J. Międlar: Państwo policyjne, czyli izolacja i inwigilacja w imię walki z epidemią. Protesty w kominiarkach?! [WIDEO]

36

Długo broniłem decyzji PiS-u w kwestii walki z koronawirusem. Do czasu, aż banda „naczelnika” zaczęła dążyć do wyborów korespondencyjnych, które inwigilują Polaków, a teraz nakazując chodzenie w maseczkach! Przecież to już milicyjne standardy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

Krystyna Pawłowicz potwierdza! Wybory korespondencyjne to bezprawie i łamanie zasady tajności [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stanislaw mówi

  Polecam bardzo film ,,Contagion,, To co sie dzieje teraz juz zostalo 10 lat temu ustalone. Final?? ludzie beda nadstawiac tylki i domagac sie by ich ukluto smiercionosna igla!!! A jesli sie nie poddasz zabiegowi bedziesz jak czarna owca!!!!!

 2. Stefan mówi

  Jak już wspomniałem na początku ogłoszenia tej pandemii strachu w mediach światowych jakieś 2 miesiące temu że chcą stworzyć ogólnoswiatowy konzentrazion lager pod zarządem masowego ludobójcy Bila Gates’a !

  1. Marcin mówi

   Nasi dziadkowie przezyli wojny w trudnych warunkach bez domu jedzenia i picia a Panu sie maseczki i ograniczenia nie podobaja. A co by Pan zrobil gdyby wybuchla wojna? Chyba poplakal sie

 3. Flex mówi

  W latach 80 Muniek z TLove śpiewał w „Karuzeli”: „… Społeczeństwo, społeczeństwo, dyscyplina, posłuszeństwo…”Ale nawet komuna w stanie wojennym do takich absurdów jak dziś PIS, się nie posunęła. To wygląda, że ktoś stracił cierpliwość, a komuś puściły nerwy.

 4. Zbigniew mówi

  Po Kwyborach ZDudaczewski zabroni noszenia Opasek Powstanczych na prawej rece.

  jak naprawde nazywa sie Dudus, przecie nie Duda?

  1. Antyparch mówi

   Dzis trockista Bosak nawoluje do niesplacania kredytow.Licytuje sie na absurdy z Zandbergiem.Jutro pojdzie do sklepu darmo brac?

  2. Marcin mówi

   PROSZĘ NIE PODAWAĆ FAŁSZYWYCH INFORMACJI !!!
   Nie nawołuje do nie spłacania kredytów. Mówił żeby wstrzymać spłatę na 0,5 roku. Po tym czasie kredyty byłby dalej normalnie spłacany. Banki sobie poradzą a zwykły szary człowiek by miał trochę lżej, przynajmniej przez te kilka miesięcy.

  3. Antyparch mówi

   A dlaczego nie na rok,zniesc splate kredytow? Oswic mnie.

  4. Jaca mówi

   Jakim prawem nazywasz Pana Bosaka trockistą? Wiesz w ogóle kim oni byli?
   Tak bardzo popierasz banksterów, tych strasznych lichwiarzy? Nie ujdą oni kary.
   Przez ten system banków ludzie stali się ich niewolnikami. A wiadomo kto te banki wymyślił, na pewno nie chrześcijanie. Specjalnie nie dają ludziom dobrze zarobić i windują ceny wszystkiego, żebyś tylko po przez ich kredyty mógł kupić mieszkanie czy samochód a oni żeby się bardzo bogacili na krzywdzie ludzkiej. Precz z nimi. Za wszystko kiedyś zapłacą.

  5. Antyparch mówi

   To jeszcze nie istnieja instytucje finsnsowe ktore daja pieniadze darmo? Miloner Mikke jeszcze na ten pomysl nie wpadl? Wiem lewaku kto to byl Trocki.

  6. Antyparch mówi

   Zandberg trockista apeluje o zawieszenie oplat za wynajem mieszkan.Wskaz roznice.

  7. Flex mówi

   PISowscy „komsomolcy” naprawdę nie mają minimalnego IQ by wymyślić coś logicznego i sensownego? Już Ci zwróciłem uwagę, że łżesz, co mówił Bosak każdy może sprawdzić sam na YT. Do tego podpisujesz probanksterskie brednie jako niby wróg tych, co banki i pieniądze dzierżą w chciwych łapskach. Może jeszcze życz wszystkim przy okazji jak bratnia ambasada w ub. roku „koszernych świąt”. Będzie komplet. To tylko dowód jak wszechwładza PIS degraduje tą partię intelektualnie i moralnie. Takie bezmózgie rozwijanie i ubarwianie teoryjek Ziemkiewicza tylko to potwierdza. Z tą różnicą, że RAZ jest suto opłacony a wy tylko ogłupieni i perfidnie wykorzystywani.

  8. marju73 mówi

   Jeśli globalna lichwa i związane z nią antywolnościowe działania upadną to chyba tym lepiej dla nie lewaka i antyparcha?

  9. t mówi

   Nie any parch— tylko parch eski -mośki.

  10. Krzysztof mówi

   Bolszewicy przed rewolucją rozpowszechniali podobne informacje, aby wzburzyć motłochem. Umiecie to robić. Nie przeszkadza wam nawet to że to portal narodowy, przynajmniej z założenia, bo tak naprawdę to mi bardziej wygląda na „pogaduszki u komuszki”.

 5. Mariusz mówi

  JACKU TO JEST TYLKO WINA POLSKOJEZYCZNEGO ELEMENTU ETNOGRAFICZNEGO CHWDP,CWP

  1. Mariusz mówi

   Gadaniem nic nie zdzialamy,

 6. Rodzic mówi

  PIS TO SPRZEDAJNA PROSTYTUTKA!!!! LUDZIE,ILE JESZCZE WYTRZYMAMY UCISKU??? CZY TO JUŻ NIE CZAS???

 7. Marcin mówi

  Wow. Jak można było myśleć że władza, partia która popiera dzieciobójstwo dba o zdrowie i życie obywateli. Na szczęście się Pan ocknął. Serio już się bałem ze PiS wykupił reklamy na wprawo.pl

 8. Dawid mówi

  Dobrze powiedziane!Emocjonujące wstąpienie.Tylko prawda jest ciekawa.Pozdrawiam!

 9. Historyk mówi

  Wiecie już teraz dlaczego sprzedawano telefony po złotówce?Każdy miał mieć osobistego donosiciela.Nic nie dzieje się bez przyczyny.

 10. ROMAN mówi

  to Marsz Niepodległości w tym roku będzie czy nie…
  a jutro…prawdziwi szpiedzy, prawdziwi zdrajcy… , ale przypada też rocznica Hołdu pruskiego…

 11. bojący się przedstawić pesel mówi

  Roman, Ty martwisz się o MN 11 listopada 2020,
  a ja mam pytanie o majowy MARSZ SUWERENNOŚCI,
  bo czego jak czego, ale nam Polakom w Polsce tej brak maksymalnie.
  Pisiory zniszczyły nadzieję na ich rzekomy patriotyzm poprzez sprowadzenie azjatyckiej ustawodawczej zarazy do Europy na Wawel,
  podłożenie się w Auschwitz,
  i wyjazdami do m.in. willi moSSadu – ustawa o IPN (będącym solą w oku i za odrą i nad Moskwą, i u okupanta Palestyny). Czy o zplugawieniu przez majków pomponi itp. zbrodniarzy Zamku Królewskiego w Warszawiwie też mam wspomnieć?

 12. Fan CCCP i PRL-u w wydaniu PARTII PIS! mówi

  PIS, MORAWIECKI, SZUMOWSKI, TO MAFIA I BANDA IDIOTÓWI!!!… NIEDŁUGO MAJTKI NA GŁOWIE!!!… POTEM CHIPY I PSYCHUSZKI!!!… OCZYWIŚCIE DLA NASZEGO DOBRA!!!… BOLSZEWICKI RZĄD!!!… BANDYCKA WŁADZA!!!…

 13. Antyparch mówi

  Walesy na YT posluchajcie jak w Senacie USA mowi o interesach robionych ns durnych Polakach. Tu macie zrodlo nieszczescia.Doradca S Sachs czy Herer UBek sprowadzony przez parcha Kuronia,sa nieszczesciami Polski.A wy walicie w PiS jak beben choniac komune winna tego stanu rzeczy. A glosowalem w ostatnich wyborach na prof Madejska. Teraz nie mam zamiaru na nikogo glosowac.

 14. Antyparch mówi

  Nawet tak zawziety antykomunista Moczulski okazal sie kapusiem.
  ZDROWIE WASZE W MORDY NASZE.

 15. Antyparch mówi

  Bolszewicy podczas rewolty S nie wiedzieli ,ze 3 najwiekszych katolikow,Walesa,Jankowski,Cybula to zwykle szumowiny i kapusie.
  ZDROWIE WASZE W MORDY NASZE.

 16. Antyparch mówi

  Rozsiewajacego zarazki swira na Filipinach policja zastrzelila jak smiecia.Ale pan Jacek mowi o sobie,ze nie bedzie charkal nikomu w twarz.Ja tez nie.A swir?

 17. Antyparch mówi

  Mężczyzna z podejrzeniem zarażenia koronawirusem uciekł ze szpitala, a w trakcie policyjnej interwencji pluł na policjantów i ratowników medycznych i groził, że ich „pozaraża”.

 18. outsider mówi

  No i już qurwa do Polski a raczej polin,nie ma po co przyjeżdżać.To lato przeżyję,trochę lipa w grudniu ale też do ogarnięcia.Ale już nigdy? Ale się ten naród dał zagonić do klatki i założyć sobie obrożę.Teraz to już na 100% się tam nie da żyć.UPADEK.

 19. Marcin mówi

  Też mi się nie podoba nakaz noszenia maseczek jako ingerencja w naszą wolność ale nie jest to wymysł PiSu tylko postulat wielu lekarzy i naukowców.
  Np. dr. Henryk Różański (Wykształcenie: absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Biologii (praca magisterska wykonana w Zakładzie Botaniki Ogólnej Instytutu Biologii
  Eksperymentalnej, pod kierunkiem prof. dr hab. Elżbiety Zenkteler), 2000 r.
  Ukończone dodatkowe studia (w toku indywidualnym) z zakresu kryminalistyki na Wydziale
  Prawa i Administracji UAM oraz medycyny sądowej w Katedrze i Zakładzie Medycyny
  Sądowej Akademii Medycznej w Poznaniu, 2000 r.) tak pisze o maseczkach:

  „Brak maseczek ochronnych, nie tylko u zarażonych. Od zawsze w czasie epidemii bakteryjnych i wirusowych, rozpowszechnione były maseczki ochronne. Pełnią one rolę filtrów powietrza wdychanego. Zatrzymują kurz, bakterie i wirusy. Pamiętajmy, że wydzieliny i wydaliny ludzi zamieniają się z czasem w pył i kurz, który wzniesiony przez ruchy powietrza osadza się różnych powierzchniach i my ten kurz wdychamy, podobnie jak zwierzęta. Maseczka ochronna zapobiegnie przedostaniu się do układu oddechowego wirusów, nie tylko w razie bezpośredniego narażenia na aerozol wyrzucony w czasie kaszlu/kichania osoby potencjalnie chorej, ale również w razie uniesienia się kurzu.”

  Podaję link do całego artykułu:
  https://rozanski.li/5244/sars-cov-2-i-covid-19-wolne-przemyslenia/

 20. Teresa Maria mówi

  I gdzie tu prawda? jeszcze 3 tyg, temu min . zdrowia klepał, że maski są zagrożeniem. Teraz zakładać. A za chwilę powiedzą że trzeba założyć kagańce na pyski. I co wy na to?

 21. Dominik mówi

  Dzięki Jacek za Twój komentarz!
  Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć.
  Idźmy za ciosem, co możemy zrobić?

 22. W K mówi

  Tutaj już od miesiąca jest przymus zakrywania twarzy. W sobotę wkleję linka do zdjęcia mojej implementacji tego przepisu.

 23. Marek mówi

  Pan Jacek w końcu przejrzał na oczy. Proponuję teraz jeszcze zgłębić informację o organizacji GAVI, gdzie umierające z niedożywienia dzieci chcą ratować szczepionkami. Dlaczego nie przeznaczą miliardów dolarów na rozbudowę rolnictwa i zakładania kanalizacji/wodociągów? Nadal będzie Pan bronił Billa Gates’a?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.