Katarzyna TS: Takiej Polski chcemy?

prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz na Marszu dla Izraela/ fot. twitter
14

Prezydent Wrocławia Rafała Dutkiewicz zakazał Marszu Polski Niepodległej. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu Niepodległości. Nie bawmy się w analizy prawne dotyczące tych decyzji. To nie ma żadnego sensu. Nawet jeśli decyzje sądów w sprawie obu zgromadzeń będą niekorzystne dla Dutkiewicza i Gronkiewcz-Waltz, to wiadomo, że oba marsze zostaną rozwiązane pod byle pretekstem. Decyzje w sprawie marszu we Wrocławiu i w Warszawie nie zostały wydane po to, żeby w obu miastach panował spokój, a mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Wprost przeciwnie. Obie decyzje zostały wydane po to, żeby podgrzać nastroje, podkręcić agresję i doprowadzić do zamieszek. A kogo wskaże się jako winnego? Oczywiście dziesiątki tysięcy „polskich faszystów” w obu miastach, o których będzie grzmiała cała antypolska szczujnia medialna.

To jest oczywiste i proszę nie ubliżać mojej inteligencji argumentując, że rozwiązaniem jest wspólny marsz Polaków organizowany przez prezydenta Dudę, a problemem jest to, że oba marsze organizują narodowcy. Nie! Proszę również nie ubliżać mojej inteligencji pisząc, że wszystkiemu winni są Żydzi. Nie! Problemem jest to, że my, Polacy, daliśmy sobie zrobić pranie mózgu i pozwoliliśmy zatriumfować pedagogice wstydu. Niestety, Prawo i Sprawiedliwość ma w tym swój znaczący udział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czym tak naprawdę są decyzje prezydentów Wrocławia i Warszawy? Są one instrumentem do gnębienia tych, którzy buntują się przeciwko marksistowskiej doktrynie, która obowiązywała w PRL, a dziś obowiązuje w Unii Europejskiej. Trafiliśmy z jednego kołchozu do drugiego i chociaż w tym nowym kołchozie jesteśmy bogatsi i możemy z niego w każdej chwili wyjechać w siną dal, to przecież metody zniewolenia umysłu pozostały takie same. Tysiące propagandowych gwoździ wbijanych w nasze mózgi dzień po dniu zrobiły nam, Polakom, ogromną krzywdę i doprowadziły do tego, że jesteśmy zaorani przez polityczną poprawność będącą narzędziem marksistowskiego terroru obowiązującego w eurokołchozie, którego Polska jest członkiem i który bardzo podoba się większości Polaków.

Od razu zaznaczam, że nie obrażam się na Polaków, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że skutecznie uprano im mózgi. Nie jest bowiem tak, że polityczną poprawnością sterroryzowano wyłącznie obywateli Europy Zachodniej. O nie! Polacy też są sterroryzowani, a autocenzura jest w ich umysłach zasadą, a nie wyjątkiem. Faktem jest, że zachowaliśmy większą chęć do buntu przeciw polit-poprawnej propagandzie niż mieszkańcy Europy Zachodniej. Ale na jak długo?

Spójrzcie na zdjęcie, którym zilustrowałam dzisiejszy felieton. To Marsz dla Izraela, w którym bierze udział prezydent Wrocławia Rafała Dutkiewicz. Ten sam, który właśnie zakazał Marszu Polski Niepodległej argumentując, że podczas marszu może dojść do „znieważania osób i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych”. To jest ów polit-poprawny wytrych, który służy do dyscyplinowania Polaków. Odpowiedzcie sobie szczerze i z ręką na sercu: ilu z Was jest na 100% przekonanych, że na Marszu Polski Niepodległej nie dojdzie do owego mitycznego „znieważania i nawoływania”? Założę się, że większość Polaków ma gdzieś w tyle głowy odpowiedź następującą: „No tak, Międlar będzie krzyczał o Żydach, o Talmudzie, o ukraińskich banderowcach. Będzie znieważał i nawoływał. Po co nam to? Nazwą nas faszystami i ksenofobami, w świat pójdzie negatywny przekaz i będziemy musieli się tłumaczyć”.

A teraz drugi eksperyment. Wyobraźcie sobie, że zostaje zakazany np. Marsz Żywych, ponieważ może podczas niego dojść do „znieważania osób i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych”. Tak, wiem, że taka decyzja jest w Polsce po prostu niemożliwa, ale załóżmy, że stał się cud i decyzja tego typu zostaje wydana. Jak zostałaby ona oceniona przez polską opinię publiczna? Założę się, że większość Polaków nie potrafiłaby zrozumieć tej decyzji, ponieważ polit-poprawna propaganda tak już uprała im mózgi, że nie potrafią wyobrazić sobie, iż na Marszu Żywych może dojść do „znieważania i nawoływania do nienawiści”. A tu naprawdę nie trzeba wyobraźni. Wystarczy zobaczyć, co stało się na ostatnim Marszu Żywych w Oświęcimiu. Tam faktycznie doszło do znieważania i nawoływania do nienawiści, przy czym ofiarą tego znieważania i nawoływania byliśmy my, Polacy. Na torach prowadzących do niemieckiego-nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau Żydzi ustawiali tabliczki z napisem „polski obóz zagłady”.

Czy to nie jest znieważanie i nawoływanie do nienawiści wobec Polaków? Jest! A kto zachęcał do tego znieważania? Kto szczuł na Polaków? Kto swoimi wypowiedziami dał przyzwolenie na to skandaliczne zachowanie? Nie kto inny, jak prezydent Izraela Reuwen Riwlin, który podczas oficjalnej wizyty pozwolił sobie na obrzydliwe oszczerstwa pod adresem Polski i Polaków. Prezydent Duda przełknął to i poszedł w marszu, podczas którego doszło do znieważania i nawoływania do nienawiści wobec Polaków. Wisienką na torcie było to, że Polacy, którzy wyrazili oburzenie z powodu owego znieważania, zostali natychmiast okrzyknięci antysemitami psującymi dobre relacje polsko-izraelskie.

Tak to działa. Tak samo jest przypadku homoparad, podczas których nagminnie dochodzi do  znieważania i nawoływania do nienawiści wobec katolików. Pomijam już fakt, że homoparady same w sobie są narzędziem do prania mózgów, gdzie pod płaszczykiem tolerancji i otwartości promuje się homoseksualizm wśród dzieci i młodzieży oraz lansuje się LGBT jako XXI-wieczną „uciskana klasę robotniczą”, która trzeba „wyzwolić”.

Tak samo jest w przypadku czarnych protestów, podczas których znieważanie i nawoływanie do nienawiści wobec pro-liferów i Kościoła katolickiego ma wręcz wymiar amoku. Ale opakowuje się ten amok w sreberko z napisem „prawa człowieka” i wszyscy nabierają wody w usta.

Tak samo jest w przypadku manifestacji KOD i Obywateli RP, których uczestnicy sprawiają wrażenie wprost obłąkanych z nienawiści, ale tu również działa polit-poprawna pralnia mózgów przystrajająca agresorów w piórka oprymowanych przez terror obywateli zatroskanych o stan demokracji. I o ile przeciw tym manipulacjom Polacy jeszcze się buntują, o tyle nie potrafią skutecznie przeciwstawić się nagonce prowadzonej pod hasłem „walka z faszyzmem” i „walka z antysemityzmem”. Niestety, brak wiedzy i długoletnia tresura przy pomocy propagandy wstydu zrobiły swoje, a Prawo i Sprawiedliwość nie tylko nie pomaga Polakom w wyzwoleniu się z tego paraliżu, ale dokładna kolejne cegiełki, które przyginają nas do ziemi.

Taką cegiełkę dodał właśnie prezydent Andrzej Duda, który nie czekając na wyrok sądu w sprawie decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz zaprosił na konsultacje premiera Mateusza Morawieckiego, a wynikiem tych konsultacji jest ogłoszenie, że „zgodnie z propozycjami środowisk kombatanckich, 11 listopada zorganizowany zostanie państwowy, biało-czerwony marsz z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kwestie organizacyjne marszu spoczywać będą na rządzie RP”.

Mówiąc krótko, acz dosadnie, prezydent i premierem próbują zabrać Marsz Niepodległości organizującym go od lat narodowcom. Powodem ma być decyzja HGW, która „skutkuje niepotrzebną eskalacją emocji mogących dodatkowo zakłócić przebieg święta odzyskania przez Polskę niepodległości”. Wiecie, na co to wygląda? To wygląda na ustawkę. Według politycznej-poprawności narodowcy to „faszyści”, którzy „znieważają i nawołują do nienawiści”, a z takimi prezydent Duda i premier Morawiecki we wspólnym marszu iść nie mogą. Decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz jest obu panom bardzo na rękę. W końcu mają dobry pretekst, żeby Prawo i Sprawiedliwość przejęło Marsz Niepodległości.

I co teraz? Czy Polacy dadzą się sterroryzować polit-poprawnej narracji o tym, że jeśli marsz organizacją narodowcy, to jest to „nawoływanie do nienawiści”? Czy Polacy pokiwają, pocmokają, podrapią się po głowie i powiedzą: „No tak, narodowcy to faszyści, więc lepiej niech marszu we Wrocławiu nie będzie, a marsz w Warszawie niech robi PiS”? Czy dla świętego pokoju przełkną tę pigułkę? Jeśli taka będzie reakcja, to proszę nie dziwić się, że za kilka lat będziemy mieli wybór wyłącznie między „tolerancyjną” homoparadą, patriotyczną oficjałką i Marszem Żywych/Marszem dla Izraela. Czy takiej Polski chcemy?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Marsz Żywych „cacy”, Marsz Niepodległości „be”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aalfa.oomega mówi

  Manewry ANAKONDA 2018 trwają od dzisiaj! (tj. od 07.11.2018 na poligonach). Gdyby agenci Stasi (folkdojcze) i Mosadu (szabesgoje) wezwali do obrony praworządności w POLIN dnia 11.11.2018 wojska NATO – będzie wojna domowa i krew na ulicach!

 2. adam mówi

  zydki zakazały Polakom organizacji marszu niepodległości we własnym kraju – DOBRE …….. to tak jakby np niemcy mieli zakazac organizacji defilad w korei pln

 3. Robert mówi

  Będę informował,żaden kebab nie będzie smakował,bez znaczenia kto to przygotował,jeśli w spokoju zjeść się nie da,chyba że w kolejnych latach będą maszerować tylko oficery ,dla nich też pójdziemy na L4 ,bo kebab drogi,drogi są różne przez życie,drogi pasożycie

  1. MSW mówi

   Żaden kebab przygotowany przez brodatego kucharza mi nie smakuje i nieważne czy muszę jeść w pośpiechu czy popijając colą oglądam ładne dziewczyny na ulicy siedzac pod parasolem. Nikomu nie smakują włosy z brody w kebabie. Uważam, że prezydent Andrzej Duda wyszedł z dobrą propozycją tylko ani on ani Mateusz Morawiecki nie mają szacunku Narodowców. Dlaczego? O tym jest także w felietonie pani Katarzyny. Pomysł, żeby marsz zorganizował prezydent jest bardzo dobry tylko pojawił się za pozno, gdy wydano zakaz narodowcom. Jest to pomysł na za rok, chociaż lepiej byłoby się pogodzić w 100 rocznicę. Niepodległa jest dla wszystkich. Dla brodatego kucharza też, bo może ktoś lubi jeść kebaba z włosami…

 4. Janusz I mówi

  Też zastanawiałem się, dlaczego ćwiczenia odbywają się akurat teraz. Ciekawe, czy na zapotrzebowanie rządu naszego, czy innych?

 5. Janusz I mówi

  To zdjęcie to prawdziwe, czy fotomontaż?

  1. George mówi

   Zdjęcie jest jak najbardziej prawdziwe – Wrocław, 2018. Można znaleźć na pejsbooku.

 6. Normalny mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Ukradli nam prawie wszystko. Jeszcze chcą nam ukraść resztki honoru, resztki wiary katolickiej i Marsz. Nie zapominajmy, że przed Marszem Warszawskim o godzinie 14 jest Msza święta polowa o godzinie 11 i ją też próbują nam ukraść.

 7. Janusz I mówi

  W Krakowie odbywają się wielkie uroczystości pogrzebowe ks. „Wagi”. Co na to ks. Jacek?

 8. MicRP mówi

  Podpowiadam dwa rozwiązania.
  Można ogłosić 10 wieczorem i 11listopada, że uczestnicy Marszu- aby zachować jego narodowy, a nie partyjny charakter, ruszają z miejsca jego rozpoczęcia godzinę po prezydencie.
  Można również wezwać do rozpoczęcia
  marszu, zakończyć część marszową po np 500 metrach i fetować święto Naszej Ojczyzny bez fałszywych Jej ,, przyjaciół”.
  Żal mi tylko tych ,,tysięcy „ oczekujących na prezydenta, z którymi był już umówiony i dlatego odmówił uczestnictwa w planowanym MN.
  MicRP

 9. kici kici KOCUR mówi

  To co się wczoraj stało to jest po prostu szopka. Jadę do Warszawy wraz z rodziną na kilka dni. Pierwotnie miałem zamiar uczestniczyć w Marszu Niepodległości. W Marszu gdzie na czele miało być drogie memu sercu Polaka hasło BÓG HONOR OJCZYZNA, gdzie miałem radować się że moja Ukochana Ojczyzna po dekadach niewoli odzyskała niepodległość, gdzie obok mnie mieli maszerować moi Rodacy, ludzie wyznający takie same wartości jak ja i tak samo jak ja z Polską utożsamiający się. Tak było dotychczas. Każdy wcześniejszy Marsz był dla mnie i moich bliskich niepowtarzalnym i wspaniałym przeżyciem.
  Tymczasem wczoraj dowiedziałem się że nie będzie Marszu Niepodległości a ma być jakieś kuriozum określane mianem biało czerwonego marszu bez żadnych symbolik i haseł. Co to ma być? – ja się pytam. To ja mam się wstydzić hasła Bóg, a może hasła Ojczyzna? W takim marszu niestety ja osobiście nie wezmę udziału. Nie jestem gówniarzem któremu wmawia się że niby idziemy pod sztandarami pierwotnego marszu ale nie można tego głośno mówić trzeba używać innych określeń. Bo co? Bo jeśli użyjemy określenia Marsz Niepodległości to obrazi się na nas Izrael? A może obrazimy Brukselę? A jeśli na czele pochodu będzie hasło Bóg to obrażą się na nas osadnicy żydowscy lub wspólnoty muzułmańskie. Ja mówię dość obłudzie i zakłamaniu. Mieszkam w Polsce, jestem Polakiem i będę świętował i mówił to co ja uznam za stosowne a żaden Żyd, komuch, pedał czy inny przybłęda nie będzie mi mówił co mam robić.
  CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE A SZPONEM JEJ WROGOM.

  1. amerro mówi

   DLACZEGO PREZYDENT NIE REAGOWAŁ NA ZYDÓW WBIJAJACYCH W ZIEMIĘ NA TORACH W AUSCHWITZ TABLICZKI Z NAPISEM „POLSKI OBÓZ ZAGŁADY”???? PYTAM – DLACZEGO PREZYDENT NIE REAGOWAŁ!!!!!???? DLACZEGO W OGÓLE POLAZŁ W TYM MARSZU SKORO REUVLIN TUŻ PRZED MARSZEM ŁGAŁ KONCERTOWO OPLUWAJĄC POLSKĘ I POLAKÓW!!!?????? DLACZEGO Z NIMI POSZEDŁ, DLACZEGO NIE ODEZWAŁ SIĘ W NIM HONOR CZŁOWIEKA, POLAKA, PREZYDENTA I NIE SPROSTOWAŁ KLAMSTW TEGO ZYDOWSKIEGO ….CUDAKA? Z TAKIMI SZUBRAWCAMI POSZEDŁ W MARSZU A PRZESZKADZA MU W MARSZU NIEPODLEGLOSCI HASŁO „BÓG HONOR OJCZYZNA”, PRZESZKADZAJĄ MU NARODOWE SYMBOLE POLSKI NIEPODLEGŁEJ – OZNAKI NARODOWCÓW Z ONR-u, KTÓRZY ODDALI ZYCIE ZEBY CI ZYDZI I TEN PREZYDENT I TA JEGO ZONA MOGLI CHODZIĆ WOLNI!!!!!!! A TO WSZYSTKO MU PRZESZKADZA????? BO JAKIMS INRTERSOWNYM ZYDOM TO NIE PASUJE!!!????! A CO NAS POLAKÓW OBCHODZĄ ZYDY!!! MY SIE DO IZRAELA NIE WTRĄCAMY, BA NAWET TAM NIE JEŹDZIMY!!! CO TO ZA PREZYDENT!!! POLSKI PREZYDENT MUSI MIEĆ HONOR!!! MUSI BRONIĆ PRAWDY HISTORYCZNEJ I NIGDY NIE POWINIEN POZWOLIĆ NA TAK POTWORNE ŁGARSTWA STAREGO POLAKOZERCY!!! PO CO ONI, ZYDZI POKROJU POLAKOZERCÓW TU W OGÓLE PRZYJEZDZAJĄ!!!????? PO CO!!!!??? PASOŻYTUJĄ NA POLSCE NIEMIŁOSIERNIE I ZAMIAST ZAMKNĄC SWOJE BRZYDKIE GĘBY TO PLUJĄ NA POLSKĘ!!!!!! NIECH WRESZCIE PREZYDENT PODNIESIE GŁOWĘ POWYZEJ ZYDOWSKIEJ ŁAPY WIECZNIE WYGRAŻAJĄCEJ INTERESOWNIE!!!! ALBO JEŻELI JEST TAK BOJAŹLIWY TO NIECH ZŁOZY TEN ZASZCZYTNY URZĄD I ODEJDZIE W NIEPAMIĘC RAZEM Z TĄ SWOJĄ DZIWNĄ ZONĄ, KTÓRA W USA ZACHOWYWALA SIĘ CO NAJMNIEJ GŁUPKOWATO WYCZYNIAJAC JAKIES DZIWNE TANCE NA ULICY! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

 10. Hammurabi mówi

  Cholera! Ja, spokojny człowiek, zaczynam się radykalizować.
  Patrząc na tę powszechną niemoc, na to łajdackie sprzeniewierzanie się interesom Polski, na kpiny z uczuć Polaków, na dyktaturę niezatapialnych urzędników i dygnitarzy, na głupotę obywateli tego kraju pozwalających na to, by w wyborach wygrywali namaszczeni partyjni lordowie, na rządowe wazeliniarstwo względem diaspory, na pokorne znoszenie bezustannego plucia na nasz kraj, na jego wykorzystywanie odpowiedź mam jedną: https://www.youtube.com/watch?v=ZVSALi-R4Jo

  1. Paweł mówi

   ZAJEBISCIE!!!! Tak to jest strzał w 100!!! ???
   CWP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.