Kaczyński podburza naród i Smoleńsk, czyli Polacy zostali oszukani!

10

Minęło 10 lat, a wraku nie ma. Nie ma także „niezbitych dowodów” o zamachu. Nie ma Tuska w więzieniu. Bufetowej za kratami. A komisje ds. Amber Gold i reprywatyzacji okazały się wielką ściemą. Kaczyński przez dekadę robił politykę na śmierci pilotów, stewardes, księży, polityków i bliźniaka. Nasze oczekiwania były inne. Zostaliśmy oszukani! Sprawę Smoleńska przyciszył, gdy badania socjologiczne pokazały, że Polacy mają tej sprawy dość. Dla brata ważniejsze okazały się słupki procentowe niż prawda o śmierci bliskiej osoby…, a to oznacza, że przez dekadę mydlono Polakom oczy, żadnych dowodów nie ma, a jeśli komukolwiek naprawdę zależało na wyjaśnieniu sprawy to na pewno nie prezesowi z Żoliborza.

Dziś, zamiast zrealizowanych obietnic mamy policyjny zamordyzm i obowiązkowe maseczki, które jeszcze miesiąc temu w walce z koronawirusem były bezużyteczne. Mamy, mimo zakazu organizacji zgromadzeń publicznych, mamy Kaczyńskiego organizującego spędy pod pomnikiem smoleńskim, który dziś staje się symbolem politycznej hucpy, a nie pamięci o tych, za których modlą się porządni obywatele. Mamy Kaczyńskiego, który nie mógł odpalić sobie w komputerze Drogi Krzyżowej i pomodlić się za bliskich, jak czynią to miliony Polaków, bo za zgromadzenie pod kościołem można otrzymać mandat. I jeśli to nie jest z pełną premedytacją podkręcanie nastrojów społecznych to co nim jest?

Krach polityczny i gospodarczy jest nieunikniony. Polacy wyjdą na ulice, bo mają serdecznie dość restrykcji, które są niewspółmierne do skali problemu. Ale równocześnie wyjdą w innych krajach europejskich, z niedopieszczonymi socjalem imigrantami, którzy nie będą przebierać w środkach. Nastąpi chaos. A co to oznacza…, chyba nie muszę tłumaczyć.

Przeczytaj:

Minister Szumowski miesiąc temu: „Maseczki nie pomagają! Nie zabezpieczają przed wirusem”. Za tydzień nakaz zakrywania ust i nosa [WIDEO]

Interesujący wywiad z wybitnym naukowcem: „Koronawirus nie jest szkodliwy. Epidemia to wynalazek”. Epidemiolodzy zawiadomili prokuraturę! Kim jest dr Montanari?

Koronawirus i policyjny łowca paragonów! Nęka Polaków odbierających jedzenie z baru. Potem grozi sprawą cywilną [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rochel57 mówi

  Skoro ONI tak chcą, to ja także nie mogę się już doczekać. No, żeby było „po równo”.

 2. Antyparch mówi

  Panie Jacku,zgoda.Ale czy przypadkiem nie widzi Pan jak sady traktuja Pana a nadczlowieka Najsztuba,Wujca? Jak z ta holota wygrac?

 3. Flex mówi

  Dogmatu zamachu smoleńskiego „dowiódł” A. Macierewicz stwierdzając autorytatywnie, że zamach był na 100% bo nikt nie udowodnił, że zamachu nie było! Nikt nie powie otwarcie, że wtedy do procedur, przepisów i praw (w tym fizyki) elity władzy podchodziły tak samo jak dziś, 10 lat później! One dotyczą motłochu, a nie ich. Dzisiejsze zdjęcia pokazują to na co „choruje” PIS. To patologiczne, postzwierzęce stadne instynkty. Trzeba się przepychać, by być jak najbliżej przywódcy stada, Pilnować by inni nie byli bliżej, bo mogą załapać się na lepszy, czy większy kąsek przy podziale zdobyczy… . Dokąd zmierza Państwo rządzone przez partię kierującą się instynktami, zamiast rozumem i rozsądkiem? Miejmy nadzieję, że nie do „Smoleńska”.

 4. piotr p mówi

  Ojczyzna jest naszym domem a dom może mieć tylko dwa przymiotniki wynikające z jego istoty: może być mój albo cudzy, może być nasz albo obcy. To jest rzecz taka sama na całym świecie wręcz pospolita więc nasza ojczyzna jest naszą Rzeczpospolitą. W roku 966 ochrzcił się Mieszko. Dwie pierwsze cyfry to 96, jest to liczba ofiar mordu rytualnego, mordu założycielskiego, chrztu przymiotnika podającego się za rzeczownik kłamstwa polska. Kłamstwo chrzci się krwią jego ofiar a ofiarą tego kłamstwa jest Rzeczpospolita dlatego zamordowano przedstawicieli najwyższych władz Rzeczpospolitej. Póżniej uchwalono święto chrztu polski na 14 kwietnia – w numerologii 0 nie ma wagi więć 10.04 = 14
  Ten mord odbył się na terenie naszego kraju, możliwe że w Warszawie.

 5. Teresa Maria mówi

  A ten porąbany satyr i jego przydupasy ciągle liczą na sektę pisgniętych. I chyba niestety z racji posiadania tuby propagandowej TVP ta sekta jest okazała.

 6. ANDRZEJ mówi

  Myślę że katastrofa Smoleńska, ukrywa prawdę przed społeczeństwem, tylko dlatego że niedorozwój braci Kaczyńskich, był przyczyną tego wypadku, w tym, dalszych wypadków oraz afer politycznych w Polsce, ciągnących się po dzień dzisiejszy. Przed odlotem, samolot TU-154 był sprawdzany pod względem bezpieczeństwa, w tym, prezydent Lech Kaczyński jak też pozostała grupa polityków, miała pełną świadomość, co do beznadziejnych warunków lotniska, na którym kozy można było tylko chodować i podejżewam , że musiał być nacisk na PIlota, oby ten lądował. Na pokładzie samolotu było pełno bolszewickich komunistów z czasów dawnego systemu PRL, więdz nie więżę w żądną propagandę Antak belzebuba bolszewickiego, że ktoś włożył ładunek wybuchowy. Ładunek to Antek posiada w pustej bolszewickiej głowie, co udaje szlachetnego obywatela Polski, który oczyształ kraj od agentów ubecko – esbeckich w tym WSI, zaś ci nadal kontrolują kraj, włącznie z pis of shit, z naczelnym imbecylem bolszewickim. Macie przecież przykład, jak w czasie koronavirus postępują. Żaden człowiek o charakterze ludzkiego zachowania, nie stworzył by prawa, niezgodnego z konstytucją, nota bene konstytucją tworzoną przez syna zbrodniarza NKWD Olka Kwasniewski . W tym, do dnia dzisiejszego, przez tyle lat, podstawą demokracji w Polsce, powinna być natychMiastowa DEKOMUNIZACJA, której nalczelnik bolszewicki unika jak djabeł święconej wody. POLSKA musi powrócić do kontynuacji II RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ w tym jej Konstytucji, wówczas w pierwszych 30 dniach zmany nastąpią pozytywne dla Narodu, zaś dekrety Prezydenta Mościckiego, pozwolą pozamykać tych politycznych kryminalistów z charakterem bolszwickim.

  1. fajera mówi

   pomieszanie z poplątaniem, ignorancja czy nachalna dezinformacja? inwektywy i pobożne życzenia, po co takie rzeczy wpisywać? z głupoty czy za kasę…

 7. Wienczysław mówi

  Prezes z Żoliborza. Mąż stanu! Mizantrop i wybitny socjopata?

 8. Prawda44 mówi

  Kominiarki są po to by mogli zorganizować prowokację i wprowadzić stan wyjątkowy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.