noszenia bezużytecznej szmaty na twarzy, tak teraz tylko poseł Braun zachował się jak trzeba odbierając mikrofon paszkwilantowi, który ma w nosie naukowe polemiki i śmieje się w twarz tym, którzy demaskują jego kłamstwa. Gdyby – biorąc przykład z Brauna – wszyscy odmówili noszenia masek, pandemiczny terror skończyłby się z dnia na dzień. Gdyby – biorąc przykład z posła Brauna – wszyscy odebrali mikrofon Grabowskiemu, jego paszkwilancka kariera skończyłaby się z dnia na dzień.

Proszę mnie dobrze zrozumieć: nie jestem przeciwniczką polemiki naukowej i nie popieram odbierania głosu osobom, które mają inne poglądy. Ale na kłamstwa nie może być przyzwolenia. Dość już traktowania Grabowskiego jako badacza Holokaustu. To nie jest żaden badacz, tylko manipulant, kłamca, paszkwilant i prowokator. Dość tego! Brawo Pośle Braun!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Jan Grabowski oburzony porozumieniem ws. przywrócenia wycieczek edukacyjnych izraelskiej młodzieży do Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. adam mówi

  w calej rozciaglosci popieram Posla Brauna! jedyny odwazny i dbajacy o dobre imie Polski posel!reszta to blac i sprzedajne swinie za pare szekli.sejm i pozostali poslowie sie posrali przed zydkiem ktoremu dupe uratowali Polacy a on sra wszedzie gdzie sie da na narod polski!bydlak!czapki z glow panowie przed Poslem Braunem!! ci co Go szkaluja to sa dopiero ruskie onuce,szury i.t d.

 2. Wladca mówi

  Jeszcze jeden „polski“ profesor.

 3. Hammurabi mówi

  Że Sienkiewiczem się posłużę…
  „Dał ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmieli”…
  Polska również gigantem nie jest. Wielokrotnie rabowana, palona i wyludniana, wielokrotnie wykrwawiana do granic agonii, traciła na rzecz dzisiejszych „sprawiedliwych” swój dorobek.
  Przywary Polaków nie są tu bez winy.
  I oto dziś jest powtórka. Dziś banda kretynów z tytułami naukowymi zachowuje się dokładnie tak, jak niegdyś ci którzy po wsze czasy hańbą swoje nazwiska okryli a partyjni kacykowie wzorem wiejskich głupków szczerzą się publicznie opluwani, oblizują, korzą się i przepraszają nawet nie wiedząc kogo i za co. Tak dla zasady jak niejaki Kwach-Stolzman w Jedwabnem.
  Szlag mnie trafia, kiedy czytam wywody takich polskojęzycznych mądrali, co to udowadniają, że Polsce nie należą się reparacje i odszkodowania od Niemiec, że za wszelką cenę należy prowadzić farsę zwaną „dialogiem” ze stroną żydowską i wspierać ją grubymi setkami milionów w ramach gestów dobrej woli.
  Może kiedyś – jak Bóg da – powstanie komisja do badania wpływów żydowskich i niemieckich na politykę Polski, przy której ta dzisiejsza zwana „lex Tusk” z całym wrzaskiem opozycji to igraszka.

 4. M.K. mówi

  Niemiec zaatakował polskiego Kanadyjczyka w niemieckim instytucie w Polsce.

  Multi multi.

 5. mł👊t na głupotę mówi

  @M.K
  Co ty pi…sz człowieku, głupi jesteś jak but. Że też w Polsce jeszcze tylu pożytecznych idiotów…

 6. AntyPO✡PiS mówi

  Brawo Grzegorz BRAUN! 👍 Pan poseł to wielki polski 💕 patriota!

  Tylko KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość! 💪

  PS. M.K to obrzezany ukraiński 👹 troll – pomiot SB-ka, który mordował Polaków w PRL-u.

 7. smutnetojest mówi

  Problemem jest to że my opłacamy za swoje pieniądze tych którzy nas szkalują – cały świat więc nie ma podstaw by nie wierzyć Grabowskiemu czy Engelking skoro polskie państwo ich opłaca.
  To że Grabowski kłamie wiemy wszyscy – np liczba 30 tyś Żydów którzy mieli się uratować kompletnie nie pokrywa się z ilością Żydów którzy po zakończeniu wojny emigrowali w kolejnych falach z Polski.
  Podobnie wymyślona liczba 200 tys zamordowanych rzekomo przez Polaków Żydów to najprawdopodobniej ofiary policji żydowskiej i żydowskich szmalcowników. Trwa przepisywanie anglojęzycznej wikipedii – właśnie zakazano polskim historykom edytowania haseł związanych z holokaustem ż(Ż)ydów. Od 1945 Żydzi cieszą się specyficzną autonomią – mają własne instytuty, archiwa do których wstępu nie mają Polacy choć za nasze pieniądze utrzymywane jest to wszystko.
  Pod rozwagę daję przeczytanie hasła w wikipedii – „przekleństwo Chama” pokazujące genezę relacji żydowsko-polskich – tego jak Polacy sukcesywnie tracili prawa obywatelskie na rzecz Żydów umiejętnie rozgrywających szlachtę przeciw chamom – to co uderzyło mnie w nagraniu z wydarzenia w którym uczestniczył poseł Braun to właśnie częste użycie terminu 'cham’ – jesteśmy wg Żydów ich niewolnikami – przyobiecanymi im do służenia…
  A Gontarczyk nie jest historykiem tylko socjologiem – politrucy już snują że Gontarczyk dałby odpór Grabowskiemu tylko że Grabowski jest Żydem i zawsze mógłby zarzucić Gontarczykowi że jest antysemitą i że za pieniądze władzy realizuje polska politykę historyczną a przecież Polacy mogą mieć prawo tylko do żydowskiej polityki historycznej, izraelskiej polityki historycznej i niemieckiej polityki historycznej.
  Smutne to wszystko bo rządy warszawskie są przeciw Polsce i Polakom.

 8. anonim mówi

  Brawo Panie Szacowny Pośle Braun, tak trzeba z nimi bo są bezgranicznie bezczelni! Ten prach grabowski powienien dostać ostaentacyjnie w mordę za te obleżywe kłamstwa w stosunku do Polaków. Hańbą jesy to że patronat nad tą hucpą miła Uniwerystet Warszawwski. Widać jakie wstrętne persony żyją z pieniędzy polskich podatników. Od zarania dziejów to parszywe wywrotowe żmijowe plemię stosuje relatywizm moralny. Ludzie dobrej woli powinni wreszcie zrobić z nimi porządek…

 9. Michu. mówi

  Jedynie Braun aktywnie zaprotestował przeciwko tym kanaliom. Jakby w Izraelu ktoś chciał wygłaszać antyżydowskie wykłady dostałby po mordzie, w Polsce Grabowski cieszy się uznaniem dzisiejszej volksdeutschowej opozycji, w mieście zniszconom do cna przez Niemców, Grabowski w tzw niemieckim instytucie opluwa Polskę i chce kłamaćPopieram w tej kwestii Brauna, zresztą trzeba też mu przYznać , że chyba jako jedyny od początku był przeciwny covidowej hucpie. Brawo p. Braun, niestety takich ludzi jest mało, dlatego łajdacy i zdrajcy czują się w Polsce bezkarni, a proniemiecka kreatura Tusk może nawet przejąć władzę, co będzie delikatnie mówiąc dewastujące dla Polski,

 10. Itotyle mówi

  Super, ale szkoda że poseł Braun nie zrobił tego samego w sejmie, gdy przemawiał podobnie antypolski banderowiec, obarczający winą za nieludzką rzeź ofiary. Wręcz przeciwnie-posłowie Konfy zgotowali mu owację na stojąco. Banderowcom wolno pluć na ofiary, żydom nie?

 11. verizanus mówi

  Prof. Grabowski jest tu tylko narzędziem, należałby się zastanowić kto go finansuje a tym samym kto jest jego MOCODAWCĄ. Takie akcje jak posła Brauna niewiele zmienią. Kasa będzie nadal płynąć a kto ma w rękach media odpowiednio oprawi to propagandowo. Ciekawe czy istnieje Polski Instytut Historyczny w Niemczech i czym się zajmuje?? 😉

 12. anonim mówi

  @Verizanus z tym tytulowanie tego parszywego gada grabowskiego to nie przesadzaj. To ze go system zrobil profesorem to inna rzecz, bo w rzeczywistosci jest moralnym zerem, nie zaslugujacym na ten tutul. Lajdak lze jak pies pod dyktando propagandy holokaustu. To tak samo jak z tym tzw. profesorem bartoszewskim, ktory kiedys mowil, ze w czasie II Wojny Światowej bardziej bpal sie Polaków niz Niemców.

 13. Bronka mówi

  Brawo Braun!
  Szkoda, że temu hucpiarzowi jeszcze w mordę nie napluł.
  Świetny artykuł, Szanowna Pani Katarzyno, ma Pani „jaja”. 😉

 14. Boł mówi

  Dobry tytuł: „zachował się jak trzeba” – brawo Panie Grzegorzu.

 15. verizanus mówi

  @ Anonim Poniekąd o to chodzi, żeby pokazać jaka nastąpiła inflacja tytułów. Jakoś uczelnie nie protestują że tego typu ludzie mają OFICJALNIE takie tytuły. Jak myślisz dlaczego? ;).

 16. Krzysztof mówi

  Dlaczego ten śmieć grabowski używa takiego nazwiska , a nie swojego , żydowskiego , koszernego, prawdziwego , co ? Wstydzi się go ? A jakże , wstydzi się , lepiej udawać Polaka i obrzucać błotem , skłócać Polaków . Brawo panie Braun takich gnoi za chałat i do oSSraela na zbity ryj . Za bardzo śmierdzi tu czosnkiem !

 17. Pejot mówi

  Brawo Braun, akurat Braunowie mieli majątek w świętokrzyskiem i Braun losy NSZ w tamtych stronach zna doskonale, bo jego rodzina im zupę gotowała. Dlatego zareagował akurat w tym momencie tego pseudowykładu.

  Brawo Pani Katarzyno, Brawo Komentujący !

 18. Rafał mówi

  Poseł Braun pokazał jak należy traktować antypolskie prowokacje na polskiej ziemi.

 19. Rafał mówi

  Grabwskiego finansują oczywiście organizacje żydowskie, które obłowiły się na RFN, Szwajcarii a teraz chcą kasy od Polski.

 20. Smutentojest mówi

  Ojciec Grabowskiego, Abrahamer – walczył jako AKowiec w Powstaniu Warszawskim i to z nim Gazeta Wyborcza przeprowadziła wywiad po którym powstał paszkwil Michnika/Cichego jakoby Powstania Warszawskie wybuchło po to by wymordować resztki Żydów ocalałych z powstania w Gettcie Warszawskim.
  Abrahamer skarżył się że Michnik/Cichy wyrwali jego słowa z kontekstu i wypaczyli sens, chyba też nie pochwalał tego co robi jego syn… ale… ale siedzi cicho… nieliczni Żydzi w Polsce odcinają się od tego co robią zadymiarze pokroju Grabowskiego ale miejmy na uwadze że to może być bardziej skręcona sprawa tak jak kadisze za milion dolarów w przeszłości – Polacy powinni zachowywać daleko idąca rezerwę wobec tych co chwalą lub pozornie trzymają nasza stronę – zabawa w dobrego/złego policjanta jest stara jak świat. Co do Konfederacji – tak będę na nią głosował ale nie spodziewam się zbyt wiele – nie takich jak w Konfederacji kupowano za drobne apanaże… Nie znamy własnej historii… chwalimy zdrajców takich jak Kazimierz Wielki który odebrał przywileje rdzennym Polakom i nadał je Żydom, potomkom handlarzy niewolników którzy Słowian kastrowali i odsprzedawali na półwysep iberyjski czy do krajów arabskich…
  Kto wie o pogromie prostytutek i alfonsów w Warszawie 1905 gdzie głównie żydowskie prostytutki i żydowskich alfonsów (bo prostytucja była opanowana przez Żydów) brutalnie mordowali żydowscy sprawcy, kto z Polaków wie że Żydzi tworzyli żydowskie mafie (np Zwi Migdal) parające się wszystkim od kradzieży i paserki po handel żywym towarem – to historia nieznana o której w muzeum polin nie dowiedzą się odwiedzający… Ilu Polaków wie że w czasie walk o niepodległość IIRP przytłaczająca większość Żydów pobrała tzw błekitne karty które zwalniały z obowiązku służby wojskowej… w cenzusie z 1937 roku ponad 90% Żydów mieszkających na terenie IIRP nie mówi po polsku… Shimon Peres w swoich wspomnieach mówi: „Urodziłem się w małym żydowskim sztetlu, który w ciągu dwóch wojen – pierwszej i drugiej, było pod polską kontrolą – ale pomimo to byli tam Białorusini, Rosjanie. I oni nienawidzili Polaków. Nie mówili ich językiem. Miejsce, w którym się urodziłem, było bardzo małe, całkowicie żydowskie, a my nie żyliśmy ani w Polsce, ani w Rosji. Żyliśmy w Izraelu od dnia moich narodzin, nawet przed emigracją.

 21. anonim mówi

  @Krzyysztof odpowiedź na to pytanie znajdziesz w talmudzie.

 22. wit mówi

  To tam na sali siedzieli profesorowie z UW i darli ryja – hańba…? No to nie mam złudzeń. Koniec świata blisko.

 23. verizanus mówi

  @ Wit To nie koniec świata tylko potwierdzenie, że te wszystkie tytuły to lipa. Lepiej jak to się okazuje teraz niż przy jeszcze bardziej poważnych sytuacjach będą próbowali przytłoczyć ałtorytetem ;).

 24. Krystian mówi

  Brawa i Wielki szacunek dla posła Grzegorz Brauna !!! Tak trzymać !

 25. Karol mówi

  Skomentuję tylko wypowiedź pana Ziemkiewicza, do niedawna bardzo bojowo i patriotycznie nastawionego publicysty. Szczycącego się ,że na liście żydowskich organizacji zajmuje czołowe miejsce jako ,,antysemita”. Chciałbym przypomnieć, że wg żydów nie jest antysemitą ten, co nie lubi żydów, tylko ten, którego oni tak nazwą. Podam przykład: nie tak dawno prezydent Francji nazwał antysemitą naszego premiera Morawieckiego. Trudno o coś bardziej kuriozalnego. Boki zrywać. Teraz powracając do Ziemkiewicza. Wygląda na to, że po napisaniu donosu przez Rafała Pankowskiego z organizacji ,, Nigdy więcej” finansowanej przez organizacje żydowskie, na Ziemkiewicza ( ten sam co doniósł na sędziego) i zablokowaniu jego wjazdu do Londynu na inaugurację zajęć córki na uczelni, pan Ziemkiewicz wymiękł, mówiąc kolokwialnie i tylko patrzeć jak przeniesie się do gazety wyborczej, gdzie będzie opisywał jak to Polacy mordowali żydów i Ukraińców. Listy, które są obecnie sporządzane, są po to aby ludzi nie wpuszczać do innych krajów, zwalniać z pracy, w niedalekiej przyszłości blokować konta, a po utworzeniu tzw. Rządu ŚWIATOWEGO – zamknąć ich w obozach. Co ciekawe – gęba tym ludziom nie zamyka się od gadania o tolerancji, demokracji, wolności słowa, prasy itd.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.