Jacek Wilk: Gaśnicą w głupotę Hołowni [WIDEO]

Jacek Wilk, fot. Facebook
5

„Gaśnicą w głupotę Hołowni” to tytuł analizy prawnej na YouTube niedawnego incydentu w Sejmie. Mecenas Jacek Wilk podjął się wyjaśnienia  aspektów prawnych i religijnych interwencji poselskiej posła Brauna dot. incydentu w Sejmie po zakończeniu uroczystości zapalenia świec tzw. „chanunkowych”.

Kiedy już wszyscy ochłonęli i minęło kilka dni adwokat Jacek Wilk zaprezentował „na chłodno”, bez emocji analizę prawno-religijną interwencji poselskiej posła Brauna i zbyt restrykcyjnych, a w wielu aspektach niezgodnych z polskim prawem decyzji marszałka Semu Hołowni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W przestrzeni publicznej nie powstała dotychczas (oprócz analizy mecenasa Jacka Wilka) analiza prawna incydentu w Sejmie. Analiza Wilka (w linku poniżej) wyjaśnia praktycznie wszystko, łącznie z zagadnieniami moralnymi i etycznymi.

Czy Hołownia swymi decyzjami zachował się zgodnie z prawem  jak przystało na marszałka Sejmu i niezależnego polityka?

Jacek Wilk to polski polityk, prawnik i ekonomista, adwokat, kandydat w wyborach prezydenckich w 2015, poseł na Sejm RP VIII kadencji.

Nadesłane przez Czytelnika Jana Kosiby.

Przeczytaj także:

Czystki etniczne w Europie. Złote myśli E. Michael Jones

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jan mówi

    Świetna, merytoryczna analiza głupoty Hołowni – i jemu podobnych. Polecam!

  2. zagłoba sum mówi

    Analiza pana mecenasa Wilka znakomita, logiczna i spójna. Problem w tym, że byłą Polską zarządzają szumowiny żydowskie i banderowskie oraz polskojezyczne sługusy plemienia zydowskiego i banderopiteków.

  3. Joanna mówi

    Wielkie brawa i WIELKIE podziękowania za tak merytoryczny i wywarzony komentarz. Biedna ta nasza Ojczyzna rządzona przez takich tępych nieuków, złośliwych, pełnych pychy sprzedawczyków. Bóg za[płać Panu jeszcze raz. Spokojnych , pełnych refleksji i radości z narodzenia Dzieciątka , Świąt Bożego Narodzenia .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.