J. Międlar: Antysemityzm – szlachetna idea, czyli loża B’nai B’rith oskarża mnie za słowa Jezusa i YT kasuje film „Powrót do Jedwabnego”. Film obejrzycie TUTAJ [WIDEO]

Wpis, za który oskarżyła mnie żydowska loża
19

Nie trzeba było długo czekać. Zaledwie po dwóch tygodniach od premiery film [zamieszczam go pod tekstem] Wojciecha Sumlińskiego „Powrót do Jedwabnego” został skasowany przez administrację YouTube, a kanał twórcy zniknął. Sumlińskiemu zarzucono szerzenie antysemityzmu. W tym samym czasie żydowska loża B’nai B’rith oskarżyła mnie za przytoczenie słów Jezusa Chrystusa, które uznano za… antysemickie.

Zacznijmy od początku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Kłamstwo tradycją

10 miesięcy temu wydałem książkę „Polska w cieniu żydostwa” (TUTAJ). Znajdziecie w niej cały szereg dowodów świadczących o negatywnym stosunku większości Żydów do Polski, na której ziemi osiedlili się wieki temu. Obraz stosunku Żydów do Polaków jest wręcz przerażający. Nie ma on nic wspólnego z przyjaźnią, asymilacją, szacunkiem, uczciwością i prawdą. Jeno z dezercją, kłamstwem, podłymi atakami, hochsztaplerstwem i „obdzieraniem Polaków do gołej skóry” (za: N. Davies, Boże Igrzysko, 1989, s. 583). Pisząc tę książkę i zbierając szereg dokumentów, na których oparłem swoją pozycję, niejednokrotnie włosy stawały mi dęba.

Kontrola przeszłości

Kto kontroluje przeszłość, ten włada przyszłością, a kto włada teraźniejszością, kontroluje przeszłość – napisał Orwell.

Dziś Żydzi wręcz systemowo przekłamują relacje polsko-żydowskie. Wspomnienia o długu kahalnym czy żydowskiej kolaboracji z niemieckim okupantem uważają za „niewpisujące się w żadną rubrykę”, bo te burzą holokaustowe mity. W swojej produkcji, z wciągającą narracją ex-Żyda Jerzego Zelnika, także wskazał na nie Wojciech Sumliński, za co należą mu się ukłony.

Urywek z bezeceństwa

Wiem, że to „wiocha” cytować samego siebie, ale pozwolę sobie przytoczyć fragment z mojej niemal 600-stronicowej książki „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”:

Władysław Szpilman tak wspominał tę wywózkę na śmierć: [W lipcu] rozpoczęło się najgorsze – wysiedlenie półmilionowej dzielnicy miasta, pozorny absurd, w który nikt nie mógł uwierzyć. W tych pierwszych dniach akcję przeprowadzała wyłącznie policja żydowska z trzema siepaczami na czele: pułkownikiem Szeryńskim oraz kapitanami Lejkinem i Ehrlichem. Byli oni nie mniej groźni i bezlitośni niż Niemcy, a może nawet bardziej jeszcze nikczemni niż oni: gdy znajdowali ludzi, którzy zamiast zejść na dziedziniec, gdzieś się ukryli, dawali się łatwo przekupić, ale tylko pieniędzmi. Łzy, błaganie, a nawet rozpaczliwe krzyki dzieci nie mogły ich poruszyć. (Za: E. Kurek, Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939-1945, Kielce 2006, s. 146-147).

Lektura tych okropności sprawia, że włos się jeży. Nic dziwnego, że Żydzi nie chcą o tym mówić, a wskazując na ogrom żydowskich ofiar II wojny światowej i kłamiąc o udziale narodu polskiego w Holokauście, próbują zanegować fakt, iż eksterminacja Żydów nigdy nie nabrałaby tak wielkiego rozpędu bez udziału ich samych.

Polacy mogą poszczycić się takimi bohaterami jak ks. Marceli Godlewski, Edward Kemnitz czy Irena Sendlerowa i wielu innych. Żydowska lista bohaterów zdaje się świecić pustkami poza nielicznymi przypadkami w Żydowskim Związku Wojskowym, Żydowskiej Organizacji Bojowej, Armii Krajowej i… „antysemickich” Narodowych Siłach Zbrojnych. Na liście żydowskich „osiągnięć” są natomiast funkcjonariusze Gestapo, a liczbę żydowskich żołnierzy Hitlera szacuje się na około 150 tys. Całkiem spora armia. Szczególnie szokujące jest to, że Żydzi, ukrywając swoje pochodzenie, wstępowali nawet do SS – piszę w książce.

Antysemityzm – szlachetna idea

W obliczu tych i wielu innych faktów opisywanych przeze mnie w książce, nikt nie powinien być zaskoczony żydo-lewackim (hybryda: żydostwo + lewactwo) skowytem po premierze filmu Wojciecha Sumlińskiego. Filmu-„petardy”, jak w recenzji określiła ów produkcję redaktorka wPrawo.pl Katarzyna Treter-Sierpińska. Zanim film jeszcze nie został wyemitowany, żydo-lewactwo atakowało autora i jego ekipę, próbując uniemożliwić mu zorganizowanie spotkania z premierową prezentacją produkcji. Nagonka przybierała na sile, a swoje apogeum osiągnęła, gdy film ukazał się na YouTube. Minęły zaledwie dwa tygodnie: film (także cały kanał) został skasowany przez YouTube, a co oczywiste, zasięg szerzenia się prawdy znacząco zmalał. Wiem co mówię, gdyż pod wyssanym z tyłka zarzutem, z którego już w ubiegłym roku uniewinnił mnie sąd (PRZECZYTAJ), skasowano mi kanał z ponad 60 tys. subskrypcji, co znacząco skomplikowało mi pracę publicystyczną.

Biuro prasowe YouTube podało, że przyczyną usunięcia mojego kanału oraz wszystkich zamieszczonych w serwisie kopii filmu Powrót do Jedwabnego był… rzekomy antysemityzm – na Twitterze napisał Sumliński.

To efekt kilkunastodniowych nacisków środowisk żydowskich (np. Jewish.pl) i lewackich (np. „Polityka”, „GazWyb”, „Krytyka Polityczna”) i prób dyskredytacji samego reżysera.

Antysemityzm? W filmie ani na moment Żydzi nie zostali przedstawieni w nieprawdziwym świetle. Nie ma w nim zniewag. Nie ma chamstwa. Kłamstwa. Manipulacji. Ba, wielu odbiorców nawet mówi, że film jest zbyt „delikatny”. Ja akurat w tym wypadku „delikatność” uważam za atut. W filmie skupiono się na prezentacji relacji świadków zbrodni w Jedwabnem (1941) i przedstawieniu jak wyglądały badania archeologiczne w Jedwabnem w 2001 roku (sprawę opisuję TUTAJ – proszę, potraktuj publikację Pseudoekshumacja pod żydowskie dyktando „polską racją stanu”? Raport z ekshumacji w Jedwabnem!” jako część składową tego artykułu) – zablokowane w skandalicznych okolicznościach, pod naporem żydowskiego establishmentu i bredni o żydowskim zakazie religijnym do rozkopywania dołów śmierci.

Tyle. To wystarczyło, by łajdacki YouTube zarzucił Sumlińskiego szerzenie „antysemityzmu, którym najwyraźniej, w rozumieniu administracji serwisu, jest prezentacja faktów i relacji świadków wydarzeń. Jeśli tak, to mówię z pełną stanowczością – antysemityzm to szlachetna idea. To prezentacja faktów, dziennikarskie dociekanie i płynięcie pod prąd ściekowi głównego nurtu. Mniam.

Jezus antysemitą

My, Polacy, jesteśmy w komfortowej sytuacji. Prawda jest po naszej stronie. Czy jak kto woli: to my stoimy po stronie prawdy. Nie musimy kłamać i wymyślać holokaustowe bajki. Na każde żydowskie kłamstwo odpowiadajmy prawdą, także tą, którą prezentuję w książce „Polska w cieniu żydostwa” i tą, prezentowaną w filmie Wojciecha Sumlińskiego. A wy Żydzi zamiast obrażać się za mówienie prawdy, zdobądźcie się na publiczne potępienie własnej niegodziwości i zerwanie z pasmem krwawego i zdradzieckiego dziedzictwa społeczności, od której Polacy już dość wycierpieli.

Wczoraj odebrałem subsydiarny (taki po kilkukrotnym umorzeniu przez prokuraturę) akt oskarżenia, który złożyła na mnie żydowska loża B’nai B’rith. W 1938 roku zdelegalizowana przez prezydenta Ignacego Mościckiego. Prawnie zrównana ze zorganizowaną grupą przestępczą. Niemal 30 stron bełkotu i próba udowodnienia przed sądem, że przywołanie przeze mnie cytatu z Ewangelii: „Jesteście plemieniem przewrotnym” to „antysemityzm”. Jeśli antysemityzmem także są słowa jedynego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, to po trzykroć powtarzam: ANTYSEMITYZM TO SZLACHETNA IDEA.

Co jeszcze zarzuciła mi żydowska loża?
Elena Poptodorowa
Elena Poptodorowa

W subsydiarnym akcie oskarżenia przytoczono także inne moje słowa: „Dziękuję Bogu, że nie mam w sobie nic z talmudycznej, oportunistycznej postawy”, „my nie chcemy rasistowskiego Talmudu”. Ponadto w roku 2016 i 2017 informowałem na vlogu na YouTube, że pani, która miała być szefową American Jewish Committee w Polsce, w wigilię objęcia przewodniczenia biurem w Warszawie ukradła kosmetyki na lotnisku w Warszawie o wartości około 1,6 tys. zł. Rozumiem zatem, że zdaniem loży, dziennikarskie zadanie polegające na informowaniu o przestępstwie żydówki to… „antysemityzm”? Jeśli tak to powtórzę ponownie: antysemityzm to szlachetna idea.

Zaznaczam…

ja nikogo nie nienawidzę. Ja powiedziałem, że nienawidzę tego, co żydzi z nami robią, a zwłaszcza tego, co dotyczy każdego chrześcijanina i wszystkiego, co jest związane z chrześcijaństwem. Ja nienawidzę ich oszustw, chytrości i ich obrzydliwego braku honoru. To słowa niejakiego Waltera White’a Juniora, które zamieszczam w epilogu swojej książki „Polska w cieniu żydostwa”, a które mógłbym uznać za swoje.

Wojciechowi Sumlińskiemu z całego serca gratuluję doskonałej produkcji, dzięki której prawda o niemieckiej zbrodni na żydach obywatelstwa polskiego w Jedwabnem dotrze do jeszcze większego grona. Miejmy nadzieję, że film znacząco przyczyni się do umocnienia siły w narodzie, przez wieki dręczonego przez wewnętrznego wroga. A żydo-lewacki skowyt to dla publicysty najlepsza recenzja.

Obejrzyj film:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  Znakomity Jacku!
  W tym sensie, jak to ujales, rowniez sie strasznie ciesze, gdy i mnie ktos znowu o antysemityzm oskarza!
  Odbieram i wartosciuje ich ZA WLASCIWA, JEDYNA i FAKTYCZNIE NIEULECZALNA PANDEMIE, na swiecie i to juz od tysiecy lat!
  Gotow jestem, jako DOBRY WSPOLOBYWATEL, podjac kazdy moj wysilek i ryzyko, aby te pandemie, jesli juz nie kompletnie wytrzebic, to ja porzadnie, OSLABIC, a przynajmniej, kompletnie odkryc, nazwac i doszczetnie, skompromitowac!
  Szlag mnie trafia, ilu juz do glebi, zainfekowanych, SYMPATYZANTOW, zasmieca ten piekny swiat, ktorzy robia z siebie kompletnych idiotow, nie chcac zobaczyc, ani przyznac oczywistego zla i staraja sie tylko utrzymywac ciezkie wieko nad ta haniebna i barbarzynska, pasozydowska, HUCPA!
  Czasem trafi sie akurat na klienta o wlasnie takich, na wskros, zaklamanych pogladach, ale chetnie wpisuje to zderzenie ” w koszty” bycia suwerennym i uczciwym, czlowiekiem!
  Znam tez sporo osob tego wyznania, ktore pozostaly pozornie przyzwoitymi ludzmi, ale, jak przyjdzie co do czego, staja ” ZA SWOIMI”, bo czuja sie zobowiazani do ich parszywej, zwierzecej solidarnosci!
  Nie robi to dla mnie zadnej roznicy, gdyz mocno jestem przekonany, ze o ile chcieliby tacy osobnicy byc brani powaznie, to sa tak samo zobowiazani, aby swoich satanistycznych wspolbraci, wydac i napietnowac ich bandytyzm i oszustwo!
  Jest to tylko inny poziom zla, tzn. OHYDNE ZAKLAMANIE, gdyz twierdze, ze zlo tego typu, musi byc przez kazdego przyzwoitego czlowieka odkryte i napietnowane, bo inaczej, jesli sie o nim swiadomie wie, jest sie tak samo WSPOLWINNY, tego barbarzynstwa i ponosi sie za to taka sama kare! Obojetnie, czy teraz, czy na Sadzie Ostatecznym!
  To swietne, ze o tym tutaj, JESZCZE mozemy otwarcie pisac i sie wzajemnie potwierdzac, aby w ten sposob zachowac nasza POLSKA, LUDZKA, ale i BOSKA, GODNOSC!!

 2. dzialacz PO mówi

  Już zgłupiałem, Piński od Mikke i Sommera nie pozostawili na Sumlińskim suchej nitki, Sommer tez, że po temacie to się Sumliński prześliznął a tu peany na cześć Sumlińskiego.
  Tez tak macie?
  Tym bardziej ze została ukończona żebranina przez Sommera na film o Jedwabnem.

 3. MAREK mówi

  ZNIESŁAWIENIE https://www.cda.pl/video/3413038b1 . To Izraelski film dokumentalny z roku 2009, zrealizowany przez żyda Jo’awa Szamira. Pokazuje jak politycy, oszuści i kłamcy wykorzystują bicz antysemityzmu .

 4. Boguslaw mówi

  Coz, poniewaz wszystko to, gdzie zyjemy, stanowi plac zabaw naszego Stworcy, prosmy Go wszyscy wspolnie o to, aby wreszcie zechcial uwolnic nas, swietnych i znakomitych Polakow, z jazma tej przekletej, swiatowej, zarazy i abysmy wreszcie otrzymali namacalny dowod, za ktory stalibysmy sie Jemu, DODATKOWO, strasznie, WDZIECZNI!
  A nimi, nie musimy sie juz wiecej zajmowac!
  Oni otrzymali, przez te wieki, wielokrotnie wezwania do podjecia wspolnoty narodow. Miliony razy zdecydowani INACZEJ, znak, ze nie ma dla nich tutaj wiecej miejsca i moga zostac wreszcie zabrani przez swojego rogatego mocodawce z innych swiatow!
  WYNOCHA GNIDY!

 5. W K mówi

  Nie wiem, jaki alkohol jest koszerny, ale widać, że Żydzi ostatnio dużo piją.

 6. Boguslaw mówi

  Jak to pija, WK!?
  Tak, jakby ich ” normalny” poziom ich wypowiedzi, bez domniemanego alkoholu, bylby dla ciebie, akceptowalny! Wyrazaj sie nastepnym razem troche scislej!

  Oni zawsze pili tylko ciekle gowno, prosto z gorzelni belzebuba!
  Dlatego byli i pozostali wlasnie tacy, jak ich odbieramy!
  Wiecie bestie, belzebub naszykowal dla was DUUUUZO tego gowna, wiec wypad z Polski, nachlajcie sie wszyscy, az wam z uszu bedzie tryskac tym gownem i robcie to juz na zawsze, bo tutaj nikt wam juz nie da zyc , ani oddychac!!

 7. verizanus mówi

  W czasie wojny ci eskimosi, którzy koloborowali z okupantami przeżyli i mieli potomstwo, ci którzy nie kolaborawli zginęli i nie mieli potomstwa ;).

 8. verizanus mówi

  Dopóki nie będziemy mieli własnego czegoś takiego jak youtube to takie sytuacje będą się zdarzały 😉

 9. BP mówi

  Dotychczas opowieści o Antychryście wydawały się bajką, ale po obejrzeniu tego filmu zaczynam wierzyć, że Antychrystem będzie Mesjasz żydów. Przecież to bestie pozbawione ludzkich i zwierzęcych uczuć! ( oczywiście tylko do gojów)

 10. Zbigniew mówi

  Nie ma to, jak dobry antysemityzm.

 11. Antychazar mówi

  Jacuś nie martw się. Po pierwsze, jak twierdzi Shlomo Sand, wykładowca na uczelni w Telaviwie i autor książki pt „Jak i kiedy wynaleziono naród żydowski” twierdzi, że „żydzi nie są semitami, czyli narodem wybranym, a „antysemityzm” to technika globalnej manipulacji”. Te żydki to psychopaci genetyczni, najwyżej można ich nazwać wspólnotą religijną a nie narodem. Światem rządzi dzicz chazarska chowająca się za tymi psycholami.
  Na to co une bredzą to można najwyżej nasrać, albo nie, bo gówna na nich szkoda 🙂

 12. czarny mówi

  A tymczasem Smarzowski w „Weselu” jak inni filosemici liże rowa żydostwu, pokazując rzekome mordy Żydów przez Polaków.

 13. Tolek mówi

  Antypolonizm – szlachetna idea?

 14. Baldwin mówi

  Mi youtube też wysłał powiadomienie, żebym ocenił film W.Sumlińskiego „Powrót do Jedwabnego”. Oczywiście zaprzeczyłem, że treść filmu jest antysemicka. Amerykańscy Żydzi kontrolują nie tylko youtube ale także Instagrama i Facebook. Będą używać argumentu „antysemityzmu” bo ta narracja jest elementem żydowskiej tożsamości po Zagładzie. Ilościowo, tak, ucierpieli najbardziej. Jakościowo, to jednak polska inteligencja poniosła największe straty podczas II wojny światowej.

 15. verizanus mówi

  @ Tolek Jak dla kogo. jaki przyzwoity człowiek będzie przeciw najszlachetniejszemu narodowi?? Z jakiego powodu?? Oczerniają kogoś Polacy?? Jakiemuś narodowi inteligencję pozabijali?? No chyba, że ktoś czerpie wiedzę z socjalistycznych opracowań 😉

 16. Ewa-Maria mówi

  Przed chwilą skończyłam oglądanie filmu 'Powrót do Jedwabnego’ na PL1,TV.

 17. keram mówi

  Hmmm…też nie mam pojęcia jaki alkohol jest koszerny ,a jaki nie.Przypuszczam jednak,że taki alkohol który ktoś żydowi zafunduje , albo żyd wyłudzi lub ukradnie jest koszerny. Jeśli musiał zakupić za własne pieniądze to już nie….

 18. Anna mówi

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Żydzi budzą w ludziach chęć odwetu za hipokryzję, za swoją postawę roszczeniową, za lansowane nierówności uzurpowanego wybraństwa, za pogardę wobec gojów. Takie działania są sprzeczne z prawami człowieka uznanymi przez cywilizowane narody. Trzeba im o tym przypominać i pokazywać miejsce w szeregu.

 19. Ewa mówi

  Jak można generalizować naród… – jakikolwiek… Wszędzie znajdą się ludzie „źli” i „dobrzy”, Żaden naród nie jest „czarny”, albo „biały”, bo w jego skład wchodzą różni ludzie. Polacy nie mają pogardy wobec innych? Swoimi wpisami dajecie do zrozumienia, że tak naprawdę nie różnicie się od znienawidzonych przez siebie Żydów i cechujecie się dedykowanymi im przymiotami.
  I chciałam przypomnieć, że w czasie wojny Polacy również wydawali Niemcom Polaków, cokolwiek nimi kierowało: chęć przetrwania, lizusostwo, przekonania, etc.
  I sorry, ale nie znaleźliście się nigdy w sytuacji wojny i nie wiecie, jak sami byście wtedy postąpili…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.