J. Międlar: Jan T. Gross wspierany przez PAN i pomnik ks. Jankowskiego | Przegląd tyg. (17-23.02.2019) [WIDEO]

Zniszczony pomnik ks. H. Jankowskiego w Gdańsku i polonofob Jan. T. Gross
2

W dzisiejszym przeglądzie tygodnia, który nadawałem na żywo piątkowego wieczora, opowiadam o żałosnym zawiadomieniu do prokuratury, które złożył na mnie oszust i przestępca Rafał Gaweł, tłumaczę że PiS nie zrobił nic, by wspierana pieniędzmi polskich podatników w Paryżu nie odbyła się haniebna konferencja, w której Jan T. Gross oskarżał Polaków o to, że w okresie II wojny światowe „zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady”. Ustosunkowuję się także do zburzenia pomnika ks. Henryka Jankowskiego oraz odpowiadam na liczne pytania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Suplement:

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl
WYPRZEDAŻ KOSZULEK: http://sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

Teatrzyk dla gojów czy przebudzenie PiS? | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

    Zawsze trza brać pod uwagę, że eskimosi np, mogą preparować „dowody” względem niewygodnych księży. Zarówno w USA, jak i w innych miejscach. Najprawdopodobniej dawni spece z IV departamentu pod ziemię się nie zapadli. Ktoś chyba jednak finansuje antyklerykalizm? Może komuś zależy na zniszczeniu KK w Polsce? Sposoby są różne. Już bł. Jerzy Popiełuszko bał się, że mogą spreparować skandal. A co dopiero przy dzisiejszych możliwościach, zwłaszcza przy barku wsparcia np z zagranicy, które wtedy w jakimś sensie było.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.