„Hitlerowski stan wyjątkowy” w Niemczech. To decyzja lewicy

fot.pixabay.com
6

Drezno ogłosiło „hitlerowski stan wyjątkowy”! Zdecydowało o tym 39 rad miejskich, do których zaliczają się Zieloni, SPD (Sozialdemokratische Partei Deutschlands), niezrzeszeni i FDP (Freie Demokratische Partei).

Lewicowi politycy argumentują swoją decyzję „wzrostem prawicowych tendencji w społeczeństwie miejskim” oraz staraniem miasta o tytuł „Europejska Stolica Kultury 2025”. Określenie „hitlerowski stan wyjątkowy” został zawarty w oficjalnym, politycznym oświadczeniu, pod którym podpisali się przedstawiciele wyżej wymienionych partii politycznych.

Z czym wiąże się ogłoszenie „hitlerowskiego stanu”? Lewicowi politycy przede wszystkim deklarują zintensyfikowaną walkę z organizacjami prawicowymi, ochronę mniejszości. Totalitarny marksizm kulturowy w czystej postaci.

PRZECZYTAJ: „Zamachowiec to ateistyczny syjonista wyrosły na komunizmie.” YouTube blokuje film na temat manifestu zamachowca | J. Międlar [WIDEO]

Przypomnijmy, że pod koniec 1922 roku, podczas zorganizowanego przez Włodzimierza Lenina spotkania w Instytucie Marksa-Engelsa w Moskwie, ustalono koncepcję, cele, narzędzia i skutki rewolucji kulturowej, konserwatyzm i zdrowy rozsądek zrównującej z totalitaryzmem. W odpowiedzi na zorganizowany przez Lenina spotkanie, w 1923 roku w Weimarze w Niemczech powstała Szkoła Frankfurcka, marksistowski think-thank założony przez Georga Lukacsa, Herberta Marcuse’a i Theodora Adorno. Kulturowy terror, który zaprowadzili przedstawiciele Szkoły Frankfurckiej miał na celu zohydzić cywilizację okcydentu. Prowadzona przez Szkołę Frankfurcką propaganda została opakowana w pojęcia typu „sprawiedliwość”, „równość”, „braterstwo”, „tolerancja”, „wolność” i „miłość” czy „walkę o prawa mniejszości”, zaś wszelkie przejawy chrześcijaństwa, w myśl koncepcji „osobowości autorytarnej” Theodora Adorno były sprowadzane do kategorii „rasizmu”, „faszyzmu” i „ksenofobii”. Chociażby za faszystowski uznawano tradycyjny model rodziny, chrześcijańską etykę seksualną, zaś sprzeciw wobec promocji dewiacji seksualnych określano mianem ksenofobii i mowy nienawiści. Jak widać, marksizm kulturowy ma się świetnie.

Źródło informacji: Bild

Przeczytaj:

Błazenada w TVN! „Wszystkich Świętych jest dzisiaj. Wczoraj mieliśmy Dzień Zaduszny” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  80 lat temu aktywisci lewicowej hitlerowskiej socjalistycznej partii robotniczej dokonali kolejnego masowego mordu na katolikach, w tym ksiezach. Widac jeszcze lewicy malo.

 2. piotr mówi

  Erich Honecker: „Teraz macie, co chcieliście?” | wolna – polska.pl

 3. xywa mówi

  Ale czemu hitlreowski skoro to był przecienik zydów ?

 4. Tomasz mówi

  I to jest groźne że takie zachowania wypaczenia w imię „wolności” znowu zaczynają żyć swym życiem. Nikt nie wyciągnął wniosków z tego lewicowego bełkotu.

 5. luc mówi

  Wszystko fajnie tylko czy tureckie sreiale nie mają nas zmiękczać i wzbudzać nam sympatii do orientu aby potem zalać nas tym co Niemców ? Nie dajcie sobie mydlić oczu fajne seriale a potem zmiękczona rurka i syf kiła i mogiła i konieeeeec !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.