„Idea jest taka, by (…) każdy mógł (…) ubogacając, odbyć stosunek!”* Kącik kom-kultury (9)

Drag Queen Olivia Jones
2
SKLEP-WPRAWO.PL

Simple Member: – (zapiewającym głosem speakera północnokoreańskiej telewizji) Dzień dobry! Tu „Kącik komunistycznej kultury!” Przekazujemy najnowsze wieści z frontu ciężkich walk o dominację kom-kultury w reakcyjno-nierządnym społeczeństwie i faszystowsko-obscenicznych instytucjach. Zaciekle walczymy o hegemonię w sfery kultury. Od poprzedniego wywiadu wiele się wydarzyło! Jakie odnotowano postępy w rewolucji kulturalnej? Dzisiaj rozmawiamy z rzeczniczką prasową wszech-unijnej policji politycznej, bi-seksualną nimfomanką, liderką nazi-feministek, strażniczką awangardy oddziałów moralności rewolucyjnej przy Ministerstwie Prawdy.

Liderka nazi-feministek: – (wysoki głos) Tak! Są duże postępy! Walka na froncie kom-kultury jest niezwykle zacięta! Trwa i trwa mać! Odnosimy kolejne spektakularne sukcesy na polu ultra-radykalnego wychowania dzieci oraz młodzieży! Idea jest taka, by przyswoić kolejnemu pokoleniu zachowania rodem z domu publicznego, by każdy mógł podejść i, ubogacając, odbyć stosunek! W tym celu dzieci trzeba pozbawić barier moralnych oraz uczuć wyższych.

Simple Member: – Ależ to jest zaprzeczenie osiągnięć całej ludzkiej cywilizacji, odrzucenie jej kultury, to jest wojna kulturowa, to jest zdegenerowana anty-kultura! Czy ludzie mają się zachowywać jak człekokształtne małpy bonobo (szympansy karłowate), z dominującą rolą interakcji seksualnych w kontaktach międzyosobniczych? Chyba że idziemy sprawdzoną drogą władzy sowieckiej w Rosji! Jednym z pierwszych dekretów ‘upaństwowiła’ ona żony i kobiety. Efektem zniesienia wszelkich barier w dostępie do seksu były epidemie rzeżączki oraz syfilisu (kiły). Lenin był ofiarą takiego promiskuityzmu. Zwariował i zmarł – cierpiąc na „syfilis mózgu”.

Liderka nazi-feministek: – Właśnie tak! Może to, co się wydarzyło pierwszego grudnia w brooklyńskim barze gejowskim „3 Dollar Bill**, na imprezie o nazwie „Club Whoa!***, jeszcze nie jest zgodne z tym ideałem, ale jesteśmy na dobrej drodze! Ostatnio mówiłam o 10-letnim Desmondzie. Otóż „Drag Kid**** Desmond Amazing’ [‘Niesamowity’], przebrany za dziewczynkę, wystąpił półgoły na scenie. Tańcząc w blond peruce, w kusym topie, z wyzywającym makijażem – zebrał wiele dolarów napiwków od siedzących na widowni homoseksualistów. Dopingowały go też striptizerki oraz półnagie, dorosłe ‘drag queen’, które w majtkach oraz kabaretkach stały w pobliżu sceny. Dodam, że bilety można było nabyć na stronie Eventbright [‘błyskotliwe wydarzenie’]. Desmond Amazing’ jest uznanym celebrytą w środowiskach LGBTQ, crossdresserów, homoseksualistów oraz ‘Drag Queen’. Jest też ulubieńcem gejowskich grup lobbingowych oraz lewicowych mediów. Ostatnio brał czynny udział w takich gejowskich imprezach, jak ‘Gay Pride’ oraz ‘Love Parade’.

Simple Member: – Młodzież tak ma, że lubi iść za modą, być w grupie, która dominuje. I nie zastanawia się nad konsekwencjami. Słyszałem, że w Kalifacie NySverige radykalne feministki zainicjowały zupełnie nową akcję!

Liderka nazi-feministek: – Tak! Feministki w tym kraju rozpoczęły kampanię „Proszę, nie brońcie nas, gdy będziemy gwałcone przez imigrantów”. Strona w Internecie: #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Akcja jest skierowana przeciwko mężczyznom, którzy chcą bronić kobiet przed gwałtami. Dotyczy przede wszystkim tych samców, którzy zorganizowali się po ostatnim gwałcie oraz okrutnym mordzie na pracownicy ośrodka dla uchodźców, i chcą im wymierzać sprawiedliwość. Nazi-feministki twierdzą, że bardziej obawiają się rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn oraz ich seksualnego molestowania – niż gwałtów (i mordów) dokonywanych przez przybyszów z różnych krajów muzułmańskich.

Simple Member: – [wolniej, jakby zastanawiając się] Jest w tym jakaś logika. [dalej rześkim tonem] Dotarły do mnie liczne informacje, że w państwie Ju-Es-Ej trwa nagonka na osoby, które sobie robiły żarty z gejów. Był już kiedyś podnoszony postulat, by białych mężczyzn, heteryków, bez jakiegokolwiek procesu zsyłać do obozów koncentracyjnych.

Liderka nazi-feministek: – Tak! To był bardzo sensowny postulat! Niestety, jeszcze nie stał się obowiązującym prawem, ale pracujemy nad tym. Wracając do kampanii potępiającej homofobię, żartowanie z gejów, itp. Otóż Kevin Hart, aktor, który miał poprowadzić najbliższą galę Oscarów, oraz Sarah Silverman, feministyczna celebrytka, aktorka telewizyjna i radykalnie lewicowa Żydówka, zostali oskarżeni o obrzydliwą homofobię. Trwa więc bezpardonowa nagonka oraz zaszczuwanie w mediach społecznościowych przez potężne lobby LGBTQ. Jej uzasadnieniem było odnalezienie bardzo starych zapisów, w których oboje robili sobie niewybredne żarty z homoseksualistów oraz gejów. Oboje już utracili liczne kontrakty oraz role w wielu filmach, oboje też publicznie pokajali się. By ratować swoje publiczne kariery między innymi obiecali, że nie będą już więcej żartować z homoseksualistów oraz gejów. Deklarowali, że wykażą też większą empatię oraz samoświadomość, gdyż dotychczas nie zastanawiali się, że „słowa ‘gej’, ‘gejowskie’ ‘gejowe’, mogą one ranić”, w związki z tym „nie będą ich nadużywać”, itd., itp.

Simple Member: – Oboje okazali skruchę. Odbyli publiczną pokutę. Czy to nie wystarczy?

Liderka nazi-feministek: – Tak! Ale sam widzisz, że walka się zaostrza! Może okazać się, że to wszystko za mało, by zaspokoić krwiożercze środowiska LGBTQNSDAP! Zobacz! Sama przestałam być poprawna politycznie! Mi oraz sporej części widowni podoba się, że czasami bywasz niepoprawny! Bardzo mi też odpowiada zaangażowanie, z jakim używasz „miecza rewolucji”***** podczas naszych spotkań! Stan mojego zadowolenia zauważyła moja przełożona, lesbijka, z którą jestem w związku. Chroni mnie, a ja – ciebie. Pomogłam ci w awansie. Ale dobrostan mojej yoni wywołał zazdrość oraz zawiść wśród moich koleżanek. Doniosły do Wydziału Wewnętrznego. Trwa śledztwo. Bądź więc bardzo ostrożny.

Simple Member: – Dzięki! Mój były szef, pederasta, o ‘artystycznym’ pseudonimie bodajże „Muszelka – Kiełbasa” [‘Conchita Wurst’?], był nosicielem retrowirusa HIV, wywołującego AIDS. Ostatnio, ze stanem głębokiego deficytu odporności, trafił w szpitalu na oddział intensywnej terapii medycznej. Wydawało mi się więc naturalne, że mając odpowiednie kompetencje dziennikarskie, zastąpiłem go. A każdy mój materiał, zanim ukazał się w Internecie – był cenzurowany przez Ministerstwo Prawdy!

Liderka nazi-feministek: – Mówiłam ci, że walka się zaostrza! To robisz, by się chronić, może okazać się nieskuteczne! Nasze służby specjalne, które operacyjnie wspierają Wydział Wewnętrzny, prowadzą zewnętrzną i wewnętrzną działalność wywiadowczą. Korzystają z prawa, które zobowiązuje korporacje informatyczne do pełnej współpracy w tych działaniach. Pamiętaj też, że oprogramowanie oraz produkowany sprzęt – mają specjalne ‘tylne’ wejścia, backdoory, z których nasze służby w trakcie inwigilacji korzystają.

Simple Member: – Tak! Dziękuję za dzisiejszą rozmowę! Z liderką radykalnych feministek, strażniczką awangardy oddziałów moralności rewolucyjnej przy Ministerstwie Prawdy rozmawiał cis-redaktor „Global Review LGBTQ” Simple Member.

RescueBrain: wywiad przeprowadziłem po godzinie 1600 jako cis-sex ‘Simple Member’ z redakcji „Global Review LGBTQ”

* UWAGA! OSTRZEŻENIE! To są materiały redakcyjne, które w sposób nieformalny dostały się do tzw. głębokiego Internetu przed ostatecznym opracowaniem oraz uzyskaniem prawa debitu (publikacji) od Ministerstwa Prawdy. Czytasz je na własną odpowiedzialność. Za ich recepcję grozi kara co najmniej 3 lat pobytu w reedukacyjnym obozie o zaostrzonym rygorze.

** ”3 Dollar Bill” może oznaczać ‘paragon za 3 dolary’, ale w wolnym tłumaczeniu: ‘wolne igraszki/pieszczoty za dolara’. Sam Klub jest opisywany jako ”uniwersum należącą do queer, gdzie dbamy o bezpieczną przestrzeń dla miłości”.

*** ‘Whoa’ – okrzyk podekscytowania; bywa tłumaczony m.in. jako: ‘niesamowite’, ‘czad’, ‘łoł’.

**** ‘Drag Queen’ – ‘in drag’ oznacza bycie w przebraniu płci przeciwnej, często z użyciem mocnego makijażu oraz wyzywających/szokujących ubrań; ‘queen’ – królowa; ‘Drag Kid’ jest formą gry słownej wykorzystującą fonetyczne podobieństwo do ‘Drag Queen’.

***** Zobacz felieton pt.: „Już teraz walka płci osiągnęła znacznie większe rozmiary!”

Przeczytaj poprzedni wywiad:

„Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła”! Kącik kom-kultury (8)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

    Na zdjęciu to pani ambasador?

  2. zyz mówi

    Ta jeszcze wygląda ładnie, a za tamtą wyją psy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.