J. Międlar: Czy popieram Konfederację? [Przegląd tygodnia – WIDEO]

25

Czy popiera Pan Konfederację? – to pytanie usłyszałem już dziesiątki razy. Powstrzymywałem się od udzielania odpowiedzi. Wychodzę z założenia, że publicysta dopiero w ostateczności powinien odpowiadać na takie pytania. Ta ostateczność nastała.

Od 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość ma większość w Sejmie i Senacie. Ma także swojego prezydenta. Jakie są tego efekty? Program „cela +” odszedł w zapomnienie. Polityka międzynarodowa z Żydami i USA prowadzona jest na kolanach. Genderowa Konwencja Stambulska wciąż obowiązuje w naszym kraju. Taran LGBT swobodnie rozjeżdża kolejne sektory w Polsce. Do kraju zaprasza się dziesiątki tysięcy Uzbeków, Hindusów i setki tysięcy Ukraińców. Postkomunistyczne status quo wymiaru sprawiedliwości pozostało nienaruszone, a polscy patrioci podlegają represjom resortu sterowanego przez Joachima Brudzińskiego, w partyjnych kuluarach zwanego prawą ręką Jarosława Kaczyńskiego. Nie takie były oczekiwania Polaków. Nie takie były moje oczekiwania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polska zmierza w piekielnym kierunku. Dlatego w Brukseli oraz polskim Parlamencie potrzebna jest młoda i ideowa siła polityczna, która powstrzyma państwo polskie przed transformacją w „syjonistyczną kolonię bananową”. Potrzebujemy nowej siły, gdzie polscy patrioci nie będą pomijani w debacie, media publiczne będą naprawdę publiczne, a wszelkiej maści antypolonizm będzie konsekwentnie ścigany.

Czy Konfederacja jest tą siłą, na którą długo czekałem? Czy oddam głos na koalicję Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy? Jaką rolę w antypatriotycznej propagandzie odgrywają media Tomasza Sakiewicza, Marzeny Nykiel i Piotra Barełkowskiego?

O tych i wielu innych sprawach opowiadam w przeglądzie tygodnia (31.03-6.04.2019). Przypominam, że nie mam już kanału na YouTube. Wszystkie filmy są dostępne na CDA.pl/Jacek_Miedlar, a najnowsze umieszczam na wPrawo.pl oraz jacekmiedlar.pl. Wypatrujcie z uwagą.

Sklep z moją książką i odzieżą patriotyczną: http://wprawo.pl
Wsparcie: http://wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Blog: http://jacekmiedlar.pl
————–
Absurd goni absurd! Napisał na samochodzie Polska a nie Polin. Usłyszał zarzuty – https://wprawo.pl/2019/04/04/absurd-goni-absurd-napisal-na-samochodzie-polska-a-nie-polin-uslyszal-zarzuty/
J. Międlar: Przywódcami mają być Żydzi. Korzenie Unii Europejskiej wolnomularz Coudenhove-Kalergi – https://wprawo.pl/2018/12/18/j-miedlar-przywodcami-maja-byc-zydzi-korzenie-unii-europejskiej-wolnomularz-coudenhove-kalergi/
J. Międlar: Jewish Defence League, czyli żydo-terrorystyczna organizacja na salonach Polin – https://wprawo.pl/2019/04/01/j-miedlar-jewish-defence-league-czyli-zydo-terrorystyczna-organizacja-na-salonach-polin/
J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany – https://wprawo.pl/2019/03/07/j-miedlar-mialo-byc-dobro-znow-bedzie-mniejsze-zlo-jakubiak-pasuje-do-konfederacji-jak-garbaty-do-sciany/
J. Międlar: Odpowiadam na donosy Bodnara i jego bandy oraz dziękuję za wsparcie [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/03/28/j-miedlar-odpowiadam-na-donosy-bodnara-i-jego-bandy-oraz-dziekuje-za-wsparcie-wideo/
Czy Międlar popiera morderców?. Skandaliczna manipulacja dziennikarza i ostra riposta Brauna [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/04/04/czy-miedlar-popiera-mordercow-skandaliczna-manipulacja-dziennikarza-i-ostra-riposta-brauna-wideo/
Sakiewicz: Protestów w sprawie ustawy 447 nie należy organizować [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/04/03/sakiewicz-protestow-w-sprawie-ustawy-447-nie-nalezy-organizowac-wideo/

Obejrzyj także:

Żydowska organizacja terrorystyczna w Polsce – Jewish Defence League [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Komentator Trń mówi

  było dużo mówienia o potrzebie łączenia się po stronie prawdziwie pro-polskiej: narodowej, wolnościowej, tradycyjnej, katolickiej i pro-life. Jak na ten moment , myślę, że oto mamy taką Konfederację, poparcia godną…

 2. Gienek mówi

  Szanowny Panie Jacku, a zna Pan pochodzenie etniczne lub narodowościowe np. Panów Żurka czy Tuduja z RN? Ponadto, przecież tzw. Konferencja w swoim ogólnikowym i niedookreślonym niby programie nie posiada żadnych konkretnych założeń, a tylko jakiś szkic do dowolnej interpretacji i w mojej ocenie w tej niejasności mogliby być nawet koalicjantem KE.
  Poza tym przyznajmy szczerze, że cała gra Konfy jest walką o jedno lub dwa miejsca w Parlamencie Europejskim.

 3. Adam Tomczak mówi

  Jacku Konfederacja to nie jedyna partia chrześcijańska która jest alternatywą odbiegającą od PIS-u, raczej jest to zlepek od liberała Bartyzela do kapitalisty Korwina, do tego są w niej ludzie z Kukiz15, a to niestety wyklucza stabilne i jednolite decyzje, zatem nie daje gwarancji stabilnych opinii w parlamencie, czyli jednym słowem może więcej namieszać niż zrobić pożytku. Jeśli człowiek łączy się z każdym , to niestety nie jest wiarygodny i dlatego dla mnie Konfederacja to Kukiz15 BIS, szkoda tylko RN i Brauna.Co do partii którą można wybrać jest Partia Chrześcijańskich Demokratów stabilna, niezmienna i o jednolitych poglądach, a nie mieszance lowicowo-prawicowej z domieszką liberalizmu.Pozdrawiam, to tylko moje zdanie i założę się, że w tej postaci Konfederacja nie przetrwa długo, będzie podzielona prędzej czy później.

 4. Damuta mówi

  Konwencja Konfederacji to było jej wielkie święto. Moim marzeniem jest żeby to wydarzenie przerodziła się w święto całego narodu. Jednak zabrakło mi tam Ciebie drogi KS. Jacku i Twojego plomiennego przemówienia.

 5. Krzesimir mówi

  To jojo Bredziński będzie teraz ścigał tego księdza, który spalił kilka książek? No a Nergal jak podarł Biblię, to chyba Bredzińskiemu się podobało. Ziobro też dobry zawodnik, jak ten cały popis. Tylko Konfederacja!

 6. tuŁukasz mówi

  było dużo mówienia o potrzebie łączenia się po stronie prawdziwie pro-polskiej: narodowej, wolnościowej, tradycyjnej, katolickiej i pro-life i jak na ten moment myślę, że oto mamy taką Konfederację, poparcia godną.
  Jedyny problem pozostaje ten sam. Podobnie jak p.Grzegorz Braun ma „nie istnieć publicznie” (uparcie marginalizowany przez GłównyŚciek medialny), to teraz to samo…Konfederacja. Zmieńmy to oddolnie….

 7. Artur mówi

  Damy radę Panie Jacku sercem z ludzmi jak Pan .Jestem Polakiem i patriotą .KOCHAM POLSKĘ Z PANEM BOGIEM .

 8. Mieczysław S.Kazimierzak mówi

  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Mam nadzieję,że KONFEDERATOM w tego rodzaju ponoszonej śmierci,dla jej właściwego wyjaśniana będą znane pozycje literaturowe:1.”suicydologia”,swoiste kompendium wiedzy na ten temat;-Brunona Hołysta;2.SUITO UNUM-HISTORIA ZMIAN W KOŚCIELE KATOLICKIM-Romano Amario.

 9. sten mówi

  Koncertowo i dydaktycznie Braun pozamiatał cwaniaczkami podłoge w studio ha ha , ma jaja !!!
  Miny tym za szybą zrzedły .
  Brawo Panie Braun , wzór dla sprzedajnej hołoty kaczej jak być sobą , bo Honor , bo Prawda ..

  1. Robert mówi

   Jacku ta koalicja to kompromisujacy się z pisem i rozmodleni kłamcy z sekty rotschillda o nazwie bractwo Piusa, z Panem Bogiem pozdrawiam, myśl Chłopie.

 10. Robert mówi

  Jacku ta koalicja to kompromisujacy się z pisem i rozmodleni kłamcy z sekty rotschillda o nazwie bractwo Piusa, z Panem Bogiem pozdrawiam, myśl Chłopie.

  1. Przebiśnieg mówi

   A Ty z której sekty ?! Coś Ci się bratku pomyliło ! Tradycja katolicka to nie sekta tylko prawdziwy Kościół Chrystusowy.

 11. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku, wszystko pięknie, ale jest jeden sygnał alarmowy – Braun dziwnie agresywnie zareagował na ustalenia Leszka Bubla, że w rodzinie Brauna byli żydzi konwertyci na protestantyzm, w dodatku bardzo aktywni działacze masonerii. Ustalił to na podstawie metryk i źródeł historycznych.
  Jeszcze nie tak dawno Braun sam mówił, żeby nie wierzyć w jego słowa, tylko sprawdzać wszystko, a teraz, jak widać zmienił zdanie.
  Reakcja Brauna była nieprawidłowa i niespójna z jego dotychczas kreowanym wizerunkiem. Zamiast atakować Bubla za jego pytanie o pochodzenie, Braun powinien grzecznie i pokornie odpowiedzieć zgodnie z prawdą, zwłaszcza, że nie ma się czego wstydzić i jego zasługi dla Polski i w walce z syjonistami i talmudystami świadczą o nim jak najlepiej.
  Uważam, że, przy tych wielkich zasługach należy jednak zauważyć i zarejestrować w pamięci tę dziwną, emocjonalną reakcję Brauna. W przypadku prawdy nie ma kompromisów – albo mówimy sobie całą prawdę, albo niektórych pytań nie wolno zadawać… Skąd my to znamy? …

 12. Marek Bystrzewski mówi

  … jeszcze jedna sprawa dotycząca Brauna – swego czasu zwróciłem się mailem do niego, na adres biura Pobudki, z prośbą o pomoc w przeciwdziałaniu anty-polskiej propagandzie żydowskiej, mającej na celu zakłamanie, zanegowanie i zatarcie historii i pamięci po 200 tysiącach Polaków pomordowanych w KL Warschau, w tym uniemożliwienie postawienia pomnika polskim ofiarom tego obozu na skwerze Pawelka. Niejacy bracia Walkowscy za żydowskie pieniądze urządzali takie sesje pseudo-historyczne w Warszawie. Prosiłem o nagłośnienie sprawy i o wydelegowanie działaczy Pobudki na te sesje, aby zaprotestować przeciwko tym kłamstwom.
  Nawet mi odpisała sekretarka, że p. Braun otrzymał mój list, przeczytał, i że będzie się kontaktował.
  No i się jednak w ogóle nie odezwał.
  Podobną prośbę wysłałem do siedziby RN, do p. Winnickiego i do Marszu Niepodległości. Od nich to w ogóle nie było żadnej reakcji.
  Taka prawda Panie Jacku.

  1. BOGUCHWAŁA mówi

   A czego pan się spodziewał po Braunie , który otwartym tekstem

   powiedział , że gdy zostanie prezydentem to nie zdelegalizuje masonerii .

   A dlaczego ?

   ,,Ponieważ jestem wolnościowcem „.

   POZDRAWIAM

 13. Marek Bystrzewski mówi

  Co do oceny Konfederacji, to powiem tak: z braku laku trzeba zagłosować. No bo na kogo? Ale to cały czas nie jest to, co powinno być. Czego brak? Pisałem już wcześniej – brak generalnie wyartykułowania jasnej, prostej ideologii i koncepcji ratunkowej, brak konkretnego, trywialnego, przyziemnego wręcz planu działania, brak jasnej i prostej dla każdego Polaka wizji nowej Polski.
  Samo „króluj nam Chryste” nic nie znaczy (przepraszam, ale tak jest). Co więcej, to można uznać za typowy żydowski trik ogłupiania naiwnych katolików. Wystarczy rzucić takie hasło i już „polaczki jedzą nam z ręki”…
  Ludzie chcą wiedzieć, że im się będzie opłacała ta nowa Polska, każdemu, konkretnie, w pieniądzach. Ludzie muszą wiedzieć, że im się będzie opłacało poświęcać i narażać. A nie, że dalej będzie taka sama bryndza, tylko zamienią się u góry z żydów na katoli, że Braun z Winnickim i Bosakiem załapią się na ekstra płatne fuchy…
  Nie ma się co obrażać na ludzi, że chcą konkretnie wiedzieć, że kalkulują politycznie i ekonomicznie. To przecież naturalne, takie są przecież „zasady przyrody”, tak w istocie działa cały świat.
  Ponownie zachęcam Pana, Panie Jacku do sformułowania takiej ideologii, koncepcji nowej Polski i planu działań.

 14. Marek Bystrzewski mówi

  Brawo i uznanie Panie Jacku za budowanie telewizji!
  A sakiewicza rozpracowałem już jakieś 2 lata temu. To usa-żydo-banderowska propaganda.

 15. Marek Bystrzewski mówi

  … co do Bruna, Winnickiego, RN i Marszu niepodległości, to nie mam najlepszych doświadczeń. Nie pomogli w sprawie protestów przeciwko żydowskiemu zakłamywaniu, negowaniu i zacieraniu historii i pamięci o 200 tysiącach Polaków pomordowanych w KL Warschau. Pisałem listy z prośbą o nagłośnienie sprawy, o wysłanie działaczy na te kłamliwe konferencje organizowane przez żydów na warszawskiej Woli.
  Braun nawet przeczytał, miał się skontaktować, ale się nie odezwał. Pozostali w ogóle nigdy się nie odezwali.

  1. Marek Bystrzewski mówi

   Oops, opisałem sprawę ponownie, bo mój poprzedni komentarz jakby nie wszedł, nie było go widać. A teraz już jest. Jakieś chyba problemy techniczne…

 16. elos mówi

  Na obecną chwilę nie ma i nie będzie takiej prawicowej inicjatywy i alternatywy dla PO-PiS-u jak KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY. To jest realna siła, która na jesieni może nawet i bić się o podium czego im z całego serca życzę! Nie ma co teraz narzekać, bo ktoś tam nie pasuje (w naszym mniemaniu) czy czegoś brak. Bo co w takim razie w zamian? Ktoś ma pomysł? Przecież żadne NOP czy ONR nie będzie startować. Nie ma też co liczyć na jakieś Polexity czy Ruchy 11 listopada (pastora z sekty), lub Ruchu Prawdziwa Europa. Tyle przez lata było pretensji zarówno do Ruchu Narodowego jak i Korwina, że nie połączą sił, że czemu nie idą razem itd. No i co? Mamy koalicję pro-polską i należy ją wspierać, bo znowu pogrążymy się na następne 30 lat w betonowym czworokącie (PO, PiS, SLD, PSL). Naprawdę nie czas teraz na marudzenie, tylko na jedność i mobilizację przy urnach 26 maja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.